>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Polska 2006/07

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
bylo gorąco ???? ???? gracz polpaku zemdlał duzo pomyłek sędziowskich. Dobrze ze Ślask wygral na jutro polecam

Prokom -14,5-Polpharma 2 kurs ~~ 1,9
Bylo widac ze duzo nie spodzianek w PO i roznice punktowe sa male mysle ze prokom z obecna forma nie jest w stanie zamknac tak duzego hendi ????
mimo ze nie znam sie duzo to przychylam sie do typu i gadalem o nim z werem. dzisiejsze mecze pokazaly ze w PO mogą byc niespodzianki, a 15 puntkow handicapu tro jednak duzo, a polpharma mimo slabej 8 pozycji to nei byle kto. PZDR!
 
alves 0

alves

Użytkownik
bylo ciekawie we wloclawku wiec dzisiaj juz wloclawek sie obudzi i wygra kolejne 3 mecze.... tak mi sie wydaje. wkoncu porazka wicemistrza na dzien dobry w play off u siebie chwaly nie przynosi
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Kotwica Kolobrzeg - Polonia Warszawa 1 1,72

Na bardzo ciekawe spotkanie zanosi się w Kołobrzegu w hali Milenium gdzie miejscowy zespoł czyli Kotwica Kołobrzeg podejmie gości ekipe Polonii Warszawa. Co ciekawe obydwa zespoły nie przegrały jeszcze ani jednego meczu w walce o utrzymanie w ekstraklasie, chociaż ostatnio w Warszawie gospodarze nie byli aż tak przekonujący i wygrali z zespołem z Jarosławia małą różnicą 73:68. Podczas gdy Kotwica swoje ostatnie spotkanie rozegrała na wyjeździe z ostatnią drużyną sezonu zasadniczego Unią Tarnów wygrywając pewnie - 60:119, mimo, że kontuzjowany był ich rozgrywający Jason McLeish. W tamtym meczu bardzo dobrze spisał się drugi rozgrywający drużyny z Kołobrzegu - Srdjan Jovanović. Dzisiaj występ McLeish&#39;a stoi pod znakiem zapytania, jednak w razie czego widać, że trener Jerzy Chudeusz ma możliwość rotacji w swoim zespole. Tymczasem jeden ze strzelców drużyny z Warszawy Kenny Walker dopiero co wrócił do składu (mecz z AZS) i w ostatnim spotkaniu nie zachwycił, może to tylko słabszy dzień, ale jednak. Zwycięstwo prawdopodobnie zanotuje dzisiaj ekipa z Kołobrzegu, która moim zdaniem ma lepszą ławkę i atut własnego boiska, jednak po tym co kiedyś mi zrobił Anwil nic mnie już nie zaskoczy.

Pozdrawiam
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Kotwica Kolobrzeg - Polonia Warszawa 1 1,72 ✅ 69:64

Na bardzo ciekawe spotkanie zanosi się w Kołobrzegu w hali Milenium gdzie miejscowy zespoł czyli Kotwica Kołobrzeg podejmie gości ekipe Polonii Warszawa. Co ciekawe obydwa zespoły nie przegrały jeszcze ani jednego meczu w walce o utrzymanie w ekstraklasie, chociaż ostatnio w Warszawie gospodarze nie byli aż tak przekonujący i wygrali z zespołem z Jarosławia małą różnicą 73:68. Podczas gdy Kotwica swoje ostatnie spotkanie rozegrała na wyjeździe z ostatnią drużyną sezonu zasadniczego Unią Tarnów wygrywając pewnie - 60:119, mimo, że kontuzjowany był ich rozgrywający Jason McLeish. W tamtym meczu bardzo dobrze spisał się drugi rozgrywający drużyny z Kołobrzegu - Srdjan Jovanović. Dzisiaj występ McLeish&#39;a stoi pod znakiem zapytania, jednak w razie czego widać, że trener Jerzy Chudeusz ma możliwość rotacji w swoim zespole. Tymczasem jeden ze strzelców drużyny z Warszawy Kenny Walker dopiero co wrócił do składu (mecz z AZS) i w ostatnim spotkaniu nie zachwycił, może to tylko słabszy dzień, ale jednak. Zwycięstwo prawdopodobnie zanotuje dzisiaj ekipa z Kołobrzegu, która moim zdaniem ma lepszą ławkę i atut własnego boiska, jednak po tym co kiedyś mi zrobił Anwil nic mnie już nie zaskoczy.

Pozdrawiam
:gool:
[ Komentarz dodany przez: Wiślak: 2007-04-19, 14:31 ]
UPOMNIENIE SŁOWNE NA MOCY PUNKTU 7 REGULAMINU
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Mecz: Prokom- Anwil
Typ 2
Kurs 3,2
Buk: Bwin
Taki duzy kurs mnie zadziwiwia co do samego meczu... Uwazam ze Prokom nie powininen dac rady poniewaz brak im rozgrywajacego... ( Atkins ni zagra juz w tym sezonie) Dalmau będzie pod ciaglym naciskiem myślę ze w końcówce będzie juz zbyt zmeczony aby mógł dokladnie dogrywać pilki do partnerów. Reasumując Anwil na pozycjy numer 1 ma przewagę.. Na pozycji numer dwa w Prokomie występuje D.Slanina a w Anwilu A.Pluta oraz dobrze spisujący sie ostatnimi czasy B.Wołoszyn Na tej pozycji drużyny mają wyrównane siły.Na pozycji numer 3 G.Jagodnik zmierzy sie z jasminem Hukiciem... uważam ze w grze tyłem do kosza jagodnik jest lepszy i może wykorzystać on swoj spryt. Jasmin jest pewniejszy na dystansie rywalizacja trójkę będzie bardzo ciekawa...Na pozycji numer 4 Grudzinski i Białek przeciwki Masiulisowi i Wójcikowi... Uważam ze tu para z Anwilu jest o wiele lepsze a szczególnie w ataku Wójcik ostatnio przezywa kryzys formy..&gt; Na pozycji 5 O.Hill i Besok... Otiss jest demonem ataku i mysle ze jego spryt waleczność i sila okaza sie góra w pojedynku z Turkiem
Reasumując Anwil ma przewage na wiekszosci pozycjach a takze dluzsza i bardziej wyrównana ławkę rezerwowych dlatego Uwazam ze Włocławek to spotkanie wygra
 
A 0

almighty

Użytkownik
nie wiem czy dzial pozwala na komentowanie cudzych typow, wiec zaryzykuje ewentualnym usunieciem posta.

Uwazam ze Prokom nie powininen dac rady poniewaz brak im rozgrywajacego... ( Atkins ni zagra juz w tym sezonie) Dalmau będzie pod ciaglym naciskiem myślę ze w końcówce będzie juz zbyt zmeczony aby mógł dokladnie dogrywać pilki do partnerów. Reasumując Anwil na pozycjy numer 1 ma przewagę..
od kilku spotkan wszyscy naciskaja dalmua, a on z meczu na mecz gra coraz lepiej. moim zdaniem to jeden z najlepszych zawodnikow naszej ligi i w play-offach na pewno zagra dobrze. Zameczenie Dalmau bedzie szczegolnie ciezkie jezeli wezmiemy pod uwage fakt, ze do skladu wraca Pacesas i na pewno chociaz troche odciazy Dalmau.

Na pozycji numer 4 Grudzinski i Białek przeciwki Masiulisowi i Wójcikowi... Uważam ze tu para z Anwilu jest o wiele lepsze a szczególnie w ataku Wójcik ostatnio przezywa kryzys formy
para prokomu na pewno nie zagra gorzej od dwojki anwilu - sa bardziej doswiadczonymi zawodnikami, a Wojcik jak ma motywacje to gra dobrze.

Na pozycji 5 O.Hill i Besok... Otiss jest demonem ataku i mysle ze jego spryt waleczność i sila okaza sie góra w pojedynku z Turkiem
Besok i Andersen to duza sila pod koszem i tutaj w najlepszym dla anwilu przypadku mozemy mowic o wyrownanych silach. moim zdaniem przewaga Prokomu

jak Prokom zagra z pelnym zaangazowanie - a w pierwszym meczy na pewno takie bedzie to nie widze szansy dla prokomu. w drugim spotkaniu duzo bardziej prawdopodobne.

tak naprawde najwieksza szansa kazdej druzyny w meczach z prokomem jest trener prokomu EUGENIUSZ KIJEWSKI - tylko KIJEWSKI jest w stamie przegrac mistrzostwo druzynie z Prokomu..

Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek 1 1.35 ✅ (90-83)
expekt
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Nie Zgodze sie Tobą Besok jest to najwieksze rozczarowanie ligi myśle ze Otiss powinien spokojnie sobie z nim radzic.. Co do Dalmau jegg zmęczenie bylo widąc juz w 2 i 3 meczy z polpharma. W ostatnim meczu z polpharma Dalmau zdobyl w 23 minuty 6 pkt. Z pacesasem to chyba zart z twojej strony... gosc jest zupełnie nie w formie zero szybkosci jego grac moze byc oparta jedynie na doswiadczeniu. Odciazy dalmau pewnie na 6-10 minut. Co do Adam oby sprawdzlo sie to co mowisz mobilizacja to jedno a słaba forma to drugie&gt; Przekonamy sie jutro w niedziele kto miał racje
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Panowie Otiss i Besok to dwa zupełnie różne style gry ;-) . Przewaga pod koszami na pewno na korzyść Prokomu, mają oni wyżsyz skład i lepiej zbieraja. Otiss to świetny center, ale nie zbiera aż tak dużo piłek, woli on rzucać spod kosza lub wypracowywać akcje 2+1. Besok moim zdaniem lepiej zbiera chociaż jest mniej dynamiczny niż Otiss, pojedynek pod koszem ciekawy i ja bym obstawił tak zbiórki: więcej Besok, punkty: więcej Otiss :]
Pozdrawiam
 
A 0

almighty

Użytkownik
Besok jest to najwieksze rozczarowanie ligi myśle ze Otiss powinien spokojnie sobie z nim radzic..
Besok 19pkt, 3 zb, 4 as
Hill 12 pkt, 6 zb, 1 as

W ostatnim meczu z polpharma Dalmau zdobyl w 23 minuty 6 pkt. Z pacesasem to chyba zart z twojej strony... gosc jest zupełnie nie w formie zero szybkosci jego grac moze byc oparta jedynie na doswiadczeniu. Odciazy dalmau pewnie na 6-10 minut.
Dalmau 23 pkt, 5/5 za 3 pkt + 5 asyst
Pacesas 27 min, 6 pkt, 3 zb, 2 as
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
No dzisiaj mamy drugi mecz. W ostatnim mimo kontuzji Atkinsa, świetnie zastąpił go Dalmau. Mecz był bardzo wyrównany, ale moim zdaniem o zwycięstwo Prokomie dała gra Dalmau. Jest on w świetnej formie i myśle że i tym razem pokaże na co go stać. Myśle że dzisiaj Prokom znów pokona Anwil i będzie już 2-0. Jednak gdy mecze zostaną rozgrywane na hali szkoleniowca Pipana, to stan wyrówna się 2-2. CIężko jest pokonać Anwil na ich hali odkąd zrobili zmiany w składzie i zaczeli o wiele lepiej grać. Wątpie żeby ANwil pokonał dzisiaj Prokom, chyba że Dalmau zagra fatalne spotkanie w co watpie. Dla tego warto grać Prokom Trefl 1.30.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ja zagrałem Anwil +7.5. ✅
Ostatni mecz był wyrównany i nie sądze że Anwil da się pokonać większą róznicą, a nawet liczę na ich wygraną. Anwil potrafi grać z PTS co już pokazali. Ostatnio Trefl odjechał im w końcówce. Walka pod koszem jednak na korzyść Anwilu według mnie w dzisiejszym spotkaniu. Chodzi mi tu głównie o pojedynki Otisa. Jest on zwinniejszy i w ataku będzie mijał centrów Prokomu. Hill ma wiele zwodów podkoszowych a również nieraz zdąży mu się rzucić z półdystansu. Jest to według mnie najlepszy center DBE, dzisiaj pokaże kilka bloków a w obronie jeśli juz bedzie miał przegrywać to dostanie pomoc i już Prokom pod koszem nie pogra. Obwód oprócz pozycji nr 2 jest na korzyść PTS, no może Goran będzie wygrywał swoje pojedynki ale według mnie nie ma takiej opcji aby Anwil przegrał tak wysoko.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
[center:22223f1646]Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
2007-04-24, 18:00
90:89
(27:31, 24:23, 20:16, 19:19)[/center:22223f1646]




No i tak jak przypuszczałem drugi mecz wygrał Prokom. Jednak spotkanie było niezwykle emocjonujące. Dobra postawa Anwilu pozwala myśleć, o zwycięstwach na własnej sali. W drużynie gospodarzy najwięcej punktów rzucił Slanina, a w ANwilu najskuteczniejszym zawodnikiem został Andrzej Pluta. Miejmy nadzieje że mecze pomiędzy tymi dwoma zespołami jeszcze kilka razy będą nas emocjonować.
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik

Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek

Jeden z najlepszych pojedynków w historii polskiego kosza jutro się zakończy, obecny stan rywalizacji to 3:3, bardzo zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Prokom, niesłusznie jak dla mnie. Według mnie w tym meczu FAWORYTA PO PROSTU NIE BĘDZIE, a jedyne co można chyba powiedzieć to, że ten mecz będzie bardzo zacięty i będzie pięknym widowiskiem dla kibiców.
Historia przemawia za Prokomem, jest on obecnym mistrzem PLK, a w PO jeszcze nie przegrał w swojej hali: Hali-100 lecia. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużyami, to był po prostu spektakl, obydwa zespoły grały fenomenalną koszykówkę, zespołowo, celnie rzucali za 3. Jednak mi bardziej w ostatnim meczu bardziej podobał się Anwil, Prokom to fakt grał zespołowo, ale jak dla mnie Anwil bardziej. W Prokomie często akcje były grane tylko między dwoma zawodnikami: Dalmau - Besok, albo sam Dalmau. W Anwilu ich &quot;Złoty Tercet&quot;: Andrzej Pluta, Goran Jagodnik, Otis Hill grał wyjątkowo skutecznie i współpracował nie tylko z sobą, ale i z resztą zespołu. Nie da się ukryć, że najlepiej w zespole Anwilu grał właśnie Otis Hill. Zawodnik, który gra świetnie tyłem do kosza, który ma do perfekcji opanowane rzuty z obrotu i nawet Besokowi jest go ciężko zatrzymać, mimo przewagi wzrostu turka.
Wyższy skład ma Prokom, jednak oglądajac mecze pomiędzy tymi zespołami nie zauważyłem, żeby miało to specjalne znaczenie. Trener Kijewski ma też problem z rozgrywającymi, Dalmau gra bardzo długo na parkiecie, czasem zmieni go Pacesas, który jak dla mnie najlepszym playmakerem nie jest w tamtym spotkaniu zagrał 18 minut i Uwaga: zaliczył tylko jedną asystę, gracz, który ma zawsze uwagi do całego zespołu i wprowadza antyzespołowy nastrój w drużynie, a sam nic wielkiego nie pokazuje, w dodatku w ostatnim meczu zaliczył 4 straty. W Anwilu obydwaj rozgrywający bardzo dobrzy, z tym, że Otasevic lepiej broni ( umie wymuszać faule ofensywne, chociażby &quot;sprowokowanie&quot; Dalmau w CHYBA 5 meczu) natomiast Chris Tomas troche gorzej broni natomiast lepiej rzuca z dystansu. Ciekawy powinien być również pojedynek między Plutą, a wyższym zawodnikiem prokomu Slaniną. Obydwaj świetnie rzucają i zdobywają porównywalne ilości punktów. Slanina co prawda świetnie umie zatrzymać Plutę, jednak w ostatnim meczu zawodnicy Anwilu bardzo dobrze stawiali zasłony Andrzejowi, a Slanina o ile pamiętam na jednej faul nawet złapał.
Historia przemawia za gospodarzami, ja trzymam kciuki za Anwil, na który jest piękny kurs. Wiem jedno: to bedzie piękne widowisko.

Transmisja TV: TV4 godzina 15:00
Moje typy (których sam nie zagram):
Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek+6,5 2 1,85 ✅
I dlatego, że jest piękny kurs:
Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek 2 3,10 ⛔
Przekonało mnie głównie to :wink: :


Pozdrawiam

Ach ten Slanina, Prokom u siebie w PO jeszcze niepokonany
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
To co lubie najbardziej: PlayOffy:

Slask Wroclaw - Anwil Włocławek

Już dzisiaj pierwszy mecz w walce o brąz w Polskich Playoffów. O godzinie 19:00 w hali Orbita odbędzie się spotkanie pomiędzy gospodarzami - drużyną Asco Śląsk Wrocław, a gośćmi, zdecydowanymi faworytami bukmacherów - Anwil Włocławek. Faworytem rzeczywiście w tym meczu są goście, minimalnie przegrali oni walkę o finał z Prokomem 4-3, a ostatni mecz na wyjeździe przegrywając tylko 88:83. Podczas gdy goście bardzo słabo wypadli w walce o finał przegrywając z Turowem 1:4, mało tego: Anwil nawiązywał walkę w każdym meczu, w ostatnim często przejmował inicjatywę (chociaż przegrał), a Śląsk Wrocław: NIC. Totalne zero ta drużyna stała na parkiece i totalnie nie wiedziała jak rozbić świetną obronę drużyny z Turowa. Mecze Anwil-Prokom były bardzo zacięte, nie można tego samego powiedzieć o meczach Turów-Śląsk. W tamtych meczach we wszystkich aspektach przeważał zespół Turowa. Jedyne co moim zdaniem może dawać jakąs nadzieję Śląskowi, to ich własny parkiet i możliwe zmęczenie Anwilu. Za koszykarzami z Włocławka przemawia też lepsza ławka, co w ostatnim meczu pokazał chociażby drugi center - Dusan Bocevski, który w ostatnim pojedynku z Prokomem rozegrał świetny mecz. W słabej formie jest ponadto gwiazda zespołu gospodarzy - Dean Oliver, będzie on miał sporo problemów, ponieważ i Chris Thomas i Nikola Otasevic są świetnymi obrońcami ( z małą korzyścią dla tego drugiego ). Jednak kurs na Anwil jest troche za mały i wacha się od 1.50 (expekt) do 1.65 (betgun). Oby było to dobre widowisko, a nie pokaz tylko jednej drużyny (Włocławka)

Moje typy:
ASCO Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 2 1.65 ✅ 73:91
ASCO Śląsk Wrocław+4,5 - Anwil Włocławek 2 1.85 ✅ 73:91


Pozdrawiam

:spokodfhgfh: :gool: :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom