>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzyń 2014/2015

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Chemik Police - Yamamay Busto Arsizio
Final Four pora zacząć. Na szybko, bo pora spać.
Chemik solidna drużyna z atutem własnego parkietu. Mamy jednak swoje słabości, m.in. przyjęcie, tworzące się przestoje.
Busto to walczaki. Dobry sezon Wołosz, mnóstwo na barkach Diouf. Jak przyjmujące grają na poziomie to Busto potrafi grać nieźle.
Włoszki spóźniły się w piątek na oficjalną konferencje, dotarły koło 16:00 do Szczecina. Dziwna decyzja by przyjeżdżać na 24h przed meczem, dla przykładu tureckie zespoły pojawiły się w Polsce już w czwartek.
Ja widzę tu wyrównany pojedynek, który może skończyć się w TB. Kursy na Policzanki są słabiutkie, same zawodniczki dość ostrożnie się wypowiadają o półfinale. Busto będzie miało swoje szanse.
Moje propozycje:
Over 178.5 --- 1.92 @ MarathonBet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Przed chwilą skończył się mecz Chemika i Busto. Klęska naszego zespołu gra faalna ,ale chciałbym podzielić sie kilkoma refleksjami dotyczącymi naszej żeńskiej siatkówki. Pierwsze idiotyczna decyzja o mianowaniu trenerem kadry Nawrockiego co ten człowiek może zrobić. Miał Skrę z gwiazdami i nie potrafił wygrać Ligi Mistrzow. Druga sprawa poziom ligi obniża się z roku na rok. W dzisiejszym meczu najlepsza była &quot;weteranka Glinka&quot;. Gdzie są Bednarek - Kasza. Żebrowska (Kowalińska), Werblińska z roku na rok gorsza gra. Czarno widzę nasza siatkówkę żeńską w najbliższych latach.
 
macio106 156,3K

macio106

Znawca - MMA
Na mecz finałowy ode mnie dwa typy jeden ryzykowny, jeden bardzo pewny a mianowicie. Busto Arsizio @4.00 ⛔ lub Busto Arsizio(0:2,5) @ 1,50⛔ Betsafe. W meczu z Chemikiem Włoszki zagrały bardzo dobry mecz, natomiast Polki grały słabo, ale ja nie o tym bo to już za nami. Co bardzo mi się podobało u Włoszek to że nigdy nie odpuszczają zawsze grają do końca, walczą o każdą piłkę. Do tego Polska rozgrywająca Joanna Wołosz zagrała bardzo dobry mecz, dzisiaj liczę na powtórkę. Ten sezon nie wątpliwie należy do nich. Nikt na nich nie stawiał a one pokonały na wyjeździe Dynamo czy Azeryol. Turczynki nie wątpliwie skład bardzo mocny, ale zaliczały wtopy. Wczoraj Vakifbank w drugim secie niemal je zdominował. W poprzednich fazach Volero też sobie dało z nimi radę. Moim zdaniem dzisiaj duże znaczenie będzie miało to co będą miały siatkarki w głowach. Dla Busto jest to ogromna szansa na te upragnione zwycięstwo, zawodniczki o tym wiedzą i moim zdaniem nie odpuszczą, będą walczyć o wszystkie piłki i tylko czekać na błędy gwiazd z Turcji, na których ciąży presja zwycięstwa. Kończąc moim zdaniem Włoszki stać na zwycięstwo w całym turnieju, nie będzie to łatwe, ale stać je na to. Bo o ugranie seta jestem niemal pewny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom