>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Juniorów

Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Pozwoliłem sobie założyć temat najlepszej żużlowej ligi świata. Pierwsza rudna odbyła się dla koneserów i trwała 3,5 godziny. Motory na trybunach duble niepełne obady biegowe i wiele innych sytuacji które podkreślają, że prawdziwy zużel jest w LJ lub DMPJ. Dziś kolejna odsłona hitu. O 15 rozpoczyna się druga runda w Częstochowie. Ku mojemu zdzwieniu sts wystawił na ten szlagier kursy.
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Pozwoliłem sobie założyć temat najlepszej żużlowej ligi świata. Pierwsza rudna odbyła się dla koneserów i trwała 3,5 godziny. Motory na trybunach duble niepełne obady biegowe i wiele innych sytuacji które podkreślają, że prawdziwy zużel jest w LJ lub DMPJ. Dziś kolejna odsłona hitu. O 15 rozpoczyna się druga runda w Częstochowie. Ku mojemu zdzwieniu sts wystawił na ten szlagier kursy.
Zielona to bierze po kursie 1.85 najbardziej równy skład
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Kupon
Liga Juniorów Częstochowa godzina 15
Buk STS
Typ:
Częstochowa - Lublin -2
Grudziądz - Rybnik - 1
Kurs 3,34

Na początek para, która prezentuję poziom ze wskazaniem na Lublin. W ostatnich zawodach w Gorzowie Lubelaki zdobyły 19 pkt jednak zauważyć trzeba słabszą postawę Trofimowa. Częstochowa pojechała na 16 punktów i w ich przypadku uważam to za dobry występ w granicach możliwości. Obie drużyny jadą we dwóch gdyż zarówno Król jak i Firmuga są tylko tłem . Dziś tak wysoki kurs na Lublin zawdzięczamy tylko tym, że Liga jest w Częstochowie, jednak według mnie to para Motoru ma większe dyspozycję poprawić swój ostatni wynik niż Częstochowy. Do tego aby typ był trafiony potrzebujemy lepszej jazdy Trofimowa.
Druga para będzie krótko - RYBNIK - obecnie nie posiada juniorów na poziomie ekstraligowym. Nie ma co się rozpisywać. w stawce liczył się tylko Tudzież a Wypór i Giera nie łapali się na szprycę. Tak wysoki kurs na również słabych ale nie beznadziejnych juniorów GKM biorę do dubla
Stawka spokojna bo to mimo wszystko młodzi ludzie, którzy rzadko odpuszczają.
Post automatycznie złączony:

Zielona to bierze po kursie 1.85 najbardziej równy skład
Dokładnie tak - jako jedyni jadą w trójkę, Reszta ekip mniej lub bardziej na tego trzeciego nie ma co liczyć.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
B. Kowalski - M. Tudzież (liczą się pierwsze cztery starty)
M. Tudzież @2.33 STS6-8

Na dziś dość nietypowy typ. Zajrzałem do oferty STS, który o dziwo wystawił kursy na dzisiejszą rywalizację młodzieżowców. Co prawda zakładów nie ma zbyt wiele, ale znalazłem coś, co mnie zainteresowało i to jedyne zdarzenie, które gram.
W pojedynku H2H bukmacher zdecydowanie wyżej ceni Bartka Kowalskiego niż Mateusza Tudzieża, co według mnie nie do końca odzwierciedli tor, choć oczywiście mogę się mylić.
Bartek to trzeci junior Włókniarza, a w piątek miał okazję do pierwszych w tym sezonie biegów w PGE Ekstralidze. Niestety występ mizerny, trzy zera na koncie i nie zapowiada się, aby młody zawodnik poziomem deptał po piętach Miśkowiakowi i Świdnickiemu. Pierwsza runda w Grudziądzu była dla niego przyzwoita. Siedem oczek na koncie dał mu dziewiąty indywidualny rezultat. Dziś jedzie na swoim torze, więc powtórka to dla niego minimum, jakie chciałby osiągnąć.
Mateusz Tudzież to zawodnik beniaminka najwyższej klasy w Polsce PGG ROWu Rybnik. Pojechał do tej pory w pięciu meczach, co łącznie dało czternaście biegów. Średnia meczowa młodego żużlowca również mizerna, bo zaledwie punkt na mecz. Z najlepszej strony pokazał się w pojedynku ze Stalą Gorzów, kiedy to dwukrotnie za plecami przywiózł Iversena. Poza tym punkty "ciuła" w biegach młodzieżowych. Co ważne, zaczął regularnie wygrywać ze swoim kolegą z drużyny Kamilem Nowacki, który zasłynął kibicom przywożąc w jednym z biegów w pojedynkę remis z wyżej wymieniona Stalą.
Oglądając mecze ROWu odnoszę wrażenie, że Mateusz jest mega odważnym i przebojowym zawodnikiem, co w połączeniu z młodzieńczą bojaźliwością kończy się czasem, jak z Falubazem na inaugurację. Wydaje mi się jednak, że te czternaście biegów w tym sezonie zrobi swoje i Tudzież zrobi dziś dobry wynik, choć już w Grudziądzu było naprawdę nieźle. Zaliczył tam dziewięć oczek w tym jeden upadek w biegu w którym wiózł "dwójkę", więc mogło być jeszcze lepiej. Młodzieżowcowi PGG nie zabraknie dziś przebojowości i odwagi, a w starciach z rówieśnikami ma dużo większe szanse niż w pojedynkach na ekstraligowych torach.
Tak naprawdę jedynym atutem, który przemawia za Kowalskim jest tor, jednak czy jest to aż tak duży atut, aby wygrać z Mateuszem? Wydaje mi się, że nie i to ten drugi ma dziś szansę na większy dorobek punktowy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Chora sytuacja i chora akcja. Rozumiem, że regulamin jest regulaminem, ale młodzi powinni móc jeździć. Szkoda bo można było anulować mu trójkę w 1 biegu. Tak wiemy jedno po 15 minutach że typ przy zielonym stoliku idzie do kosza...
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
I wtopa z Lublinem zawody młodzieżowe A on wyklucza Lamparta za opony jak pech to pech Ten sędzia to ładny wzrok musi mieć żeby zobaczyć że inna opona jest pajac turniej młodzieżowy żeby pojeździć mogli to wyklucza zawodnika
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom