>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Limit moneybookers

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jak to ? Gdy wykorzystam cały limit ,nawet powiększony, to za 90 dni nie wyzerują sie limity ?!
Jeśli weryfikowałeś konto to odnawia się na 100%.
Moneybookers ma limity dotyczące ostatnich 90 dni. W zależności od stopnia zweryfikowania konta i statusu klienta limity są większe bądź mniejsze.
Jak jest w przypadku konta bez weryfikacji - nie wiem.
Nie sądzę jednak, żeby przemoevil był największym autorytetem w tej dziedzinie (bez urazy :cool: )
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
nie muszę być autorytetem w tej dziedzinie, napisałem tak jak miałem doświadzczenia ze swoim kontem w Moneybookers. Jasne???
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
nie muszę być autorytetem w tej dziedzinie, napisałem tak jak miałem doświadzczenia ze swoim kontem w Moneybookers. Jasne???
No to dziwne miałeś doświadczenia... skoro limit jest na 90 dni, to dotyczny 90 dni i tyle. Przynajmniej u mnie ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
nie muszę być autorytetem w tej dziedzinie, napisałem tak jak miałem doświadzczenia ze swoim kontem w Moneybookers. Jasne???
Musiałeś coś źle zrozumieć, limity się odnawiają na KAŻDYM koncie (chyba, że są już &quot;pełne&quot;). W twoim pierwszym poście nic nie wspomniałeś o tym, że dotyczy to twojego konta, lecz kategorycznie stwierdziłeś, że &quot;nie ma takiej możliwości&quot;. Wprowadziłeś w ten sposób w błąd użytkownika, który pytał. Co więcej na wytknięty ci błąd zareagowałeś agresywnie, zamiast przeprosić. W przyszłości sugeruję więcej namysłu przed pisaniem na forum.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Musiałeś coś źle zrozumieć, limity się odnawiają na KAŻDYM koncie (chyba, że są już &quot;pełne&quot;). W twoim pierwszym poście nic nie wspomniałeś o tym, że dotyczy to twojego konta, lecz kategorycznie stwierdziłeś, że &quot;nie ma takiej możliwości&quot;. Wprowadziłeś w ten sposób w błąd użytkownika, który pytał. Co więcej na wytknięty ci błąd zareagowałeś agresywnie, zamiast przeprosić. W przyszłości sugeruję więcej namysłu przed pisaniem na forum.
zostawię ten Twój post bez komentarza.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Mam drugie konto moneybookers na dane znajomego i chce zweryfikować to konto i zamierzam wysłać jego skany, ma mi tam jeszcze jakiś rachunek podesłać. Mam takie dziwne pytanie na temat tej weryfikacji. Jak wyśle im te skany to oni sprawdzają tylko czy się zgadzają dane na jego koncie moneybookers z danymi na jegodowodzie osobistym i tyle? Oni później usuwają te skany dokumentów? Pytam bo kiedyś mieli tam jakiś wyciek danych a to chodzi o dane osobowe kolegi więc nie chciałbym żeby miał potem jakieś nieprzyjemności, spam itd
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
To Ty masz czy ma znajomy :] ?
Dozwolone jest posiadanie tylko jednego :|
Nie wiem czemu pytanie miałoby być dziwne... warto troszczyc się o bezpieczeństwo danych osobowych ;)
Teoretycznie MB jak i bukmacherzy usuwają skany zaraz po weryfikacji. Wgląd mają do nich tylko pracownicy i teoretycznie nic się z nimi nie powinno dalej dziać. TEORETYCZNIE.
W praktyce zawsze jest ryzyko...
Co do pytania o adres - to tak... przecież to adres jest najważniejszym elementem do zweryfikowania.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Mam jedno konto moneybookers na swoje dane osobowe w pełni zweryfikowane. Jednak jak chce zagrać za pare złotych więcej powiedzmy że jakąś perełke w podrzędnym buku to drugie konto u buka a co za tym idzie na moneybookers jest potrzebne. Kolega udzielił swoje dane osobowe i skany więc nie chce by miał potem jakieś &quot;kłopoty&quot;(spam na chate) więc wolę zapytać
 
J 0

jamall

Użytkownik
Dziękuje wszystkim za odpowiedz ,otrzymałem odpowiedz od supportu MB ,ze limity odnawiają sie na każdym koncie . Pozdrawiam
 
Do góry Bottom