>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów 2023 - kobiety

MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Jak widać, no nie idzie tutaj narazie ugryźć tej Ligi Narodów i nawet mocno siedzący w damskiej siatkówce ludzie (za jakiego się nie uważam bo moja pasja to raczej męskie rozgrywki a kobiety sa tak nieprzewidywalne w siatkówce, że już nie raz rwałem sobie włosy z głowy jak odwalały jakieś maniany z 22:18 nawet najlepsze zespoły klubowe a na tą chwile swoim okiem w miare doświadczonym oceniam, ze granie tego turnieju delikatnie ociera się o lekką strzelanke a to co zrobiła wczoraj na przykład Turcja odwalając u siebie 26:24 z koszmarnie słabymi Koreankami czy Brazylia która z 12:10 i piłka w górze przegrywa 12:15 bo "genialny" wpadł na pomysł żeby zdjąć Macris w najwazniejszym momencie meczu i rezerwowa rozgrywająca w którą tak mocno wierzył popełniła mu podwójny bład xd no naprawdę kabereton się tutaj dzieje i nic dziwnego, że narazie chłopakom ciężko cokolwiek trafić

Ale jak już grać to na dziś chyba zgodnie z logiką (chociaż nie wiem czy powinienem się nią kierować obstawiając pierwsze kolejki reprezentacyjnej siatki kobiet :LOL: )
zagram:

Polska +12.5 (1.50) + Turcja (1.32) = 1.98 STS ✅

No kurs wygląda naprawdę spoko, nasze bez Asi Wołosz tracą baaardzo dużo, bo jest to jakby nie patrzeć najlepsza rozgrywająca świata która jest już ograna na najsilniejszych ligach Europejskiej siatkówki żeńskiej, także mamy mocne osłabienie ale oprócz tego nie brakuje nic. Także no gra z pierwszego meczu to była kompromitacja i widze że tutaj chłopaki pomoczyły -1.5 seta, ale wcale się nie dziwie sam miałem Polki dodane do kuponu i po prostu nie sposób było tego przewidzeć, tak fatalnej gry z drużyna która powinna być zjedzona na śniadanie i grała bez dwoch najlepszych zawodniczek z czego jedna (Van Ryk - praktycznie na MŚ zdobywała im połowe punktów). Ale cóż Włoszki ze swoimi osłabieniami również grają mega padake, nie ma tam nikogo groźnego na chwile obecną i na moje to powinny przegrać już pierwszy mecz z Tajlandią ale jakimś cudem go wyciagnęły. Także coż no 12.5 to jest linia potężna, pewnie przed turniejem patrząc na składy buki typowałyby jakieś 50/50 a tutaj mamy 12.5 po 1.50 także całkiem niezłym kursie. Drugi mecz to spotkanie gospodyń Turczynek które wczoraj zagrały dwa sety na powaznie a w trzecim sobie zagrały w zbijaka a chodziło o gre w siatkówke, ale cóż i tak udało sie wygrać 26:24 😂 z tą półamatorską drużyną Korei która nie potrafi wbić piłki na czystej siatce czysto tylko w każdym ataku szuka jakiejś kombinacji albo bloku. No cóż ale po takim meczu na pewno nie można sprawdzać czy drużyna jest w formie czy nie jest, w każdym razie gra na własnym parkiecie, ma już Vargas w kadrze która jest ultra wzmocnieniem na takie właśnie ekipy jak Serbia, z tym że tutaj jeszcze przyjeżdża Serbia bez najmocniejszych zawodniczek które sobie odpoczywają po sezonie klubowym, między innymi Boskovic która zagrała kompletną klape w Eczacibasi w poprzednim roku, ale mimo wszystko jest pewnym punktem i najjaśniejszą z gwiazd serbskiej siatkówki. Także na nią Serbki nie mają co liczyć i za bardzo nie widze na kogo mogą liczyć bo wczorajszy mecz USA to była czysta tragedia i nie dało się tego ogladać, mecz jeszcze wdupiły, także jak Turcja przegra to spotkanie to po prostu dam sobie chyba spokój z typowaniem tej Ligi Narodów w wyokoaniu kobiet.



Nie wiem jak podejdą do tego mężczyźni, ale kiedyś Liga Światowa to było zbieranie troków czym prędzej i jazda na kadre, nie mogło zabraknąć jednego podstawowego zawodnika i każdy grał jak o życie, nie wiem kiedy był ten moment w którym tak elitarna klasa rozgrywkowa jak Liga Światowa została zamieniona na jakieś przetreningówki przed mistrzostwami czy to Świata czy Europy. Ja naprawdę tego nie rozumiem, ale założenie koszulki reprezentacyjnej to powinien być zaszczyt, a dzisiejsze gwiazdeczki podchodza do tego jakby musiały to robić za kare i tylko na MŚ są zmobilizowane w pełni a ta cała Liga Narodów to jest parodia od wielu już lat i musimy przez to oglądać rezerwy vs rezerwy albo rezerwy vs rezerwy/podstawa i tego typu gnioty których wyniku nie da się przewidzieć a i oglądać tego się nie da. Więc naprawdę nie wiem kiedy to się stało kiedy Liga światowa znikła. Także taka moja oglólna wypowiedź co do tych rozgrywek i co o nich sądze a analiza do tych dwóch typow również napisana, tak czy siak koparkami bym w to nie wjeżdżał bo widzieliśmy wczoraj co zezpoły potrafią zrobić i też mowe ciała tych zawodniczek która często wygląda w stylu (seeeerioo muuusze?) także no cóż więdzej nie ma co pisac, pozdrawiam i oczywiście dużych plonów życze i zapraszam do działu tenisa bo tam już przewidzeć na chwile obecną jest cokolwiek dużo łatwiej niż kobieca siatkówka rezerw ehhh
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +333
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No ja się nie mogę zgodzić z kolega wyżej, że typowanie tego turnieju to lekka strzelanka.
Oczywiście zobaczymy co będzie dalej ale póki co buki dają zawyżone kursy w większości meczów i świetnie to można wykorzystać dla przykładu czy to Chinki, Serbki czy dziś Polki ( oczywiście zobaczymy czy wygrają) ale nie tylko win, zawsze można jakieś handi czy to punktowe czy to setowe grać i fajnie to wygląda póki co.
Ja dziś jeszcze dołożyłem handi +12,5 Polki + handi +14,5 Serbki tuż przed meczem, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +210
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dubel @1,92 - 22bet

Chiny vs Niemcy, typ: Chiny -1,5 seta
Japonia vs Chorwacja, typ: liczba setów - 3

Chinki uważam za drużynę lepszą. Dzisiaj zagrały fatalnie, a przynajmniej Alsmeier, która potężnie sabotowała grę swojej reprezentacji. Oczywiście nie spodziewam się żeby po raz kolejny zagrała tak fatalne spotkanie, ale skoro Chorwacja bez problemu wbijała się w pomalowane, to bez problemu będzie to robić Li Yingying. Chiny oczywiście mają braki - nie ma Ding Xia i Zhu Ting, czyli pierwszej rozgrywającej i przyjmującej, a zarazem kapitan. Ale jest mocny środek i jest właśnie przede wszystkim jednoosobowa armia w postaci Li. Według mnie jest to najrówniej grająca zawodniczka na świecie. Nie najlepsza, ale najrówniejsza. Zawsze gra na takim samym, wysokim poziomie. Czyści syf po przyjęciu, którego Chinki nie mają wybitnie dobrego. To jest w ogóle najmniej "azjatycka" reprezentacja z Azji, bo ich styl gry bardziej przypomina europejski, czyli tzw. power volleyball. Będą problemy w przyjęciu, ale liczę tutaj na bardzo dobry występ Li, która - jak mówiłem - powinna bez problemu kończyć swoje ataki.

Chorwacja dzisiaj zagrała spoko spotkanie, ale jak mówiłem - Alsmeier robiła wszystko, żeby wygrały. Bez jej pomocy to bezproblemowo Niemki wygrały by 3-0. Japonki są lepsze. Zdecydowanie. Przede wszystkim będą dużo bronić, a Chorwacja średnio umie na przedłużonych akcjach. Japonki trzeba zamęczyć, ale wątpię, że się uda. Według mnie Japonia zniszczy Chorwację KULTURĄ GRY. To będzie kluczowy element. Nie będzie szarpania, będzie szanowanie punktów. Na nich siłowa siatkówka nie robi wrażenia, skoro mają 5 libero na boisku :D a Chorwacja w sumie mało techniczna, trochę siłowa. Nie ma jakiejś szczególnej charakterystyki i właśnie tego jej zabraknie, takiej siatkarskiej tożsamości. O personaliach nie wspominam, bo nie ma co. Japonia to jest o klasę lepsza drużyna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +528
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kolejny dzień zmagań z Ligą Narodów - powoli kończy nam się 1 tydzień ale spróbujmy ponownie pobrać kilka moim zdaniem super typów a czy okażą się trafione? Zobaczymy już jutro.

Chiny - Niemcy 3:0

Rozpoczynamy jutrzejszy dzień już od 6:10 gdzie Chinki podejmują Niemki. Chinki pokonały 3:2 Brazylię po długim i dość fajnym meczu natomiast Niemki pokonały 3:1 Holandię i 3:0 Chorwację a więc z kompletem punktów przechodzą do tego meczu.
Według mnie STS troszkę poszalał z dodatkowym handi na Niemki, która co by nie mówić jest solidną drużyną, która ma bardzo dobrą obronę to są takie europejskie Japonki. Liczę na ryzyko na zagrywce Niemek i może to się okazać bardzo cenne jeśli chodzi o ten mecz bo Chinki nie mają wybitnego przyjęcia.
Kurs na Chinki moim zdaniem jest nie do gry - liczę na to, że Niemki w tym meczu się postawią i to dość solidnie a może jakiś set? albo coś więcej.

Niemcy +17,5 1,45
Niemcy +13,5 1,90
powyżej 3,5 seta 1,70
kusi mocno i chyba spróbuję Niemcy +1,5 seta 2,80

Dominikana - Holandia 3:2

Z taką grą jaką grają na ten moment Dominikanki to mogą dostać jeszcze oklep od Holenderek, które moim zdaniem zagrały 2 dość solidne spotkania mimo porażki 1:3 i 0:3, oczywiście nie była to wybitna gra ale ta gra zdecydowanie wystarczy na walkę z Dominikaną. Dominikana siła x ramie ale póki co to się nie sprawdza, z Japonią zagrały przeciętnie meczu z Bułgarią niestety nie widziałem ale wynik mówi sam za siebie.

powyżej 3,5 seta 1,52
Holandia +13,5 1,52
powyżej 172,5 1,70
Holandia +1,5 seta 2,05

bez analizy
Polska 1,37
USA -1,5 seta 1,55
Korea +21,5 1,40
Korea +17,5 1,85

Z taką grą jaką Kanada dziś zaprezentowała nie zdziwię się jak przegrają nawet seta z Koreankami, no chyba, Ze Gray ponownie zagra na takim poziomie co z Polską.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +200
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Chorwacja - Japonia @ over 126.5 pkt (1.50) sts

Okej Japonki są mega faworytem tego meczu, ale Chorwatki w meczu z Niemkami naprawdę pokazały kawałek dobrej siatkówki i były bardzo blisko nie tylko urwania partii ale nawet zagrania równego meczu, niestety stykowe sety przegrały i dostały baty, jednak no cóż ważne, że powalczyły i pokazały że nie są przysłowiową czerwoną latarnią a trzeba na nie uważać. 126.5? bardzo niska linia, takie coś to widziałem jak Vakifbank grał z ogórkami ze swojej ligi a tutaj mamy lige narodów która jest ultra nieprzewidywalna i potrafi po prostu zaskakiwać, dlatego może zaskoczyć chociażby trener Japończyków, który w meczu z jak się wydaje najsłabszą do tej pory drużyną może po prostu wpuśćić jedną czy dwie rezerwowe zawodniczki co powinno znacząco wpłynac na rozwój wydarzeń w tym meczu i poskutkować tym, że ta linia pęknie w cuglach bo jak na moje jak Chorwatki się zepną i wykorzystają jakiś gorszy moment Japonek to mogą doprowadzić do jakiejś gry na przewagi czy nawet wygrać seta, no bo czemu nie? to tylko kobiety i liga narodów która jest traktowana wiadomo jak przez większośc szkoleniowców i myśle, że jest to tylko przetarcie przed mistrzostwami czy to europy czy to azji (co do tych drugich nie wiem czy są rozgrywane w tym roku, ale tak czy siak rezerwowe zawodniczki trzeba ogrywać i myślę że dzis kilka może się pojawić na parkiecie)

Kanada - Korea płd @ Kanada -13.5 (1.42) sts

13.5 z Koreankami? przecież Kanada pokazała kawał dobrej siatkówki w swoich pierwszych meczach i naprawdę była blisko pokonania Polek. Kapitalnie gra Grey i jest w świetnej dyspozycji, na niej opiera się gra Kanady pod nieobecność Van Ryk która po męcżącym sezonie w Turcji chyba dostała trochę wolnego. Tak czy siak Koreanki to dramatycznie słabiutki zespół, który nie potrafi nawet wcelować w pomarańczowe bo warunki fizyczne i zasięg na jakim atakują te zawodniczki jest słabiutki, nie ma tam żadnej wyróżniającej się postaci i już niestety nie beda opierały swojej gry na barkach Kim, bo w przeciwieństwie do Zhu w Chinach, ona postanowiła zakończyć reprezentacyjną kariere i w sumie jej się nie dziwie bo i tak zrobiła mega wynik dla Korei na igrzyskach i innych imprezach ciągnęła za uszy te beznadziejne Koreanki, które przeżywają jeszcze przemiane pokoleń i nie ma też kilka zawodniczek z tamtego składu z Kim. Także takie 13.5 to raczej na dwa sety dla Kanadyjek w meczu z tak fatalną drużyną Korei bo naprawdę nawet komentatorzy wypowiadają się, że nie jest to zespół który powinien rywalizować na takim wysokim poziomie bo wygląda na nim jak dzieci z liceum na wfie :LOL: i nie ma w tym żadnej przesady. Sama Grey powinna zrobić takie handi a niezłe warunki fizyczne Kanadyjek pozwolą zaczapować wiele razy Koreanki które raczej z dobrego ataku nie słyna, ale co co dziwne nie słyną też z dobrej obrony bo nawet ten element wygląda mega słabo jak na taki zespół, z Azji i o takich parametrach. Dla mnie lekki win Kanadyjek

do tego USA - Włochy @ USA -8.5 pkt (1.52) - Włoszki to w tym składzie dno i 15 metrów mułu, po prostu grają katastrofe, wczoraj Polki wbiły je w parkiet i nie widzę powodów aby Amerykanki nie miały zrobić tego samego, w tym składzie Włoszki są dramatyczne po prostu i nie da oglądać się ich gry

W dodatku na deser, mega ciekawy bet jaki wybrałem czyli:

Tajlandia - Polska @ under 17.5 punktowych bloków (2.25) STS

No moim zdaniem to tutaj po prostu ludzie rzucili się na overa bo Tajlandia to niska i w ogóle będzie się wbijała w blok a właśnie, że nie. Tak nie powinno wyglądac to spotkanie, raz że widzę tutaj mimo wszystko łatwy win Polek i nie będzie za bardzo czasu aby zrobić tylko punktowych czap a dwa że 17.5? to naprawdę bardzo dużo, punktowy blok to nie skończony atak na pojedynczym bloku tylko sprawa dość ciężka do wykonania nawet na Tajkach a może zwłaszcza na nich bo są ekspertkami od obijania bloków, w dodatku same nie będa wstanie złapać na zasięgu takiej powiedzmy Stysiak która przerasta je o dwie głowy i musiałaby być chora, zeby wbijać się w bloki ustawiane przez Tajki. Naprawdę polecem ten bet bo kurs jest mega promocyjny i wcale tutaj wiele czap nie widzę, Tajki to nie Koreanki, one doskonale potrafią obijać bloki rywalek a Polki są od nich wiele wyższe więc nie będą wstanie blokować naszych zawodniczek.Nie rozumiem tak wysokiej linii ale pobieram i próbuje ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +253
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
MichaelCorleone MichaelCorleone

Odniose się do kwestii Kiery Van Ryk i jako ciekawostkę powiem, że 10 dni temu zmarła jej mama. Z podobnego powodu Kiera wyjechała w marcu z Turcji podczas sezonu ligowego, bo wtedy jej mama w złym stanie trafiła do szpitala. Także nie ma wolnego ze względu na odpoczynek, a śmierć mamy.
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
MichaelCorleone MichaelCorleone

Odniose się do kwestii Kiery Van Ryk i jako ciekawostkę powiem, że 10 dni temu zmarła jej mama. Z podobnego powodu Kiera wyjechała w marcu z Turcji podczas sezonu ligowego, bo wtedy jej mama w złym stanie trafiła do szpitala. Także nie ma wolnego ze względu na odpoczynek, a śmierć mamy.
Nie wiedziałem, w takim razie moje kondolencje dla tej młodej siatkarki, która na pewno przeżyła mocno śmierć bliskiej osoby. Mam nadzieje na jej szybki powrót bo w tym sezonie w THY pokazała, że naprawdę może być czołową zawodniczką w przysżłości o ile tylko będzie się dalej rozwijać i grać długie minuty w jakimś czołowym klubie, moim zdaniem powinna pomyśleć o przenosinach do Włoch bo THY zawsze będzie na zapleczu wielkiej trójki czyli Vakifbank - Fenerbahce - Eczacibasi. Swoją drogą szacun za cierpliwość dla trenera Eczacibasi, który również jest trenerem Chorwatek i pod jego wodzą widać że jakies postępy są bo na MŚ dostały grube baty nawet od Korei co było kompromitacją i to kompletną, teraz dwie leworęczne zawodniczki na dwóch skrzydłach i brak ociężałej już Fabris to naprawdę dobry pomysł i zobaczymy jak dalej to będzie wyglądalo, na pewno są grubo niedoszacowane przez ten pierwszy fallstartowy mecz.
Post automatycznie złączony:

No ja się nie mogę zgodzić z kolega wyżej, że typowanie tego turnieju to lekka strzelanka.
Oczywiście zobaczymy co będzie dalej ale póki co buki dają zawyżone kursy w większości meczów i świetnie to można wykorzystać dla przykładu czy to Chinki, Serbki czy dziś Polki ( oczywiście zobaczymy czy wygrają) ale nie tylko win, zawsze można jakieś handi czy to punktowe czy to setowe grać i fajnie to wygląda póki co.
Ja dziś jeszcze dołożyłem handi +12,5 Polki + handi +14,5 Serbki tuż przed meczem, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Może rzeczywiście przesadziłem bo od wczoraj idzie super typowanie tych rozgrywek i liczę, że tak będzie dalej :) pozdrawiam i Tobie również życzę coraz to lepszych typów bo znamy się już koope lat i wiadomo, że stać Cię na więcej przy takim doświadczeniu i wiedzy a tak w kratkę trochę idzie, dlatego też napisałem że skoro najlepszym w tej kategorii tak ciężko to idzie to trochę strzelanka, ale dziś rzeczywiście szło wypatrzeć fajne typy :)
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Japonia vs Bułgaria, typ: 3:0 @1,93 - Fortuna

Mógłbym w sumie przekopiować analizę meczu Japonii z Chorwacją gdzie typowałem 3 sety. Japonki grają zbyt kombinacyjną i szybką siatkówkę dla Bułgarii. W dodatku świetnie bronią i Bułgarii będzie ciężko kończyć w pierwszej akcji, a każda przedłużona akcja faworyzuje Japonki, które w tej grze się odnajdują najlepiej. Ciężko mi sobie wyobrazić scenariusz, w którym Bułgaria wygrywa seta z Japonkami. Zabraknie doświadczenie i najzwyczajniej w świecie umiejętności, żeby zagrozić Japonii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +728
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Chiny vs Holandia, typ: Chiny 3:0 @1,93 - 22bet

Moje bety na Chinki zawsze trzeba brać z przymrużeniem oka, bo to moja ulubiona repra 😅

W tym meczu jednak faworytem są dla mnie dosyć sporym. Lepsze zawodniczki, przewaga warunków fizycznych, lepszy mental. Niemki miały jeszcze Orthmann, która może postraszyć. Holandia takiej zawodniczki nie ma. Zdecydowanie lepsze ofensywne przyjmujące i środek po stronie drużyny z Azji. Holandia ma lepszą rozgrywającą, ale na nic się to zda, bo nie ma tam kto tego wykorzystać. Chinki będą miały przewagę w każdym elemencie gry, a Li Yingying nie będzie miał kto zatrzymać. Wysoki kurs na takie zdarzenie, wystawiłbym w okolicach 1,6.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Serbia 3:0

Polki minimalnym faworytem? Chyba słusznie jednak tutaj wszystko się może zdarzyć. Myślałem, że kurs na Polki będzie ponad 2 i wtedy można było by pójść w tę stronę.
Serbki 2 porażki no ale grały z USA 2:3 i z Turcją 1:3 natomiast Polki - Kanada, Włoszki i Tajlandia.
Myślę, że tutaj nie zakończy się mecz w 3 setach. Obie drużyny mają swoje atuty i myślę, że będzie to mocno wyrównany mecz.

Turcja - Włochy 3:0

Turczynki pokazały bardzo dobrą grę w meczu z Serbią mimo porażki w 1 secie 3 kolejne to już gra 1 drużyny. Vargas kapitalna zagrywka, gorzej w ataku no ale Karakurt ją zamieniła i w sumie poziom nie spadł a może i nawet się podniósł, mają 2 kapitalne atakujące. Świetny środek z Erdem no i przyjęcie także dobre, własna publika a Włoszki grają tutaj rezerwą i nawet 2 wygrane sety z Amerykankami dla mnie nie znaczą nic dużego.

AKO: 2,10
Polska - Serbia powyżej 3,5 seta 1,45
Turcja - Włochy Turcja -1,5 seta 1,45

Kusi jeszcze pograć +20,5 na Dominikanki jednak one w 2 dni rozegrały aż 10 setów więc zmęczenie może dać się we znaki... zastanowię się jeszcze

Jeszcze 1 AKO: 2,95

USA - Korea 3 sety 1,40
Polska - Turcja powyżej 176,5 1,72
Turcja - Włochy Turcja 1,22
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +205
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Polska - Serbia @ Stysiak under 20.5 pkt (1.85) STS

Myślę, że spoko kurs i spoko typ, STS na siłę widze chce dawać gigantyczną oferte aby skusić klientów i nie wiem jak Was, ale mnie akurat kusi :D Stysiak w pierwszym meczu gdzie wygraliśmy 3:2 i był to mega długi i wyczerpujący mecz zdobyła ledwo te 21 punktów czyli przekroczyła linie o jeden punkt w 5 setowym pojedynku, a przecież dziś równie dobrze mogą być 3 sety jak z Tajlandią i tam nie przekroczyła chyba nawet 10 punktów z tego co liczyłem a jeśli już to nieznacznie.Okej wyszedł jej mecz z Włoszkami gdzie zaaplikowała rywalkom aż 24 oczka, ale to był absolutny ewenement i jestem tego pewny. Gra naszej drużyny jest bardzo zróżnicowana, dużo gramy środkiem i dużo też próbujemy lewego skrzydła, które ewidentnie się nam rozegrało. Nie wiem jaki będzie wynik dzisiejszego meczu bo spotkanie z rezerwową Serbią raczej powinniśmy wygrać, ale to już ostatni z meczów na Tureckich parkietach i myślę, że Stysiak może się czuć już zmęczona natłokiem spotkań gdzie ciągle jest ciśnięta do oporu (no wczoraj już to było widać, jak rozgrywająca omija naszą gwiazdę, która przecież połowe sezonu spędziła na ławie we Włoszek i może tej gry potrzebuje, ale chyba najwięcej jej potrzebowała w dwóch pierwszych meczach a potem już myślę, że te punkty będą się rozkładały zupełnie inaczej i mamy kim atakować, Stysiak to też nie jest Egonu, że każdą piłe co dostanie to wbija w trzeci metr, tylko też częśto postrafi się mylić i jak zagra słabsze spotkanie to o pokryciu tak gigantycznej linii bo to jest naprawdę dużo jak na kobiety może tylko pomarzyć. Moim zdaniem fajny i ciekawy typ i warto się wybrać do tego STSa żeby to spróbować a jak będzie zobaczymy, w końcu to kobiety i tak jak mówiłem turniej potrafi zaskakiwać.

i już z mniejszą analizą:
USA - Korea @ Under under 132.5 (1.55) - tak jak pisałem Korea niestety niedojeżdża kompletnie ze swoją grą, są tragiczne jak były tak są i wolałbym swoją drogą już takie Belgijki z Herbots i ogólnie dużo lepszym składem oglądać niż tą kompletną padake ze strony Korei. Ale cóż jest to World League więc mają swoje miejsce a niestety są z 5 poziomów niżej niż za czasów gry Kim w ich drużynie, gdzie potrafiły plasować się w czołówce zawodów na Igrzyskach Olimpiskich co było niesamowitą sprawą. Ale Kim dosyć wcześnie dała sobie spokój z poważną siatkówką i myślę, że cieszy się życiem obecnie w inny sposób bo w koncu nie sport jest całym życiem naszych zawodniczek ;)

Turcja - Włochy @ Turcja -10.5 (1.47) - podtrzymuje, że Włoszki są mega słabe w tym składzie i wczorajszy trochę równiejszy mecz z USA tego nie zmienia. Turcja to już poziom wyżej niż rezerrwy Amerykanek a słabsza trochę dyspozycja Vargas, która była już widoczna w końcówce sezonu (bo w meczu z Eczacibasi, ostatnim ważnym zagrała naprawdę przeciętnie i to widać, że się przekłada na sezon reprezentacyjny, a odpoczynku jak widać nie dostała i musi grać co skutkuje trochę mniejszymi procentami w ataku, ale już na zagrywce posyła te swoje petardy jak zawsze zwykła to robić ;) ) także myślę, że 10.5 to bardzo małe handi tak naprawdę znów to napisze na dwa sety dla mojej drużyny ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +205
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Dziś Włoszki sprawią niespodziankę. Mam czutke :D kurs 4.50 jest zdecydowanie przeszacowany. Wczoraj już z Syllą dzielnie powalczyły z USA. Skrzydła Sylla, Nwakalor, Omoruyi to już bardzo solidna jakość. W Turcji na przyjęciu testują grę z atakującą. Na słabe ekipy to wystarczy, ale na Włochy zdecydowanie nie
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Póki jeszcze kursy nie pospadały taki dubel na jutro:

Niemcy - Bułgaria Niemcy 1,50
Japonia - Chiny powyżej 3,5 seta 1,45

AKO: 2,18

Niemki 2 zwycięstwa 3:1 nad Holandią i 3:0 nad Chorwacją + porażka 0:3 z Chinkami. Mimo porażki 0:3 z Chinkami to Niemki miały kilka swoich szans w tym spotkaniu, H. Orthmann - zdobyła już 66 punktów w 3 meczach. Tej zawodniczki Bułgaria powinna bać się najbardziej.
Bułgarki 1 zwycięstwo 3:0 nad Chorwacją i 2 porażki 2:3 z Dominikaną i 0:3 z Japonią.
Kursy na Niemki jeszcze bardzo dobre więc trzeba z tego korzystać.
Do tego dokładam co najmniej 4 sety w starciu Azjatek. Obie drużyny mega mocne, oby ten mecz był wyrównany dużo bardziej niż dzisiaj Polek.
Taki pierwszy dubelek na jutro.​
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
AKO @2,03 - 22bet

Tajlandia vs Korea, typ: Tajki -1,5
Niemcy vs Bułgaria, typ: 1
Turcja vs USA, typ: 1

Tajlandia niżej.
Niemki są zdecydowanymi faworytkami z Bułgaria i słusznie. Obie już opisywałem. Lina Alsmeier ostatnio gra bardzo, bardzo słabo, ale no nawet tego meczu nie powinna przegrać. Bułgaria nie będzie miała odpowiedzi na Orthmann. Nie spodziewam się tutaj szybkiego meczu, ale zdecydowanie powinny zamęczyć przyjęcie Bułgarii.
Turcja gra u siebie i to ogromny atut. Wyglądają dobrze. Co prawda środek bez Edy Erdem wygląda średnio, ale Vargas grająca w pierwszej linii jest nie do zatrzymania. Aydin dobrze wygląda w ataku i to też ważne. Podwójna zmiana na którą wchodzi Karakurt to mistrzostwo. USA jest w składzie C. Bardzo kiepsko wyglądają. Annie Drews zawsze groźna, ale rozegranie jest bardzo niedokładne. Środek chyba jeden ze słabszych w VNL. Jones Perry potrafi atakować, ale w przyjęciu wyglądają średnio. Tutaj całokształt jest na korzyść Turcji. USA ma za słabe zawodniczki, żeby wygrać mecz z Turcją w Antalyi.


Tajlandia vs Korea, typ: Tajlandia 3:0 @1,78 - 22bet

Pogięło z tym kursem. Tajlandia jest w słabej formie, nie gra dobrze, nawet ta ich obrona z gry średnio wygląda, ale przecież Korea to dramat. Nawet jeśli Tajlandia tutaj nie wygra, to kurs wart ryzyka. Tajlandia ma 3 armaty (jak na te drużyny) w postaci Ajcharyporn, Pimpichayi i Chatchu-on. Ostatnio Ajcharaporn gra mniej, a z dobrej strony pokazuje się też Wipawee. Tajlandia ma lepsze zawodniczki na każdej pozycji. Lepiej wyglądają w bloku, lepiej bronią. No kurs powinien oscylować w 1,40, a nie prawie 1,80.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +205
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Próbujemy dalej, za chwile mężczyźni zaczynają swoje rozgrywki i tam myślę, że będzie jeszcze łatwiej wytypować wynik, chociaż narzekać jak narazie nie mogę i sam jestem zdziwiony jak łatwo wchodzą te typy, ale to jest powtarzalność bukmacherów i ich głupota no wystawiać ciągle na tą Serbie kursy jakby grały w pełnym składzie z Boskovic, albo na te żałosne Włoszki które grały na poziomie maks rezerw Polski bo od naszych dostały taki łomot, że to głowa mała a dalej w nastepnych meczach tak jak wczoraj z Turczynkami wysoki kurs na nie no to żal aż nie wykorzystać :D zobaczymy jak będzie dziś, ja próbuje:

Japonia - Chiny @ Japonia (1.70) STS

Chiny grają bez dwóch kluczowych i prawdopodobnie najlepszych obecnie swoich zawodniczek, bo Zhu zagrała kapitalny sezon w Scandicci i bez wątpienia byłaby ogromnym wsparciem dla ekipy swoich koleżanek które dalej na nią licżą bo mimo wieku i zaliczenia wielu europejskich i klubowych potęg to jest świetna zawodniczka i brak jej w ekipie na pewno boli. Japonki problemów kadrowych nie mają, jak zwykle Koga wiedzie prym i na niej również wzorują się młodsze koleżanki. W obronie jak zwykle grają kosmos, a ja co do Chinek nie zmieniam zdania, mimo że wymęczyły ta wygraną z Brazylią jakimś cudem przez idiotyczną decyzje trenera Brazylii w taj breku to wydają mi się one drewniane w przyjęciu i obronie, to prawda że mają świetny środek i atak, jednak Japonki kapitalnie bronią i to może być klucz w tym spotkaniu, w dodatku mają niesamowicie kąśliwą powiedziałbym że najskuteczniejszą i najlepszą zagrywkę w świecie kobiecej siatkówki, jednak to tylko moje subiektywne odczucie i nie popieram tego żadnymi statystykami. Tak czy siak, moim faworytem w tym meczu jest Japonia, chociaż wiadomo że to tylko pierwsza kolejka i nie mecz o życie a raczej o rozegranie się w tej edycji Ligi Narodów to jednak te pojedynki Azjatyckie zawsze mają dodatkowy smaczek i tutaj też taki przeczuwam ;)

Tajlandia - Korea @ Korea +23.5 (1.40) - bez jakiejś większej analizy, takie same handicapy na Tajki jak na wcześniejsze mocniejsze od nich rywalki? moim zdaniem to błąd. Poza tym w meczach gdzie nie ma tak dużej przewagi na bloku Koreanki nie będą wyglądały tak jak w meczach z drużynami gdzie co chwila były czapowane, tutaj może być trochę gry i myślę, że Tajki wezmą ten mecz jednak nie aż na tak potężnym handicapie jak 24 punkty bo to byłby prawdziwy pogrom a Tajlandia w meczu z Polską zaprezentowała katastrofalną jak dla mnie siatkówkę i nie ma prawa być tutaj takich handicapów bo ta druzyna niczym wielkim nie zaskakuje.

Turcja - USA @ Turcja -6.5 (1.55) - dalej gram sukcesywnie na Turczynki bo po prostu są bardzo mocne i grają jednak u siebie a USA wczoraj potrafiło doprowadzić do wyniku 11:17 z Koreą co potem odrobiły ale same to w sobie jest kompletną kompromitacją i te rezerwy USA niczym nie zaskakują i grają maks na poziomie rezerw Włoszek czyli na słabym poziomie.

Kanada - Serbia @ Kanada +16.5 (1.45) - handicap z du..py wyjęty, że tak powiem bo naprawdę rezerwa Serbek wygląda słabo, Polki się po nich przejechały a Kanadyjki pokazały chociażby z naszą drużyną, że grac potrafią i Grey potrafi przytrzymać tą gre na solidnym poziomie.

myślę, że to wystarczy i nie mam jakoś weny do pisania dziś dłuższych analiz, tylko kilka słów w zasadzie o typach które sam zagrałem i które polecam zagrać. Pozdrawiam wszystkich :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +370
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Póki jeszcze kursy nie pospadały taki dubel na jutro:

Niemcy - Bułgaria Niemcy 1,50
Japonia - Chiny powyżej 3,5 seta 1,45

AKO: 2,18

Niemki 2 zwycięstwa 3:1 nad Holandią i 3:0 nad Chorwacją + porażka 0:3 z Chinkami. Mimo porażki 0:3 z Chinkami to Niemki miały kilka swoich szans w tym spotkaniu, H. Orthmann - zdobyła już 66 punktów w 3 meczach. Tej zawodniczki Bułgaria powinna bać się najbardziej.
Bułgarki 1 zwycięstwo 3:0 nad Chorwacją i 2 porażki 2:3 z Dominikaną i 0:3 z Japonią.
Kursy na Niemki jeszcze bardzo dobre więc trzeba z tego korzystać.
Do tego dokładam co najmniej 4 sety w starciu Azjatek. Obie drużyny mega mocne, oby ten mecz był wyrównany dużo bardziej niż dzisiaj Polek.
Taki pierwszy dubelek na jutro.​
Jeśli mogę Ci coś doradzić, to bez sensu jest obstawiać ciągle na siłe tego overa 3.5 seta w wyrównanych kursowo spotkaniach... przecież bukmacherzy dokładnie mają to obliczone od LAT, jaki kurs wystawić w takim wypadku i to jest naprawdę w dłuższym okresie kompletnie nieopłacalne, dostajesz taki kurs na jaki po prostu z obliczeń matematycznych wynika prawdopodobieństwo i nic na tym nie ugrasz a patrząc na to, że grasz z podatkiem po Twoim temacie, ktory śledze i życze jak najlepiej oczywiście, to jak Ci odejmą jeszcze podatek to już to się staje kompletnie bezsensowne.

Ale to tylko luźna myśl, nie bierz tego do siebie czy coś, każdy ma swoj sposób grania, ale widze, że u Ciebie pojawia się ten over 3.5 praktycznie w co drugim meczu gdzie jest wyrównany kurs i musisz zrozumieć, że buki mają dokładnie wyliczone co w takim wariancie wystawić. Pozdrawiam i życzę wygranych ;)

E:No i się potwierdziło :LOL: niestety na moim meczu :LOL: Ale to co zrobiły Japonki to już kryminał w drugim setowe i 22:18 w trzecim setowe i też w dupsko, ale tak jak mówiłem już ostatnie mecze widać było, że na lekkiej wyjebce grają i niestety wynik jest jaki jest, szkoda nerwów na obstawianie overów 3.5 tak czy siak, to bez sensu w dłuższym okresie... ehhh
 
Ostatnia edycja:
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Jeżeli to był 3 skład USA to strach się bać jak wygląda ich wyjściowa szóstka
ależ to był mecz, szkoda ze bez happy endu
 
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Podsumowując pierwszy tydzień zmagań to na 32 rozegrane spotkania, aż 27 z nich zakończyło się zwycięstwami faworytów. Do ostatniego dnia wyglądało to jeszcze bardziej zadziwiająco, bo wówczas było to 24/26. Aż nadto równa forma faworytów. Jedyna sensacja to moim zdaniem zwycięstwo Kanadyjek na Serbkami i tym samym fatalny bilans podopiecznym Guidettiego 0/4
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Jeżeli to był 3 skład USA to strach się bać jak wygląda ich wyjściowa szóstka
ależ to był mecz, szkoda ze bez happy endu
Poulter/Carlini - Frantti/Robinson, Bajema/Wilhite-Parsons - Ogbogu, Washington - Drews/Thompson.

USA ma najszerszą kadrę na świecie, gdzie z powodzeniem mogłyby grać w trzech rozgrywkach jednocześnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
DOMINIKANA - Polska
Typ: DOMINIKANA kurs 3.0 Superbet

Wielkimi krokami zbliża się drugi turniej rozgrywany w ramach Ligi Narodów. Dominikanki póki co notują bardzo specyficzne wyniki. Co miały wygrać to wygrały. Jednak zwycięstwa z Bułgarią i Holandią przyszły im z bólem po tie-breakach. Natomiast z rywalkami zdecydowanie wyżej notowanymi, przegrywały 1:3 (Brazylia, Japonia), ale po bardzo solidnych pojedynkach, gdzie niejednokrotnie o zwycięstwach w poszczególnych setach decydowały pojedyncze piłki.
Po drugiej stronie siatki spotkają Polki, które dotychczas mogą pochwalić się 4 zwycięstwami. Wynik sam w sobie świetny, ale rywalki, z którymi przyszło im się mierzyć nie były z najwyższej półki. Zaczęło się od męczarni z osłabioną brakiem dwóch podstawowych zawodniczek Kanadą. Finalnie zakończone zwycięstwem 3:2. Kolejno gładkie zwycięstwo z rezerwami Włoch. Następnie łatwe zwycięstwo z Tajkami, ale osłabionymi kontuzją podstawowej przyjmującej. Na koniec pogrom Serbii. Jednak zaznaczyć trzeba, że Serbki póki co grają tragicznie notując 4 porażki z rzędu w pierwszym turnieju.
Polki do tej pory w tych rozgrywkach nie mierzyły się jeszcze z tak mocną drużyną jak ekipa Dominikanek. Biało-Czerwone nadal bez swojej kapitan rozgrywającej Asi Wołosz, której brak jest bardzo odczuwalny. Skład praktycznie ten sam co w podczas pierwszego turnieju. Pierwsza szóstka Dominikany to bardzo dobre i utytułowane zawodniczki. Gra opiera się na ofensywnym trio: atakująca Gaila Martinez, przyjmujące z brazylijskich klubów Brayelin Martinez i Isabael Yonkaira Pena. Bardzo dobrze punktują również środkowe Jineiry Martinez, która również na co dzień gra w lidze brazylijskie i Lisvel Eve.
W mojej opinii to Dominkanki grające w swoim optymalnym składzie są faworytem tej potyczki. Siła ich ataków jest nieporównywalnie większa od tego czym dysponują Polki. U Dominikanek ciężar gry jest w stanie zabrać kilka zawodniczek. Natomiast w Polsce wszystko opiera się na atakującej Stysiak. Jak najbardziej kieruję swój typ na Dominikanę.
 
Do góry Bottom