>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limit u bukmachera a nowe konto

R 924

radziooh

Użytkownik
Ważne pytanie i proszę o odpowiedź. Jeśli dostałem limit u bukmachera to mogę założyć konto na np. brata i grając jako on nie będzie limitów? Czy się domyślą czy nie?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
to mogę założyć konto na np. brata i grając jako on nie będzie limitów? Czy się domyślą czy nie?
Najpierw zapytaj brata czy wyrazi zgodę na takie coś ;), a nie za jego plecami, pod jego imieniem i nazwiskiem będziesz obstawiał mecze.
Po pewnym czasie i na brata nałożą limity, skoro ty dostałeś to i czemu on nie ma prawa dostać ?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Ten sam adres, to samo nazwisko, to samo IP. Do tego przestajesz grać na jednym koncie, a zaczynasz grać na drugim podobne typy. Bardzo ryzykowne. W regulaminie jest zakaz gry z polecenia osób trzecich.

Lepiej zmienić bukmachera, niż tak kombinować. Kombinując w ten sposób dasz im dobry argument do ciachnięcia pieniędzy i blokady obu kont.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Właśnie się zastanawiam jak to jest. W sumie z ciekawości pytam co by wtedy było gdybym tak zrobił i czy ktoś juz tak kiedyś robił? Pozdro
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie po to nakładają limity, żeby później dało się je bezkarnie obejść w tak łatwy sposób ;).

Nie wykluczone, że nie jednej osobie się to udało i nikt się nie przyczepił, ale ryzyko jest spore! Zlimitowane konta mogą być w jakiś sposób dodatkowo monitorowane, a założenie konta z takim samym nazwiskiem i adresem nie jest dobrym pomysłem. W wypadku innego nazwiska, innego adresu i zmiennego IP byłoby bardzo trudno udowodnić jakikolwiek związek, ale założenie konta z danymi brata jest zbyt oczywiste.

Nie ma sensu dawać bukom argumentów do blokady konta, a później męczyć się z odzyskaniem swoich pieniędzy (co nie będzie łatwe, ani nawet pewne).
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Co do limitów to dziwne trochę bo np. u większości bukmacherów jest napisane ile każdy może wygrywać na tydzień miesiąc lub dzień. Z tego co mi wiadomo tak jest. Pisałem do bet365 czy u nich są limity jakieś miesięczne to napisali, że wygrane są nieograniczone. Jednak chyba tak nie jest bo jeśli każdy by wygrywał ile sobie chciał to bet365 musiałby po jakimś czasie zwinąć interes. Choć z jednej str. może takowych limitów nie ma, ale później jeśli gracz dużo wygrywa to są na pojedyncze mecze lub kupony. I jestem ogólnie ciekaw czy każdy buk pozwalałby na co miesięczne wygrywanie np. 10K.
 
Do góry Bottom