>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

M 0

michalplus

Użytkownik
To ja idę trochę w przyszłość... Na kiedy planowane są zmagania eliminacyjne CL i LE na sezon 20/21? Kojarzę że już coś startowalo już chyba w lipcu zawsze jakieś pre...
Post automatycznie złączony:

To ja idę trochę w przyszłość... Na kiedy planowane są zmagania eliminacyjne CL i LE na sezon 20/21? Kojarzę że już coś startowalo już chyba w lipcu zawsze jakieś pre...
Można dorzucić jeszcze Czechy odnosząc się do posta wyżej kolegi djkruki@
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Sprawiedliwe losowanie poniewaz poziomem bedzie to bardzo wyrownana para a szanse na awans do nastepnej rundy oceniam 50/50.....To cos jak para Fc Barcelona - Bayern Monachium ze ciezko wskazac faworyta....hehehehhe
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Bez przesady Barcelona może co najwyżej cudem awansować,mecz życia Messiego tylko na to mogą liczyć i ewentualnie obijanie słupków przez bayern. szanse w meczu Barca vs Bayern oceniam na 30/70 procent,jak zagrają tak jak drugą połowę w meczu z Napoli to bawarczycy ich rozwalcują jak the blues,to dla fanów dumy kataloni może być ciężka noc . I ogólnie mecz do oglądania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Jeśli Legia przejdzie pierwszego rywala to w 2 rundzie czekać będzie zwycięzca pojedynku Ararat Erewan - Omnia Nikozja
 
Otrzymane punkty reputacji: +169
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Czyli rywale jak najbardziej do przejścia, liczę mocno na transfer kapustki do warszawy. Mimo różnych problemów byłoby to wzmocnienie
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czyli rywale jak najbardziej do przejścia, liczę mocno na transfer kapustki do warszawy. Mimo różnych problemów byłoby to wzmocnienie
Żebyś się nie zdziwił jak Nikozja ich oklepie, Henning Berg już o to zadba. Poza tym to idealny czas na tradycyjne euro... lanie. W tym jesteśmy "najlepsi". Od lat ... Niestety.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Barca vs Bayern oceniam na 30/70 procent,jak zagrają tak jak drugą połowę w meczu z Napoli to bawarczycy ich rozwalcują jak the blues,to dla fanów dumy kataloni może być ciężka noc . I ogólnie mecz do oglądania.
W drugiej połowie to Barcelona mając wynik, cofnęła się i dała pograć Napoli więc raczej nie możesz tego tak oceniać. Układ sił pokazała pierwsza. Choć też wyżej oceniam szansę Niemców.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jeśli tak wygląda oddanie pola przez Barcelonę ,to boję się jeszcze bardziej przed meczem z Bayernem ,na szydłach będzie latwiec Deivis,no i Gnabry. O Lewandowskim to już nie wspomne.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie wiem czy to dobry wątek, ale ciekawe gdzie pójdzie Messi:


Mi się marzy aby poszedł do Juventusu i zagrał z Ronaldo... Grałby z największym swoim boiskowym wrogiem od lat... To by się nadawało na książkę... A Juventus z takimi napastnikami bylby mega ogień... Z 2 strony środek i obrona w Juve jest taka a nie inna i na pewno Messi tam nie pójdzie... Ale fajnie by było zobaczyć ich razem w jednej drużynie...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
A Juventus z takimi napastnikami bylby mega ogień... Z 2 strony środek i obrona w Juve jest taka a nie inna i na pewno Messi tam nie pójdzie... Ale fajnie by było zobaczyć ich razem w jednej drużynie...
Ja nie jestem zwolennikiem kupowania nawet największych gwiazd u schyłku kariery no chyba, że za odpowiednią cenę, ale Messi nadal będzie baaaardzo drogi. Messi z upływem czasu może mieć coraz większe problemy z kontuzjami itp.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja nie jestem zwolennikiem kupowania nawet największych gwiazd u schyłku kariery no chyba, że za odpowiednią cenę, ale Messi nadal będzie baaaardzo drogi. Messi z upływem czasu może mieć coraz większe problemy z kontuzjami itp.
Po obejrzeniu meczów Barcelony i Juventusu obaj grali bardzo dobrze... Ronaldo zagrał świetnie... Messi robił co mógł... Niestety sami nie byli w stanie w pojedynkę wygrać... W lepszych klubach mogą dać dużo zespołowi. Zauważ, że Muller tylko 2 lata młodszy od Messiego jak obecnie dobrze gra w Bayernie... Ronaldo jeszcze starszy od Messiego, a grał rewelacyjnie. Obecna medycyna sportowa i w ogóle medycyna bardzo wydłużyła nam kondycję i życie i myślę, że nie można tego mierzyć taką samą miarą jak oceniano wiek piłkarzy jeszcze 10 lat temu... Myślę, że Messi ma tak dość Barcelony, że nawet za mniejszą kasę odejdzie byle odejść... Fajnie też by było jak by dołączył do PSG i znów grał razem z Neymarem... Razem z Mbape to była by najsilniejsza ofensywa 3 napastników na świecie... Ogień... 🔥🔥🔥
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dużo też zależy od tego jaki cel ma dana drużyna. Jeśli chcą wygrać LM "tu i teraz", to transfer Messiego będzie ogromnym wzmocnieniem. Jak chce się zbudować potęgę na lata, to raczej lepiej jest inwestować w młodszych.

Ciekawe jaki wynik osiągnie PSG w tym sezonie. Lipsk to nie jest łatwy rywal i jak pójdzie masówka na PSG i kursy na Lipsk wzrosną, to może zdecyduję się na over bramkowy Lipska, póki co kurs jest za niski.
Post automatycznie złączony:

W Fortunie w dziale "Piłka nożna - specjalne" są zakłady gdzie będzie grał Messi. Na PSG jest kurs 10,00, a bukmacher jest przekonany, że zostanie w Barcelonie (1,08).

Kiedyś mówiło się, że Messi mógłby grać w City ze swoim przyjacielem Aguero, potem to jakoś ucichło. Na taki typ w Fortunie jest 3,75.
 
Ostatnia edycja:
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Gadanie Messiego o odejściu z Barcelony jest wymuszeniem jak najszybszych zmian w klubie, zmian i to gruntownych jak najszybciej. A najlepiej jakby Bartomeu podał się do dymisji. Messi nigdzie nie odejdzie, to jest wywieranie presji na zarządzie klubu.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Żebyś się nie zdziwił jak Nikozja ich oklepie, Henning Berg już o to zadba. Poza tym to idealny czas na tradycyjne euro... lanie. W tym jesteśmy "najlepsi". Od lat ... Niestety.
Wracając do historii, to na pewno spróbuje (choć za drobne) postawić coś przeciw Legii. Po tym co ostatnio moje oczy widziały nie mam zbyt wielu wątpliwości. Widzę u operatora @ 4,75 na wiktorie Omoni więc skorzystam.
Edit
Dzisiaj widzę @ na Omonie 5,60, może na live dam coś w stylu x2 po @ 2,20 , bo dalej podtrzymuje kierunek na cypryjczykow. I dalej jest to typ bardziej przeciwko mistrzom Polski niż za podopiecznymi Berga. Zobaczymy...
Edit2
No za bardzo się nie pomyliłem, przynajmniej jeśli chodzi o czas zasadniczy...
Edit3
Dogrywka, 0-2, nie będę kopal leżącego...
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Po wczorajszych ostatnich meczach kwalifikacyjnych znamy już wszystkie zespoły, któe wystąpią w bieżącej edycji. Losowanie grup Ligi Mistrzów 2020/2021 odbędzie się dzisiaj o 18:00 w Nyonie. Prawdopodobnie na ceremonii nagrodę dla najlepszego piłkarza roku UEFA odbierze Robert Lewandowski. Podział na koszyki wygląda następująco:

Koszyk 1

Bayern Monachium (zwycięzca poprzedniej LM)
Sevilla FC (zwycięzca Ligi Europy)
Real Madryt
Liverpool FC
Juventus FC
Paris Saint-Germain
Zenit Petersburg
FC Porto

Koszyk 2

FC Barcelona
Atletico Madryt
Manchester City
Manchester United
Szachtar Donieck
Borussia Dortmund
Chelsea FC
AFC Ajax

Koszyk 3

Dynamo Kijów
Red Bull Salzburg
RB Lipsk
Inter
Olympiakos
Lazio
FK Krasnodar
Atalanta

Koszyk 4

Lokomotiw Moskwa
Olympique Marsylia
Club Brugge
Borussia Moenchengladbach
Istanbul Basaksehir
FC Midtjylland
Stade Rennes
Ferencvaros
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Grupa A) Bayern i Atletico powinny spokojnie awansować. Na pewno ciekawym pojedynkiem będzie starcie Lewandowskiego z Suarezem. Liczę, że obie ekipy nie zawiodą i pokażą dobre spotkania.

Grupa B) Real i Inter. Inter dokonał ciekawych transferów + osoba Conte, więc awans powinien być z drugiego miejsca.

Grupa C) City, a o drugie miejsce zapowiada się ciekawa walka.

Grupa D) Liverpool, a o drugie powalczą Atalanta i Ajax. Bardziej stawiam na Atalantę, bo wyglądają solidnie, co pokazują w swoich meczach.

Grupa E) Chelsea i myślę, że Sevilla.

Grupa F) W tej grupie może każdy awansować, no może poza Belgami.

Grupa G) Pojedynek CR7 z Messim. Jaram się. Barcelona to zupełnie inna drużyna, więc Juventus powinien to wykorzystać, chyba że Andrzej zacznie cudować z ustawieniem.

Grupa H) Raczej Paryżanie i ManU, ale ekipa z Niemiec również ma szanse na awans.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom