>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Szwedzka 2023

Status
Zamknięty.
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ostatnio się obudził berntzon ja gram rasmus Jensen under 7,5 ten to ma w każdym biegu sam top
 
K 410

kita07041981

Użytkownik
Też chciałem to dać, ale odpuściłem na betfan jest 1.7. Dacarna wygrała tam w zasadniczej. Niepewny Berntzon i henriksson. Ja dałem lebiediew +8.5 1.9 ma łatwe biegi a z drugiego meczu czugunow - 7.5 za 2.2 kurs z Lindgrenem w parze ciężkie biegi i tylko liczone 5 startów a mają chyba z/z za Taia.
Jednak dacarna. Lebiediew wszedł ale co zrobił czugunow to sam jestem w szoku,moze ma jakiś nowy silnik bo robił po 5-6 pkt a dzis 13 przed nominowany i.
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Oli nie zawodzi na undery😉7 lub 8 raz gram jego under i zawsze zielony,mój ulubiony zawodnik😛
 
Otrzymane punkty reputacji: +462
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś liga Szwedzka nie ma zadnych typów wiec ja spróbuję
R.Jensen under 7.5 kurs 2.01 STS
G.Czhugunow under 6.5 kurs 2.01 Fortuna
L.Madsen over 9.5 kurs 1.6 STS
D.Bewley over 9.5 kurs 1.57 STS
Dla mnie od najpewniejszych od góry mimo że kursy mówią coś innego ..liczę na zmęczenie materiału Jensena powoli,Czugunow ma trudne biegi i mało jazdy ostatnio a kurs zacny....Bewley z kolei w meczach o taką stawkę jeździ wybornie....w Lublinie fruwał tu liczę że będzie podobnie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +339
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Dackarna - Vastervik
G. Czugunow | poniżej 3.5 | 2,20(betclic)/2,05(sts)

Dziś rewanżowe spotkanie w Szwecji. Gospodarze bronią 4 punktowej zaliczki. Obydwie drużyny w trochę odmienionych składach niż przez większość sezonu, gdyż w miejsce Magica pojawia się Madsen, natomiast w ekipie gości za Tajskiego, desygnowany został Michelsen.
Typuje dzisiaj słaby wynik Gleba, czyli max 3 oczka, głównie przez pryzmat ciężkich biegów, które przedstawiają się następująco:
1 BIEG Brady Kurtz | Mikkelsen | Lebiediew | Czugunow
2 BIEG Smektała | Madsen | Thorsell | Hjemland
3 BIEG Czugunow | Jensen | Michelsen | Bewley
4 BIEG Madsen | Czugunow | Hjemland | Michelsen


W pierwszym finałowym spotkaniu, na swoim torze Gleb zgromadził zaledwie 2 oczka, więc na wyjeździe, o większą zdobycz punktową nie będzie prościej. Przewiduję scenariusz, że Gleb po pierwszych dwóch startach może zostać odstawiony i już w swoim potencjalnym trzecim starcie, zastąpiony rezerwą taktyczną, lub rezerwą zwykłą przez Jacoba Thorsella, który w ostatnim czasie przywozi przyzwoite punkty, a tor w Malili bardzo dobrze mu pasuje, zdobywał tu Indywidualne Mistrzostwo Szwecji, ostatnie 3 lata występował w Dackarnie, a w tegorocznym GP zgromadził więcej oczek od chociażby wyżej wspomnianych Michelsena i Madsena. Więc mając takiego ,,asa" pod numerem 7, żal tego nie wykorzystać i Gleb może dzisiaj być tym najsłabszym ogniwem, które za dużo nie pojeździ.
Gleb w tym sezonie w lidze szwedzkiej ma tragiczną średnią na wyjazdach 1,269 punktu na bieg i myślę, że dzisiaj raczej jej nie poprawi.

edit: Dwa zera i szybki zjazd do bazy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +935
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dziś idę w takie kierunki...
Lindgren under 10.5 kurs 1.88 Fortuna
Konsekwentnie w kierunku undera i podświadomości że Toruń coraz bliżej,już we Wrocku Fredka nie był sobą...a tu też na żyletki mecz
L.Madsen over 9.5 kurs 1.75 Fortuna
Ostatnio zrobił 9 przy tej linii więc gram na przełamanie i liczę że oczko więcej dołoży...
M.Michelsen under 9.5 kurs 1.7 Fortuna
Tu probuje grubo,narzeka na zdrowie w wywiadzie,upadek w Secu daje się we znaki,więc liczę że tej linii nie przekroczy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1213
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom