>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Mistrzów kobiet 2008/09

Status
Zamknięty.
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Również popieram typ kolegów wyżej i stawiam na zwycięstwo Katarzyny Skowrońskiej i jej koleżanek. Moja opinia na temat pierwszego meczu jest taka, że po prostu Pesaro ten mecz nie wyszedł. Bergamo dość niespodziewanie wygrało 1:3 po bardzo wyrównanym meczu. Na potwierdzenie, że ten mecz dla lidera włoskiej ligi nie wyszedł jest spotkanie z ostatniej kolejki ligowej, gdzie na wyjeździe rozgromiły swoje rywalki. W lidze na Pesaro nie ma nie mocnych, wygrywają mecz za meczem i bardzo pewnie prowadzą w tabeli. Do tej pory w LM nie przegrały żadnego spotkania. Bergamo przegrało jeden mecz z...Muszynianką. Z tego co można zauważyć w poszczególnych wynikach do tej pory w LM to zdecydowanie lepiej wiodło się na wyjazdach. U siebie strasznie się męczyły przegrywając właśnie np z Muszynianką. A jedno pewne zwycięstwo u siebie odniosły z najsłabszym zespołem z grupy. Mimo wszystko według mnie zdecydowanie lepszym zespołem jest Pesaro i dzisiaj potwierdzą, że pierwszy mecz to był &quot;wypadek przy pracy&quot; i to one awansują do FF
Volley Bergamo - Scavolini Pesaro 2 1,60 Betsson ✅ ✅ ✅
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Można dodać, że owszem Bergamo w meczach grupowych nie zachwycało, ale w zespole było dużo rotacji i nie grały optymalnym składem, a teraz już grają na 100%.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj rozegrano mecze 1/2 finału Champions League kobiet. Oto wyniki :

Sirio Perugia - Volley Bergamo 1:3 (15:25, 25:23, 17:25, 24:26)
Dynamo Moskwa - Eczacibasi Stambuł 3:0 (25:16, 25:16, 25:23)​

Dzisiaj przed Nami pojedynki o medale najlepszych drużyn w Europie. Widac Turczynkom wiele brakuje jeszcze do najlepszych,. Sam awans ich do final four można uznac za swego rodzaju sukces a blamaż we wczorajszym meczu spowodowany jest brakiem doświadczenia. W dzisiejszym meczu z gospodyniami tego turnieju myślę że nie mają większych szans na wygranie. Przed własną publicznością Sirio Perugia jest moim faworytem do wygrania tego meczu. Kurs może i nie zachwyca ale można uznac że jest to miarodajna ocena szans na zwycięzce w tym meczu. Mowa tutaj o kursie @1,30

:siata:Despa rSirio Perugia -Eczacibasi Stambuł Typ : 1 @ 1,30 bet365✅3:1

W finale spotkają się Dynamo Moskwa z rzecz jasna Volleyem Bergamo. W zespole z Bergamo występuja Katarzyna Gujska która w meczu półfinałowym nie pojawiła się na parkiecie. Zbyt wielu szans raczej na występ w finale moim zdaniem także nie ma. Po obu stronach siatki wiele gwiazd. Dynamo wczoraj rozbilo swojego rywala akcentując swoją siłę. Napewno będzie ciekawie, a rezultat jest sprawą otwarta. Niemal zawsze pojedynki rosyjsko - włoskie to zacięte spotkania. Jak dla mnie w tym meczu napewno będzie walka na całego. Nikt nie jest zdecydowanym faworytem i warto moze pokusic się o postawienie na over pkt co proponuje.

:siata:Volley Bergamo-Dynamo Moskwa Typ : powyżej 185,5 pkt @ 1,85 Bwin✅207pkt

Zapraszam do dyskusji ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom