>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Pokerowa Unibet - dyskusja

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
W tym temacie zadajemy pytania dotyczące Ligi Pokerowej Unibet, prowadzimy rozmowy na jej temat oraz rozwiązujemy wszelkie niejasności z nią związane.
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
czy hasło np nie mogło by byc podawane na pw? bo mimo wszystko pare osob nie zapisanych w lidze moze znalezc haslo i z niego skorzystac zwlaszcza w darmowych turniejach....albo moze inaczej czy jest mozliwosc zalozenia tematu badz czegos podobnego gdzie poprzez zapisanie sie w turnieju otrzymywalo by sie dostep do hasla? bylby to temat albo dzial dla upowaznionych uzytkownikow
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
nalot moze nie....ale wiesz jak to jest jak sie pojawi turniej w lobby...a haslo bedzie ogolnodostepne
zreszta zrobicie jak uwazacie
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Zawsze jest możliwość, że hasło zostanie udostępnione dalej nawet jeśli zostanie wysłane prywatną wiadomością. Trzeba się z tym liczyć że w turnieju zagra ktoś niezapisany. Hasła do ostatnich forumowych turniejów też były ogólnodostępne a mimo to graliśmy raczej w forumowym składzie. Także @bartek bez obaw.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dzisiaj o 20:00 startujemy z pierwszym turniejem. Zachęcam do zapisów i wzięcia udziału w każdym turnieju. Hasło zostanie umieszczone kilkanaście minut przed rozpoczęciem turnieju w specjalnym TEMACIE. GL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Przy zapisach do ligi podałem błędny nickname, wpisałem swoją nazwę użytkownika alkoterror zamiast nicku który widać w przy stole alkoterror88. Można to jakoś naprawić? Mam edytować post, czy zapisać się jeszcze raz?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Przy zapisach do ligi podałem błędny nickname, wpisałem swoją nazwę użytkownika alkoterror zamiast nicku który widać w przy stole alkoterror88. Można to jakoś naprawić? Mam edytować post, czy zapisać się jeszcze raz?
Później to zmienię. Nie musisz się martwić. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sltn 12

sltn

Użytkownik
Nie dziala ani strona ani soft.
Mniej wiecej w tym samym czasie (~18.45) co wysiadl poker wygralem zaklad live i do tej pory mi go nie rozliczyli, wiec chyba to nie tylko pokera dotyczy.
 
Do góry Bottom