>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limity w bwin

R 0

rebmar

Użytkownik
na początku nie masz limitu :spokodfhgfh: ale jak zobaczą że stawiasz spore sumy to limit będzie :cry: ja mam limit 300zł ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
Pierwszy limit jest zwykle 1000 zł na stawkę, później 500 zł, a później jeszcze mniej (między 300 a 200 zł).
 
ester 87

ester

Użytkownik
Ja pierwszy limit dostałem po kilku tygodniach gry od razu 300zł, kolejny kilkanaście dni później 235zł i zakończyłem zabawę. Grałem tylko live.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No to może powtórzę po raz n ty to samo...
Można poczytać ten temat:
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=21246




Ostatni screen z tematu:
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=24840
Screeny robione w różnych odstępach czasu. Tutaj je zebrałem
Czyli limit stawki 100 pln na kombosy.
Limit 109.11 pln ewentualnej wygranej na single.
A jak ktoś mocno się postara i walnie ich w szybkim tempie na trochę więcej niż Oni przewidują to dostaje się limit 25 zł na stawkę. Nie spotkałem się osobiście ani na żadnym forum żeby ktoś miał wiekszy limit niż 25 pln na stawkę.
2 konta w miesiąc mi tak zlimitowali ????
Czasami trzeba coś przegrać i za szybko nie wypłacać kasy ;)
 
G 46

ghs

Użytkownik
No to ja nie wiem, co wy robicie. Jeszcze nie dostałem od nich żadnego limitu, zanim nie wypłaciłem więcej niż 10 tys. zł. Później też nie jest tak źle. Oczywiście mowa tylko o live.
Zauważyłem, że limity dostaję tylko przy wypłatach. Tylko 2-3 razy zdarzyło się obniżenie limitu w trakcie gry bez wypłaty.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Czy limity przyznawane są &quot;dożywotnio&quot; na konto gracza ? Czy powiedzmy po jakimś okresie nie użytkowania konta lub przewalenia sporej sumy pieniędzy limity są ściągane ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zależy od buka. Bwin, fonbet daje dożywotnio. Ale np. z betgunem jest inaczej. Jak zaczniesz wtapiać u nich to Ci podniosą limit. Tak żebyś mógł więcej wtapiać ;)
Ja na początku kariery u nich dostałem limit 50 zł na stawkę. Później tam nie grałem. Co jakiś czas coś wpłacałem żeby zagrać z F1 lub inne dyscypliny, które gram sporadycznie. Nazbierało się przez 2 lata tyle przegranej tam kasy, że podnieśli mi limit 50 zł do chyba 400. Ostatnio tam wpłaciłem i znowu wszystko przegrałem... Czyli mnie na pewno nie zlimitują. Bo po co limitować kogoś kto wpłaci kasę raz na 3-4 miesiące i przegra...
Poza tym na innym forum czytałem, że można dogadać się z supportem żeby podnieśli limit.
Samemu jak mi dali limit wtedy to pisałem do nich że jak mi nie podniosą limitu to wypłacam natychmiast kasę. Ale odniosło to marny skutek bo wziąłem bonus i nie mogłem wypłacić kasy bez obrotu a później przez 10 dni od wykonania obrotu...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Taaa Betgun to jest &quot;wkurzający&quot;. Ja tam od czasu do czasu gram, głównie jakieś tam dziwne zakłady na punkty zawodników, f1 i inne bo w przeciwieństwie do innych buków można tam to łączyć w kombosu. Coś wypłacę ale ogólnie to strasznie &quot;pechowy&quot; dla mnie buk i przez dwa lata jestem tam na minus z 2-3 tysiące jak nic. Jak uzbiera się niezła sumka na koncie, wypłacę część to limitują mnie strasznie ale jak zacznę znów wtapiać i muszę jeszcze raz wpłacić to podnoszą limit do 400 i pozwalają na grę za jaką tylko stawkę chcę. Nawet powyżej limitu
Sorry za oftop ale musiałem to opisać ;-)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jacques no właśnie ja mam wrażenie, że poza udanym początkiem to jest pechowy buk dla mnie. Gram tam właśnie jakieś dziwne rzeczy w kombosach co nie można łączyć w innych bukch, żużel, F1, sporty zimowe. No i ciągle tam przegrywam ????
Dlatego ciągle chcą mi dawać bonus bo mam saldo ujemne.
Czyli widać jaką mają politykę. Tym co wtapiają to limity podnoszą. No bo po co ograniczać człowieka który wtapia.
Wpłaciłem tam jakoś miesiąc temu, wtopiłem wszystko... Teraz znowu mi chcą dać jakiś bonus.
 
R 125

roger12

Użytkownik
siema ja kiedyś otrzymałem limit taki &lt;śmieszny&gt; na 2 miechy obstawiałem sobie meczyki wygrałem za 2zł 750zł po godz. wchodzę i chce obstawić kupon za 10zł a tu mi pokazuje przekroczyłeś limit który wynosi 3zł na kupon na początku się wkurzyłem ładnie dzwonie do nich to oni że wygrałem za dużo porostu śmiać mi się chciało i że mam ten limit na 3 miechy a do tego jeszcze miałem ten limit że mogę 1 kupon pościć na dzień do max 3zł
i to właśnie jest BWIN boje jedne hahah
 
Do góry Bottom