>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LIMITY NA LIVE

orinar 18

orinar

Użytkownik
Witam , obecnie testuje swoje mozliwosci na zakladach live na Bet365.
I w zwaizku z tym mam pytanie, czy na &quot;live&quot; tez wystepuja limity.
Jezeli tak to czy grajac plaska stawka 1000zl po kursach w granicach 1.05-1.23 mozna sie ich obawiac?
Bardzo prosze o rzeczowe odpowiedzi a nie o oplacalnosc gry na zakladach &quot;live&quot; ????

pozdrawiam.
 
cock 756

cock

Użytkownik
I w zwaizku z tym mam pytanie, czy na &quot;live&quot; tez wystepuja limity.
To możliwe, jak wszystko w przyrodzie.
Jezeli tak to czy grajac plaska stawka 1000zl po kursach w granicach 1.05-1.23 mozna sie ich obawiac?
I to też, zależy tylko od Twoich osiągnięć, historii konta itd.
Pytanie tylko jedno - bo dziś śledziłem mocno mecz M. City z Liverpoolem... Dlaczego padło na Bet365? Przy prowadzeniu 2:0 kurs na gospodarzy na Bet365 był 1,04, na Betfair w tym momencie było 1,10... 1000zł to coś koło 225 euro. Taki rynek z powodzeniem wchłonie taki zakład, bez obawy o limity, wygrana pomimo prowizji przebije buka... Przewalutowania nie zrobią żadnej znaczącej krzywdy... Limitem jest jedynie popularność zdarzenia. ;)
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Poprostu nie orientuje sie jeszcze na zakladach Betfair ????
a pozatym musze zobaczyc czy posiadaja zaklady na bierzace gemy w tenisie, bo na tym opieram swoja gre ;) no i na &quot;wyscigach&quot; do 20pkt w NBA ????
Wiem, że Bet365 podobnie jak Bwin ma szeraka oferte, ale niestety lubuja sie w limitach ;/
 
theluk 3,1K

theluk

Użytkownik
nie wiem czemu wszyscy piszą że bet365 limituje... ja gram tam ok pół roku,trochę ich już oskubałem, co jakiś czas robiąc wypłaty... a z limitami nie ma problemu, co innego bwin , oni raczej też nie limitują ale można grać za ok 2,3 razy mniej niż na bet365...
Limit co do danego spotkania ,tak jak napisał kolega wyżej jest zależny oczywiście od &quot;popularności&quot; danego meczu ,ale nie ma mowy o indywidualnych limitach, bet365 daje pograć..
 
K 0

kubek15

Użytkownik
Jak chcesz grać takie małe kursy to tak jak kolega wyżej napisał BetFair jest dobre, bo zawsze są wyższe i można coś więcej ugrać.
W BaH limitów niema, przynajmniej nie widziałem jak stawiam na live.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Nie znajdziesz takich zakładów na Betfair. W ogóle NBA nie cieszy się tam niestety dużą popularnością.
to prawda ???? cala noc śledzilem wydarzenia na Befair ale ciekawych dla mnie opcji nie znalazle ????
Ubogo jezeli chodzi rynek &quot;live&quot; , ale jezeli brac pod uwage trading zakladami to ciekawy rynek :razz:
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Witam ponownie ????
Od jakiegos czasu zmienilem sposob gry ????
Oczywiscie nadal gram Live ale stawke 600zl rozlozylem na 2x300zl u dwoch roznych bukow bet365 i Unibet.
Czy w takim wypadku rowniez moge sie limitow spodziewac? stawki sa stosunkowo niskie, do tego kursy w granicach 1,05-1,3 ????
Problemem moga byc natomiast regularne wygrane, szacuje do 2tys miesiecznie od buka.
Wiem ze mecze juz z tym tematem ale jestem w okresie w ktorym mam czas na dokladne dopracowania systemu... wiec ostatnie zalozenia musze dograc na dniach ????
dzieki i pozdrawiam ????
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
A ja mam pytanie też o limit i też na bet365, ale bardziej chodzi mi o kursy 1.01 1.02. Ktoś niedawno pisał, że szybko limitują, gdy nam zbyt dobrze idzie takie granie. Wiecie cos na ten temat?
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
orinar, W0jtek nie musicie obawiać się szybkich limitów. Spokojnie możecie sobie grać swoim sposobem. Grając niskie kursy na live limity są najmniejszym problemem.
Nie wiem dlaczego przed rozpoczęciem gry wszyscy boją się o limity? Nie boją się czy będą w ogóle pozytywne rezultaty sposobu gry, ale zawsze limity są dla nich problemem.
Nawet jeśli ktoś dostanie limit u jednego bukmachera, to są inni do wyboru.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
orinar, W0jtek nie musicie obawiać się szybkich limitów. Spokojnie możecie sobie grać swoim sposobem. Grając niskie kursy na live limity są najmniejszym problemem.
Nie wiem dlaczego przed rozpoczęciem gry wszyscy boją się o limity? Nie boją się czy będą w ogóle pozytywne rezultaty sposobu gry, ale zawsze limity są dla nich problemem.
Nawet jeśli ktoś dostanie limit u jednego bukmachera, to są inni do wyboru.
Dzieki ???? Faktycznie za duzo planowania a za mało działania.
Ale tyle sie slyszy o nakladaniu Limitow, zreszta mi tez niezle krwi napsuly.
Na Gamebookers i Bwin moglem szarzowac maksymalnie kwota 200zl, ale nigdy nie slyszalem zeby komus LIVE limitowali z tad ta ciekawosc ???? ????
a napewno maja jakis zespol analitykow, ktorym nawet taki sposob gry moze sie niepodobac ????
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
orinar, W0jtek nie musicie obawiać się szybkich limitów. Spokojnie możecie sobie grać swoim sposobem. Grając niskie kursy na live limity są najmniejszym problemem.
Nie wiem dlaczego przed rozpoczęciem gry wszyscy boją się o limity? Nie boją się czy będą w ogóle pozytywne rezultaty sposobu gry, ale zawsze limity są dla nich problemem.
Nawet jeśli ktoś dostanie limit u jednego bukmachera, to są inni do wyboru.
Dzięki.
Tutaj nie chodziło mi o ew. możliwość przesiadki na innego buka, bo to mogę bez problemu zrobić. Po prostu bet365 należy do moich ulubionych a jeśli nie tolerowaliby takiego grania to nie chciałbym aby mnie polimitowali bo ten buk mi bardzo odpowiada do zwykłego grania.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Wiele osób gra niskie kursy na live, więc bukmacher jest na to przygotowany. Bardziej na pewno chodzi o wystawiane kursy niż limitowanie osób preferujących ten sposób. Ogólne założenia tego sposobu są dobre dla bukmachera. Gracz ryzykuje dużo, żeby zarobić mało, więc takich osób nie powinno się szybko limitować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom