>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Live a bukmacher

Status
Zamknięty.
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik
Dzisiaj w spotkaniu Korea vs Włochy miała miejsce ciekawa sytuacja a mianowicie przy stanie 26:25 w 4 secie dla Włochów albo coś takiego w każdym razie Włosi mieli podanie i byli 1pkt od TB i kurs był 1.75 miałem naszykowane zdarzenie że Włosi wygrają mecz po 1.75 i gdy zaserwowali asa i widziałem że wygrali seta postawiłem szybko na wygraną Włochów po tym kursie i po chwili bukmacher przy joł mi zakład a 1s po od razu kurs z 1.75 spadł na 1.30 bo było 2:2 w setach co myślicie o takiej taktyce w takim razie żeby grać tylko na wykorzystanie bukmachera w chytry sposób
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
W tym przypadku Betsafe króluje. Często odpalam sobie live Betsafe, następnie ten sam mecz na Bet365. Załóżmy, że to mecz koszykówki, gdy na Bet365 mamy linię w trakcie spotkania 156,5 na Betsafe 151,5 albo odwrotnie, zaczynają rzucać na Bet365 rośnie do 161,5 a na Betsafe stoi dalej. Oczywiście wiadomo, trzeba w miarę ogarniać, ale najlepiej grać w tym pierwszym przypadku, na under. Już nawet nie wspominam o tenisie i zakładach na gemy gdzie przykładowo mecz Istomin v Mathieu, kurs na Istomina że utrzyma @1,3 , wygrywa 40-0 a na Betsafe dalej stoi do obstawiania. Zdarzały się też brejki łapać, nawet gdy gem już skończyli. I zwrotu nigdy nie miałem.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Pezio już się tak nie pobawisz, betsafe już ma nowy live, teraz jest identycznie jak na betssonie, w sumie oba buki to samo przecież betsson przejął betsafe ;) Teraz szybko się ogarniają ;)
 
disvolrest 8,3K

disvolrest

Użytkownik
Pezio dokładnie nie raz też tak robię tylko ja Bet365 porównuję do Fortuny - tam bardzo często bywa różnica nawet więcej jak 5punktów, niestety są przegrane jak i wygrane, choć czasem lepiej trochę przeczekać bo czasem nagle w kosza potrafią rzucić dużo punktów a czasem w ciągu pięć minut ledwo obie drużyny rzucą cztery punkty... nie mniej dla cierpliwych i dobrze kalkulujących osób tą metodą idzie nawet grosza uzbierać, &quot;wystarczy&quot; znaleźć ten dobry moment na grę ;)
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Pezio już się tak nie pobawisz, betsafe już ma nowy live, teraz jest identycznie jak na betssonie, w sumie oba buki to samo przecież betsson przejął betsafe ;) Teraz szybko się ogarniają ;)

Betsson też nie króluje wcale w szybkości live ;) Raz mi się zdarzyło złapać breaka po 10 sek od skończonego gema, więc wpadki też często miewają ???? Taka gra jest dobra jeżeli ktoś ma mnóstwo czasu bądź nastawia się na jakiś jeden mecz do obserwowania ;)
 
matinho100 0

matinho100

Użytkownik
Wczoraj mi się udało zagrać w Bet365 po kursie 3,10 na Montpellier gdy już prowadzili 2:1 z Auxerre i rozliczyli niestety po kursie 1,06, więc z nimi się tak nie da.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak do live to moim zdaniem najlepszy bet365, nie polecam Unibet... ja np. w 3 secie chciałem dać na Kube po kursie 3.20 ale tak zamulali ze kurs poleciał na 1.30 :/
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zamykam bo temat nie prowadzi do niczego. Jednemu się uda przechytrzyć buka, drugiemu nie , trzeci znowu przyjdzie z płaczem że mu kurs zmienili.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom