>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

LIMITY A KARTA MB

K 0

kirel

Użytkownik
Witam , mam ponad 4000 limitu , czy tyczy się on transakcji kartą MB ?​
Chodzi o to że wypłacam hajs od buka np. 5000 i za pomocą karty MB wypłacam ten hajsik w bankomatach , sklepach etc. Czy zostanie ta hulanka przerwana w momencie osiągnięcia sumy wypłat 4000 tysięcy czy tyczy się ten limit do czegoś innego??
Nie mogę zwiększyć limitu , bo po pierwsze primo list weryfikacji adresu nie doszedł już od dawien dawna , pisałem do nich , oni zuchwale pozostają przy dla mnie olewackim zdaniu że skoro nie doszedł to nie może Pan zwiększyć limitu :?
Po drugie primo ultimo nie chce powiązywać konta MB z kontem bankowym ani z kartą , ponieważ zależy mi na jak najmniejszym powiązaniu z polskimi bankami (innych kont nie mam) i innym dalej nieokreślonymi organami.
Proszę o poradę..;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mi się wydaje i raczej jestem pewny, że to nie dotyczy karty, tylko wysyłania kasy za pomocą MB &lt;-&gt;MB
Pozdro
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Nie mam pojęcia co ta idiotyczna firma robi,że listy weryfikacyjne nie docieraja !
Jeszcze pisze jak by z gory zakładali że nie dotrze &quot;Jeśli nadal nie otrzymałeś listu weryfikacyjnego, prosimy o cierpliwość, ponieważ dotarcie listu może zająć 2-5 dni roboczych. Niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że list dotrze. W tym przypadku Twój adres nie będzie mógł być zweryfikowany.&quot;
 
L 5

lansswk

Użytkownik
Faktycznie jest to trochę idiotyczne i dla mnie zupełnie niezrozumiałe,że wysyłają to listem zwykłym i nie chcą ponownie wysłać w razie nie otrzymania.
Ale wszystkie listy jakie oni mi wysłali do tej pory dotarły i do mojej matki także bo miała u nich kiedyś konto(usunęła po aferze spamowej) także nie jest to firma krzak.
A czy ktoś próbował im zaproponować,że pokryje koszty sporządzenia i wysłania ponownie tego kodu?
To by było chyba najlepsze rozwiązanie.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Jeśli masz na myśli limit dla transakcji wychodzących, to dotyczy on wszystkich, po dokonaniu których na koncie mb będziesz miał mniej kasy niż przed nimi, najprościej mówiąc. Wysyłka do buka, wypłata na konto i wypłata z bankomatu to najbardziej popularne z nich.
I odpowiadając na pytanie - jeśli masz limit 4k, to więcej z bankomatu nie wypłacisz.
 
K 0

kirel

Użytkownik
To w takim razie najlepszym rozwiązaniem jest prośba o zamknięcie konta i otworzenie nowego... :? czy jest jakaś inna możliwość ???
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie wiem czy jeśli zamkniesz konto będziesz mógł otworzyć nowe. Nie chce mi się przeglądać całego regulaminu, ale jestem przekonany, że takie coś nie przejdzie. Zanim zamkniesz konto najlepiej pogadaj z supportem, bo może się okazać, że zamykając konto całkowicie stracisz możliwość późniejszego korzystania z MB.

Ich raczej nie będzie interesowało to, że &#39;zależy Ci na jak najmniejszym powiązaniu konta z polskimi bankami&#39;, bo mają swoje przepisy i będą się ich trzymali.
 
K 0

kirel

Użytkownik
Ok, fakt w takim razie muszę przystać na ich warunki. Mam jeszcze jedno pytanie , być może zadane w którymś z tematów. Jakie warunki należy spełnić aby zostać tzw. &quot;brak limitu&quot; , wyczytałem to gdzieś ale nie było powiązania z warunkami tylko zdawkowa informacja,że MB może komuś taki status nadać .
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Trzeba mieć status VIP, a żeby go uzyskać - z tego co pamiętam - trzeba wysłać do handlowców min. 5000 euro w miesiącu. Handlowcy to konta zarejestrowane na firmy, czyli również bukmacherzy. Nie wiem czy VIP jest przyznawany na stałe czy trzeba utrzymywać wysokie obroty na koncie.

VIP oprócz braku limitów ma też chyba inną kartę MasterCard, dostęp do programu partnerskiego, możliwość założenia drugiego konta z inną walutą i token do konta. Czytałem o tym kiedyś, ale nie używam zbyt często MB, więc nie zagłębiałem się w temat.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ja mam inne banalne pytania:

&quot;Całkowity limit transakcji 23966,40zł&quot; a po drugiej stronie 90 dni. Rozumiem to tak, że suma wpłat i wypłat nie może przekroczyć tej kwoty w przeciągu 3 miesięcy. Po trzech miesiącach, dokładnie 90 dniach limit ulega odnowieniu. Jestem nowym użytkownikiem portfela, stąd te pytania.

1. Suma transakcji nie przekroczyła limitu , wyniosła 13966,40. Jaki mam limit po tych trzech miesiącach? Bez zmian, czy obniżają limit?
2. Załóżmy, że wygram u buka 45000zł. Chcę kupić nowy samochód w salonie i zapłacić kartą MB. Pytanie jak, a chcę ominąć polską biurokrację? Sprzedaż ratalna? Będą honorować portfel internetowy w przypadku takich kwot?
3. Karta 10 euro rocznie za użytkowanie. Wygoda dla mieszkańców UE, co z kartą, moim kontem i wygodą, gdyby Polska wypadła z UE, a e-gry są w Polsce zakazane? No i co z moim hajsem na MB?

Celowo mówię o dużych kwotach.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Wydaje mi się, że limit odnawia się na bieżąco tzn. transakcje starsze niż 90 dni nie będą obniżały limitu. Np. 90 dni temu zrobiłeś przelew o wartości 1000 zł, jutro Twój limit zostanie zwiększony o ten 1000 zł.

1. Limit zależy od stopnia weryfikacji. Każda kolejna weryfikacja (tożsamości, adresu, karty kredytowej) zwiększa limity. Nie pamiętam żadnego zmniejszania limitów, jeśli MB zmniejsza limity to chyba z wyraźnych powodów.
2. Karta MB ma dzienny limit płatności kartą w wysokości 1000€. Limit pobrań gotówki w wysokości 250€. Na dzień dzisiejszy 45.000 zł można przelać na konto bankowe. Dla większego bezpieczeństwa możesz to rozbić na 2-3 raty. Skarbówka na pewno zainteresuje się skąd masz 45.000 na samochód, tak samo jak interesuje się każdym innym człowiekiem, który robi taki zakup.
3. Konto w MB będziesz miał. MB może zablokować Polakom przelewy do firm zajmujących się hazardem. MB służy nie tylko do wpłat do bukmacherów.
 
cock 756

cock

Użytkownik
No właśnie, mi też się wydaje. W obliczu rzeczywistości będziemy musieli mieć pewność. Pozostaje support. Co do tych 45.000 (to tylko przykład, choć nie pogardzę jak mnie taki los dopadnie), by od banku nie oberwać, czy izb celnych - z takim limitem mając pieniądze, całość auta kupię po roku, na raty.
90 dni - buk -&gt; mb
90 dni - mb -&gt; salon
90 dni - buk -&gt; mb
90 dni - mb -&gt; salon
Ale czy MB to polska firma, by obowiązywał ich zakaz przelewów? Właśnie wiem, że to pośrednik/portfel ułatwiający handel, nie tylko do zakładów. 12% od MB? Bludek, chyba nas wykpią w Świecie gdyby do tego doszło. ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
MB jest zarejestrowane w Wlk. Brytanii i działają wg ich prawa. Jednak zabronione są operacje, które łamią prawo kraju w którym się znajdujesz. Do tego zobowiązują się zgłaszać wszelkie podejrzenia odpowiednim organom ścigania. MB może zablokować transakcje pomiędzy kontami z polskim adresem zamieszkania i polskim IP, a bukmacherami. Na pewno nie będą zbyt wyrywni, bo po co tracić klientów, ale w ostateczności mogą to zrobić.

45.000 zł to na prawdę nie są aż tak duże pieniądze i spokojnie można je przelać w dwóch-trzech ratach bezpośrednio na konto bankowe. Później zostaje problem jak wytłumaczyć w US, że stać Cię na taki zakup. Warto na pewno odwiedzić jakiegoś doradcę i w zamian za parę złotych dostać jasne rozwiązanie problemu. Dla osób z etatem niezłym rozwiązaniem wydaje się kredyt i spokojne spłacanie co miesiąc rat bez rzucania się w oczy - w okresie dłuższym niż rok.

Kończmy powoli dyskusję, bo rozmywamy temat, który zaczął się od zupełnie czegoś innego. I tak na razie możemy tylko czekać na rozwój wypadków.
 
Do góry Bottom