>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Liga w Betmost

Status
Zamknięty.
M 0

mkiller

Użytkownik
bananeq bardzo chetnie, tylko warunek supportu jest taki, ze aby turnieje odbywaly sie cyklicznie ich wydatki na organizacje turnieji musza byc pokryte.
nie robie tutaj prywaty, tylko cos proponuje. nie mam z tego Bog wie jakich kokosow.
 
M 0

mkiller

Użytkownik
Caly czas bylo added 50$, w pierwszym turnieju bylo wpisowe 3.3$ wiec zwiekszyla sie pula. Jesli chcecie nastepny turniej moge zalatwic z wpisowym 5.5$ i wieksza kwota dodana ;)
 
X 0

xcamelx

Użytkownik
w 1 szym bylo 50 added plus buy iny czyli razem ponad 80$ ale ze gralo 14 osob i bylo rebuyow troche to pula przekroczyla 120$ ????
 
M 0

mkiller

Użytkownik
w kazdym turnieju added bylo 50$, dlatego wydaje ci sie, ze 70$, poniewaz liczysz 20$, ktore zbieraja sie gdy gra minimum 10 osob. Tak czy siak turniej jest w lobby. zachecam do rejestracji!

haslo to poknet30
 
M 0

mkiller

Użytkownik
Panowie rejestrowac sie! wpisowe symboliczne, tylko 2.2$,kazdy kto zagra w turnieju buy in zagra w przyszlo-tygodniowym freerollu!
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Niestety dzisiaj nie zgram. Jestem w trakcie zmiany konta bankowego, a wypłata na moje konto MB jeszcze nie doszła. Nie mniej życzę miłej zabawy. ;).
Może jednak dojedzie wypłata przed turniej to będę próbował zdążyć.
Pozdrawiam :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom