>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Limity wygranych

P 2

poldziu250

Użytkownik
Witam
Mam takie pytanie do was czy są jakieś limity wygranych w Fortunie ? Chodzi mi ile można mieć najwięcej do wygrania , orientuje się może ktoś ? Bo z moich obliczeń wynikło mi ponad 500,000 do wygrania . Więc w STS już nie mogę postawić i w totolotku też nie , więc pytanie pozostało o Fortunkę ???? Dziękuję za odpowiedzi i czekam na odpowiedź ???? Pozdrawiam ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Mam takie pytanie do was czy są jakieś limity wygranych w Fortunie ? Chodzi mi ile można mieć najwięcej do wygrania , orientuje się może ktoś ? Bo z moich obliczeń wynikło mi ponad 500,000 do wygrania . Więc w STS już nie mogę postawić i w totolotku też nie , więc pytanie pozostało o Fortunkę Dziękuję za odpowiedzi i czekam na odpowiedź Pozdrawiam
A jaką stawką chcesz to zagrać? :] 2zł? ;)

... Chłopie czym Ty się martwisz?

Nie dziel skóry na niedźwiedziu jak pospolity Ajłisz.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Pomyliłem się 50,000 zł , a stawka większa ;) Sorki za dużo o 1 zero ???? Więc jak jest w Fortunie są jakieś limity wygranych ??
Pewnie są. W regulaminie jest to napisane lecz niejasno jak widzę.
Rozkminiasz to od 2 dni zamiast udać się do punktu i spytać Pani w okienku bądź napisać maila do obsługi klienta.
Więc w STS już nie mogę postawić i w totolotku też nie ,
Postawić możesz lecz wygrana będzie się równała max limitowi ???? . Dodatkowo zawsze możesz to rozbić na X kuponów i limit omijasz...
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
w WZB milenium wygrana na 1 kuponie może być maksymalna wlasnie 50 tys.
A z tego co kojazre to i około 150tys. padały wygrane(kilka kuponów takich samych) i nikt nie robił problemu
 
P 2

poldziu250

Użytkownik
Właśnie sęk w tym polega że nie mogę sobie rozbić , do punktu nie mam czasu zawitać , więc myślałem że wy coś będziecie więcej wiedzieć ???? Dobrze w razie czegoś zagram u internetowych bo jak wygram 52,000 , to 2000 zł drogą nie chodzi . Bardzo mi te informacje były potrzebne , dziękuję za zainteresowanie . Jak macie jakiś bukmacherów co można wygrać powyżej 50,000 zł proszę napiszcie . Dziękuję ????
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Właśnie sęk w tym polega że nie mogę sobie rozbić , do punktu nie mam czasu zawitać , więc myślałem że wy coś będziecie więcej wiedzieć ???? Dobrze w razie czegoś zagram u internetowych bo jak wygram 52,000 , to 2000 zł drogą nie chodzi . Bardzo mi te informacje były potrzebne , dziękuję za zainteresowanie . Jak macie jakiś bukmacherów co można wygrać powyżej 50,000 zł proszę napiszcie . Dziękuję ????
Tylko Azjaci. Tam można ładować grubo i wygrywać. Poszukaj , popatrz i wszystko znajdziesz ;) Nie wpłacaj 50 000 do jednego tylko rozbij po 15 000 tak będzie lepiej.

SBOBET, IBCBET, PINNACLE
.
 
przepowiednik 6

przepowiednik

Użytkownik
Czy sprawa sie juz wyjasnila ? Osobiscie puszczam co tydzien kupon w systemie 5/9 za 10pln i do wygrania mam maksymalnie okolo 200 000 pln ! Czy to oznacza, ze mi w przypadku trafienia calego systemu - pieniazkow nie wyplaca ?! Z regulaminu nic nie wynika. Jaki moze byc limit wygranych ?
 
K 1

kub222

Użytkownik
Jeśli dobrze się orientuje to limit wygranej to ok.15 000 zł kiedyś wysyłałem i do wygrania miałem ok 18.000 i powiedziała że mam limit tej sumy wyżej wymienionej
 
przepowiednik 6

przepowiednik

Użytkownik
Limit wygranej zalezny jest od ilosci spotkan, kursu, meczy itd. Jezeli zaklad zostanie przez komputer zatwierdzony, buk moze was w tylek pocalowac - wygrywacie tyle ile jest na kuponie. Co tydzien wysylam systemowy 5/9 i mam 200tys, dzisiaj wyslalem tasiemca za 2,5 pln i do wygrania mam 30tys.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Poldziu250, tak jest wg regulaminu w Totolotku:

III. STAWKA ZA ZAKŁADY I KURSY USTALANE DLA ZDARZEŃ

§ 9.

1. Spółka ma prawo dowolnie ustalać stawki na poszczególne rodzaje zakładów, o których mowa w niniejszym regulaminie.Wiążącą dla Uczestnika zakładu jak i dla Spółki jest stawka wskazana na kuponie.
2. Opłata za zakład systemowy i mieszany jest iloczynem zaznaczonej na blankiecie stawki i liczby kombinacji odpowiadających danemu systemowi.

3.
Wysokość stawki podlega ograniczeniu ze względu na limit wynoszący:
- 50.000,00 (pięćdziesiąt tysięcy) złotych dla maksymalnej wygranej przypadającej na jeden dowód zawarcia zakładu w przypadku zakładów prostych: pojedynczych i wielozdarzeniowych zawierających od 2 do 14 zdarzeń,
- 100.000,00 (sto tysięcy) złotych dla maksymalnej wygranej przypadającej ma jeden dowód zawarcia zakładu w przypadku zakładów prostych wielozdarzeniowych zawierających od 15 do 32 zdarzeń,
- 200.000,00 (dwieście tysięcy) złotych dla maksymalnej wygranej przypadającej ma jeden dowód zawarcia zakładu w przypadku zakładów systemowych oraz mieszanych.
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
W Fortunie maksymalna wygrana to 50 tys probowalem puscic tasme i gdy przekroczylem ta kwote wyskaczyl napis limit osiagniety czy jakos tak
 
Do góry Bottom