>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga C 2018/2019

Status
Zamknięty.
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Team-by-team state of play
Albania: C1 – position to be confirmed
To play: 17/11 v Scotland (h)
▪ Will be confirmed in third place in the three-team group if they do not beat Scotland. However, will only be relegated if their record is worse than all the other third-placed teams in League C after taking out their results against the teams finishing fourth.
Andorra: D1 – out of contention
To play: 19/11 v Latvia (h)
▪ Cannot be promoted.
Armenia: D4 – position to be confirmed
Still to play: 16/11 v Gibraltar (a), 19/11 v Liechtenstein (a)
Austria: B3 – position to be confirmed
To play: 18/11 v Northern Ireland (h)
▪ Austria&#39;s home draw with Bosnia and Herzegovina on Thursday confirmed them in second place.
Azerbaijan: D3 – position to be confirmed
Still to play: 17/11 v Faroe Islands (h), 20/11 v Kosovo (a)
▪ Will be promoted with two wins in November.
Belarus: D2 – position to be confirmed
To play: 18/11 v San Marino (a)
▪ Will be promoted with a draw.
Belgium: A2 – position to be confirmed
To play: 18/11 v Switzerland (a)
▪ Belgium will reach the finals with a draw.
Bosnia and Herzegovina: B3 – promoted
To play: none
▪ Their 0-0 draw in Austria on Thursday sealed promotion.
Bulgaria: C3 – position to be confirmed
To play: 16/11 v Cyprus (a), 19/11 v Slovenia (h)
Croatia: A4 – position to be confirmed
To play: 18/11 v England (a)
▪ Croatia will reach the Finals with a win but will be relegated with a loss or 0-0 draw.
Cyprus: C3 – position to be confirmed
To play: 16/11 v Bulgaria (h), 19/11 v Norway (h)
▪ A win in either game would ensure they do not finish fourth, two victories would give them a chance of promotion if neither Norway nor Bulgaria beat Slovenia.
Czech Republic: B1 – position to be confirmed
To play: 19/11 v Slovakia (h)
▪ Cannot be promoted but a draw with Slovakia would ensure they are not relegated.
Denmark: B4 – position to be confirmed
To play: 16/11 v Wales (a), 19/11 v Republic of Ireland (h)
▪ Will be promoted with a win in Wales, or if they draw then beat Ireland.
England: A4 – position to be confirmed
To play: 18/11 v Croatia (h)
▪ England will reach the Finals with a win but will be relegated with a loss or a score draw.
Estonia: C2 – relegated
To play: 18/11 v Greece (a)
▪ Were relegated after Thursday&#39;s loss to Hungary.
Faroe Islands: D3 – position to be confirmed
To play: 17/11 v Azerbaijan (a), 20/11 v Malta (a)
Finland: C2 – promoted
To play: 18/11 v Hungary (a)
▪ Were promoted despite their 1-0 loss in Greece as they are three points clear of that team, the only ones that can catch them, and beat them 2-0 at home.
France: A1 – position to be confirmed
To play: 16/11 v Netherlands (a)
▪ Will reach the finals with a draw in Rotterdam.
FYR Macedonia: D4 – position to be confirmed
To play: 16/11 v Liechtenstein (a), 19/11 v Gibraltar (h)
▪ Will be promoted if they secure at least four points in November.
Georgia: D1 – promoted
To play: 19/11 v Kazakhstan (h)
▪ Their 3-0 win in Latvia on 16 October sealed promotion.
Germany: A1 – position to be confirmed
To play: 19/11 v Netherlands (h)
▪ Will be relegated if they do not win, and will be down three days earlier if the Netherlands beat France.
Gibraltar: D4 – position to be confirmed
To play: 16/11 v Armenia (h), 19/11 v FYR Macedonia (a)
Greece: C2 – position to be confirmed
To play: 18/11 v Estonia (h)
▪ Cannot be promoted.
Hungary: C2 – position to be confirmed
To play: 15/11 v Estonia (h), 18/11 v Finland (h)
▪ Cannot be promoted.
Iceland: A2 – relegated
To play: none
▪ The 2-1 home loss to Switzerland on 15 October confirmed their relegation.
Israel: C1 – position to be confirmed
To play: 20/11 v Scotland (a)
▪ Will be promoted with a point in Scotland.
Italy: A3 – position to be confirmed
To play: 17/11 v Portugal (h)
▪ Have a chance to reach the finals if they beat Portugal and the European champions do not defeat Poland three days later.
Kazakhstan: D1 – out of contention
To play: 19/11 v Georgia (a)
▪ Cannot be promoted.
Kosovo: D3 – position to be confirmed
To play: 17/11 v Malta (a), 20/11 v Azerbaijan (h)
▪ Will be promoted if they win in Malta and Azerbaijan do not beat the Faroe Islands.
Latvia: D1 – out of contention
To play: 19/11 v Andorra (a)
▪ Cannot be promoted.
Liechtenstein: D4 – position to be confirmed
To play: 16/11 v FYR Macedonia (h), 19/11 v Armenia (h)
Lithuania: C4 – position to be confirmed
To play: 17/11 v Romania (a), 20/11 v Serbia (a)
▪ Must win both games and hope Romania lose in Montenegro on 20 November to have a chance of avoiding relegation. Cannot be promoted.
Luxembourg: D2 – position to be confirmed
To play: 18/11 v Moldova (a)
▪ Luxembourg will be promoted if they win, and Belarus lose to San Marino.
Malta: D3 – out of contention
To play: 17/11 v Kosovo (h), 20/11 v Faroe Islands (h)
▪ Cannot be promoted.
Moldova: D2 – position to be confirmed
To play: 18/11 v Luxembourg (h)
▪ Could be promoted on overall goal difference or goals scored if they win, and Belarus lose.
Montenegro: C4 – position to be confirmed
To play: 17/11 v Serbia (a), 20/11 v Romania (h)
▪ Will be promoted if they win both November matches.
Netherlands: A1 – position to be confirmed
To play: 16/11 v France (h), 19/11 v Germany (a)
▪ Will ensure a finals place with two November wins.
Northern Ireland: B3 – relegated
To play: 18/11 v Austria (h)
▪ Austria’s point against Bosnia and Herzegovina on Thursday confirmed Northern Ireland’s relegation.
Norway: C3 – position to be confirmed
To play: 16/11 v Slovenia (a), 19/11 v Cyprus (a)
Poland: A3 – relegated
To play: 20/11 v Portugal (a)
▪ The 1-0 home loss to Italy on 14 October confirmed their relegation.
Portugal: A3 – position to be confirmed
To play: 17/11 v Italy (a), 20/11 v Poland (h)
▪ Will reach the finals with a draw in Italy.
Republic of Ireland: B4 – position to be confirmed
To play: 19/11 v Denmark (a)
▪ Cannot be promoted; will be relegated unless Denmark lose to Wales, then Ireland win in Aarhus.
Romania: C4 – position to be confirmed
To play: 17/11 v Lithuania (h), 20/11 v Montenegro (a)
Russia: B2 – position to be confirmed
To play: 20/11 v Sweden (a)
▪ Will be promoted with a point in Solna, and could go up three days earlier if Sweden do not beat Turkey.
San Marino: D2 – will finish fourth
To play: 18/11 v Belarus (h)
▪ Cannot be promoted.
Scotland: C1 – position to be confirmed
To play: 17/11 v Albania (a), 20/11 v Israel (h)
▪ Will be promoted with two wins in November.
Serbia: C4 – position to be confirmed
To play: 17/11 v Montenegro (h), 20/11 v Lithuania (h)
▪ Serbia will be promoted on 17 November if they win and Romania fail to beat Lithuania.
Slovakia: B1 – position to be confirmed
To play: 16/11 v Ukraine (h), 19/11 v Czech Republic (a)
▪ Will be relegated if they do not win either November game.
Slovenia: C3 – position to be confirmed
To play: 16/11 v Norway (h), 19/11 v Bulgaria (a)
▪ Cannot be promoted; will finish fourth unless they pick up at least four points in November in the hope of overtaking Cyprus (who have a superior head-to-head).
Spain: A4 – position to be confirmed
To play: none
▪ Spain will seal a place as finalists if England and Croatia draw on Sunday.
Sweden: B2 – position to be confirmed
To play: 17/11 v Turkey (a), 20/11 v Russia (h)
▪ Will be promoted with two wins in November. Will be relegated if they lose in Turkey or if they fail to win either November game.
Switzerland: A2 – position to be confirmed
To play: 18/11 v Belgium (a)
▪ Switzerland will seal a place as finalists with a two-goal, 1-0 or 2-1 victory against Belgium.
Turkey: B2 – position to be confirmed
To play: 17/11 v Sweden (h)
▪ Cannot be promoted; will be relegated if they lose to Sweden.
Ukraine: B1 – promoted
To play: 16/11 v Slovakia (a)
▪ The 1-0 win against the Czech Republic on 16 October sealed a League A berth.
Wales: B4 – position to be confirmed
To play: 16/11 v Denmark (h)
▪ Will be promoted with a win.

Z wczoraj.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Poniedzialek 20.45
Bulgaria-Slowenia⛔
Cypr-Norwegia✅
Typ Bulgaria kurs 1.75
Typ Norwegia 1.55
Bet365
Oba teamy maja po 10pkt i dzis aby awansowac musza wygrac swoje pojedynki. Dodatkowo Slowenia aby sie utrzymac musi wygrac ze wspomniana Bulgaria ,ktora gra u siebie na prawde dobrze.
Cypryjczycy jakos uratowali ten remis z bulgaria ale byli wyraznie slabsi,jednak to zawsze goracy teren.dzis ma byc idealna pogoda do gry.Norwedzy beda nacierac caly mecz.Mozna zaatakowac rogi dla Norwegow ,bo cypr zazwyczaj broni wynikow.
Kartki w obu meczach takze do gry.
Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Poniedzialek 20.45
Bulgaria-Slowenia
Cypr-Norwegia
Typ Bulgaria kurs 1.75
Typ Norwegia 1.55
Bet365
Oba teamy maja po 10pkt i dzis aby awansowac musza wygrac swoje pojedynki. Dodatkowo Slowenia aby sie utrzymac musi wygrac ze wspomniana Bulgaria ,ktora gra u siebie na prawde dobrze.
Cypryjczycy jakos uratowali ten remis z bulgaria ale byli wyraznie slabsi,jednak to zawsze goracy teren.dzis ma byc idealna pogoda do gry.Norwedzy beda nacierac caly mecz.Mozna zaatakowac rogi dla Norwegow ,bo cypr zazwyczaj broni wynikow.
Kartki w obu meczach takze do gry.
Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych.
Słowenia już spadła bo liczy się bezpośredni mecz, to Cypr walczy o utrzymanie z Czarnogórą/Rumunią i w przypadku wygranej na 100% się utrzymają, dlatego granie Norwegii po 1.50 średnio się opłaca i według mnie lepszą opcją na ten mecz jest Cypr handi +1.5 po takim samym kursie. Norwegia na wyjazdach gra dużo słabiej niż u siebie, poza meczem z San Marino rok temu, dwoma bramkami wygrali ostatnio w 2014 roku z Maltą. Pisanie, że to Cypryjczycy uratowali remis z Bułgarią jest trochę nie prawdą nawet jeśli Bułgarzy atakowali cały mecz to bramka na 1:1 wpadła w 89 minucie z karnego. Cypr u siebie potrafi powalczyć z lepszymi drużynami jak choćby w tej LN remis z Bułgarią i wygrana ze Słowenią czy w poprzednich eliminacjach wygrana z BiH.
W drugim meczu popieram granie na Bułgarów, Słoweńcy jak już wspomniałem spadli a Bułgarzy walczą o awans do Dywizji B i zwycięstwo jednobramkowe może nie starczyć. Jest to chyba jeszcze bardziej niż Norwegowie drużyna własnego boiska. Potrafią u siebie pokonać Szwecję czy Holandię a na wyjeździe nie potrafią wygrać w Luksemburgu czy na Białorusi. Na ostatnie 8 meczów o stawkę u siebie wygrali 7 przegrywając jedynie minimalnie z Francją. Słowenia na wyjeździe prezentuje się miernie, na ostatnie 7 meczy wygrali 1 a pozostałe 6 przegrali, ledwie w dwóch potrafili strzelić bramkę.
Bułgaria 1.74
Słowenia nie strzeli 2.02 Fortuna.
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Słowenia już jest na pewno ostatnia. Trzy punkty straty do Cypru i bezpośrednio gorsi id nich. W tej lidze C jeden zespól z 3 miejsca jeszcze spada. Cypr i Czarnogóra mają po jednym punkcie w tej tabeli 3 miejsc. Bułgaria i Norwegia mają równiutk bilans bezpośrednio starć Bułgarzy gorsi o jedną bramkę w tabeli. Dziś muszawygracm i to wysoko wyżej od Norwegii. Kurs na hc kuszacy
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Z racji,ze Bulgarzy musza wygrac wysoko aby miec lepszy bilans i zapewne tak sie stanie to Norwedzy beda tak samo szybko reagowac i dlatego kursy na hc -1.5 dla Norwegii wszedzie spadaja. Fakt ,ze trudno tu ocenic ile bramek dla kogo padnie ,bo Cypr bedzie sie takze bil a bilans u siebie ma ostatnio korzystny pomijajac bilans h2h z Norwegia gdzie zazwyczaj mieli oklep
 
S 8

sooko

Użytkownik
Jest mi ktoś w stanie wyjaśnić czemu na STS kurs na to że nie będzie czerwonej kartki w meczu Szkocja Izrael wynosi aż 4,14? Sprawdziłem z ciekawości Fortunę i LV, tam w ogóle nie można takiego zakładu postawić. Rozumiem, że mecz będzie agresywny, że będą żółte kartki, ale żeby dawać tylko 1,16 na czerwoną? Panowie będą grali z kastetami czy jak?
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
Jest mi ktoś w stanie wyjaśnić czemu na STS kurs na to że nie będzie czerwonej kartki w meczu Szkocja Izrael wynosi aż 4,14? Sprawdziłem z ciekawości Fortunę i LV, tam w ogóle nie można takiego zakładu postawić. Rozumiem, że mecz będzie agresywny, że będą żółte kartki, ale żeby dawać tylko 1,16 na czerwoną? Panowie będą grali z kastetami czy jak?
Już nie ma tego zakladu, może wkradł im się jakiś błąd
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Bułgarzy to fenomen, to jest banda cieniasów, którzy grają ponad stan (zwycięstwo ze Szwecją czy Holandią podczas poprzednich eliminacji), dziś być może również dadzą rady, ale ja im nie ufam i po tym kursie moim zdaniem zdecydownie nie warto. Norwegia to co innego, nawet mimo wyjazdu, grają z najsłabszym zespołem grupy, i graja naprawdę poukładaną piłkę. Widziałem pierwszy mecz tych drużyn, i wyglądał on mniej więcej jak potyczka z San Marino, goście tylko wybijali piłkę jak najdalej.
Norwegia 1,52 Unibet
Bułgaria over 5,5 roznego
Bułgaria potrzebuje wygrać golem więcej niż Norwegia, więc musi cisnąć od początku, i w zasadzie bez przerwy, bo absolutnie nie wierzę że tutaj łatwo osiągną jakąś dużą przewagę.
no i bet oczywisty. over 4,5 kartki Czechy- Słowacja teraz śrubki (1,38 na unibecie), ja rano w stsie złapałem po 1,7 (dorzuciłem 76ers z nba na zbicie podatku i zagrałem za 2k)
Sędziuje Rocchi, a więc ktoś kto gra kartki wie czego się spodziewać. Poza tym &quot;waga&quot; meczu, przegrywający spada ligę niżej, no i ekstra kwestie polityczne.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Bułgarzy to fenomen, to jest banda cieniasów, którzy grają ponad stan (zwycięstwo ze Szwecją czy Holandią podczas poprzednich eliminacji), dziś być może również dadzą rady, ale ja im nie ufam i po tym kursie moim zdaniem zdecydownie nie warto. Norwegia to co innego, nawet mimo wyjazdu, grają z najsłabszym zespołem grupy, i graja naprawdę poukładaną piłkę. Widziałem pierwszy mecz tych drużyn, i wyglądał on mniej więcej jak potyczka z San Marino, goście tylko wybijali piłkę jak najdalej.
Norwegia 1,52 Unibet
Bułgaria over 5,5 roznego
Bułgaria potrzebuje wygrać golem więcej niż Norwegia, więc musi cisnąć od początku, i w zasadzie bez przerwy, bo absolutnie nie wierzę że tutaj łatwo osiągną jakąś dużą przewagę.
no i bet oczywisty. over 4,5 kartki Czechy- Słowacja teraz śrubki (1,38 na unibecie), ja rano w stsie złapałem po 1,7 (dorzuciłem 76ers z nba na zbicie podatku i zagrałem za 2k)
Sędziuje Rocchi, a więc ktoś kto gra kartki wie czego się spodziewać. Poza tym &quot;waga&quot; meczu, przegrywający spada ligę niżej, no i ekstra kwestie polityczne.
Faktycznie patrzylem i nie wierzylem, ze Bułgarzy nie chca tego wygrac.Od poczatku Stojanov pelny. Maja jeszcze jeden mecz w zanadrzu...kurs byl kuszacy ale jednak mina.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Szkocja - Izrael
Typ: Czerwo⛔ dal 5 żk szkoda...
Kurs 4.3 totomix
Ludzie drodzy, tam beda mawaszi ,maigery i inne kakato latały.Nogi pourywane, a do tego idealny kolorowy porucznik Tobias Welz,ktory lubi ubarwic mecz. Szkocja walczy o awans a Zydzi nogi nie odstawia.mecz duzej stawki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom