>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Limit na transakcje wychodzące.

gmark 765

gmark

Użytkownik
Niedawno przekroczyłem ten limit &quot;PLN 71563.20 w ciągu 90 dni&quot;. Pojawiła się mi opcja weryfikacyjna, że jeżeli chcę powiększyć ten limit o kolejne 21 tys zł to muszę przelać zwykłym przelewem minimum 5 Euro z swojego konta bankowego nas SKRILL - doszło dziś ale limit się nie zwiększył. Jakieś pomysły jak inaczej zwiększyć sobie ten limit?
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
black_hawk 1,2K

black_hawk

Użytkownik
Witam miałem podobną sytuację. Nie trzeba im nic przelewać . Wystraczy przesłać na ich meila skan dowodu osobistego z 2 stron i jakiś plik pdf z transakcji ze swojego konta bankowego, to wystarczy do weryfikacji skrill i podniesienia limitu.
 
1 37

1rnbfan1

Użytkownik
Witam miałem podobną sytuację. Nie trzeba im nic przelewać . Wystraczy przesłać na ich meila skan dowodu osobistego z 2 stron i jakiś plik pdf z transakcji ze swojego konta bankowego, to wystarczy do weryfikacji skrill i podniesienia limitu.
A wysyłałeś na jaki adres, jeśli można wiedzieć ?? Bo ja wysłałem im poprzez formularz na stronie bodajże w piątek rano i do tej pory cisza.... ???? Po ilu dniach, konto było zweryfikowane ?
 
Do góry Bottom