>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów 2023 - kobiety

T 5,3K

teza

Użytkownik
Polska (K)- USA (K) @ 2 @ 1.38
Chiny (K)- Turcja (K) @ 2 @ 1.40

USA ze wzgledu na szerszą ławke i gre u siebie.
Turcja finał wygrywa spokojnie - swietny zespol no i jest Vargas ktora zapewni złoto.

------
edit
usa... trener raz wymienił całą szostke i zamiast dalej szukac najlepszego zestawienia spoczął na laurach
 
Ostatnia edycja:
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Chiny +10,5 STS 1,52

Jestem pozytywnie zaskoczony grą Chinek w turnieju finałowym. Wiedzieli jak przygotować formę w odpowiednim czasie. Ten zespół z rozgrywek grupowych nijak ma się do obecnego. Chinki dużo bronią, mają rozłożony atak, bardzo dobre i wysokie środkowe. Lewa ręka na przyjęciu z atakiem. Z Polkami kontrolowały cały mecz. Uważam, że spokojnie pokryją ten handicap, bo spodziewam się wyrównanego pojedynku.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka Liga Narodów
Godzina: 00:30
Spotkanie: Chiny K - Turcja K
Typ: Chiny 3:2
Kurs: 7.20
Bukmacher: forber
Analiza:
Nie znam się na siatkowce , grałem w koszykowkę i tenis stołowy ale miałem w szole sredniej kolezanki pierwszoligowe siatkarki i sympatia do siatkowki pozostała.Nie powiem ze ogladałem oba mecze połfinałowe ale zerkałem sobie i zwycieztwo chinek bardziej przekonujace , Turczynki za to dawały sie doscignac amerykankom w koncowkach , drugiego i trzeciego seta , ale zaimponowały bo potrafiły odskoczyc domknąć drugi set , a takze w trzecim secie mecz.
Zagladajac do h2h , widac ze 5 setow dawno nie padało w meczach tych rywali.Chciałem poczatkowo zagrac 5 setow ale zdecyduje sie na dokładny wynik.Hm nie moj sport wiec poł biletu do Kina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zakończyliśmy tegoroczną Ligę Narodów kobiet z wielkim sukcesem - Polki po 55 latach w końcu na podium !!!
Wielkie brawa dla każdej zawodniczce ale przede wszystkim dla trenera, który zrobił nieziemską robotę z Naszymi Paniami!
Stefano Lavirini to człowiek w odpowiednim czasie na odpowiednim miejscu. Oby teraz Nasze zawodniczki nie stanęły w miejscu tylko kroczyły do przodu.

Klasyfikacja Końcowa:
1. Turcja
2. Chiny
3. Polska

4, USA
5. Brazylia
6. Włochy
7. Japonia
8. Niemcy
9. Serbia
10. Kanada
11. Dominikana
12. Holandia
13. Bułgaria
14. Tajlandia
15. Chorwacja
16. Korea


Dream Team Ligi Narodów kobiet 2023:

Przyjmujące: Li Yingying (Chiny), Martyna Łukasik (Polska)
Środkowe: Zehra Gunes (Turcja), Yuan Xinyue (Chiny)
Libero: Orge Gizem (Turcja)
Rozgrywające: Diao Linyu (Chiny)
Atakujące: Melissa Vargas (Turcja)
MVP: Melissa Vargas (Turcja)

Swoją drogą dla mnie są to niezłe jaja - M. Stysiak - najlepiej punktująca całych rozgrywek nie znalazła się w dream team, A. Korneluk najlepsza blokująca nie znalazł się w dream team. No ale skoro nazwa Dream Team Ligi Narodów to tylko nazwa i patrzy się tylko na mecze półfinałowe i finałowe to niestety tak wychodzi.
Zdecydowanie można było by dać Atakująca M. Stysiak a MVP Vargas - takie jest moje zdanie.
Według mnie Dream Team powinno się wybierać na przestrzeni całego turnieju a nie tylko na przestrzeni turnieju finałowego.

Dzięki wszystkim typującym i udzielającym się i do następnego! :)



 
Otrzymane punkty reputacji: +564
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Zakończyliśmy tegoroczną Ligę Narodów kobiet z wielkim sukcesem - Polki po 55 latach w końcu na podium !!!
Wielkie brawa dla każdej zawodniczce ale przede wszystkim dla trenera, który zrobił nieziemską robotę z Naszymi Paniami!
Stefano Lavirini to człowiek w odpowiednim czasie na odpowiednim miejscu. Oby teraz Nasze zawodniczki nie stanęły w miejscu tylko kroczyły do przodu.

Klasyfikacja Końcowa:
1. Turcja
2. Chiny
3. Polska

4, USA
5. Brazylia
6. Włochy
7. Japonia
8. Niemcy
9. Serbia
10. Kanada
11. Dominikana
12. Holandia
13. Bułgaria
14. Tajlandia
15. Chorwacja
16. Korea


Dream Team Ligi Narodów kobiet 2023:

Przyjmujące: Li Yingying (Chiny), Martyna Łukasik (Polska)
Środkowe: Zehra Gunes (Turcja), Yuan Xinyue (Chiny)
Libero: Orge Gizem (Turcja)
Rozgrywające: Diao Linyu (Chiny)
Atakujące: Melissa Vargas (Turcja)
MVP: Melissa Vargas (Turcja)

Swoją drogą dla mnie są to niezłe jaja - M. Stysiak - najlepiej punktująca całych rozgrywek nie znalazła się w dream team, A. Korneluk najlepsza blokująca nie znalazł się w dream team. No ale skoro nazwa Dream Team Ligi Narodów to tylko nazwa i patrzy się tylko na mecze półfinałowe i finałowe to niestety tak wychodzi.
Zdecydowanie można było by dać Atakująca M. Stysiak a MVP Vargas - takie jest moje zdanie.
Według mnie Dream Team powinno się wybierać na przestrzeni całego turnieju a nie tylko na przestrzeni turnieju finałowego.

Dzięki wszystkim typującym i udzielającym się i do następnego! :)



Teraz czekamy na medal w imprezach mistrzowskich, a nie towarzyskich. Tego kadrze Lavariniego brakuje, a będzie piekielnie trudno, gdy wszystkie ekipy wrzucą piąty bieg. Nie znaczy to, że umniejszam sukces podczas tegorocznych rozgrywek LN.
 
Do góry Bottom