>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Mistrzów: Zakłady długoterminowe na sezon 2011/2012

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Znana już jest pełna lista uczestników tegorocznej Ligi Mistrzów. Nie ma w niej niestety Wisły Kraków ale są inni ;) Temat służy podawania typów ( wraz z analizami) długoterminowych. Przykładowo takich jak kto awansuje , kto wygra grupę, Prz król strzelców itp. Bukamcherzy prześcigają się w pomysłach na takie zakłady , mozna staiwać kto ile pkt uzbiera. Tak więc tu o tym piszemy ;) Przykładowo kursy z William Hill na króla strzelców ;)



Zachęcam do dyskusji ;)
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Jeśli Bayern zagra wszystkie mecze w LM optymalnym składzie (głównie chodzi mi o Robbena i Ribery&#39;ego to stawiałbym na Gomeza. Ten piłkarz przypomina trochę Ruuda v. Nistelrooy&#39;a będącego w szczytowej formie - wtedy gdy był mistrzem pola karnego. Nie pamiętam dokładnie, ale w MU na 100 goli tylko 2 padły za 16-stki. To samo czyni Gomez. Piłka sama go szuka w polu karnym, co udowodnił chociażby ostatni mecz Bayernu z Czerwonymi Diabłami z Niemiec. Jest w życiowej formie. Poprzedni sezon bardzo udany, ten również rozpoczął idealnie. Na minus dla Gomeza będzie to, że Bawarczycy grają w grupie śmierci i o bramki będzie trudno. Nie ma żadnego outsidera w roli ich przeciwnika, któremu można byłoby ustrzelić hatricka. Jednak po takim kursie za drobne warto spróbować.

Wiadomo - typowanie króla strzelców to zawsze loteria co często udowadniają wielkie turnieje jak np. MŚ i ..... Muller :grin:
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
Wątpie aby Gomez powalczył, zwróć uwagę, że Bayern jest w bardzo cieżkiej grupie gdzie o bramki będzie bardzo cięzko. A w fazie pucharowej o ile do niej przejdą bramki to już loteria.
Wg mnie najlepszym strzelcem zostanie ktoś z Realu, Barcy lub United, czyli odpowiednio CR, Messi i Rooney. Są to główni faworyci do wygania ligi mistrzów a do tego mają łatwych przeciwników w grupie a tam jest 6 meczów więc mogą sobie nastrzelać.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wątpie aby Gomez powalczył, zwróć uwagę, że Bayern jest w bardzo cieżkiej grupie gdzie o bramki będzie bardzo cięzko. A w fazie pucharowej o ile do niej przejdą bramki to już loteria.
oraz
Na minus dla Gomeza będzie to, że Bawarczycy grają w grupie śmierci i o bramki będzie trudno. Nie ma żadnego outsidera w roli ich przeciwnika, któremu można byłoby ustrzelić hatricka. Jednak po takim kursie za drobne warto spróbować.
zwrócił na to uwagę i to dość mocno.
Ogólnie typy na króla strzelców mają dobre kursy. Pierwsza 5 to piłkarze Realu i Barcelony i przy tym bym się skupił. A bliżej Messi-Ronaldo.
Nie od dziś wiadomo , jaka jest skuteczność Messiego w LM i nie od dziś wiadomo , jak Ronaldo lubi gdy jest o nim głośno w La Liga , a co dopiero LM. Karne , wolne jego specjalność. Bedzie ciekawie jeśli chodzi o króla.
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
no tak, nie zauważyłem, zmęczony musiałem być ;]
Messi z łatwością zdobywa bramki w najważniejszych spotkaniach i tu jest jego przewaga nad Ronaldo, ten z kolei jest skuteczniejszy w meczach ze słabszymi, więc ciekawie będzie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Co do Gomeza to chciałbym zwrócić uwagę, że on nie musi strzelać MC by być najlepszym strzelcem, on raczej jest, był i będzie specjalistą od hattricków i zamieszania w polu karnym. Bayern jest w grupie śmierci trochę z przymusu bo niema silniejszej, rywale typu Napoli i Villarreal według mnie mogli co najwyżej zwojować Ligę Europejską i jeśli Bawarczycy będą w formie to nie pozostawią złudzeń.

Kursy są fajne, ale nie sądzę, że ktoś stawiałby na Messiego czy Ronaldo za większa kwotę i czekał do maja. Jak ktoś już chcę się w to pobawić to proponuje za 2-3 do 5 zł postawić właśnie na Gomeza, Robben czy Ibre. Szanse są, kasy do stracenia zbyt wiele niema, a może się uda i za niecały rok stówka może półtora wpadnie.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
widzę, że rozkręcił się wątek króla strzelców, to i ja dorzucę swoje bazgroły.
Gomez nie ma dużych, a nawet najmniejszych szans na zostanie królem strzelców. Stąd też taki kurs. Bayern w grupie spotka się z Villarrealem, City oraz Napoli. O ile u siebie może ustrzelić dwie, trzy bramki to więcej mu nie wróżę. Jego jedyna zaleta to wybitny nos snajperski, nie strzela pięknych bramek ale potrafi się idealnie znaleźć. Zagra na przeciwko siebie z obroną City, gdzie jeśli nie ukuje u siebie to dwumecz bez gola. Z Napoli to czysty fakt, że może władować z dwa gole, bo ich obronę jakby układał twórca szwajcarskiego sera. Hiszpanów się nie podejmuje, lecz nic nie można im ująć w obronie.
Podliczając w grupie nie wyobrażam sobie festiwalu Gomeza, a w dalszej fazie (jeśli Bayern awansuje) nie warto zgadywać przeciwników.
Gdy to pisałem byłem świadomy, że mógłbym napisać argumenty dlaczego Mario może zostać królem, lecz wolę patrzeć realnie.
Faworyta własnego nie mam. Messi 3,25 lecz ciut ryzyka jest, za to na Ronaldo można by było się pokusić.
Widzę, że jeszcze nikt nie zauważył ciekawego zakładu na Bwinie. A mianowicie - Szachtar Donieck wyjdzie z grupy, płacą 1,55. Jeśli ktoś lubi długoterminowe polecam się temu przyjrzeć ????
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Z Napoli to czysty fakt, że może władować z dwa gole, bo ich obronę jakby układał twórca szwajcarskiego sera. Hiszpanów się nie podejmuje, lecz nic nie można im ująć w obronie.
Bayern ma aspiracje i kilka atutów za tym, żeby dojść daleko. A jeśli dojdzie daleko potrzebuje bramek. Ktoś te bramki musi strzelać. Jednym z głównych egzekutorów Bawarczyków zostanie Gomez.

City ma bardzo solidną obronę. Napoli tak jak powiedziałeś więc przy otwartej grze może paść sporo goli. A co do obrony Villarealu to niebyłbym taki pewny. Ja jednak im ujmę po tym co zrobili w Odense w końcówce pierwszego meczu. A jednak Bayern to 3 klasy wyżej od tego zespołu.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Bayern ma aspiracje i kilka atutów za tym, żeby dojść daleko. A jeśli dojdzie daleko potrzebuje bramek. Ktoś te bramki musi strzelać. Jednym z głównych egzekutorów Bawarczyków zostanie Gomez.

City ma bardzo solidną obronę. Napoli tak jak powiedziałeś więc przy otwartej grze może paść sporo goli. A co do obrony Villarealu to niebyłbym taki pewny. Ja jednak im ujmę po tym co zrobili w Odense w końcówce pierwszego meczu. A jednak Bayern to 3 klasy wyżej od tego zespołu.
Czy główny egzekutor to nie wiem, pamiętajmy, że bez skrzydeł Robben &amp; Ribery połowa bramek Gomeza zostałaby odjęta. I to od nich będą zależały wszystkie gole Bayernu. Jest też bramkostrzelny Muller, więc nie świta mi Mario w roli króla :razz:

Villarreal u siebie postara się o czyste konto, to można zapewnić.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Racja, bez skrzydeł Gomez niczego by nie zdziałał, bo to typowy dobijacz piłek. A takich piłek po strzałach Robbena z dystansu jest mnóstwo.

Pewna to jest tylko śmierć :grin:
 
winterland 0

winterland

Użytkownik
Podzielę zdanie z którymś z użytkowników,też myślę że dużo szanse ma Messi,Ronaldo lub Rooney. A zobaczymy,może i będzie niespodzianka jak z Mullerem.
 
unique 41

unique

Użytkownik
napewno w Barcelonie zobaczymy dużo rotacji jak nie Sanchez to Pedro , jak nie Villa to Affelay.. napewno Pep da pograć wielu piłkarzom tym bardziej , że drużyny jak BATE i Vitoria nie będą rywalami którym Guardiola będzie dawał wiele szans na jakieś punkty , jedyna walka będzie toczyła się z Milanem. Jedynym nietykalnym powinnien być Messi bo on dobrze wie że trzeba grać by być na topie ???? Co do Realu to samo tyczy się Ronaldo choć tu kwestia jest trochę inna , takiego komfortu z przodu nie ma Mou (chodzi mi o rotacje) w tamtym sezonie Ronaldo opuścił jak dobrze pamiętam jedno spotkanie pucharu króla z Levante (Real wygrał 8-0 na SB więc taki obrót sprawy jest normalny) więc jak tu ktoś dobrze napisał - za Ronaldo stoi każdy karny (za Messim zresztą też) ponadto rzuty wolne i jego chęć wygrania z Messim ????

Stawiałbym na Cristiano
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Aguero 21.00
Dzeko 34.00

Większość upatruje króla w wąskim gronie zawodników (Messi, Ronaldo i Rooney). Ja chcę zwrócić uwagę na dwóch zawodników, którzy mogą być czarnym koniem w walce o tytuł króla strzelców LM. Manchester City o ile dobrze kojarzę są debiutantami w LM. Nie można jednak ich traktować jak innych debiutantów (np. Viktoria Pilzno). City to obecnie jedna z najlepszych ekip w Europie. Zeszły sezon nie należał w ich wykonaniu do idealnych, a jednak udało im się awansować do LM. Co więc będzie w obecnym, kiedy trener ma już zgrany i poukładany zespół wzmocniony taką gwiazdą jak Aguero... Już w pierwszych meczach PL widać jak mocną ekipą jest MC. W 3 meczach zdobyli 9 punktów i strzelili 12 goli. Sam Dzeko strzelił 6 goli ! Aguero z kolei 3 bramki. Ten duet moim zdaniem to obecnie jeden z najlepszych &quot;napadów&quot; w Europie. MC będzie się rozkręcał z meczu na mecz i będą postrachem dla najlepszych drużyn w Pl jak i w LM. Mają co prawda dosyć silną grupę ale moim zdaniem poradzą sobie na swoim boisku z każdym rywalem. Na wyjazdach może być ciężej bo trudno zdobyć twierdzę Napoli, Villareal i Bayernu ale wystarczy w jednym z tych spotkań zgarnąć 3 punkty i MC awansuje dalej. Reasumując postawię drobne na to, że królem strzelców zostanie Dzeko albo Aguero. Kursy kosmiczne ale warte ryzyka.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Barcelona topscorer in CL (Barcelona topscorer)
Cesc Fàbregas @ 50.00 (Tobet)

Zakład na najlepszego strzelca FC Barcelona. Na Cesca jako króla strzelców całej LM jest kurs 67 (Bet365), więc jeśli już na Cesca to bezpieczniej na samą Barcę.
Mówi się, że w Barcelonie nie będzie tak ważny dla zespołu jak w Arsenalu, lecz teraz będzie w stanie pokazać pełnię umiejętności także strzeleckich, bo są inni może nawet ciut lepsi jeśli chodzi o rozgrywanie i większość ciężaru gry nie będzie musiała zawsze (a może nawet będzie rzadko) spoczywać na nim. Niewielu spodziewa się z jego strony gradu goli (stąd zresztą kurs 50), jednak zakładam, że Barca będzie strzelać stosunkowo dużo, a bramki rozłożą się wśród graczy w miarę równomiernie. Cesc dobrze wkomponował się w zespół i widać, że chłopaki w tym Messi lubią z nim grać i dobrze się rozumieją, więc po takim kursie zdecydowanie warto się pobawić, np. odżałować 50 złotych i w maju odebrać 2,5 tysia, co nie? ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Co sądzicie o zagraniu za większą kwote na króla strzelców a dokładniej na Messiego, wiadomo jak Messi gra, w jakiej jest formie, ma już dwa gole i w fazie grupowej Barca gra dwa razy z Bate Borisov i jeden mecz z Victorią Pilzno więc już w tych trzech meczach sam Messi może strzelić z kilka bramek a bardzo prawdopodobne że Barca dojdzie do finału, a poza tym jeśli będzie w pierwszej czwórce to zakład i tak jest wygrany a kurs w granicach 3,00 wydaje się naprawde atrakcyjny.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Co sądzicie o zagraniu za większą kwote na króla strzelców a dokładniej na Messiego, wiadomo jak Messi gra, w jakiej jest formie, ma już dwa gole i w fazie grupowej Barca gra dwa razy z Bate Borisov i jeden mecz z Victorią Pilzno więc już w tych trzech meczach sam Messi może strzelić z kilka bramek a bardzo prawdopodobne że Barca dojdzie do finału, a poza tym jeśli będzie w pierwszej czwórce to zakład i tak jest wygrany a kurs w granicach 3,00 wydaje się naprawde atrakcyjny.
Wydaje się, że jest to dość prawdopodobny typ, szczególnie mając na uwadze mecze z BATE i Pilznem o których wspomniałeś. Jest okazja by nastrzelać kilka bramek. Również i w dalszej fazie Barca powinna dojść minimum do półfinału. Do tego dochodzi fakt, iż Villa po przyjściu do Barcy nie jest typowym egzekutorem i to Argentyńczyk nadal jest głównym strzelcem zespołu. W innych drużynach jak choćby Real jest to rozłożone bardziej równomiernie co nie faworyzuje Ronaldo. Drugie to skuteczność Messiego: ostatnio As wyliczył, iż w ostatnich 100 meczach Leo zdobył 103 bramki! W LM w 22 spotkaniach 21 goli.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Nie do końca wiedziałem gdzie umieścić ten post, ale niech będzie tu...

Topscorer 2011/2012 (Zwycięzca) Lionel Messi @ 1.10 Tobet ✅

Lokata 10%. Messi ma w tej chwili 14 bramek, a Gomez 12. Nikt inny już się nie liczy. Co więcej, w przypadku remisu tytuł króla strzelców LM 11/12 trafi do Messiego(5-0 w asystach dla Argentyńczyka). W finale Gomez musi więc ustrzelić hat-tricka. Realne? Nie. Chelsea to nie Basel...
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
komos84 182

komos84

Użytkownik
Nie do końca wiedziałem gdzie umieścić ten post, ale niech będzie tu...
Topscorer 2011/2012 (Zwycięzca) Lionel Messi @ 1.10 Tobet
Lokata 10%. Messi ma w tej chwili 14 bramek, a Gomez 12. Nikt inny już się nie liczy. Co więcej, w przypadku remisu tytuł króla strzelców LM 11/12 trafi do Messiego(5-0 w asystach dla Argentyńczyka). W finale Gomez musi więc ustrzelić hat-tricka. Realne? Nie. Chelsea to nie Basel...
Jaki jest limit na ten zakład na Tobecie? bo to, ze jest to nie mam wątpliwości. Za więcej niż parę stówek pewnie nie pójdzie. A do kombo to już nie lokata, bo jakiś inny zakład może zawalić.
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
A nie jest przypadkiem tak że jeśli będą mieli taką samą liczbę goli to kurs dzielony przez 2?
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
Jeśli W Tobet mają takie same zasady jak w Bet365 (przypuszczam że mają, bo tam nawet kurs niższy) to żadna to lokata, bo w przypadku 2 goli Gomeza i końcowym remisie w klasyfikacji połowa stawki jest przegrana, a druga połowa wygrana.

Kurs wydaje się dobrze oszacowany. Bez Value
W finałach CL jeśli już ktoś strzela to z reguły są to napastnicy.
2007 Inzaghi x2
2008 C. Ronaldo
2009 Eto&#39;o, Messi
2010 Milito x2
2011 Pedro, Messi, Villa

2012 ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom