>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

I 24,7K

iti

Użytkownik
W jaki sposób mogę poradzić sobie z bukiem (totalbet), który źle rozliczył mi zakład na rzuty rożne w meczu? Wg nich kornerów było 7, ale w rzeczywistości było 8. Jest błąd na stronie UEFY, ale sprawdziłem i gospodarze Royale Union Saint-Gilloise mieli 3 kornery (w 80 minucie i dwa w 94, jeden po drugim), a na stronie UEFY widnieje liczba dwa.
Czy w ogóle jestem w stanie coś zrobić? We wszelkich innych statystykach widnieje 8 kornerów.

Nawet na stronie UEFY w zakładce "Updates" wystarczy policzyć, że jest 8 kornerów.
Link do statystyk:

Na stronie UEFY nie ma żadnej możliwości kontaktu z nimi poza telefonicznym, patrzyłem też na facebooku, nie ma przycisku "Wyślij wiadomość" ;) Z Belgami skontaktowałem się gdzie mogłem (fb, ig, tt), ale odczyta to zapewne tylko osoba odpowiedzialna za SM w klubie, o ile nie zarządza tym jakaś zewnętrzna firma w ich przypadku.

Ktoś jest w stanie mi doradzić jakieś rozwiązanie? O 2 zł nie robiłbym rabanu, w grę wchodzi ciut więcej.

EDIT: nieaktualne, rozliczyli zakład poprawnie sami z siebie.
 
Ostatnia edycja:
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Podział na koszyki przed losowaniem Ligi Mistrzów 2022/2023:

Koszyk 1
  • Real Madryt
  • Eintracht Frankfurt
  • Manchester City
  • AC Milan
  • Bayern Monachium
  • Paris Saint-Germain
  • FC Porto
  • Ajax
Koszyk 2
  • Liverpool
  • Chelsea
  • FC Barcelona
  • Juventus
  • Atlético Madryt
  • Sevilla
  • RB Lipsk
  • Tottenham Hotspur
Koszyk 3
  • Borussia Dortmund
  • Red Bull Salzburg
  • Szachtar Donieck
  • Inter Mediolan
  • Napoli
  • Benfica
  • Sporting CP
  • Bayer Leverkusen
Koszyk 4
  • Rangers
  • Olympique Marsylia
  • FC Kopenhaga
  • Club Brugge
  • Celtic
  • Viktoria Pilzno
  • Maccabi Hajfa
  • Dinamo Zagrzeb
 
Otrzymane punkty reputacji: +766
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Po wczorajszych porażkach swoich drużyn:
Tuchel zwolniony z Chelsea
Tedesco zwolniony z RB Lipsk
 
Otrzymane punkty reputacji: +769
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Faza grupowa LM już za nami. Losowanie par 1/8 finału zaplanowano na 7 listopada, na godzinę 12:00.

Drużyny rozstawione: Napoli, FC Porto, Bayern Monachium, Tottenham Hotspur, Chelsea, Real Madryt, Manchester City, Benfica Lizbona
Drużyny nierozstawione: Liverpool, Club Brugge, Inter Mediolan, Eintracht Frankfurt, AC Milan, RB Lipsk, Borussia Dortmund, PSG
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Co zadecydowalo, ze to Benfica zajela 1 miejsce w grupie? W obu meczach z PSG mamy remis 1:1 i bilans bramkowy jest dokladnie taki sam wiec ciekawi mnie to.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Co zadecydowalo, ze to Benfica zajela 1 miejsce w grupie? W obu meczach z PSG mamy remis 1:1 i bilans bramkowy jest dokladnie taki sam wiec ciekawi mnie to.
https://sport.tvp.pl/64299895/liga-...h-golami-na-wyjezdzie-pomogl-jej-ostatni-mecz

gole strzelone na wyjeździe ;) wczoraj jak skróty były to o tym mówili ;)
\
edit:

Artykuł 17.01 regulaminu Ligi Mistrzów mówi, że w przypadku równej liczby punktów pomiędzy zespołami w fazie grupowej decyduje kolejno:
a) liczba zdobytych punktów w bezpośrednich meczach
b) różnica bramek w bezpośrednich meczach
c) większa liczba zdobytych bramek w bezpośrednich meczach
d) kryteria od a do c, ale w zastosowaniu do wszystkich zespołów w grupie
e) bilans bramkowy
f) większa liczba zdobytych bramek
g) większa liczba zdobytych bramek w meczach wyjazdowych
h) większa liczba zwycięstw
i) większa liczba wyjazdowych zwycięstw
j) klasyfikacja fair play
k) wyższy współczynnik klubowy

edit2: to w sumie Benfica musiała wczoraj nastukać bramek Haifie :) człowiek całe życie się uczy :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1361
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pary ćwierćfinałowe:
Real Madryt - Chelsea
Benfica - Inter
Man. City - Bayern
Milan - Napoli

Pary półfinałowe:
Real Madryt - Chelsea Man. City - Bayern

Milan - Napoli Benfica - Inter
 
Otrzymane punkty reputacji: +220
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Nie uwazacie Panowie ze kurs na awans Realu Madryt jest za wysoki przeciez Chelsea w tym sezonie to cien druzyny...nawet ostatni mecz zremisowany z Evertonem2-2 ciezko sie ogladalo na awans Realu 1.61 i 2.20 na angoli
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Nie uwazacie Panowie ze kurs na awans Realu Madryt jest za wysoki przeciez Chelsea w tym sezonie to cien druzyny...nawet ostatni mecz zremisowany z Evertonem2-2 ciezko sie ogladalo na awans Realu 1.61 i 2.20 na angoli
nic się nie zmieniło zasadniczo i dalej takie 1.6 na STS wygląda ok

pytanie:

czy przed tą rundą LM kasują się kartki czy Otamendi pauzuje z Interem w 1meczu?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nic się nie zmieniło zasadniczo i dalej takie 1.6 na STS wygląda ok

pytanie:

czy przed tą rundą LM kasują się kartki czy Otamendi pauzuje z Interem w 1meczu?
Article 52.04
Exceptionally, all yellow cards and pending yellow-card suspensions expire on completion of the play-offs. They are not carried forward to the group stage. In addition, all yellow cards expire on completion of the quarter-finals. They are not carried forward to the semi-finals.


zawieszony, po 1/4 kartki się kasują

https://www.uefa.com/uefachampionsleague/clubs/players/250017040--nicolas-otamendi/ - tutaj masz potwierdzenie, że jego następny mecz to rewanż z Interem. Zanetti też w wywiadach mówi o zawieszeniu.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Europejska Federacja Piłkarska podjęła decyzję ws. Szymona Marciniaka. Polski arbiter, który uczestniczył w konferencji biznesowej organizowanej przez jednego z liderów Konfederacji Sławomira Mentzena, nie zostanie odsunięty od prowadzenia finału Ligi Mistrzów. Poprowadzi ją zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Liga Mistrzów 2023/2024 - pary pierwszej rundy eliminacyjnej:

KÍ Klaksvík (FRO) - Ferencváros (HUN)
Žalgiris Wilno (LTU) - FC Struga (MKD)
Shamrock Rovers FC (IRL) - Zwycięzca rundy wstępnej
BK Häcken (SWE) - The New Saints FC (WAL)
Ballkani (KOS) - Łudogorec Razgrad (BUL)
Lincoln Red Imps FC (GIB) - Karabach Agdam (AZE)
Slovan Bratysława (SVK) - FC Swift Hesper (LUX)
HJK (FIN) - Larne FC (NIR)
Raków Częstochowa (POL) - Flora Tallinn (EST)
Olimpija Ljubljana (SVN) - Valmiera FC (LVA)
FCV Farul Constanța (ROU) - FC Sheriff Tyraspol (MDA)
FK Partizani (ALB) - BATE Borysów (BLR)
FC Astana (KAZ) - Dinamo Tbilisi (GEO)
Hamrun Spartans FC (MLT) - Maccabi Hajfa FC (ISR)
FC Urartu (ARM) - HŠK Zrinjsk (BIH)

Pierwsze mecze pierwszej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów odbędą się 11 i 12 lipca. Rewanże tydzień później 18 i 19 lipca.

W dniu 21 czerwca odbędzie się jeszcze losowanie potencjalnych par drugiej rundy kwalifikacyjnej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +911
Do góry Bottom