>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LIVE

makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Nie wiem czy nie było by zamieszania w takim dziale ale myśle ze pomysłem warto się podzielić !!Moderatorzy co myślicie o temacie KUPONY LIVE !!nie wiem jak by to zrobic ale na pewno potrzebny by był rygor ponieważ kazdy muglby podawac jakiegos glupoty zeby tylko posty nabijać !!ale z drugiej strony dobre by to bylo ponieważ początkujaćy czy nawet doswiadczeni analizowali by przemyslenia innych i wyciagali wnioski lub typowali podobnie !!Myśle ze trzeba by bylo podawac typy nabieżaca zaraz bo zawarciu kuponu np. albo przed zawarciem kuponu !!albo lepiej screny zeby uwierzytelnic no niewiemale mysle ze warte przemyslenia!!
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no wlasnie zrobic taki dzial kupony live przy zwyklych kuponach itd ale ustawic zeby nie liczylo postow ktora tam sa napisane tak jak jest w hyde parku...no chyba ze sie nie da :/
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Powiem tam tak: głupota, bo musiałbyś dawać screeny lub potwierdzenia kuponów że to zagrałeś. A screeny szczególnie live można baaardzo łatwo podrobić .

Jak dla mnie też niestety pomysł chybiony :zoltakartka:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
przeciesz za to zadnych pounktów by nie bylo !!
Skoro za to nie było by punktów to co to za konkurs :?: Zakłady live sie charakteryzują tym że niektóre buki mają mega szybkie live (BWIN) a niektóre wolniutkie i można na tym ich oskubać (GB-bardzo wolny live, nawet po zakończeniu się meczu można u nich obstawiać :mrgreen: )

Tutaj jest zbyt duża skrajność moim zdaniem. Jeżeli to ma być tylko temat pochwal się jaki kurs ściachałeś na live to tak ale jak konkurs to niestety nie popieram ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
to nie ma sensu zadnego w mnie ???? przeciez na LIVE to jest SB do pogadania o danym typie, mozesz tez podac w sowim temacie z kkuponami a po co dac jakis nowy dzial... Marcin by mogl zrobic dzial i ustawic zeby sie posty nie naliczały ale pomysł raczej kiepski i bez przyszłosci
 
Do góry Bottom