>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Mistrzów - Ustawione losowanie? UEFA zaprzecza!

masa 0

masa

Użytkownik
Pojawiły się pogłoski, że wczorajsze ćwierćfinałowe losowanie Ligi Mistrzów mogło być ustawione - UEFA nie traktuje tej sprawy poważnie: &quot;To śmieszne, niemożliwe.&quot;
Wczoraj o 11:28, czyli 1,5 godziny przed ceremonią w Nyonie, ktoś na forum gazety &quot;Telegraph&quot; podał prawidłowy wynik losowania. Użytkownik napisał też, że bukmacherzy nie chcą przyjmować już zakładów, ale niewielu prowadziło takowe.
Gdy dokładnie taki był przebieg losowania, na forach internetowych zawrzało, a wielu uważa losowanie za ustawione! Czy istnieje taka możliwość? - UEFA mówi &quot;nie!&quot;.
Rzecznik wyjaśnił: &quot;Mógł być to zwykły zbieg okoliczności. To przecież nie realne, aby wiedzieć kto zostanie wylosowany.&quot;
&quot;Nie rozumiem, wszyscy przecież byli zaskoczeni po losowaniu. Emocje sięgały zenitu, czekaliśmy z niecierpliwością.&quot;
&quot;Ale przecież rezultat różnił się od wcześniejszych przewidywań. Na oczach tylu ludzi i kamer nieprawdopodobnym byłoby oszukać. Tylko w ten sposób da się to wyjaśnić.&quot;
Były bramkarz reprezentacji Rosji Rinat Dasaev wyciągał piłki z koszyka i był bardzo blisko widowni. Zrobił to przecież na oczach Davida Taylora, a wszystko na taśmie uwieczniła telewizja.
Działacze UEFA są pewni, że wszelkie złamania procedury losowania były w tej sytuacji niemożliwe.
&quot;Na sali było bardzo dużo ludzi, trenerów, dyrektorów, dziennikarzy... Wszystkie piłeczki były tego samego koloru i nic nie było na nich napisane, więc niemożliwe, aby ktokolwiek wiedział co w nich jest.&quot;
&quot;Stałem ok 10 metrów od pana Taylora i jestem pewien, że wszystko przebiegło zgodnie z prawem. Wszelkiego rodzaju oszustwo lub ustawienie par było nieprawdopodobne.&quot;

źródło: http://www.manusite.pl

Zaciekawił mnie ten artykuł i jestem ciekaw co o tym myślicie.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
wg mnie to tylu ludzi jest na roznych forach ktore przewidywalo losowanie ze ktos trafil po prostu, a oni robia z tego sensacje... takie moje zdanie
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
wg mnie to tylu ludzi jest na roznych forach ktore przewidywalo losowanie ze ktos trafil po prostu, a oni robia z tego sensacje... takie moje zdanie
też mi się tak zdaje, pewnie sporo ludzi typowało tam wyniki a kolo poprostu trafił i tyle, moim zdaniem nie ma co afery robić...
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
z moich wyliczen wynika ze bylo 28 mozliwych losowan czyli ok 3,5 % szans... takze nieciezko zeby na calym swiecie ktos trafil dokladny zestaw par... raczej nie bylo zadnego walka :p
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
robią sensacje, ze ktos trafil dokladne pary :/ juz nie maja czego wymyslac, moim zdaniem to nic nie bylo ustawione
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Mój kolega trafił w totomixie kogo dokładnie wylosujemy w grupie na EURO. Wygrał z 3 zł koło 140. Jakoś nikt nie mówił, że było ustawione czy coś...
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Barca i Chelsea chyba proste ... trafic na Schalke lub Fenerbahce to na pewno marzenie wszystkich druzyn.
 
matys007 0

matys007

Użytkownik
Myślę że to czysty zbieg okoliczności ;)

A poza tym nie wiecie jaki był wynik meczu: Bksch Delecta Bydboszcz - Politechnika Warszawska AZS ?? ;)
 
Do góry Bottom