>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
spinache 96

spinache

Forum VIP
Bravo mojo za tak wyczerpującą i wnoszącą wiele do tematu wypowiedź ????


A teraz krótki przeglad tego co bedzie dzialo sie juz dzis wieczorem :

BOT Skra Bełchatów – Portol Majorka, druga odsłona rywalizacji której stawką jest awans do II rundy już w środę, o godz. 18.00. Mistrzowie Polski zapowiadają zwycięstwo maksymalnie w czterech seta.

„We własnej hali zgotujemy swoim rywalom małe piekiełko” – zapowiadał tuż po pierwszym meczu Krzysztof Ignaczak. Bełchatowianie zrealizowali plan minimum. Z zaliczką dwóch setów opuścili słoneczne Baleary. W związku z przełożeniem ligowego spotkania z Jastrzębskim Węglem, mistrzowie Polski mieli czas na odpoczynek oraz doskonalenie taktyki przed rewanżowym spotkaniem. Tak jak zakładał drugi trener BOT Skry – Jacek Nawrocki, kluczem do zwycięstwa powinien być kontratak i faktycznie był! Z tym, że jeden z ważniejszym elementów gry, lepiej wykorzystali siatkarze Marcelo Mendeza.

Duży powód do radości trenerom „Energetyków” dał Krzysztof Stelmach. Przyjmujący BOT Skry mimo siatkarskiej dojrzałości zagrał na wysokim poziomie. Maciej Dobrowolski z czystym sumieniem mógł rozgrywać piłkę do kapitana naszego zespołu.

Statystyki bywają okrutne, mistrzowie Polski „nieco” odstawali od swoich przeciwników w przyjęciu. Przykład? Różnica w tzw. „excellent reception” (perfekcyjne przyjęcie) wynosiła ponad 20 procent. Hiszpanie dominowali nad zespołem trenera Castellaniego w każdym siatkarskim elemencie. Mimo to bełchatowianie pokazali, że potrafią podjąć równorzędną walkę. Dlatego z optymizmem należy oczekiwać rewanżowego pojedynku.

Mistrzowie Polski wielokrotnie podkreślali, że przed własną publicznością rosną w siłę. Najlepszą rekomendacją sympatyków BOT Skry niech będą słowa Ivana Contrerasa, atakującego Knack – „Grać przed tak wspaniałą publicznością to wielki zaszczyt. Tak oddani kibice dają swoim siatkarzom dodatkową motywację, swoim dopingiem w bardzo dużym stopniu przyczyniają się do zwycięstwa. Drużyna która przyjeżdża do hali Energia, musi zmierzyć się nie tylko z bełchatowskim zespołem, ale również z miejscowymi kibicami”.

Bojowe nastawienie towarzyszy naszym siatkarzom odkąd pojawili się na pierwszym treningu po spotkaniu na Majorce. Siatkarze BOT Skry nie myślą o niczym innym, jak o pojedynku z mistrzem Hiszpanii. Treningi „Energetyków” zbliżone są do tych, jakie trener Castellani serwował swoim podopiecznym przed pierwszym meczem. Nasi siatkarze przekonują, że zrobią wszystko by środowy pojedynek zakończyć zwycięstwem maksymalnie w czterech setach. Bełchatowianie za nic nie będą chcieli doprowadzać do powtórki z Majorki, kiedy o zwycięstwie decydował „tie break”. W przypadku pięciosetowego pojedynku mistrzowie Polski, by myśleć o awansie będą zmuszeni odrobić 9 punktów.

Dla zespołu Marcelo Mendeza liczą się tylko rozgrywki ligi Mistrzów. Wszystko wskazuje na to, że siatkarze Portolu po raz drugi zdominują hiszpańską Superligę. „Rozgrywki ligi Mistrzów traktujemy priorytetowo. Pierwszy mecz ze Skrą wygraliśmy po bardzo zaciętej walce. Losy awansu rozstrzygną się w Bełchatowie. Nie muszą dodawać, że jedziemy po awans” – stwierdził na łamach jednej z hiszpańskich dzienników szkoleniowiec Portol Drac Palma Majorka.

Przypuszczalne składy obu drużyn na środowy pojedynek.

BOT Skra: M. Dobrowolski, J.Heikkinen, E.Ivanow, P.Gruszka, K.Stelmach, M.Wlazły oraz K.Ignaczak (l)

Portol Mallorca: M.Falasca, L.Molto, V.Titarenko, R.Freitas, S.Antiga, G.Falasca oraz A.Gonzales (l)

źródło : http://www.skra.pl


Nie wiadomo co będzie z Piotrkiem Gruszką, który nabawił się zapalenia krtani i nie brał udziału w ostatnim treningu. Mam nadzieję że jest to niegroźna dolegliwość która, nie będzie miała zbyt dużego wpływu na formę przyjmującego Skry.

Co do typu na jutrzejsze spotkanie, to znów bardzo cięzko o faworyta. Skra pod względem statystyk była dużo gorszym zespołem w ostatnim wyjazdowym spotkaniu z Mallorcą.

Ja w tym meczu przewiduje znów 5-setową przeprawę. Dlatego też handi +1.5 dla gości wydaje mi się być najbardziej prawodopodobnym rozwiązaniem. Niestety nie mam możliwości zagrania tego typu rozwiązania w betathome, jednak bardzo polecam.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Niestety Skra odpadła z LM :;/:

Skra wygrała z Portolem Majorka3:2 (18:25, 25:19, 31:29, 18:25,17:15), jednak przegrała w dwumeczu stosunkiem małych punktów.
Szkoda Skra przegrała dwa sety praktycznie bez walki, ???? za walkę do końca i pokonanie mistrzów Hiszpanii
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Chyba czas rozpocząć analizę turnieju finałowego, który odbędzie się w najblizszy weekend w Moskwie. Pary półfinałowe to:


Lube Banca Marche MACERATA vs VfB FRIEDRICHSHAFEN

TOURS VB vs Dinamo MOSCOW

Mecze półfinałowe w sobotę , 31 marca , mecz o trzecie miejsce i wielki finał dzień później. Zapraszam do dyskusji
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
NIESPODZIEWANI FINALIŚCI
Takie własnie są uroki sportu. Murowani faworyci czyli Lube Macerata oraz Dynamo Moskwa zostali wyeliminowani kolejno przez VfB Friedrichshafen 3:2 (20:25, 26:24, 25:19, 13:25, 15:13) oraz Tours VB 3:1 (25:18, 28:26, 19:25, 25:22).
Dziś zatem zostaną rozegrane następujące mecze: (godz. wg czasu polskiego):
13.00 - mecz o 3. miejsce Lube Macerata - Dynamo Moskwa
15.30 - finał VfB Friedrichshafen - Tours VB


[center:72598bbd29]VfB Friedrichshafen - Tours VB ⛔ [/center:72598bbd29]
Niemiecka ekipa VfB Friedrichshafen jest rewelacją tegorocznej Ligi Miastrzów Siatkrzy. Po drodze do finału pokonała między innymi takie renomowane drużyny jak choćby ubiegłorocznych zdobywców 1 miejsca - zawodników z Treviso. Faworytami bukmacherów są francuzi, kurs na nich oscyluje w okolicach 1,8 natomiast za zawycięstwo niemców buki dają 2,0 postawionej kasy. Jesli chodzi o zwycięstwo sadze ze jest ona tutaj bardzo trudne do wytypowania, dlatego dobrym rozwiązaniem (tak mysle 8) ) bedzie zagranie powyzej 188,5 punkta po kursie 1,8 w Expekcie. Dlaczego? Ano dlatego, ze to finał a takie mecze rządzą się swoimi prawami. Mysle ze spotkania takim poziomie powinno i dzis zakonczy się w tie-breaku, gdyz obie ekipy preznetują podobny poziom. Na koniec jeszcze drobne kalkulacja

Suma punktów w meczu Tours VB - Dynamo Moskwa : 188 pkt
Suma punktów w meczu VfB Friedrichshafen - Lube Banca Marche Macerata : 215 pkt

Powodzenia :spokodfhgfh:

wynik: 3:1(20:25, 24:26, 25:23, 19:25) = 187
szkoda 2 punktów brakło :-?
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
VfB Friedrichshafen mistrzem tegorocznej Ligi Mistrzów siatkarzy!

Siatkarze VfB Friedrichshafen jako pierwsza w historii niemiecka drużyna sięgnęli po najcenniejsze europejsie trofeum. W finałowym spotkaniu tegorocznej edycji Ligi Mistrzów siatkarze VfB pokonali Tours VB 3:1.
Finał pocieszenia, czyli spotkanie o trzecie miejsce Ligi Mistrzów nie przyniosło większych emocji – nic zresztą dziwnego, gdyż obaj dzisiejsi rywale – Dynamo Moskwa i Lube Banca Marche Macerata liczyli na znacznie okazalsze zakończenie tych elitarnych rozgrywek. Nieco więcej koncentracji oraz chęci do gry zachowali jednak siatkarze z Moskwy i to oni pewnie pokonali swoich włoskich przeciwników 3:0
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
heh nie widziałem tego wątku a trafnie na kuponie obstawiłem obydwa mecze finału i &quot;małego&quot; finału ;) Finał oglądałem w TV i musze przyznać, że Niemcy pokazali kawał dobrej roboty - jestem pełen podziwu dla rozgrywającego, poza tym razili zagrywką, choć nie zawsze przynosiło im to korzyści w postaci bloku...Gratulacje dla nich i oby w przyszłym roku tak niespodziewanym finalistą był mistrz Polski...

pozdrawiam
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wielki Finał
Tours VB - VfB Friedrichshafen 1:3 (20:25, 24:26, 25:23, 19:25).

Tours: Loic de Kergret (2), Gerald Hardy-Dessources (4), Slobodan Boskan (7), Hichem Guemmadi (19), Alexandre Sloboda-Fonseca (5), Mohamed Hachemi (18), Sebastien Frangolacci (libero) oraz Mathias Patin.

Friedrichshafen: Simon Tischer (3), Juliano Bendini (9), Lukas Divisz (4), Robert Hupka (19), Joao Jose (16), Jochen Schops (30), Markus Steuerwald (libero) oraz Peter Nagy (1)

Mecz o 3 miejsce:
Dynamo Moskwa - Lube Banca Macerata 3:0 (25:18, 25:23, 25:18)

Końcowa kolejność:
1.VfB Friedrichshafen
2.Tours VB
3.Dynamo Moskwa
4.Lube Banca Macerata
:siata: :siata: :siata:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom