>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Liga hiszpańska ACB oraz niższe ligi hiszpańskie - 2011/2012

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Valencia-Barcelona 2 1,30 Bet365

Barcelona prowadzi 2-1 w rywalizacji do trzech zwycięstw i jutro pieczętuje awans.Szacunek dla Valencii,nieźle grają w tym roku,z Barcą pokazali charakter wygrywając w Katalonii ale to tyle.Barcelona zbyt mocna co pokazał game 3 w Valencii.Jutro Barcelona kończy rywalizację 3-1 bo nie ma co robić game 5 i niepotrzebnej nerwówki,jest lepsza i tyle,pozostanie jej czekać na finałowego rywala.


Nie ma co się bawić w handi bo różnie może być aczykolwiek według mnie Barca pokryje te -6,5 ale zwycięstwo dużo,dużo pewniejsze,kursy niższy ale lepiej dołożyć stawkę niż potem niepotrzebnie się martwić o hc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samin1 524

samin1

Użytkownik
Barcelona - Real ▶ 1.20 - 4.00 ; HC +/-7,5.
Kursy z ... . HC też na bardzo ciekawym poziomie. Barcelona to już nie ten zespół co kiedyś. Głośno mówi się o wietrzeniu po sezonie i nie ma co się dziwić. Pakę mają ale nic nie grają. Faworyzowanie w tym meczu ich jest moim zdaniem nonsensem. Velickovic w mega formie (wjazdy jak i tróje wali na zawołanie), po drugiej stronie krój Juan bez formy snuje się po boisku i zbiera faule co przekłada na punkty (niemniej może i odpalić te swoje rzuty w każdej chwili).
Pod koszem aż takiej przewagi Barcy nie widzę jak w innych meczach bo Tomic jest w stanie powstrzymać Donga i Frankiego - (vasquez).
Obwód ... to może tak jak w meczu z Oly .. wjeżdżać i patrzeć jak puchnie ;-).
Co można zarzuć Królewskim ? a to że są strasznie niestabilni, że pozwalają sobie odjechać bo czasami walą rzuty jak jeźdźcy bez głowy.
Wszystko zweryfikuje pierwszy mecz. Ja ryzykuję i przychylam się do Realu po takim sporym kursie.
POWODZENIA
-------------
E: ten mecz jakim wynikiem się nie skończy jest ostatnim w tej rywalizacji jaki zagram ;-) Barca odrobiła stratę -17 pod koniec 3Q. 44s do końca i Real ma piłkę...
HC spokojnie siadło i mam nadzieję że ktoś skorzystał, natomiast kurs perełka 4.00 do ostatnich sekund będzie się ważył.
EH...... jak można było to przegrać... polecam ostatnie 25s obejrzeć !! i potem to jak trener Real-u schodził do szatni.
Koniec typowania tego finału, jest zbyt nieprzewidywalny. Polecam grać na żywo :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Mellila-Menorca 2 1,72 Bet365 ⛔

Menorca prowadzi 2-0,grają do trzech zwycięstw,dzisiejsi goście wcześniej bez większych problemów La Palmę i Navarrę,Mellila wymęczyła zwycięstwa z Lleidą i Caceres,teraz wyraźnie przegrała w Menorce i wątpie by dzisiaj mocniej powalczyła,według mnie zmęczenie daje o sobie znać po rywalizacjach z Lleidą i Caceres,Menorca wypoczęta wydaje się dużo lepszym zespołem.Kurs niezły.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Melilla-Menorca 2 1,96 Pinnacle ✅

Spróbować trzeba ponownie.Melilla wygrała trzecie spotkanie,doprowadzając rywalizację do stanu 2-1 na korzyść jutrzejszych gości.Trzeba podkreślić,że Malilla bardzo dobrze weszła w mecz,po Q1 mieli +14 a do HT aż +19.Menorca w drugiej połowie rzuciła się do odrabiania strat ale na -5 się skończyło.Goście z pewnością wyciągnął konsekwencję i zagrają lepiej,przede wszystkim w początkowych fragmentach spotkania.Kurs zachęca do zagrania na Menorcę,prowadzą 2-1 w rywalizacj do trzech zwycięstw i mają przewagę psycholigczną(bo oni wygrać W Melilli nie muszą a gospodarze tak).
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Real Madryt - Barcelona(+3.5 pkt.) 1.80 4/10

Powszechnie wiadomo co sądze o zalosnym klubie z Katalonii lecz nasze prywatne preferencje musza odejsc na bok jak w gre wchodza buki. Chociaz paradoksalnie pierwsze dwa mecze finalowe wlasnie potwierdzaja owa teorie o FCB. Pamietamy wszyscy Final Four Euroligi 2012 i play off ligowe w sezonie 2009/2010. Oporcz fatalnej mentalnosci ten druzyny, problemem jest rowniez trener. Hiszpanski Winnicki psuje bardzo wiele na boisku swoja pseudo taktyka i rotacjami. Do tego meczu zakladam ryzykowna i optymistyczna wersje, ze skoro skompromitowali sie w Euroleague to chociaz w lidze powalczą o kolejne mistrzostwo. Poki co nie widac aby tak wlasnie bylo. W pierwszym meczu pozwolili odjechac Realowi na prawei 20 punktow a wygrali ostatecznie po fartownym rzucie Huertasa w ostatniej sekundzie za trzy w biegu. Drugi mecz do polowy remisowy, trzecia kwarta slaba z obu stron ale ekipa z Katalonii zrobiła sobie przewage +7. Wydawalo sie, ze mecz jest pod kontrola. Nic bardziej mylnego. Po raz enty pokazali, ze nie maja jaj. Real przycisnal, rzucil 26 punktow a Barca odpowiedziala zaledwie polowa tego. Efekt byl taki, ze zrobilo sie 1-1 a teraz gramy w Madrycie. Kursy na pierwsze dwa mecze byly nieporozumieniem. Teraz nagle na Bace z 1.30 na 2.30 bo graja w obcej hali. Troche przesada bo Real wcale nie dysponuje lepszym skladem. Kluczem jest postawa FCB. Wedlug mnie to mecz rowny 50 na 50 wiec z malym handi powinno byc ok bo zapewne mecz bedzie zaciety do konca a podstawa i tak jak zawsze bedzie livebetting.

No i mamy to co zwykle, Barca bez ambicji jedyne co potrafia to sie pobic z graczami Realu, kibice Realu co skandowali to kazdy slyszal, katalonczycy nie zasluguja nawet na 1% szacunku ale to bylo juz dawno wiadome. A hiszpanski winnicki dzis wymiotl jak zwykle.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Real-Barcelona

Sam nie wiem kto wygra w tym spotkaniu,teoretycznie na papierze (przynajmniej dla mnie) Barcelona to lepsza ekipa ale ten sezon nie jest zbyt udany dla Blaugrany.Real lubi zaskakiwać,na wyjazdach spisywał się fatalnie ale nie najlepszą formę Barcy potrafił w piątek wykorzystać.Teoretycznie w domu powinno być łatwiej dla Królewskich ale Katalończycy to nie byle kto i łatwo z pewnością nie będzie.Co do zwycięzcy to no bet ale dużo punktów nie powinno tutaj paść.Rzadko kiedy między tymi zespołami pada więcej niż 152 punkty,kluczem do zwycięstwa powinna być solidna defensywa,oba zespoły nie lubią zbyt szybko rozgrywać piłki co powinna sprzyjać temu typowi.


under 152,5 1,57 Bet365 ✅



Barcelona na kolanach dzisiaj,bardzo ciekawe czy się podniosą już na następne spotkanie w Madrycie,według mnie nie ale jak będzie się zobaczy ;)

Under po Q1 wątpliwy był ale Real dał radę z difensem ????
 
C 334

copper

Użytkownik
Kursy moim zdaniem teraz są dobrze ustawione, w pierwszych spotkaniach po ok.1,30 na Barcelone to był śmiech na sali. Z wielkiej drużyny z poprzednich sezonów została tylko nazwa i chyba tym się kieruja wystawiający kursy. Barcelona już od dłuższego czasu gra słabo i nie przypomina świetnie poukładanej mielacej przeciwników maszynki jaką byli kiedyś. Ich obrona z której słyneli tez nie jest juz tak szczelna. Real moim zdaniem ma w chwili obecnej mocniejszą drużynę, ze świetnie działającą ofensywą prowadzoną przez giganta Tomica. Mój typ:

over 76,5pkt Real kurs 1,85
over 150pkt w meczu 2,05

Real 85-59....wiedziałem że Barcelona jest bez formy ale dziś to już się skompromitowali....żenująco cała drużyna zagrała...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom