>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Liga Mistrzów, Liga Europejska oraz Puchar Europejski Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2023/2024

lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Wraca EHF Champions League po przerwie reprezentacyjnej i poniżej moje spojrzenie na środowe spotkania:

Kolstad- PSG
Typ: 1 (+2 AH)
Kurs: 1,76 Vulkanbet

Paryżanie jadą do Norwegii na pojedynek z zespołem Sandera Sagossena, który spędził w Paryżu 3 sezony. PSG to dla mnie bardzo przereklamowany zespół jak na ten moment. Nie rozumiem tych kursów, bo w Paryżu cała gra ciąży na barkach Steinsa, Prandiego, którzy ciągną za uszy rozegranie. Karabatić to już ze 3 lata powinien leżeć na emeryturze bo jego forma to prehistoria, Tonnesen gra bardzo nierówno, Holm nie może się odnaleźć w Paryżu. Ważną postacią jest jeszcze Syprzak na kole, który zdobył w tej edycji już 42 bramki. Słabo jak na zespół z Paryża wyglądają skrzydła, żaden z zawodników nie przekroczył granicy 20 bramek mimo że już za nami 6 kolejek.
Kolstad u siebie potrafi postawić trudne warunki, m Kielce wygrały tam tylko +2, wysoko przegrało Szeged i poległo równie THW -4.
Uważam że Norwegów stać na wygraną, natomiast jako główny zakład gram bezpieczne handi na gospodarzy.
Kolstad wygra połowę lub mecz @ 2,00 Fortuna

Celje- Veszprem
Typ 1: over 64,5 @1,71 Suprabets

Typ 2: Celje +3,5 HT @ 1,96 Fortuna


Oba zespoły overowe, szybkie wznowienia, kreatywni rozgrywający nie bojący się szybkiej gry 1 na 1. Uważam że wynik może śmiało zakręcić się w okolicy 70 bramek. Skoro Veszprem potrafił Barcelonie 41 bramek to i w Słowenii są w stanie się w okolicy tego wyniku zakręcić. Drugi typ to handi w kierunku gospodarzy bo Veszprem mimo ostatniej wygranej mnie nie przekonuje i grają mocno w kratkę, Celje ma wąski skład ale stać ich na równą walkę z najlepszymi przynajmniej w 1 połowie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1962
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Wczoraj LM zgodnie z planem, więc szukamy dzisiaj okazji na zarobek "5 zł".

THW Kiel- Aalborg
Typ: 2 (+1,5)
Kurs: 1,80

Pinnacle

Zacznę od gości, którzy imponująco zaczęli sezon LM wygrywając przekonywująco w Kielcach 31-34, następnie postawili wyraźnie kropkę nad "i" w spotkaniu z Eurofarmem wygrywając 38-23. Po tych dwóch jakże cennych zwycięstwach przyszedł mały kryzys, zaczęło się od sromotnej porażki w Szegedynie 34-27 która była mega zaskoczeniem, lecz duży w tym udział miał "dzień konia" bramkarza Szegedu, który wyjął 13 z 38 strzałów przy raptem 6 interwencjach Landina, następny mecz przyniósł podział punktów w Zagrzebiu po remisie 30-30. W 5 kolejce Aalbor mierzył się na wyjeździe z PSG, gdzie przegrali 33-30 po wyrównanym meczu, gdzie jeszcze 15 minut przed końcem prowadzili dwiema bramkami, ostatnie spotkanie w LM do pojedynek z Norweskim Kolstad wygrany 27-25.

Kilończycy jak dla mnie mają wyniki i pozycję w tabeli dużo lepszą niż grę, gdyż zdążyli zanotować w tym sezonie już 7 porażek. Jeśli chodzi o rozgrywki LM to ich wyniki kształtowały się następująco: na początek pewna wygrana w Zagrzebiu 23-30, następnie wygrana z Szegedynem po nie łatwym meczu 35-32, zaskakująco duże męki z Eurofarmem i wygrana tylko 20-23. Czwarta kolejka to wygrana z osłabionymi Kielcami, mimo że to Iskra grała lepszy mecz i zdecydowały błędy w ostatnim kwadransie (do przerwy Iskra prowadziła), 5 koleka to porażka w Norwegii z Kostad 34-30 i ostania dotychczasowa kolejka to spotkanie z PSG wygrane dość lekko przez Kilończyków 28-34.

Mimo że THW prowadzi w tabeli grupy A z tylko jedną porażką na koncie, uważam że Aalborg stać na wygrana w Kilonii. Zespół THW w tym sezonie dał się już pokonać kilkukrotnie ligowym rywalom na krajowym podwórku, także solidny Aalborg z Hansenem, Landinem, Vlahem w składzie jest również w stanie wywieźć 2 punkty z Niemiec.
Typ poboczny 1: Aalborg over 30,5 gola @ 1,90 Fortuna
Typ poboczny 2: Aalborg wygra połowę lub mecz @ 1,89 Fortuna

Zagrzeb- Kielce
Typ 1: under 58,5 @ 1,76 Suprabets
Typ 2: Kielce wygrają różnica 1-5 bramek @2,57 Fortuna Złość, Złość i jeszcze raz złość na skuteczność Kielczan, Nahi ze trzy setki w tym meczowa, Karacić karny, Sićko patelnia w ostatnich 5 minutach i nie trafia w bramkę.... (poza tym katastrofalny mecz Szymona, zresztą Alex też nic wielkiego dziś nie zagrał) Mimo dnia konia bramkarza gospodarzy, wydatnie Kielczanie nie wygrali na własne życzenie


Tutaj miałem zgryza, bo chciałem iść w handi na Kielce ale opcja zwycięstwa Iskry 1-5 będzie bezpieczniejsza, bo nie za bardzo dopuszczam myśl że Kielczanie nie obudzą sie po słabych poprzednich meczach w LM. W Super Globe pokazali dobrą formę, niestety spotkaniach z Barcą i szczególnie z Magdeburgiem zabrakło zimnej krwi i skuteczności w końcówce. Kielce jak na razie 3 zwycięstwa remis i dwie porażki, co daje tylko 5 miejsce w tabeli. Owszem początek sezonu dla Kielczan niefortunny z uwagi na kontuzje, najpierw od początku sezonu niedostępny był Wolf, następnie na kilka tygodni wypadł Alex i jeszcze ostatnio z problemami borykał się Sićko i na Super Globe Moryto narzekał na uraz, którego nabawił się w meczu z Wegrami i nie zagra na pewno w dzisiejszym spotkaniu.
Arek to jeden z najskuteczniejszych zawodników Iskry i w dodatku etatowy wykonawca "siódemek", jednak jest w rezerwie Kounkoud i Paczkowski, który grywał ostatnio na skrzydle. Mimo wszystko szkoda straty Arka gdyż spodziewam się meczu który rozegra się na skrzydłach i na kole, gdyż Zagrzebianie to zespół mega mocny w defensywie, same chłopy powyżej 2 metrów i ponad 100 kg wagi więc siężko będzie oddawać rzuty z 9-11 metra przy takim murza, a także Karalek z Tournatem będą mieli co robić na obrocie dzisiaj przy tak zbudowanych obrońcach. O sile defensywy świadczy chociażby o tym fakt że ani Aalborg ani Kiel ani Szeged nie rzucili z Chorwatami ponad 30 bramek, udało się to tylko PSG ale w Paryżu. Jeśli chodzi o mecze w Zagrzebiu to gospodarze w 4 meczach stracili 98 bramek czyli 24,5 bramki na mecz. Uważam że mimo niskiej linii bramkowej również dobrym rozwiązaniem bo Zagrzeb to underowy zespół, Kielce bez swojego najlepszego skrzydłowego, ale za to z Wolfem w bramce, który powinien swoje wyjąć.

Magdeburg- GOG
Typ: 2 (+5,5) Kolejne nieporozumienie, GOG przegrywa ostatnie 10-12 minut 9-1..... Od stanu 26-26 zrobiło się 35-27.... Co za pechowy dzień....
Kurs: 1,78
Suprabets


Tutaj typ trochę na czuja bo Magdeburg bo słabym początku sezonu wszedł na obroty i od końca września notuje same zwycięstwa. Większość z tych zwycięstw to wygrane 2-4 bramkami, poza znaczącymi wygranymi z dużo słabszymi rywalami. GOG to druga siła duńskiego handballa, która potrafiła wygrać z Veszprem, Płckiem czy Montpellier. Uważam że Duńczyków stać na walkę z Magdeburgiem, który zapewne odczuwa trudy zakończonego Super Globe gdzie zwyciężyli i pewnie nie obyło się bez świętowania :)
Za drobne: GOG + 3,5 @ 2,27 Suprabets

Wisła Płock- Barcelona

Typ: under 61,5
Kurs: 1,75

Superbet

Dziś wielkie święto w Płocku, do Orlen Areny zawita wielka Barcelona. Zapowiada się niesamowita atmosfera na trybunach, co na pewno będzie miało pozytywny wpływ na grę Płocczan. Tradycyjnie uderzam w under bramkowy w meczu Nafciarzy, może i tym nieco ryzykowny w meczu z Barceloną ale Nafciaże grają dobrą defensywę a także dość spokojnie i mozolnie budują akcje w ataku. Po drugiej stronie mega overowa Barcelona, która szybko wznawia i łatwo dochodzi do sytuacji rzutowych z takim potworem w ataku jakim jest Dika Mem, coraz śmielej poczyna sobie ostatnio również Carlsbogard. Jednak uważam że Wisła nie pójdzie tutaj w żaden sposób na otwartą grę z Dumą Katalonii bo skończy się to srogim oklepem bo jednak siła ofensywna Barcelony jest dużo wyższa niż Wisły, i jeśli Nafciarze mają tutaj szukać niespodzianki to pozostaje twarda defensywa i szukanie swoich szans w kontrach lub ataku pozycyjnym, co też nie należy do łatwych rzeczy bo Barca lubi grać wysoko wysuniętą defensywą mocno utrudniająca życie rozgrywającym.
Poza tym Barca wyjazdy miewa przęcietne, co prawda wygrywają ale nie sa to jakieś demolki: z Montpellier +5, z Celje +6, z Porto +8, Wisła potrafiła utrzymać kontakt z Magdeburgiem, także uważam że zespół z Płocka postawi się dziś Barcelonie i będzie mecz na styku z niewielką przewaga gości:
Wisła + 6 HA @ 1,74 Marathonbet
Barca wygra różnica bramek 1-5 @ 2,97
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2046
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
AEK- Hannover
Typ: Goście over 30,5
Kurs: 1,89

Fortuna

Podobnie jak przed tygodniem idę w stronę Niemców, ostatnio nieco zabrako bo Hannover przespał pierwszą połowę grzie rzucił raptem 12 bramek, przy 19 w drugich 30 minutach. Różnica klas moim zdaniem bez wątpliwości, uważam że stać zespół z Bundesligi na ponad 30 bramek i zwycięstwo przynajmniej 4 bramkami.
Hannover (-3,5) @ 1,77 Pinnacle

Chrobry- Constanta

Typ: over 53,5
Kurs: 1,86

Tutaj typ trochę na czutka. Linia niska, Chrobry raczej potrafi rzucać, pierwszy mecz im nie wyszedł ale bramkarze Rumunów wyłapali aż 17 strzałów, we własnej hali Głogowianie powinni powalczyć i liczę że wynik bramek będzie dobijał pod 60.

Dinamo Bukareszt- Fusche Berlin
Typ: Dinamo over 32,5 AH, zabrakło tej jednej bramki
Kurs: 2,00
Fortuna


Rumuni ogólnie mocno ofensywny zespół, nie kalkulują tylko rzucają. Potrafili rzucić w Berlinie 30 bramek, uważam że u siebie mogą z 5 spokojnie dołożyć tym bardziej że mają spory maegines biorąc pod uwagę że w 1 połowie w Berlnie rzucili tylko 11 bramek.
Co do wyniku to uważam że mimo faktu że Fusche to vicelider Bundesligi to na wyjazdach miewają problemy, natomiast ogromną siłą Rumunów jest własna hala i publiczność, także delikatnie próbuję zwycięstwo gospodarzy:
Dinamo win@ 1,89 Ixbet 32-33 :rolleyes:
poza tym over globalny mimo wysokiej linii też warty ryzyka gdyż nie zdziwię się jak zakręci się wynik w okolicy 70 bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1193
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Wczoraj całkiem nieźle w Lidze Europejskiej, szkoda tego Dinama bo było blisko a zdecydowały detale. Dziś ponownie próbujemy z Ligą mistrzów.

Zaczynamy od spotkanie, które śmiało może kandydować do hitu kolejki, mianowicie Aalborg podejmuje THW Kiel. Ku mojemu zaskoczeniu ale jednocześnie radości mocno skoczyły do góry kursy na gospodarzy, czekałem specjalnie na składy czy nie ma jakichś absencji ale wygląda na to że Aalborg w pełnym zestawieniu podejmie Kilończyków, zaś w THW zabraknie Haralda Reinkinda, który w tej edycji rzucił już 25 bramek (więcej w zespole THW mają tylko ELLEFSEN - 26 i EKBERG 39), także THW bez swojej trzeciej strzelby i podstawowego prawego rozgrywającego, zatem dziś powinien na prawej połówce zagrać Gurbindo, który może mieć sporo problemów z defensywą Aalborga.
W pierwszym spotkaniu wydatnie pomógł Landin notując 19 obron (51,35 % skuteczności) przy 13 interwencjach bramkarzy THW. Landin z pewnego poziomu nie schodzi i te ponad 30% zazwyczaj notuje, więc jak dodamy do tego własną halę, żywiołową publiczność brak REINKINDA po stronie gości uważam że gospodarze biorą 2 punkty.
Aalborg win @ 1,77 STS Niestety bardzo słabe pierwsze 45 minut Aalborga i masa błędów własnych, szkoda bo niewiele brakło

cdn.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +763
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Ja nie wiem jak KIel jest liderem XD to jest jakiś żart oglądałem ich mecz z Pelisterem i z Aalborgiem. Totalne dno wygrana 23;20 z drużyną z Macedoni która przegrała wszystkie swoje mecze i traci łącznie 30 bramek na mecz. Tydzień temu baty u siebie od drużyny z Dani 9 punktami ( uwaga Kiel rzuciło 18 punktów). Dziś wygrana Duńczyków wydaje się formalności.

Aalborg win @1.77
Aalborg -3,5 @2.75
Kiel under 29 @1.75
1połowa i mecz: Aalborg/Aalborg @1.72

Dorzucam do tego over w meczu PSG , tydzień temu przegrali z Kolstad 35:31. Mimo tego że po 1 połowie wygrywali. Dzis myslę o podobnym wyniku lecz w drugą stronę.

over 63,5 @1.95
PSG 1połowa win @1.47
 
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Eurofarm- Szeged

Przed tygodniem dość wysoki wynik jak na zespół zarówno Eurofarmu jak i Szegedu, zarówno liczba bramek jak i poziom zwycięstwa Węgrów jak dla mnie nieco zaskakujący, natomiast miał na to niezwykle istotny aspekt bramkarski. Mianowicie w pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami genialny mecz zagrali bramkarze Szegedynu - 19 obron, a w szczególności legendarny Roland Mikller 16/27 (aż 59,26%- czyli kosmiczny mecz Węgra). Po drugiej stronie bramkarze Eurofarmu zanotowali chyba najgorszy mecz sezonu tylko 5 interwencji na 42 strzały czyli niecałe 12 %, co przy globalnym wspólczynniku w bramce Szegedu na poziomie 49% zrobiło różnicę ogromną. 19 obron vs. 5 obron przy wyniku -8 pokazuje że Macedończycy nie zagrali jakoś dramatycznie lecz problemem była bramka i jej współpraca i defensywą. Należy w tym miejscu również zaznaczyć istotną rzecz, że zespół Węgierski oddał 42 a Macedończycy.... 51 także różnica również spora.
Odnośnie bramkarzy obu zespołów poniżej ilości obron we wcześniejszych meczach LM:
Eurofarm: z Kolstad 9, z Aalborgiem 11, z Kiel 8, z PSG 9, z Zagrzebiem 6, z Kielcami 11, z Szegedem 5
Szeged: z PSG 8, z Kiel 13, z Aalborgiem 14, z Kolstad 10, z Kielcami 11, z Zagrzebiem 6, z Eurofarmem 19
Także widać że były to dwa skrajne mecze dla obu zespołów bramkarzy, dla Szegedu najlepszy, dla Eurofarmu najgorszy. Uważam że Eurofarm w bramce poprawi wynik i zakręci się w okolicy 10 obron, po drugiej stronie Mikler pewnie wyjmie 10-15 rzutów ale nie będzie już takiej dysproporcji jak w pierwszym meczu.
Przebieg pierwszego meczu również można uznać za zaskakujący, gdyż w okolicy 32-33 minuty Eurofarm prowadził 20-21 a skończyło się 34-26 czyli przez niemal całą drugą połowę Macedończycy rzucili 5 bramek....
Dziś Eurofarm gra u siebie i spodziewam się innego meczu, takiego jak w pierwszej połowie na Węgrzech a może i bardziej w stronę gospodarzy. Macedonia to ciężki teren Kielce wygrały tylko 21-24 podobnie THW Kiel 20-23.
Reasumując uważam że Eurofarm stać dzisiaj na pierwsze punkty w debiutanckim sezonie LM, pokazali już wcześniej z mocniejszymi zespołami że potrafią się postawić, być może to wystarczy na Szeged, które najlepszą formę ma już jak dla mnie za sobą.
Dlatego poniżej moje propozycje:
Eurofarm + 3,5 @ 1,82 Unibet
under 57 @ 1,72 Marathonbet

za drobne:
under 52,5 @ 3,25 Fortuna
remis do przerwy lub w całym meczu @ 5,70 Fortuna Ah, gdyby nie ta bramka w samej końcówce 🙃
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1500
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
GOG- Magdeburg
Typ: 1 (+2,5)
Kurs: 1,87
Vulkanbet


Duńczycy jak każdy skandynawski zespół mocny na własnym terenie. Magdeburg zwycięzca poprzedniej Ligi Mistrzów oraz świeżo upieczony klubowy mistrz świata. Upatruję tutaj małej niespodzianki i meczu na styku a może i zwycięstwa gospodarzy, a dlaczego? Otóż w pierwszym spotkaniu to tak naprawdę GOG prowadził przez 3/4 spotkania a wynik im się rozjechał dopiero w ostatnich 10 minutach, niecały kwadrans przed końcem był wynik 26-26 a później skończyło się 35-27 czyli ostatni akt spotkania przegrany 9-1.... Dziś myślę że tego błędu nie powtórzą i będzie to dla nich dodatkowa motywacja. W pierwszym spotkaniu Magdeburg zyskiwał przewagę dzięki błędom własnym rywala, spora różnica była w stratach piłek 7-14, a także w technicznych błędach 5-10 a także skuteczności w bramce, która poniekąd mogła wynikać z powyższego 22%-29%.
Poza tym Magdeburg nie stracił punktów na wszelakich frontach od 24 września, także dziś mijają 2 miesiące jak są niepokonani i w końcu musi im się noga podwinąć.
Za drobne próbujemy:
GOG wygra połowę lub mecz @ 2,16 Fortuna
GOG wygra lub remis @ 2,47 Fortuna

Kielce- Zagrzeb
Typ: over 56,5
Kurs: 1,87
Fortuna


Niska linia jak na Kielce, ale wynika to z tego że pierwszy mecz bardzo underowy, tylko 44 bramki, wcześniejszy mecz Kielc u siebie z Szeged też niski wynik 54 bramki. Przed tygodniem wynik Chorwatom ratowali do spółki Kielczanie licznymi babolami i przestrzelonymi setkami i niesamowity Mandić w bramce z 17 obronami. Dziś liczę że Kielczanie się ogarną w ofensywie, a z drugiej stronie nie wierzę w drugi tak kosmiczny wynik Chorawata między słupkami (we wcześniejszych meczach wyjazdowcyh z Szeged i PSG notowa po 8 interwencji). Skład Kielczan bez większych zmian, nadal brakuje Arka Moryty. Reasumując liczę dziś na zwycięstwo Kielc, dobry mecz Szymona Sićko bo tydzień temu zagrał muł i wodorosty, a także w końcu skuteczność w ataku. Handicapów nie ruszam bo Kielce lubią ostatnio mi coś odwalić.
Kielce over 31,5 @ 1,93 Fortuna

Veszprem- Celje

Typ 1: over 66 @ 1,74 Marathonbet
Typ 2: Celje +10,5 @ 1,79 Suprabets


Tutaj może i trochę na ryzyku w pierwszym typie bo mocno wysoka linia, ale oba zespoły to absolutny top overowy w LM. Pierwszy mecz aż 73 bramki i to przy całkiem niezłych wynikach bramkarzy bo 10 i 12 obron. Dziś myślę że może być podobnie bo tak ja pisałem ostatnio oba zespoły mają bardzo duży potencjał w ofensywie i szybko wznawiają akcje, nie rozwlekają ataków pozycyjnych jak chociażby Wisła Płock. Drugi typ bardzie przeciw Veszprem niż na Celje, bo tak jak juz kiedyś pisałem Celje ma wąski skład i zazwyczaj starcza im sił na 40-45 minut a potem oddychają rękawami. Natomiast Veszprem to moja antyulubiona drużyna do gry na nich bo wielokrotnie się na nich przejechałem grając ich zwycięstwa i handicapy i jak gram to raczej przeciw nim i tutaj przy wysokiej linii próbuję gry na Słoweńców.

Barcelona- Wisła Płock
Typ: 1 (-5,5)
Kurs: 1,80

Suprabets

Barcelona już chyba doszła do siebie po klubowych mistrzostwach świata bo pierwszy mecz to zagrali na takim zmęczeniu i rozkojarzeniu że myślę że było to jakieś 35% ich możliwości. Dziś do 100% na pewno nie będą dobijać ale przy grze na 70-80% są w stanie stuknąć Wisłę na -10. Wisła nie ma zbytnio argumentów praktycznie na każdej pozycji. W bramce Alilović i Jastrzębski Vs Perez de Vargas i niesamowity Nielsen, skrzydła Mihić, Daszek, Krajewski vs Arino, Aleix, Wann (nie ma dziś w składzie Janca), rozegranie Fazekas, Lucin, Piroch, Dima, Zarabec vs Mem, Carlsbogard, N`Guessan, Richardson, Rovira czy bracia Cikusa. Jedynie pozycja obrotowego bez jakiejś wielkiej różnicy bo Dawydzik myslę że jest na podobnym poziomie co Frade, Gelleo czy Rodriguez.
Myślę że Wisła mimo wielkich ambicji, woli walki i charakteru nie będzie miała dziś za bardzo argumentów przeciwko Barcelonie, która od lat jest w Top4 najlepszych drużyn w Europie.
Barcelona over 32,5 @ 1,80 Fortuna

Co do ostatniego meczu w tej kolejce pomiędzy Porto a Montpellier za bardzo nie ma m weny ani jakiegoś przekonania. Pierwsza myśl jaka mi przychodzi do głowy to under 59,5 bo to dwa zamulające zespoły @ 1,76 Marathon, a także zwycięstwo lub remis Porto @ 1,93 Pinnacle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +944
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Porto - Montpellier
Porto + 0,5 handicap kurs 1,9 Superbet


Krótko, bo mecz za chwilę. Zdecydowanym faworytem jest ekipa z Francji, ale co to za dzień bez niespodzianki w LM. Nie chce mi się wierzyć, że Płock coś osiągnie w Barcelonie, więc zostaje ekipa Sousy i Oliveiry. Typ na czuja, nie stawiajcie domów i samochodów.
 
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
AEK Ateny- Górnik Zabrze
Typ: 1 HT dramatyczne dwa przestoje AEKu, pierwszy kwardans i pierwsze 5 minut drugiej połowy zdecydowały o wyniku. W tym czasie masa błędów własnych, błędy przy wyprowadzeniu piłki niestrzelone "7", i"100"
Kurs: 1,74
1xbet


Nie przekonuje mnie gra Górnika w tym sezonie, w dwumeczu ze Szwajcarami nie pokazali nic wielkiego mimo że drużyna Kriens to w 70% Andre Shmidt, który w dwóch meczach z Górnikiem rzucił 22 bramki (z 58 co daje ~ 38 %). AEK pozytywnie zaskoczył mnie w zarówno w spotkaniu z Kriens bo liczyłem że polegną, a także zagrali całkiem niezły dwumecz z dużo wyżej notowanym Hannoverem. To co rzuca się w oczy to fakt że AEK gra kapitalne 1 połowy. Z Kriens 15-12/30-29, z Hannoverem 14-12/25-31 oraz 16-16/29-34. Uważam że jutro Górnikowi będzie niezwykle ciężko powalczyć ze Szwajcarami tym bardziej że wyjazdy w tym sezonie grają marnie, chociażby ostatnie porażki w Piotrkowie czy Kaliszu.
Idę w kierunku gospodarzy, w szczeólności do przerwy:
AEK (-1,5)ht @2,08 Fortuna
AEK (-1,5)@1,79 Fortuna
AEK over 28,5 @ 1,79 Fortuna

Chambery- Fusche Berlin

Typ: 2(-1,5)
Kurs: 1,79

Pinnacle

Bardzo przyjemne kursy wystawiły buki na pojedynek Fusche z Chambery, myslę że kursy mocno spowodowane są stykowym pierwszym meczem w Berlinie zakończonym wynikiem 24-22. Gospodarze to mocno przeciętny zespół ligi francuskiej, obecnie 9 lokata. W tym sezonie z wyżej notowanymi zespołami dostają dosyć ostre lanie: z Nantes -14, z Dinamem -7, z PSG -8, z Montpelier -6. Biorąc pod uwagę że Fusche to druga drużyna świata po ostatnim Super Globe to moim zdaniem faworyt jest tylko jeden. Nie zaburzy tego nawet fakt że jutro nie zobaczymy na parkiecie lidera Gidsela, któy odpoczywa prze ligowym pojedynkiem z Welzar. W jego miejsc szansę dostanie Marcel Nowak. Uważam że niemiecki zespół dysponuje na tyle mocnym i szerokim składem że nawet bez swojego lidera poradzą sobie z mocno przeciętnym zespołem Chambery.
Fusche (-2,5) @ 2,01 Pinnacle

Constanta- Tatabanya

Typ: 1(-1,5)
Kurs: 1,83

Pinnacle

Oba zespoły na zbliżonym poziomie, ale idę tutaj w kierunku Rumunów, którzy dość pewnie pokonali Węgrów w pierwszym meczu na wyjeździe, poza tym na własnym parkiecie są bardzo mocni o czy przekonał się solidny Sporting czy Głogów dostając ostre bęcki. Węgrzy wyjazdami nie przekonuję więc liczę że może powtórzyć się wynik ze spotkania na Węgrzech.
Constanta (-2,5) @ 2,11 Vulkanbet

Chrobry- Sporting
Typ: 1 (+7,5)
Kurs: 1,78
Pinnacle


Mimo że Chrobry mnie nie przekonuje topróbuję gry na nich w handicapiez uwagi na grę u siebie i ostatni całkiem niezły mecz z Rumunami, który zaowocował pierwszym punktem e Lidze Europejskiej. Sporting to w moje ocenie lepszy zespół i zapewne wygrają w Głogowie, natomiast handi dosyć wysokie spowodowane pewnie pierwszym meczem gdzie było 37-20, lecz trzeba zwrócić uwagę że w tamtym spotkaniu Chrobry zagrał słabo, myślę że debiutancka trema zrobiła swoje, a druga kwestia bramkarze Sportingu mieli dzień konia i we dwójkę wyjęli 22 z 42 rzutów, czyli ponad 50% skuteczność. W jutrzejszym meczu tego nie powtórzą, do tego liczę na lepsze spotkanie w defensywie Głogowa i myślę że wynik może zakręcić się a poziomie -4/-6
under 60,5 @ 1,91 Pinnacle

Poniżej bez analizy kilka propozycji, które chodzą mi po głowie (chyba że mnie jeszcze najdzie wena na pisanie to uzupełnię):
Kadetten - Flensburg - 1 (+4,5) @ 1,78 Pinnacle
Benfica- Nantes - 1 (+3,5) @ 1,78 Pinnacle
Skjern- Nexe X2 @ 1,94 Pinnacle
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1386
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Dziś na szybko bo ograniczony czasowo jestem:

Zagrzeb- Szeged
Typ: under 55
Kurs: 1,71

Vulkanbet

Idę tutaj zdecydowanie w under bramek. Zagrzeb gra mocno w defensywie i mają kosmitę w bramce który napsuł krwi Kielczanom. Pierwsze spotkanie w Szegedynie wygrali Węgrzy, dziś myślę że stać Chorwatów na rewanż. Ogromu bramek się nie spodziewam bo Zagrzeb u siebie mega underowy. Nie zdziwie się jak zabaczymy wynik poniżej 50 trafień.
Zagrzeb lub remis @ 1,87
Under 51,5 @ 2,82
Fortuna

Celje- Wisła

Typ: under 58
Kurs: 1,72
Vulkanbet


Tradycyjnie, jak gra Wisła, gramy under, mimo że grają z mocno ofensywnym Celje. Jak Wisła będzie zamulać w ataku i twardo stać w obronie to Celje sobie nie poszaleje, dlatego przy wysokiej jak na mecz Wisły linii nie ma co kombinować.
Poza tym idę w kierunku gospodarzy bo mają potencjał na walkę z Płockiem.
Celje + 3,5 @ 1,85 Vulkanbet
Celje wygra połowę lub mecz @ 2,54


Kolstad- Aalborg no bet.... bo tutaj może być wszystko. Jedyne co to mi chodzi po głowie to under bo linie na poziomie 60,5 gola, spotukają się dwie gwiazdy w bramkach Landin i Bergerud, które swoje powinny wybronić no i mecz gatunku derbów Skandynawii, także może być dużo walki. Ale odpuszczam .....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +817
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
GOG- PORTO
Typ: 1 (-1,5) AH
Kurs: 1,85

1xbet

GOG to moim zdaniem zespół lepszy od Porto, które może postraszyć ale raczej na własnym terenie. GOG u siebie ograł chociażby pretendenta to tytułu Veszprem, czy zawsze solidne Montpellier. W pierwszym spotkaniu GOG poległ w Porto jedną bramką, mimo że na przerwę schodził prowadząc 6 bramkami. Przespali drugą połowę rzucający tylko 10 bramek (przy 21 w 1 połowie). W poprzednim sezonie oba zespoły mierzyły się ze sobą w fazie grupowej, dwukrotnie lepszy był GOG.
Moje poboczne propozycje:
GOG (-3) @ 1,75 Vulkanbet
GOG (-4) @ 2,03 Vulkanbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3297
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Veszprem- Barcelona
Typ: Baca wygra połowę lub mecz
Kurs: 1,70

Fortuna

Pierwsze spotkanie w Barcelonie wygrane przez Węgrów, dziś czas na rewanż. Veszprem po słabym początku sezonu zaczął grać w końcu skuteczny i efektywny handball. Skład maja kompletny, nie ma się co oszukiwać. Barcelona również dobra ekipa, jedyny mankament składu to brak wysokiej klasy obrotowego jakim był Fabregas, który przed sezonem odszedł do Veszprem w związku z problemami finansowymi Barcy. W moim odczuciu przewagą Barcelony jest bramka, jest doświadczony PDV oraz niesamowity Emil Nielsen. Po drugiej stronie znani dobrze w Polskim kibicom Corales i Ignacio.
W zespole Veszprem zabraknie dziś Valipau, natomiast Barcelona bez Janca. Uważam że Barcelona jest bardziej poukładanym zespołem, z większym doświadczeniem i nie dadzą dziś się wrzucić na kołowrotek graczom Veszprem i zobaczymy zupełnie inne spotkanie niż w Hiszpanii. Nie za bardzo chce mi się wierzyć że Barca przegra dwa mecze w grupie z Węgrami, którzy jak dla mnie są mocno chimerycznym zespołem.
Poza tym ciekawa opcją jest gra na under, który pobieram bo linia wręcz kosmiczna:
under 67,5 @ 1,81 Fortuna
Rozumiem że w pierwszy meczu padło 77 bramek ale nie jest to codzienność. Owszem oba zespoły mocno overowe, ale tutaj stawka jest wysoka i myślę że dziś górę weźmie defensywa i gra na wynik a nie na huragan bramek jak w pierwszym spotkaniu. Poza tym liczę na lepszą dyspozycją bramkarzy, a w szczególności bramkarzy gości bo mają rezerwy ogromne.
Poza tym ciekawe dwa kursy:
Barca lub remis @ 1,83
Mem over 6,5 @ 1,95


-------------------------------------------------------------------

Kiel- PSG
Typ: 1
Kurs: 1,85

1xbet

Konsekwentnie idę przeciwko PSG, które ciągnie grę na dwóch rozgrywających Steins i Prandi oraz obrotowym Syprzaku. Kilończycy mają bardziej zdywersyfikowany rozkład gry pomiędzy zawodników, mimo że może nie maja takich nazwisk jak PSG, ale uważam że u siebie są w stanie ograć ponownie Paryżan. Grają co prawda nadal bez Reinkinda ale jak już niejednokrotnie podkreślałem PSG jest przereklamowane i nie podoba mi się ich gra. THW potrafi zawalczyć szczególnie defensywą przez co spodziewam się dzisiaj również jak w przypadku Barcelony niższego wyniku niż w pierwszym spotkaniu, zatem dodatkowo:
under 63 @ 1,87 Vulkanbet

Powinien byc tak na prawdę mecz na styku bo oba zespoły ze swoimi problemami, jednak liczę tutaj przede wszystkim na doświadczenie THW i ich dobra grę we własnej hali gdzie pokonali Vive, Szeged i ostatnio w lidze Fusche Berlin.
Paryż wyjazdy ma słabe, wymęczone zwycięstwo w Szegedynie, porażka z Kielcami bez Wolfa i Alexa, lanie w Kolstad.
Jak będzie zobaczymy, ja dla lepszego oglądania uderzyłem w kierunku gospodarzy.

-------------------------------------------------------------------

Kielce- Eurofarm
Typ: Kielce (-7)
Kurs: 1,77
GGbet

7/10

W porównaniu z pierwszym meczem Eurofarm bez Nielsena, Kisuma, Kuzmanowskiego C.
Vive bez Moryto ale za to z Wolfem, Alexem i Sićko.
Liczę dziś szczególnie na Szymona, który dwumecz z Zagrzebiem miał dramatyczny (3 gole na 10 rzutów), dziś liczę na jego mocną rehabilitację. Kielczanie grają w Andrzejkowy wieczór ostatni mecz LM w tym roku przed własną publicznością i myślę że z przytupem zamkną ten etap. W pierwszym spotkaniu do przerwy mecz szedł pod dyktando Vive, które schodziło do przerwy +6, apotem coś pękło i Kielczanie w drugiej połowie rzucili raptem 10 bramek tracąc 13.
Rzadko gram handicapy na Vive bo lubią czasem niepotrzebną dramaturgię i minimalistyczne wygrane ale dziś nieco na czuja idę w zdecydowane zwycięstwo kielczan, którzy oszczędzali się mocno w weekend, z Lubinem odpoczywali Wolf, Alex, Daniel.
Poza tym Eurofarm na wyjazdach -5 z PSG, -9 z Zagrzebiem, -8 z Szeged. Jak Kielce zagrają chociaz na 80% swoich możliwości to -10 powinno pęknąć. Mam nadzieję że nie oleją tematu i podejda poważnie do meczu.
Liczę dziś na fajerwerki w hali legionów....

Kielce over 31,5 @ 1,85 7/10
Kielce (-3,5) HT @ 1,71 6/10
Kielce (-4,5)HT @ 2,17 5/10
Kielce (-8,5) @ 2,27 5/10

Kielce (-10,5) @ 3,35 2/10
FORTUNA
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +925
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Kiel- Kolstad
Typ: 2 (+3,5)
Kurs: 1,80
Bet 365


Kursy mocno poleciały na THW więc trzeba próbować na gości. Zespół z Norwegii osłabiony brakiem Roda oraz Sogarda (obaj łącznie rzucili 9 bramek w pierwszym meczu). THW bez Reinkinda (4 bramki w pierwszy meczu). Uważam że nawet osłabiony Kolstad jest w stanie powalczyć z THW, które ostatnio spisuje się bardzo dobrze za sprawą świetnie dysponowanych bramkarzy. Jednak Kolstad potrafiło na wyjeździe zremisować z PSG czy postraszyć Aalborg. Może o wygraną będzie ciężko, ale spodziewam się wyrównanego spotkania, stąd idę w kierunku handi.
Poza tym myślę żę to będzie twardy mecz oparty o silną defensywę zatem polecam under 61,5 @ 1,72 UNIBET

Szeged- Kielce
Typ 1:
Kielce under 31,5 @ 1,85 Fortuna (Kielczanie nigdy nie rzucili 32 bramek w Szegedynie)
Typ 2: 2 (-1,5) @1,89 Suprabets dramatyczny mecz w ofensywie Kielczan...

Liczę w końcu na dobre spotkanie Kielczan, którego nie ogłądałem od bardzo dawna. Gra Barlinka szczególnie w ofensywie mocno szarpana i brakuje skuteczności. Kielczanie osłabieni brakiem Moryto z czym radzą sobie średnio bo Kounkoud mocno nieskuteczny a Paczkowski słabo czuje się na tej pozycji, rzadko dostaje piłki, a jak już dostaje to niewiele dobrego z tego wynika. Zatem gramy niewiele prawym skrzydłem. Nie zobaczymy dziś również Karacicia, ale przy jego ostatniej dyspozycji to może być wartość dodatnia bo więcej szans dostaną Daniel i Michał, poza tym liczę też na przebudzenie Sićko, który po urazie jest cieniem samego siebie. Gospodarze w pełnym zestawieniu.

Kielczanie od lat całkiem dobrze spisują się w Szegedynie, wygrali 3 ostatnie spotkania na Węgrzech. W pierwszym meczu w Hali Legionów był remis, ale Vive grało bez Alexa i Wolfa. Dziś obaj w skłądzie, w dobrej dyspozycji, także liczę że będzie wynik in plus dla Kielc.
Poza tym Szeged traci mało bramek bo tylko PSG przekroczyło 30 trafień na Węgierskiej ziemi, zatem polecam
under 62 @ 1,80 Vulkanbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2340
Pablito91 561,1K

Pablito91

Użytkownik
Klostad poniżej 29.5 gola

Niedługo rusza 10 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów w szcypiorniaku. Zmierzą się w nim etatowy zespół a więc Kiel z objawieniem tego sezonu a więc norweskim Kolstad. Idę w tym meczu w under Norwegów. Uważam, że to ekipa przede wszystkim u siebie. Owszem zdarzyło im się nawet zremisować z Paryżem, ale uważam, że u siebie są zdecydowanie groźniejsi. Ale poza tym myślę, że powoli juz puchną. Myślę że dzisiaj nie będą mieli za wiele do powiedzenia. Na wyjeździe w lidze Mistrzów tylko w 1 kolejce rzucili 30 bramek. I to ekipie eurofarm pelister. Uważam, że nie zanosi się, że dzisiaj również będą mieli 30 oczek po swojej stronie. Chyba, że będzie mocno overowe spotkanie i wymiana ciosów z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1972
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Montpelier- GOG
Typ: GOG (+4) 7/10
Kurs: 1,73
Vulkanbet


Montpellier mnie nie przekonuje, nadal grają bez Skube. GOG w pierwszym meczu dość wyraźnie wygrał z Francuzami, skład bez większych zmian względem pierwszego spotkania.
Montpellier u siebie tylko jedno przekonujące zwycięstwo z Porto, pozostałe spotkania albo porażki z Barcą i Magdeburgiem, czy wymęczone zwycięstwo z Płockiem. GOG na wyjeździe ograł Płock, powalczył 45 minut z Magdenurgiem by przegrać ostatni kwadrans, podobna sytuacja z Porto. Porażka z Barceloną czy Magdeburgiem raczej wliczona w koszty.
Nie widzę jakoś argumentów do gry na Francuzów.
Delikatniej próbujemy:
GOG (+2,5) @ 2,12 Vulkanbet 5/10
GOG wygra połowę lub mecz @ 2,57 Fortuna 3/10
GOG wygra lub remis @ 3,00 Fortuna 2/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
N 370,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wisła Płock - Veszprem
under 57,5 gola @2,15
Superbet


Starcie Wisły Płock z węgierskim Veszprem ma zdecydowanego faworyta i są nimi goście dzisiejszego spotkania. Mamy tutaj starcie mocno defensywnej ekipy z ekipą grającą szybki i ofensywny handball. Jednak większość meczów ekipy z Płocka charakteryzuje się wolnym tempem, twardą obroną oraz małą ilością bramek po obu stronach. Dlatego idę tutaj w under, Wisła w tym sezonie w żadnym domowym spotkaniu LM nie przekroczyła tej linii, do tej pory oglądaliśmy 56 bramek z GOG, 54 bramki z Magdeburgiem, 55 bramek z Celje oraz 53 bramki z Barceloną. Myślę, że Płocczanie postawią trudne warunki swoim rywalom, wielce prawdopodobne, że to spotkanie ostatecznie przegrają, jednak myślę że wynik będzie dość niski.

Do pogrania również undery obu ekip - under 27,5 @1,9 Wisła oraz under 30,5 @2,1 Veszprem.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Aalborg- PSG
Typ 1: 1 (-1,5) @ 1,83 Pinnacle NIE PO RO ZU MIE NIE, Aalborg przegrywa na własne życzenie, ostatnie 10 minut można pokazywać młodzieży jak NIE grać w piłkę ręczną.... ze stanu 28-24 w 8 minut do stanu 28-31, 7 bramek z rzedu, po własnych błędach i irracjonalnych stratach.
Typ 2: 1 HT @ 1,72 Vulkanbet

Kolejny raz gram przeciwko zespołowi PSG, któremu w moim odczuciu brakuje jakości na rozegraniu. Cały ciężar rozegrania akcji spoczywa na Prandhim i Steinsie, którzy moim zdaniem należą do światowej czołówki na swoich pozycjach ale brakuje prawego rozegrania, no wyżej wspomniani nie mają zbyt wartościowych zmienników. Pozycja obrotowego w PSG to absolutny TOP w postaci Kamila Syprzaka, który imponuje skutecznością. Wątpliwości budzi również obsada bramki PSG, gdyż jest Green ale brakuje Palicki w składzie, gdzie to w osatnich spotkaniach Szwed osiagął świetne wyniki między słupkami.
Po drugiej stronie mamy Duńczyków z Landinem w bramce, na rozegraniu Hansen, Vlah, Hoxer, Hald na obrocie oraz Barthold z Bjornsenem na skrzydłach.
Uważam że Duńczycy u siebie są w stanie wygrać z każdym, ograli przeciez już w tym sezonie Kolstad, Kielce i THW na wyjeździe. Zespoły spotkały się także w final 4 w ubiegłym sezonie i góra byli Duńczycy.
Większość dotychczasowych spotkań to były mecze overowe ale dziś spodziewam sie bardzo twardej walki w defensywie bo spotkanie o dużym ciężaże gatunkowym więc przy linii powyżej 60 spróbujemy underka.
under 63 @ 1,75 Vulkanbet
Aalborg -2,5 @ 2,15 Suprabets

Eurofarm- Zagrzeb

Typ: Eurofarm under 24,5 gola
Kurs: 1,77

Fortuna

Idę tutaj w underek gospodarzy. Goście mają bardzo twardą defensywę, która stworzyła masę problemów Kielcom, no i niesamowitego Mandicia między słupkami, który nierzadko broni z niesamowitą skutecznością. W pierwszym spotkaniu Macedończycy rzucili 18 bramek, dziś myślę że u siebie wynik poprawią ale nie więcej jak o 4-5 bramek. Dla gości bardzo ważny mecz bo w przypadku wygranej i potknięcia PSG moga awansować z 7 na 5 pozycję.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +661
R 701,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - LM mężczyzn
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wisła Płock - Veszprem Brawo Wisła !!!
Typ: Veszprem -2,5 gola
Kurs: 1,62
Bukmacher: LVBet
Analiza
Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Wisła Płock kontra Veszprem to dwie różne jakości. Oczywiście możemy kibicować Polakom, ale rozum podpowiada że polegną u siebie, bo Węgrzy to europejska czołówka. Warto porównać zdobycze w ramach tegorocznej LM. Wisła 2 zwycięstwa 7 porażek, Veszprem 7 zwycięstw 2 porażki. Do tego +39 w bilansie bramkowym w 9 meczach. Jak się spojrzy na H2H to ta przepaść się powiększa. 5 ostatnich spotkań i wszystkie na korzyść Węgrów. Średnia równica bramkowa to ponad 6 bramek. Oczywiście bardziej wyraźne jest to w meczach gdy Veszprem gra u siebie, więc wybieram niskie handi -2,5 gola. I sądzę, że będzie to minimalny wymiar kary dla Płocczan dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom