>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Mistrzów: Grupa C

Status
Zamknięty.
komarr 4

komarr

Forum VIP
Olympiakos - Real Madrid (gole 2,5)
typ over
kurs 1,65

W jednym z dzisiejszych meczy Ligi Mistrzow Olympiakos podejmowac bedzie Królewski Real Madryt. Na to spotkanie ciekawa opcja wydaje sie opcja powyzej 2,5 gola poniwaz wiekszosc pewnie z nas ogladala pierwszy mecz pomiedzy tymi druzynami gdzie padlo az 6 goli. W tym meczu ujrzelismy iz jedna jak i druga druzyna potrafia strzelac i to nie przypadkowe bramki. Real to bardzo &quot;overowa&quot; druzyna. Duzo strzelaja i niestety dla fanow Krolewskich sporo traca (w trzech ostatnich meczach Realu wszystkie konczyly sie wynikiem overowym i w kazdym z tych meczy Real tracil conajmniej jedna bramke). Gospodarze rowniez naleza do druzyn ofensywnych. Pokazuja to chocby ostatnie mecze gdzie wyniki konczyly sie rezultatem 3:3 z Ergotelisem, 4:2 z Realem czy 4:1 Panionios. Najrozsadniejsza opcja w tym meczu wydaje sie over 2,5 gola.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Widze że kilka osób spodziewa się overu w spotkaniu Realu... i mimo wszystko spodziewam sie tego samego, ale czy to nie będzie masowy typ i wyjdzie kiszka?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja ostatecznie zdecydowałem się odpuścić typowanie tego spotkania choć podtrzymuję swoją opinię ze wczoraj tj. typ na dużą liczbę bramek. A typując wynik stawiałbym 2:2 ;)
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
Zastanawialem sie też nad overem myśle ze wpadnie ale pokusiłem sie o 1x wydaje mi sie pewniejszy typ licze na grecką publike która zapędzi piłkarzy do zwycieństwa lub chociaż remisu wiadomo ze grecja to trudny teren do grania noi kibice z temperamentem jako 12 zawodnik drużyny ;)

Jednak over nie padl ku mojemu zaskoczeniu jednak 1x okazało sie trafne.
 
K 0

kedzior28

Użytkownik
no i niestety nie wszedl over w meczu olympiakosu z realem :/ myslalem ze realowi pojdzie gladko i ze bedzie wlasnie sporo bramek a tu 0:0...
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Real Madryt
Typ: 1X ✅
Kurs: 1.70✅
Buk: Expekt
Analiza:
Jednym z ciekawiej zapowiadających sie moim zdaniem meczy jest pojedynek Olympiakosu z Realem. Grecy, pomimo porażki z Realem w poprzednim spotkaniu wcale nie są skazani na porażkę. Jeśli poważnie myślą o awansie do kolejnej fazy rozgrywek, powinni dać dzisiaj z siebie wszystko. Przed dwoma tygodniami pojedynek z królewskimi był jednym z lepszych spotkań LM jakie miałem przyjemność oglądać. Szkoda tylko, że czerwona kartka przekreśliła praktycznie szanse gości. Mimo tego grali oni dobry futbol i specjalnie nie było widać barku jednego zawodnika. Dobra gra Raula Bravo przeciwko kolegom, a Djordjevic był po prostu wszędzie. Widać było ogromną determinację i chęć walki. Szkoda tylko, że jeden piłkarz, Robinho, może sam rozstrzygnąć wynik na korzyść Realu. Liczę dzisiaj na kolejny fantastyczny mecz i na to, że zarówno trener jak i sami zawodnicy Olympiakosu wyciągną wnioski z poprzedniego spotkania. Dla odważnych polecam typ na 1, kurs ładny a myślę, że i szanse spore...
Grecy zapracowali sobie na taki rezultat. Gdy np. Robinho dostawał piłkę to w mgnieniu oka miał na karku co najmniej dwóch piłkarzy Olympiakosu. Biegali i harowali jak woły. Niestety całego meczu nie widziałem i w sumie dobrze, bo 0:0 średnio się ogląda. Ale typ wszedł i z tego sie cieszę. Mam nadzieję, że ktoś skorzystal.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Spotkanie: Lazio - Werder, 2-1
Typ: 1x , kurs: 1.38
typ: asian handicap Lazio, kurs: 1.83
typ: over 2.5, kurs: 1.65

expekt
Analiza: Sytuacja Lazio jest krytyczna - w poprzednim sezonie ładna gra Lazio pozwalala zalozyc ze w LM druzyna powalczy a jak narazie jednak nic specjalnego. Werder aktualnie ma bilans 1-0-2 a Lazio 0-2-1 w LM wiec jesli Lazio wygra z Werderem to awansuje na 3 miejsce w grupie - a w przypadku przegranej Olympiakosu z Realem nawet na drugie miejsce. Lazio powinno skupic sie na grze w LM poniewaz w Serie A zajmuja 15te miejsce i brakuje im tylko 1 punktu do strefy spadkowej. A wiec jedyna droga do przyszlorocznych pucharow europejskich wiedzie przez LM [albo UEFA]. Napewno to ze Lazio przegralo 3 ostatnie mecze u siebie [Fiorentina, Udinese, Milan] nie jest dobrym prognostykiem na stawianie na 1. Zwlaszcza ze Werder nie zawodzi - 3 miejsce w lidze i na ostatnie 6 meczy 5 wygranych i jeden remis. W Werderze na pewno nie zagra Frings a w Lazio Stefano Mauri ale jednak licze na przelamanie sie Rzymian. Ogladalem druga polowe derbow z AS Roma i jesli zagraja tak jak zagrali wtedy to powinni wywiezc 3 pkt.
Obie druzyny w LM zanotowaly [Werder 3 a Lazio 2 i jeden under] 5 overow dlatego zastanwiam sie nad typem na over na kuponie
&quot;Do składu Lazio po grypie wraca Valon Behrami, ale pod znakiem zapytania stoi z kolei występ Gorana Pandeva. Na pewno nie zagrają Sebastiano Siviglia i Stefano Mauri. Werder będzie natomiast osłabiony brakiem Torstena Fringsa, Boubacara Sanogo, Daniela Jensena i Carlosa Alberto. Do gry wraca za to Clemens Fritz.&quot; z anglia.goal.pl
Lazio niedoceniane ale wskoczylo na drugie miejsce - maja tyle samo punktow i tyle samo bramek co Olympiakos ???? po 5 punktow i bilans 6-6
Mam nadzieje ze ktos skorzystal z tych typo bo ja sam niestety nie ... jednak trzeba sluchac sie intuicji :-?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
SV Werder Bremen - Real Madrid - 1-3,25 X-3,25 2-2,15
Jeżeli Real wygra to spotkanie będzie już mógł być spokojny o awans , Werder też ma jeszcze matematyczne szanse na awans albowiem ta grupa jest bardzo zacięta prowadzi Real z 8 oczkami , drugie miejsce zajmuje Olympiakos z 5 oczkami , Trzecie Lazio z 5 oczkami i czwarte Werder z 3 oczkami. Jak widać grupa zacięta będzie do ostatniego spotkania.
Lazio Roma - Olympiakos Pireus - 1-1,70 X-3,40 2-5,00
Spotkanie będzie rywalizacją o drugą lokatę i bycie bliżej niż dalej awansu do dalszej fazy elitarnych rozgrywek jedynie remis może skrzywdzić obie ekipy.

Moje Typy :
Werder - Real - 2
Lazio - Olympiakos - 1
 
daredevil 0

daredevil

Użytkownik
Lazio chce grać dalej i postara sie o zmniejszenie szans Grekow w bezposrednim meczu ???? A Werder-Real.... tutaj przewiduje remis a nawet pokusze się o dokładne 1:1 bo każdy cos chcial bedzie ugrać,Niemcy nie pozwolą sobie na strate zbyt wielu punktow a Real jest bliski awans u i postara sie zrobic niewielki kroczek do tego ????
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
Lazio 25 listopada zaliczyło dość dobry występ wygrywając co prawda tylko 1:0 z Parmą. Drugą rzeczą, która może mówić o dość słabym występie Lazio to to, że gol padł dopiero w doliczonym czasie. Ale tak naprawdę kto nie oglądał meczu to nie wie jak grało Lazio. Mnóstwo pięknych sytuacji strzeleckich, w których tylko zabrakło szczęścia. Parma nie miała nic do powiedzenia, nie miała dużo sytuacji i tak naprawdę gdyby w tym meczu był remis Lazio mogłoby być bardzo skrzywdzone. Liczę także na zwycięstwo Lazio w meczu Lazio-Olympiakos choć mówię jużna początku,że będzie trudno. Miejmy nadzieję, że Lazio wyjdzie na swoje:spokodfhgfh: ????
 
kamilo100 0

kamilo100

Użytkownik
Lazio gra u siebi i nie powinno zmarnować tej szansy. Napewno nie przegra tego meczu, Olipiakos na wyjazdach nie gra tak dobrze. Lazio ostatnio radzi sobie coraz lepiej i odrzywa . Musi wygrać ten mecz i to zrobi ????
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Lazio gra u siebi i nie powinno zmarnować tej szansy. Napewno nie przegra tego meczu, Olipiakos na wyjazdach nie gra tak dobrze. Lazio ostatnio radzi sobie coraz lepiej i odrzywa . Musi wygrać ten mecz i to zrobi ????
I tu się właśnie mylisz! Jest całkiem odwrotnie niż ty piszesz... Olympiakos właśnie na wyjazdach gra o wiele lepiej gra. Tutaj warto postawić x2... wspominam, że Grecy wygrali w Bremie, mało brakło, a sprawili by &#39;niespodziewanke&#39; :-D w Madrycie i proponuje także przypomnieć sobie gre Olympiakosu w poprzedniej edycji LM (na stadionie każdego ze swoich przeciwników urwali 1 pkt, a u siebie wszystko w plecy). Aha i warto dodać, że Olympiakos walczy o awans ???? Co jest dodatkowa motywacją ????
News ze stronki Lazio odnośnie kontuzji:
&quot;Decydujący mecz Lazio w Champions League już w środę a rzymian dalej prześladuje pech kontuzji. Niepewny jest występ Rocchiego, ale nie tylko.
Zespół spotkał się dziś rano na treningu po wczorajszej wygranej nad Parmą. Trener Delio Rossi zaczął przygotowania do pojedynku z grekami z Pireusu. Bez wątpienia największe problemy mamy w obronie. Cribari jest zawieszony po czerwonej kartce w meczu z Werderem a także kontuzjowany De Silvestri na pewno nie zagra w środe. Największym znakiem zapytania jest Rocchi, który obecnie ma problemy z prawym udem. Jeśli nie będzie mógł wystąpic wówczas Rossi do gry deleguje Makinwę. Dobrze czuje się Meghni, który najprawdopodobniej znów wystąpi z plastrem na prawej ręce. Trener Lazio nie może byc także pewny występu Valona Behramiego, który ma identyczny problem co Rocchi, jednak czy szwajcar zagra okaże się po przeprowadzonym jutro teście. Również gra Zauriego jest niewiadoma. Nasz kapitan, który był nieobecny we wczorajszym meczu z Parmą dziś troche pobiegał i trenował oddzielnie. Znak zapytania jest też w pomocy. Powrócic do gry może Mutarelli, który zająłby miejsce wczorajszego bohatera Fabio Firmaniego.&quot;
Jeszcze poszukam coś o urazach w Olypiakosie i podam później.
Pzdr
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
Hmmmm....może skoro obrona Lazio jest osłabiona można postawić powyżej 2,5 gola w meczu. Kurs jest niezły. Lazio ma atut własnego boiska, dlatego i samo może stworzyć sytuacje bramkowe.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Uważam że Lazio nawet u siebie może nie poradzić sobie z Olympiakosem;] Rzymianie trapieni przez kontuzje napewno będą chcieli powalczyć ale uwazam że nie zdołają wygrać.Mój typ na ten mecz to x2 ????
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Na dzisiaj uważam, że wart grania jest OVER w meczu Werder-Real. Pare słów wyjaśnienia dlaczego over: Werder - overowa druzyna w Bundeslidze i a tym bardziej w LM (wszystkie mecze narazie na Over), duzo strzelaja szczegolnie u siebie, ale tez maja tendencje do tracenia sporych ilosci goli. Ważne jest to, że cały czas mają szanse na awans wiec beda grali otwarta pilke, co pewnie Real skrzętnie wykorzysta ???? Mam nadzieje, że nie raz ???? A co do Realu, hiszpanie strzelają dosyć dużo na boiskach przeciwnika, ale chyba najwiekszym mankamentem sa glupio tracone bramki. Dla przykładu Real stracił co najmniej 1 bramkę w 9 na 13 do tej pory rozegranych meczow w LFP (dodajmy, że w znacznej większości odrabiał straty ???? ). W LM 3 na 4 mecze Overowe, w tym mecz z Werderem ???? . No i chyba ważne jest też to, że ekipa Schustera bedzie chciała zapewnić sobie już dzisiaj awans, więc łatwo skóry nie sprzeda. Im bliżej meczu tym bardziej się zastanawiam nad zagraniem OVER 3,5 po kursie zblizonym do 3,0 ????
Wg mnie Werder - Real:
OVER 2,5 lub OVER 3,5
no i to co wczesniej pisalem czyli typ na Olympiakos x2 jest również bardzo prawdopodobny
pzdr
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Werder Brema-Real Madryt
Postawić jednak na zwycięztwo Realu mimo że nie należe do osób które lubią stawiać na zwycięztwo tej ekipy.Meczu nie moze odpuścic sobie zadna ze stron.Real zwycięztwem zapewni sobie awns do następnej rundy(myśle ze nie chcą odstawiac wszystko na ostatnią chwile),zaś Brema musi spotkanie wygrać by zachować ostateczne szanse na awans czy chociażby gre w P.UEFA.Brema nie może grać na remis bo nic jej to nie da Real natomiast uwoelbia grać z kontry w takich sytuacjach co z pewnością wykorzysta odnosząc tym samym pierwszą wygraną na terenie przeciwnika w tej edycji LM.

Typ:2 / kurs:2.25
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Jednego punktu brakuje Realowi Madryt do zapewnienia sobie miejsca w najlepszej szesnastce tej edycji Ligi Mistrzów. O postawienie kropki nad „i” Królewscy powalczą w Bremie, gdzie przyjdzie im się zmierzyć z miejscowym Werderem, które do tego meczu przystąpi osłabiony brakiem swojej największej gwiazdy – Diego. Ekipę z Niemiec natomiast urządza tylko zwycięstwo. Werder musi się odkryć i atakować a Real kocha grać z kontry... Typ na Real myślę jak najbardziej jest tutaj na miejscu.
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
O moj Boze! Zagralem to co pisalem wczesniej czyli Olympiakos i Over Realu 3.5 i dołożyłem z pazernosci celtic z HC :cry: Malo braklo a taka piekna wygrana by byla:cry:
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Spotkanie :
Real Madrid vs. Lazio Roma
Typ : Real Madrid -1 || over 2.5
Kurs : 1.55 || 1.65
BET365

Analiza :
Moim zdaniem kursy sa naprawde smieszne ale no coz zrobic .. Real w LM jakos nie gra olsniewajaca ostantio przegral z Werderem Brema 2-3 a z Laazio na wyjezdzie zremisowal 2-2 ,a we wszystkich meczach strzelil conajmniej 3 gole tak wiec mysle zeby nie zagrac typu : over 2.5 ale to narazie zostawie sobie do przeanalizowania a typ 2.5 stawiam tu. Lazio w ostatnich meczach gra naprawde przecietnie potrafi wygrac 2-0 z Catania i przegrac z Interem 0-3 choc wiadomo ze to wogole inny poziom pilakrski . W lidze mistrzow raczejnie zaistanialo i mysle ze poteym meczu skoncyz sie ich przygoda z Europejskimi Pucharami przynajmniej na dwa lata bo w lidze tez nie najlepiej . Natomaist walka jest o pierwsze miesjce ktore obecnie ma Real a za nimi olympiacos ktory ma 8 pkt lecz mniej bramek. W ostatnim meczu w lidze Real wygral 1-0 z Athletico Bilbao po golu van Nystelroya. Christoph Metzelder czy Javier Balboa nie zagraja w tym meczu . Niemiec, który nie został już powolany na spotkanie minionej soboty w Bilbao, nie wykurowal sie na czas na spotkanie ligi mistrzow. Podobnie zreszta jak młody Balboa, narzekający na bóle w kolanie zagra natomaist Hainze i Higuaini, rowniez Rudd wypowiadal sie w mediach ze jest w pelni gotowy na dzisiejsze spotkanie . Mysle ze obecny lider Primeira Division nie powinien sie potknac z taki mrywalem i wyrgac naprawde niezlym wyniczkiem dla swoich fanow na zakonczenie szostej a zarazem ostatniej kolejki fazy grupowowej i pewnie awansowac do jednej osmej fianlu . Real obecnie nie pokonany jak i w Primiera Divison jak i w LM tak wiec naprawde trudny orzech do zgryzienia ma trener Lazio Delio Rossi aby wywalczyc co najwyzej remis na miejmy nadzieje pelnym dzis Santiago Bernabeu , moim zdaniem pewna &quot;jedynka&quot;
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jak najbardziej popieram Twoje typy na mecz Realu easy ;) Oglądałem po dwa ostatnie spotkania z udziałem Królewskich jak i Lazio i obserwując formę jaką prezentują oba te teamy uważam, że Królewscy są znacznie lepiej dysponowani. Podopieczni Schustera grający systemem.. hmm.. 3-6-1 z Sergio Ramosem szalejącym na całej długości boiska (po prawej stronie) grają naprawdę ładną piłkę. Co prawda jest ona dosyć schematyczna, bo akcje w meczu z Bilbao wyglądały niemal tak samo, ale co ważne... niezwykle efektywna bo Real wygrywa, innymi słowy robi swoje ;) Lazio przed tygodniem wysoko przegrało z Interem 0-3. Warto podkreslic, ze w tamtym meczu Rzymianie nie byli wstanie zagrozić Interowi.. Co prawda dziś może i uda im się jakaś kontra, bo osobiscie nie jestem zwolennikiem pary Cannavaro-Pepe, ale tak czy siak wydaje mi się, ze stracą 2 lub 3 bramki. Jesli miałbym typowac dokładny wynik grałbym na 3-0 lub 3-1 dla Realu.

Real Madryt - Lazio Rzym
Typ: Real Madryt Kurs: 1,30 Bukmacher: Unibet Stawka: 10/10
Typ: ponad 2,5 bramek Kurs: 1,60 Bukmacher: Unibet Stawka: 10/10
Typ: Real Madryt (-1,5) Kurs: 2,04 Bukmacher: Unibet Stawka: 10/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom