>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
daimler 14

daimler

Forum VIP
27 września rusza Liga Mistrzów w siatkówce mężczyzn.

Nas Bedzie reprezentować BOT Skra Bełchatów8)


GRUPA A

Lokomotiv BELGOROD (RUS)
Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT)
TOURS VB (FRA)
evivo DÜREN (GER)
Buducnost PODGORICKA Banka (SCG)
Portol Palma MALLORCA (ESP)


GRUPA B

Dinamo MOSCOW (RUS)
PARIS Volley (FRA)
Noliko MAASEIK (BEL)
ORTEC ROTTERDAM Nesselande (NED)
Iraklis THESSALONIKI (GRE)
Sisley TREVISO (ITA)


GRUPA C

Lube Banca Marche MACERATA (ITA)
BOT SKRA BELCHATOW (POL)
Knack Randstad ROESELARE (BEL)
Levski Siconco SOFIA (BUL)
aon hotVolleys VIENNA (AUT)
Olympiacos PIRAEUS (GRE)

GRUPA D


Panathinaikos ATHENS (GRE)
Bre Banca Lannutti CUNEO (ITA)
VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER)
Numancia SORIA (ESP)
Vojvodina Novolin NOVI SAD (SCG)
DHL OSTRAVA (CZE)

TU adres do strony oficjalnej,gdzie jak najedziemy na poszczegolna grupe to wyskoczy nam terminarz spotkań , bedzie także live.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Panathinaikos ATHENS (GRE) - DHL OSTRAVA (CZE) (GR. D)
Spotkanie w którym jest jeden faworyt wiadomo jaki , czysta 1 wchodzi bez niczego :] Ostrava wyraznie odstaje od Panathinaikosa maja mniej doswiadczenia,miejsze umiejetnosci a takze &quot;gorszych&quot; siatkarzy.
Mój typ: 1 1.05 (Gamebookers) edit: 3-0 ✅

Dinamo MOSCOW (RUS) - ORTEC ROTTERDAM Nesselande (NED) (GR. C)

Tak jak wyżej napisalem to samo , wiec czysta 1 wchodzi bez dwóch zdan ,chyba ze by byla katastrofa w co wątpie..Nawet widac po kursach... sa bardzo niskie lecz ako moga podbić :]
Mój typ: 1 1.03 (Gamebookers)

Pozniej reszta meczy :wink:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
BOT SKRA BELCHATOW (POL) - Olympiacos PIRAEUS (GRE) (GR. C)
Bardzo ciekawy meczyk, zapowiada sie bardzo dobre widowsiko nie wiadomo do konca w jakiej formie sa siatkarze Skry, maja nowego trenera prowadzi ich teraz Argentyńczyk Daniel Castellani. Do skladu dolaczyli Ivanow i Heikkinen maja wzmocnic sile druzyny. Skra bedzie grałą u siebie a to jest ich atut :) Duzo bedzie zalezalo od formy dnia Mariusza Wlazłego( ktory i tak najprawdopodobniej pogra jeszcze ten sezon w LIdze Polskiej i pozniej odejdzie do Włoch) Olympiakos to nie jest ta druzyna z dawnych lat gdzie wymiatała... Teraz ich najgrozniejsza bronia jest Christofidelis, Elgueta i Giourdas. No i maja Jeszcze Serba Bojovicia... Ciezko w sumie wytypowac zwyciezce tego meczu bo nie wiadomo w jakiej formie sa zespoly... Ale opierajac sie na statystykach itd.. To mozna przychylic zwyciestwo na Korzysc Skry...
Mój typ: 1 1.60 (Betgun) edit: 3-2 ✅

Bre Banca Lannutti CUNEO (ITA) - VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER) (GR. D)
Cuneo to faworyt tego spotkania spisuje sie w lidze Wloskiej bardzo dobrze ,zajmuje 3 miejsce Na 4 rozegrane mecze wygrali 3.VfB to aktualny lider ligi Niemieckiej wygrali 2 spotkania ,ale wiadomo liga Niemiecka jest &quot;słabasza&quot; od Ligi Włoskiej ... I nie sadze by Cuneo dało sie ograc.. Nie sa to ogórki ^^ Wiec typ posty.
Mój typ: 1 1.12 (Betgun) edit: 3-0 ✅

TOURS VB (FRA) - evivo DÜREN (GER) (GR. A)
Dla mnie w tym meczu faworytem jest Tours, zajmuje 2 miejsce w tabeli Ligi Francuzkiej na 2 mecze rozegrane wygrali 2 czyli bezbłędnie .Dobry zespoł na który warto postawic w tym meczu.Maja w swych szeregach gwiazdy : Boskan&#39;a oraz Sebastiana Ruette który bardzo dobrze sie spisywał w tegorocznej Lidze Światowej ,gdzie z Reprezentacja Francji zajął 2 miejsce.
Mój typ: 1 1,48 (Betgun) edit: 3-1 ✅
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
No dzisiaj Liga Mistrzów byłą trafna w 100% na 4 typki z dnia dzisiejszego weszly 4 8)
Skra w dosć dramatyczny sposób wymęczyła wygrana,ale ważne ze wygrała :wink: Pozostale mecze to iziiiiiiiiiiiiii.....

Pozdro :wink: jutro zaś coś potypujemy :!:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Lube Banca Marche MACERATA (ITA) - Knack Randstad ROESELARE (BEL)
W tym meczu upatruje tylko zwyciestwo Maceraty,jest o świetny zespoł grający siatkówke na najwyzszym światowym poziomie, ma w swoich szeregach wspaniałych siatkarzy: Andrija GERIC,Ivan MILJKOVIC,Angel DENNIS DIAZ itd.. Super zespoł moj ulubiony z Ligi Włoskiej sa w bardzo dobrej formie wiec dzisiaj powinni bez problemu wygrac :wink:
Mój typ: 1 1.12 (Gamebookers)

pozdro :wink:
 
L 237

lookash

Użytkownik
Macerata vs Skra
Lube Banca Macerata podejmuje u siebie w czwartej kolejce LM Skre belchatow.pierwsze mecze po dlugiej przerwie zwiazanej z MŚ oraz przygotowaniami.Zespol z Maceraty to zdecydowany faworyt tego meczu.Posiada wielu klasowych graczy a na czele najlepszy atakujacy swiata serb- Ivan Milinkovic.Co prawda nie pokazal swego oblicza w ostatnich MS ale wracal do formy po kontuzji.Lube Banca to aktualny mistrz najmocniejszej ligi na swiecie.Lube Banca slabo rozpoczelo wystepy w lidze mistrzow ale zapewne to byl chwilowy przestoj.Skra to rowniez mistrz ale nieco slabszej ligi.Zespol skry ktory od niedawna gra na europejskich parkietach pokazal ze potrafi walczyc z najmocniejszymi.Skra jak narazie w LM odniosla dwa zwycieztwa i jedna porazke.Ciezko sie spodziwac od Mistrzow polski korzystnego wyniku ale zapewne powalcza.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Iraklis Saloniki - Dynamo Moskwa


Typ 2

Kurs 1.40
:zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: 3-0 Tak to jest stawiac na ruskich ...

Na poczatek składy obu drużyn :

Iraklis :

Freddy-Fanour BROOKS-MPONGKO GRE
Frank DEPESTELE BEL
Christos DIMITRAKOPOULOS GRE
Ioannis KALMAZIDIS SWE
Christos KITSIOS GRE
Andrej KRAVARIK GRE
Nils Jon Marcus NILSSON SWE
Peter OLREE USA
Theodosis PAPADIMITRIOU GRE
Nikolaos PAPAGELOPOULOS GRE
Petros PETROGLOU GRE
Gustavo SCHOLTIS ARG
Nikolaos SMARAGDIS GRE


Dynamo :

Yuriy BEREZHKO RUS
Maxim BOTIN RUS
Sergey GRANKIN RUS
Vladimir IVANOV RUS
Matey KAZIYSKI BUL
Alexander KORNEEV RUS
Pavel KRUGLOV RUS
Alexey KULESHOV RUS
Nikita LYAMIN RUS
Sergey MAKAROV RUS
Alexei OSTAPENKO RUS
Semen POLTAVSKY RUS
Vadim PUTINTSEV RUS
Igor ROSSAMAHIN RUS
Teodor SALPAROV BUL
Alexey SAMOYLENKO RUS
Valentin STRIL&#39;CHUK RUS
Igor TYURIN RUS
Alexander VOLKOV RUS




No klase zespołow widac golym okiem.Wystarczy wymienic 2 nazwiska zawodnikow Dynama : Poltavsky i Kazinsky.Jesli pamietacie ich gre z MŚ to wiecie co potrafia zrobic ???? Po drugiej stronie siatki beda mieli duzo slabszych zawodnikow.Prawde mowiac to po ostatnim sezonie nie zostalo z Iraklisu zbyt wiele, odeszli bardzo dobrzy Amerykanie : Boll i Stanley, szczegolnie ten drugi napsul nam bardzo duzo krwi podczas walki BOT Skry z Iraklisem w 1/4 zeszłorocznej LM. Iraklis przegrywa w Lidze Mistrzów jak narazie wiekszosc spotkan, jak do tej pory wygrali tylko raz z bardzo slabym ORTEC ROTTERDAM Nesselande.

Z drugiej strony Dynamo walczy o pierwsze miejsce z Sisleyem Treviso, tak wiec nie moga sobie odpuszczac takich spotkan. Mysle ze jesli tylko Dynamo zagra na normalnym poziomie i nie odpusci sobie tego spotkania to wynik moze byc tylko jeden &gt;&gt; Wygrana Gości &gt;&gt;
 
L 237

lookash

Użytkownik
Roeselare vs Lewski Sofia 1
Knack Roesleare podejmuje we włsnej hali bułgarskiego Lewski Sofia.Mecz grupy C w ktorzej rowniez gra Skra Belchatow.Oba zesply nadspodziewanie dobrze sie spisuja w tej edycji Ligi mistrzow.Knack zajmuje trzecie miejsce z takim samym bilansem meczy jak Skra oraz lider tabeli Lewski Sofia.Belgowie jedynej porazki doznali w Pireusie gdzie ulegli tamtejszemu Olimpiacosowi.Lewski przegral rowniez tylko jeden mecz.Po stronie belgow stoi argument wlasnej hali oraz publicznosc ktora zapewne zapelni kameralny obiekt do ostatniego miejsca.Mecz bedzie bardzo emocjonujacy i zaciety.O wyniku meczu moga sadzic jedna lub dwie pilki wygrane w koncowkach seta.Stawiam na zwycieztwo gospodarzy 3:1
 
M 0

mlooody

Użytkownik
Witam wszystkich.

Co sądzicie o meczu: Bot Skra Belchatow - Lube Macerata

Uważam, że Skra powinna przegrać ponieważ składa się na to sporo czynników:
- najważniejszy to zmęczenie, Wlazłego maja wysyłać na jakieś badania o ostatnim meczy atak Skry trzymał Piotrek Gruszka uważam iż na Macerate może być to stanowczo za mało
- Macerata będzie chciała się zrehabilitować za ostatnią przegraną ze Skrą
- Macerata musi wygrać bo w razie przegranej wypadną z 3 zespołów które przechodzą do dalszej fazy a taki zespół na to nie może sobie pozwolić

1 Knack Randstad Roeselare (BEL) 6 11 17:10
2 BOT Skra Bełchatów (POL) 6 11 16:11
3 Lube Banca Marche Macerata (ITA) 6 9 14:10

4 Levski Siconco Sofia (BUL) 6 9 12:11
5 Aon hotVolleys Wiedeń (AUT) 6 7 9:16
6 Olympiakos Pireus (GRE) 6 7 7:17

Mój typ Bot Skra Belchatow - Lube Macerata typ2 kurs:1,90
 
W 2

wislak

Forum VIP
Poki co to Lube sie nie pokazalo jakos nadzwyczajnie, w 1 meczu tez Skra robila co chciala. Dla mnie to nobet bo ja nie gram nigdy przeciwko Polakom. Wlazly moze i zmeczony ale on zawsze wymiata czasem nawet jak wymeczony jest. Mysle ze Skra u siebie to moze nawet wygrac jakos w Tie breaku
 
L 0

lurker

Użytkownik
Przede wszystkim to Wlazły nie zagra w tym meczu !. W dzisiejszym spotkaniu z Lube Banca Macerata nastąpi bardziej spektakularna zmiana. Mariusza Wlazłego zastąpi Paweł Maciejewicz. Pierwszy atakujący mistrzów Polski rozpoczął właśnie urlop. Miał już w tym tygodniu jeden dzień wolny, wczoraj trenował indywidualnie, a po meczu z Włochami odpocznie trochę dłużej.
źródło - siatka.org
 
W 2

wislak

Forum VIP
to sorki nie wiedzialem :;/: no to moze byc ciezko ???? ale ja i tak raczej wierze w naszych :jezora: co bedzie to zobaczymy, ale teraz juz mi wszystko sie zakrecilo jak MAriusz nie gra :/
 
new 0

new

Użytkownik
Macerata powoli odbija się od dna... W lidze coraz lepiej i w końcu trzeba myśleć o lidze mistrzów. Mysle ze dzisiaj skra nie podoła..
 
W 2

wislak

Forum VIP
No mieliscie racje, pogorm 3:0 :/ Jednak Wlazły znaczy wiele dla Skry... jak odejdzie po sezonie to ten klub moze przestrac istniec tak jak niegdys mostostal... odszedl juz trener i Winiarski wiec Wlazły to bedzie koniec ;/ :siata:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Popieram!!!.Bez Wlazłego Skra nie istnieje,o czym przekonaliśmy się w dzisiejszym meczu.W drugim secie Skra nawiązała zaciętą walke ale tez poległa,pierwszego i trzeciego gładko przegrała.Lube Banca Marche Macerata należy do najlepszych zespołów świata więc nie ma co się tak bardzo martwic porażką.Wlazły też musiał dostać &#39;&#39;troszke&#39;&#39; odpoczynku bo on gra już bardzo długi okres bez odpoczynku więc należało mu się.Oby w następnych spotkania Skra schodziła z parkietu jako zwycięsca :mrgreen:
???? ???? ????
 
M 0

mlooody

Użytkownik
Dzisiejsze dwa mecze:
Olympiakos Piraeus - Levski Siconco Sofia
Vojvodina Novolin Novi Sad - DHL Ostrava


co o nich sądzicie?

W pierwszym meczu Olympiakos Piraeus - Levski Siconco Sofia wydaje mi się, że Levski, powinien wygrać.
Ostatni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem
Levski Sofia - Olympiakos Pireus (3:0) (26:24, 25:18, 25:22)
Levski ma jeszcze szansę aby być w dalszej trójce która awansuje do dalszej części LM ale aby to zrobić muszą dziś wygrać. Bułgarzy po zdobyciu brązowego medalu na mistrzostwach nabrali chęci do wygrywania i grania z najlepszymi. Warto jeszcze dodać, że kurs na Levskiego w bet-at-home wynosi 2,10
Mój typ
Olympiakos Piraeus - Levski Siconco Sofia typ2 kurs 2,10

Drugi mecz:
Vojvodina Novolin Novi Sad - DHL Ostrawa

Ciężko doszukiwać się faworyta w tym meczu. Obie ekipy straciły już szanse na awans do dalszej części rozgrywek LM. Ostatni mecz tych drużyn zakończył się wygraną Ostrawy
DHL Ostrava - Vojvodina Novi Sad (3:0) (25:15, 25:16, 25:21)
Jeśli Ostrawa zagra w podstawowym składzie to spokojnie wygra lecz niestety nie posiadam takich informacji jakim składzie będą grać. Za Vojvodiną przemawia fakt gry na własnym boisku, oraz to, że prawdopodobnie będą chcieli pokazać się jak z najlepszej strony przed swoimi kibicami wiec prawdopodobnie zagrają pełnym składem jak będzie czas pokaże ale skłaniam się bardziej w stronę wygranej Vojvodiny.
Mój typ

Vojvodina Novolin Novi Sad - DHL Ostrawa typ1 kurs:1,75

Co Wy sądzicie o tych meczach?
 
A 0

arton10

Użytkownik
Witam! Ja postawiłem zupełnie odwrotnie na Olimpakos bo mysle, że się w koncu przełamią i coś wygrają i dlatego, że mecz u siebie oraz na Vojvodine, chociaż patrząc na wyniki zaczynam watpic w moje typy. Pozdr
 
raul 0

raul

Użytkownik
ja postawiłbym na panathinaikos- są zajebiści, ale z drugiej strony włosi to włosi jednak...

Bez takich słów mi tu.....
daimler ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom