>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Europejska Unia Piłkarska (UEFA) poważnie rozważa rozegranie półfinałów i finału Ligi Mistrzów w formule Final Four. Jak informuje Sky Sport Italia, mecze mogłyby się odbyć w Niemczech.

Pierwotnie finałowe spotkanie Ligi Mistrzów miało zostać rozegrane w Stambule, ale ze względu na niepewną sytuację w Turcji raczej tak się nie stanie. Zdecydowanie więcej zwolenników ma pomysł rozegrania Final Four na niemieckich boiskach, gdzie w połowie maja z powodzeniem wznowione zostały rozgrywki Bundesligi.

Dokończenie rywalizacji w Lidze Mistrzów planowane jest na sierpień. 7 i 8 sierpnia miałyby zostać rozegrane pozostałe spotkania 1/8 finału, natomiast ćwierćfinały zaplanowano na 13 i 14 sierpnia. Mecze odbyłyby się na neutralnym terenie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
OFICJALNIE:

Pozostałe ostatnie-16 mecze zostaną rozegrane 7/8 sierpnia.

Ćwierćfinały Ligi Mistrzów, półfinały i finał zostaną rozegrane w Lizbonie w dniach 12 sierpnia jako turniej po jednym spotkaniu.


Zrzut ekranu 2020-06-17 o 16.06.14.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Poznaliśmy drabinkę Ligi Mistrzów

ĆWIERĆFINAŁY


Real Madryt/Manchester City vs. Juventus/Olympique Lyon
RB Lipsk vs. Atletico Madryt
Bayern Monachium/Chelsea vs. Napoli/Barcelona
Atalanta Bergamo vs. Paris Saint-Germain

PÓŁFINAŁY

Bayern Monachium/Chelsea i Barcelona/Napoli vs. Manchester City/Real Madryt i Juventus/Olympique Lyon
RB Lipsk/Atletico Madryt vs. Atalanta Bergamo/Paris Saint-Germain
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Ciekawe ze to ze wpadly na siebie idealnie te druzyny ktore maja do rozegrania jeden mecz wiecej
Przypadek, ustawka czy odgorne ustalenia?
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Patrząc na obie drabinki znowu zapowiada się nudny finał.
Nudny czyli jaki ?

Bo patrząc na drabinkę to wg mnie Atletico czy Lipsk mają otwartą drogę do Finału. Nawet Atalanta ma szanse. Pamietajmy że PSG nie gra w piłkę od kilku tygodni, Niemcy już skończli grać. Hiszpanie skończą grać 19 lipca, Anglicy 26 lipca a Włosi 2 sierpnia.
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Ciekawe ze to ze wpadly na siebie idealnie te druzyny ktore maja do rozegrania jeden mecz wiecej
Przypadek, ustawka czy odgorne ustalenia?
Ty już kolego wieszczyłeś spisek w Premier League i spadek Brighton do Championship, bo niby gra bez kibiców to strata mega handicapu. Rzeczywistość okazała się zgoła odmienna, cała liga gra aż miło, niedługo koniec rozgrywek, bedą awanse i spadki a Brighton się utrzyma.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dla Atletico idealnie. Zamurują dostęp do bramki, do tego tylko jedno spotkanie bez rewanżów, czego chcieć więcej.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wielkie hity w Lidze Mistrzów!
Magical Snap - 2020.07.11 11.18 - 007.png
Liga Mistrzów 2019/20. Poznaliśmy już pary ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Dojdzie do kilku hitowych starć.

CZAS NA TURNIEJ W LIZBONIE
Rozgrywki Ligi Mistrzów zostały przerwane, ale już wiemy, że najpierw zostaną dokończone mecze 1/8 finału, a następnie zmagania przejdą w formę turnieju w Lizbonie. – Turnieje finałowe odbędą się tylko w tym roku. Na pewno będą bardzo interesujące, ale nie jest to rozwiązanie na przyszłość. Teraz zostaliśmy do tego zmuszeni, ale w kolejnych sezonach Liga Mistrzów i Liga Europy będą rozgrywane w dotychczasowym formacie – powiedział podczas komunikowania tej decyzji Aleksander Ceferin, prezes UEFA.

No dobrze, przejdźmy zatem do najważniejszego aspektu: jak wyglądają pary ćwierćfinałowe i półfinałowe Ligi Mistrzów?
Magical Snap - 2020.07.11 11.18 - 008.png
PARY ĆWIERĆFINAŁOWE LIGI MISTRZÓW:
Real Madryt/Manchester CityOlympique Lyon/Juventus

RB Lipsk – Atletico Madryt

Napoli/FC Barcelona – Bayern Monachium

Atalanta – Paris Saint-Germain

PARY PÓŁFINAŁOWE LIGI MISTRZÓW:


Real Madryt/Manchester City/Olympique Lyon/Juventus – Napoli/FC Barcelona – Bayern Monachium

RB Lipsk/Atletico Madryt – Atalanta/Paris Saint-Germain

W ćwierćfinale będą praktycznie same hity. Zdecydowanie najciekawiej zapowiadają się starcia Real/Manchester – Juventus, o ile oczywiście „Stara Dama” pokona Lyon oraz Napoli/Barcelona – Bayern. Nasze oczy będą zwrócone w kierunku Roberta Lewandowskiego, który jest na ten moment najlepszym strzelcem Ligi Mistrzów z 11 trafieniami na koncie i ma wielką szansę na to, by zdobyć Złotą Piłkę. By tak się jednak stało, musi wyeliminować razem ze swoimi kolegami najprawdopodobniej „Blaugranę”.

Gdybyśmy teraz mieli typować, jaki zobaczymy finał, postawilibyśmy na Real/Bayern – Atalanta/PSG. Liga Mistrzów wraca dopiero za miesiąc, ale już teraz wiemy, że będzie to świetny turniej.
Magical Snap - 2020.07.11 11.18 - 009.png

Graj z Betfan i odbierz bonus na START - Kliknij TUTAJ

Co zyskam, wpisując kod promocyjny w BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny FORUMBUK. W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.


betfan728x90.jpg
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Oficjalnie: Manchester City zostaje w Lidze Mistrzów! Symboliczna grzywna.
Manchester City, któremu groziło nawet dwuletnie wykluczenie z rozgrywek Ligi Mistrzów, po apelacji w Trybunale Arbitrażowym uniknie najsurowszej kary. Klub musi jedynie zapłacić 10 milionów euro.

Ojej no kto by sie tego spodziewal. Jednak buki od poczatku wiedzialy co sie swieci i dlatego za utrzymanie kary placili 8.00
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sorry za pytanie, aż wstyd o takie rzeczy pytać po 8 latach, ale wybaczcie mi - ja nigdy wcześniej przed tymi 8 latami nie interesowałem się kompletnie żadnym sportem więc nawet jakieś podstawowe pojęcia nie są dla mnie do końca jasne.

Forma turnieju oznacza tak jak mistrzostwach Świata albo Europy ? że jak jest remis drużyny grają dogrywkę 30 min i ewentualnie karne ? Nie będzie jak dotąd 2 meczy ? 1/8 zostanie dokończona czyli to będą dwa mecze czy już był pierwszy i teraz będzie drugi ? (nie grałem w 2020 LM to nie śledziłem)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Sorry za pytanie, aż wstyd o takie rzeczy pytać po 8 latach, ale wybaczcie mi - ja nigdy wcześniej przed tymi 8 latami nie interesowałem się kompletnie żadnym sportem więc nawet jakieś podstawowe pojęcia nie są dla mnie do końca jasne.

Forma turnieju oznacza tak jak mistrzostwach Świata albo Europy ? że jak jest remis drużyny grają dogrywkę 30 min i ewentualnie karne ? Nie będzie jak dotąd 2 meczy ? 1/8 zostanie dokończona czyli to będą dwa mecze czy już był pierwszy i teraz będzie drugi ? (nie grałem w 2020 LM to nie śledziłem)
Osiem zespołów musi rozegrać jeszcze rewanż.
Później wszystko po jednym meczu, ew. dogrywka 30 minut i karne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Sorry za pytanie, aż wstyd o takie rzeczy pytać po 8 latach, ale wybaczcie mi - ja nigdy wcześniej przed tymi 8 latami nie interesowałem się kompletnie żadnym sportem więc nawet jakieś podstawowe pojęcia nie są dla mnie do końca jasne.

Forma turnieju oznacza tak jak mistrzostwach Świata albo Europy ? że jak jest remis drużyny grają dogrywkę 30 min i ewentualnie karne ? Nie będzie jak dotąd 2 meczy ? 1/8 zostanie dokończona czyli to będą dwa mecze czy już był pierwszy i teraz będzie drugi ? (nie grałem w 2020 LM to nie śledziłem)
Dokończenie 1/8 To tylko mecze rewanżowe. Część par udało się rozegrać mecz i rewanż. A tym którym nie udało się rozegrać rewanżu uczynią to teraz, z zachowaniem rozegrania meczu na swoim stadionie.

Następnie po wyłonieniu wszystkich ćwierćfinalistów zostanie rozegrany turnieju w Lizbonie na dwóch stadionach. Będzie tylko jeden mecz i w przypadku remisu, dogrywka i rzuty karne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Ta Lizbona to jest ogólnie wielki błąd, widać że w tym przypadku chodzi o kasę bo nie ma żadnych dobrych stron rozgrywania turnieju w tym czasie w Portugalii gdzie przyrost chorych nadal występuje i temperatura otoczenia jest wysoka. Jest w Europie taki kraj który przetestował prawie wszystkich obywateli i ma dobre warunki do rozgrywania meczów to Islandia.
 
Do góry Bottom