>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligi pozostałe 2015/2016

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv
1 (+4,5) @ 1.80

Tel Aviv to juz nie ta sama druzyna co sezony wczesniej. W tym sezonie mocno sie mecza. Odpadli z Euroligi, mecza się w eurocapie. W lidze na 2 pozycji, szczerze nie pamietam w ktorym sezonie oni byli w jakimkolwiek momencie nizej niż na pierwszym miejscu. Graja ostatnio bardzo duzo, praktycznie co 3-4 dni co w europie jest bardzo duzo i widac to zmeczenie co raz bardziej. Ostatnie 6 meczy to az 4 porazki. Do tego w srode graja w eurocapie z Nowogrodem, bezposrednim rywalem do awansu wiec sadze ze ten mecz dla nich bedzie wazniejszy. Haifa u siebie bardzo mocna wierze nawet ze dzisiaj moga wygrac, ale zabezpieczam sie sympatycznym handicapem, bo mecz na pewno bedzie na styku.
Szkoda, ze tak pozno...ale zlapalem jeszcze 2,10 na win.
 
jozzy22 565,9K

jozzy22

Użytkownik
Potwierdzam, Brasilia bez dwójki zawodników, kluczowych zawodników ale na Capitalinos to wystarczy.Spodziewam sie coś koło 15-20 pkt przewagi o ile nie zaliczą przestoju.W unibecie jest również 7.5 i też zagram bo Pinnacle pewnie wjedzie z tym dopiero pod wieczór i to z 9.5-11.5.
Chyba się pokapowali jaką gafe palnęli bo sportingbet wycofał mecz z oferty,a Unibet zwiększył handi.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Americas League runda wstępna
Godzina: 1:00
Spotkanie: Capitanes de Arecibo - Guaros de Lara
Typ: Capitanes de Arecibo (+15,5pkt)
Kurs: 1.4
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Wczoraj rozpoczęły się rozgrywki rundy wstępnej Americas League w grupie D. Moim faworytem w tej grupie była brazylijska Brasilia, która wczoraj niespodziewanie przegrała będąc faworytem w spotkaniu z drużyną puertorykańską której dotyczyć będzie mój dzisiejszy typ Capitanes de Arecibo. Zawodnicy z PuertoRico rozgrywki swoje skończyli prawie 7 miesięcy temu gdzie oddali tytuł mistrzów kraju po finałowej przegranej z Leones De Ponce 2:4 i od tamtego czasu nie rozegrali żadnego oficjalnego spotkania. Ten typ biorę na chłopski rozum, skoro Capitanes potrafili ograć drużynę Brasilii to czemu nie mogą poradzić sobie z drużyną z Wenezueli Guaros de Lara. Liga Wenezuelska jest niewątpliwie słabsza od Brazyliskiej o czym mogą świadczyć choćby rozegrane do tej pory rozgrywki rundy wstępnej Americas League z innych grup, grupę A wygrało brazylijskie Mogi, grupę B brazylijskie Bauru, a grupę C brazylijskie Flamengo. Więc jeśli Capitanes pokonali czwartą obecnie najlepszą drużynę w Brazylii to postawienie na nich z takim handicapem to powinien być typ bez ryzyka. Więc ja zaryzykuję, a dla odważniejszych kurs na wygraną Capitanes w Unibecie 5.4 ;)
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Ivanovo - Enisey Krasnoyarsk
Rosja Kobiety 2 (-8.5) @ 1.70 oodsring

Szczerze powiem mało wiem na temat tej ligi, jednak od dobrego źródła mam informacje, że typ warty gry. W Ivanovie nie dzieje się za dobrze. Podobno co raz gorzej z płacami i powstają konflikty na linii zarząd zawodniczki. Co raz więcej zawodniczek opuszcza treningi, mało motywacji w zespole, oparty na młodych Rosyjskich zawodniczkach. Rotacja 10 zawodniczek z czego aż 4 to zawodniczki z rezerw/juniorek zespołu. Po drugiej stronie solidny Enisey, który pokazał, że nawet na europejskich parkietach potrafi grać dobry basket. Jeśli nie będzie lekceważenie to typ na luzie powinien wejść.

FT 46:63 ✅

Skorzystał ktoś?
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Al Arabi - Al Shamal
Katar 15:30 over 141 @ 1.83 bet365

Myślę że bet365 niedokońca przeanalizował sytuacje w tej egzotycznej lidze, ale właśnie na takich perełkach się zarabia. Średnia punktów Al Arabi w lidze 145pkt a Al Shamal 151pkt. Ostatnie 5 meczy Al Arabi: 191pkt, 196pkt, 155pkt, 162pkt, 167pkt. Ostatni 5 meczy Al Shamal: 115pkt, 170pkt, 161pkt, 170pkt, 157pkt. Obie ekipy na poczatku sezonu mniej rzucały stąd ta niższa średnia. Jeśli drużyna potrafi stracić i rzucić ponad 100 puntków jak Al Arabi to jest dla mnie streetball, a linia jest ustawiona jak potęgi defensywne. Typ jak najbardziej do grania.

⛔ 61:74

Typ bardzo dobry, wszystko szło jak talala, wystarczyło zdobyć 30pkt w ostatniej kwarcie a tam wynik 10:14. Wiem nawet dlaczego. Zmęczenie zawodników. Al Arabi używało w ciągu meczu 3 rezerwowych, jeden gracz podstawowy grał całe 40 minut, dwóch innych 38 min. Al Shamal grało 3 zawodników pełne 40 minut, wykorzystali 3 zawodników rezerwoych grali oni 1:24, 2:27, 1:27. Wpuszczenie w ostatnich minutach jak juz mecz był wygrany ???? Typ bardzo dobry gdyż faktycznie streetball był i gdyby nie to zmeczenie w 4 kwarcie zapewne typ wszedlby na luzie. Gospodarz z gry 28/78 35%, goście 28/84 33%, w tym oddali 32 rzuty za 3punkty, a łacznie w meczu 11/44 za 3pkt więc patola ze skutecznoscią.
 
berh 7,5K

berh

Użytkownik
Hej, mam pytanie odnośnie meczu Capitalinos-Capitanes, czy opłaca się grać handi na Capitanes? Czy jakoże wygrali z Brasilią, ten bezpośredni mecz wystarczy do wyjścia z grupy, czy będą liczyć się małe punkty?
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Americas League
Spotkanie: Brasilia - Guaros de Lara
Typ: Brasilia +10
Kurs: 1.41
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Ostatnia kolejka rundy wstępnej Americas League i spotkanie pomiędzy brazylijską Brasilią i wenezuelską drużyną Guaros de Lara. Dla Brasilii to pojedynek o być albo nie być w dalszej fazie rozgrywek. Jak już wczoraj wspominałem Brazylijczycy w pierwszej kolejce niespodziewanie przegrali 93:94 z portorykańską drużyną Capitanes De Arecibo,a wczoraj wysoko ograli dostarczyciela punktów w tej grupie kubański Capitalinos Azules de La Habana 99:60. Guaros ma na koncie dwie wygrane z Capitalinos 91:65 i dzisiejszej z nocy na które stawiałem z Capitanes 92:85. To spotkanie z Capitanes w którym przegrywali do przerwy 7 punktami może zadecydować o ich awansie nawet w przypadku porażki, bo jeśli jutro przegrają z Brasilią to będą się liczyć małe punkty. Do awansu ekipie wenezuelskiej wystarczy porażka 12 punktami, więc za wszelką cenę tego spotkania z Brasilią nie muszą wygrać, dlatego też myślę że postawiona przed murem Brasilia postawi się i z nawiązką pokryje moje handi. Tylko zwycięstwo da jej awans więc zapewne będą mieli większą motywację od rywali aby to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Hej, mam pytanie odnośnie meczu Capitalinos-Capitanes, czy opłaca się grać handi na Capitanes? Czy jakoże wygrali z Brasilią, ten bezpośredni mecz wystarczy do wyjścia z grupy, czy będą liczyć się małe punkty?
Tylko wygrana Brasilii 13 punktami lub porażka da awans Capitanes
w przypadku 3 drużyn z takim samym bilansem liczą sie małe punkty na tą chwilę wygląda to tak
BRASILIA -1
GUAROS +7
CAPITANES -6
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 382

skokmen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Americas League
Spotkanie: Brasilia - Guaros de Lara
Typ: Brasilia +10
Kurs: 1.41
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Ostatnia kolejka rundy wstępnej Americas League i spotkanie pomiędzy brazylijską Brasilią i wenezuelską drużyną Guaros de Lara. Dla Brasilii to pojedynek o być albo nie być w dalszej fazie rozgrywek. Jak już wczoraj wspominałem Brazylijczycy w pierwszej kolejce niespodziewanie przegrali 93:94 z portorykańską drużyną Capitanes De Arecibo,a wczoraj wysoko ograli dostarczyciela punktów w tej grupie kubański Capitalinos Azules de La Habana 99:60. Guaros ma na koncie dwie wygrane z Capitalinos 91:65 i dzisiejszej z nocy na które stawiałem z Capitanes 92:85. To spotkanie z Capitanes w którym przegrywali do przerwy 7 punktami może zadecydować o ich awansie nawet w przypadku porażki, bo jeśli jutro przegrają z Brasilią to będą się liczyć małe punkty. Do awansu ekipie wenezuelskiej wystarczy porażka 12 punktami, więc za wszelką cenę tego spotkania z Brasilią nie muszą wygrać, dlatego też myślę że postawiona przed murem Brasilia postawi się i z nawiązką pokryje moje handi. Tylko zwycięstwo da jej awans więc zapewne będą mieli większą motywację od rywali aby to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść.
Chemiczny te dodatkowe handi na ile pewne, bo chcialem grubiej pograc ?
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Spotkanie: Ostrava - Decin
Typ: Decin - 7,5
Kurs: 1,8
Bukmacher: sts
Decin pierwsza drużyna w lidze z bilansem 22-3 podejmuje 8 drużynę z bilansem 11:15. Goście są zdecydowanie lepszą ekipą, ostatni mecz z Ostravą na wyjeździe odbył się niedawno, bo w listopadzie i goście bez problemu pokryli handi. Nie mam czasu, wiec zostawiam tyle. Wystarczy spojrzeć na ostatnie mecz w lidze i między sobą!
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Olympiacos - PAOK Typ: Oly -18.5 @ 1.980 w Pinnacle ⛔
Χωρίς τον Σοφοκλή Σχορτσανίτη (αλλά &amp; τον Κώστα Βασιλειάδη) θα παραταχθεί ο ΠΑΟΚ στο ΣΕΦ &amp; την Τετάρτη στο Λιμόζ.
PAOK dzisiaj bez dwóch swoich kluczowych zawodników. Występ Sofoklisa Schortsanitisa (10.1 PPG) stał pod znakiem zapytania, jednak ostatecznie &quot;Big Sofo&quot; nie wystąpi w tym pojedynku (nie pojedzie również do Francji na mecz z Limoges). Nieobecny będzie również Kostas Vasiliadis (14.5 PPG). PAOK w środę czeka ważny mecz na europejskich parkietach, dzisiejszą porażkę raczej mają &quot;wkalkulowaną&quot; w swój dorobek. Oly na własnym parkiecie mocne (o czym nikogo przekonywać nie trzeba).
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Bucaneros - Gigantes
Wenezuela 1 (-7.5) @ 1.83

Warto grać póki małe handi. Bucaneros w tym sezonie stworzyło bardzo fajną ekipę jak na tamte warunki. Rok temu już szykowali zespół na ten sezon parę wzmocnień i bum zapowiadają walkę o finał. Póki co dobrze to wygląda na prawdę bardzo solidna podstawowa piątka robi różnicę w każdym meczu. Szczególnie mocny są Sanches i podkoszowy Santana. Grają na wysokiej skuteczności dobrze zbierają. Do tego jest jeszcze świetny six men Cox, który jest typowym shooterem. Po drugiej stronie Gigantes, prawdopodobnie najsłabsza drużna w lidze. Oparta na graczach z regionu i myślę, że traktują to jako zabawę i naukę. Trener daję wszystkim graczom praktycznie po równo grać aby obyć się z tą grą. Jedynym solidnym punktem jest kapitan zespołu Sucre, reszta graczy raczej nic poważnego. Drużyna dzisiaj w nocy grały gospodarze wygrali 73:61. Mecz nie układaj się jednak dla nich dobrze, słabo wystartowali, bardzo słaba gra na tablicach, nie potrafili od początku narzucić swojego rytmu gry. Znani są z świetnej ofensywy a w tym meczu nie pokazali tego, w dodatku zaledwie 2 rzuty trafione na 23 próby za 3 punkty. Dzisiaj już będzie z pewnością zupełnie inaczej, przewiduję że wygrają w okolicy 20 punktów.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Australia NBL
Sydney(-2) 2.25 5/10✅
Bet365


Przedostatni mecz sezonu regularnego dla Wildcast, ostatni mecz u siebie dla Sydney.Motywacja ogromna by wygrać przed swoją publiką i godnie zakończyć ten chujowy sezon.Jednak głównym faktem za tym typem jest duża absencja w jutrzejszym meczu w zespole Perth.Nie zagra czwórka graczy Nate Jawai, Casey Prather, Jermaine Beal i Damian Martin.Więcej nie muszę dodawać, Perth bez nich traci jakieś 50%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 66

brokers

Użytkownik
Turcja, kobiety.
Fenerbahce - Galatasaray
Typ 1
Kurs 1,37 bet365
Dzisiaj w Turcji u babek wielki mecz derbowy. Według bukmacherów dużym faworytem jest zespół gospodyń i ja się z nimi w zupełności zgadzam. Gospodynie plasują się na pierwszej pozycji z bilansem 15-3 i notują serię 6 zwycięstw z rzędu. Na zupełnie innym biegunie znajduje się zespół Galatasaray który przegrał dwa ostatnie spotkania i na pewno atmosfera nie jest dobra. Nie wydaje się aby w wielkich derbach mieli się przełamać z dobrze grającym Fenerbahce. 4 ostatnie spotkania między nimi wygrywały dzisiejsze gospodynie, ostatni mecz odbył się w ramach kobiecej Euroligi na parkiecie Galaty który przegrała ten mecz 60:71. Wobec powyższych faktów polecam ten typ do pogrania grubiej lub do jakiegoś dubla. Nie przewiduje niespodzianki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Finał Pucharu Izreala
Maccabi Tel Aviv - Maccabi Ashdod
Maccabi Ashdod (+9,5) @ 1.85 Unibet
✅ 83:75

42-krotny zdobywca Pucharu Izreala jest cieniem samego siebie sprzed paru sezonów. Szybki zjazd do EuroCupu z Euroligi a i tam wyniki bez rewelacji. Zaledwie 2 wygrane mecze (na wyjeździe w Nizhnym Novgorodzie i u siebie po męczarniach z Olimpia Ljubjana).
Ligowe podwórko dominują 3 drużyny (Maccabi, Hapoel i Hajfa). Idę w kierunku doga, sugerując się tym co wyczynia drużyna Żana Tabaka.
Dlaczego akurat 7 drużyna ligi powinna powalczyć w finale krajowego pucharu ?
W drużynie z Aszdodu pierwsze skrzypce grają najbardziej doświadczeni Amerykanie Diante Garrett oraz Charles Thomas z najlepszą średnią w sezonie (odpowiednio 19,8 i 19,6 PPG).
W/w zawodnicy powinni wykorzystywać swoje rzuty (trafiają co trzeci rzut z dystansu), a pod koszem solidny Szwed powinien też dorzucić swoje.
Liczę, że niżej notowany rywal może sprawić sensację, lub co najmniej mocno się postawić bardziej utytułowanym opponentom
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jozzy22 565,9K

jozzy22

Użytkownik
Korea Płd - WKBL
Samsung Blue Minx (K) - Hansae Woori (K)
Typ: 2 Kurs: 2.11 Betsson
Cóż powiedzieć o tym spotkaniu. Mecz 5 ekipy z Liderem tabeli. Zaciekawiły mnie kursy na to spotkanie gdyż spoglądając na historie pojedynków to całkiem niedawno(04.02) zakończyło się na +36 dla gości więc skąd takie kursy?!
Gospodynie cały czas są w walce o czołową czwórke tabeli ale ostatnio forma marna.Przegrywają wszystko jak leci,a liderki...zgoła inna sytuacja. Wygrana goni wygraną więc i tym razem im zaufam bo kurs interesujący.
Kto wie być może są jakieś absencje stąd takie kursy ale w tym temacie wiedzy nie mam.
Kieruje się tylko i wyłącznie statystykami. Wchodze w dwójke zobaczymy co z tego wyjdzie!
Wynik: 71:67 ⛔⛔⛔
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Samsung w tym sezonie sie mocno wzmocnil amerykankami..wiec h2h bym az tak bardzo sie nie sugerował. Po drugie najwazniejsze to Hansae ma juz zapewnione 1 miejsce, wiec to mecz o pietruche dla nich. A kazda seria sie kiedys konczy
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Samsung Blue Minx (K) - Hansae Woori (K)✅
typ: Samsung -1.5 @ 1.86
stawka: według uznania


Kurs na hansae jest bardzo apetyczny, jeszcze patrząc na tabele mozna dojsc do wniosku ze buki robia nam promocje. Ale niestetz prawidlowz kurs powinien wznosic tak z 1.4. Skad taki kurs? tak jak wspominalem Hanan juz o nic nie gra w lidze maja zapewnione play offy i to z 1 miejsca. Samsung musi walczyc o play offy. Ostatnio 4 porazki pod rząd i jutro idealny moment na przełamanie, dodatkowo samsung miał 4 dni odpoczynku a hana 3
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom