>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga ACB (Hiszpania) 2017/2018

Status
Zamknięty.
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
San Pablo Burgos - Bilbao godz. 20.30
2 / 3.24⛔
2(+6,5) / 1.85✅
Bilbao powyżej 79,5 pkt / 1.74✅
Ostatnia kolejka rundy zasadniczej i pojedynek zespołów z jasną już sytuacją w tabeli. Beniaminek Burgos z pewnym już utrzymaniem, czternasta pozycja i bilans 12-21, Bilbao natomiast żegna się z rozgrywkami, przedostatnie miejsce w tabeli z bilansem 8-25. Kompletnie nieudany sezon dla Bilbao, spadek po czternastu sezonach gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ta drużyna która w ostatnich latach w Hiszpanii zostawiła fajny kawałek historii koszykówki tego kraju - m.in. wicemistrzostwo Eurocup (siedem sezonów w tych rozgrywkach), ćwierćfinał Euroligi czy też wicemistrzostwo kraju, spore osiągnięcia jak na bardzo młodą drużynę (założono klub w 2000 roku). Liczę tutaj przede wszystkim na to, że zawodnicy Bilbao znajdą jeszcze na tyle ambicji w sobie, żeby chociaż w miarę z twarzą, pożegnać się z tymi rozgrywkami. Dostają dzisiaj ekipę beniaminka, od której absolutnie nie odstają pod względem potencjału kadrowego, oczywiście wyniki i pozycja w tabeli pokazuję coś innego, ale dla mnie nie ma tutaj aż takiej dużej różnicy, jak mogłyby wskazywać kursy. Kolejna rzecz, mogąca dawać nadzieję na lepszą grę Bilbao, to ostatni mecz w karierze ich gracza Alexa Mumbru (też kawałek historii hiszpańskiej koszykówki m.in. mistrz Świata, Europy czy wicemistrzostwo olimpijskie, 20 sezonów w najwyższej klasie rozgrywkowej - w barwach Realu, Joventut i Bilbao). Może koledzy z zespołu mocno pomogą Mumbru w tym ostatnim spotkaniu, zakończyć karierę zwycięstwem. W ekipie gospodarzy zabraknie dzisiaj Johna Jenkinsa (12,7pkt), w drużynie gości szansa na występ Nikola Rebica, zawodnik który nie miał jeszcze okazji zadebiutować przez uraz w nowym zespole. Kadra Bilbao naprawdę nie wygląda słabo - Mumbru, Tabu, Todorovic, Thomas, Redivio, Tomas czy Hervelle, to ograni już zawodnicy i mocno zastanawiają aż tak słabe wyniki w ich wykonaniu. Może brak mocniejszych uzupełnień kadry czy trzy razy zmieniany trener, przyczyniło się do takiej a nie innej gry?! teraz to w sumie nie za bardzo istotne. Mają ostatni mecz w którym mogą, w jakimś tam stopniu, chociaż w miarę dobrym stylu, pożegnać się z tymi rozgrywkami, liczę na to że znajdą na tyle mobilizacji żeby powalczyć. Tak jak pisałem wcześniej, nie odstają od gospodarzy pod względem potencjału, więc może jeżeli przypomną sobie, że jednak potrafią, powinni postawić trudne warunki ekipie gospodarzy i zawalczyć o pełną pulę. Może to bardzo życzeniowy typ i zdaję sobie sprawę, że Burgos może tutaj też na spokojnie ugrać wygraną, ale w sumie, jakąś tam nadzieję widzę na lepsze zaprezentowanie się Bilbao, więc zobaczymy jak to zweryfikuję parkiet. (1xbet)
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Jeszcze z tej kolejki, tak na szybko spróbuję też pójść w stronę drugiego spadkowicza - Real Betis ⛔(+9pkt / 1.76), grają z walczącą o play offy Teneryfą, ale powinni postawić trudniejsze warunki faworyzowanym rywalom. Po stronie gości nie zagrają Davin White, Rosco Allen, Nico Richotti i Rodrigo San Miguel, grają dużo ostatnio w krótszej rotacji, więc może też w końcu dać o sobie znać zmęczenie. Betis bardzo słabe wyniki, ale też nie jest to aż tak słabiutka drużyna - Nelson, Urtasun, Anosike, Kelly, Golubovic, Schilb czy Askia Booker, to nie są anonimowe nazwiska w Europie, mają na pewno &quot;materiał&quot; na zdecydowanie lepszą grę, więc może będą potrafili w tym ostatnim spotkaniu, na własnym parkiecie, pokazać się z lepszej strony.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Baskonia ht/ft @1,63 Unibet
Niezadowalające są dla mnie kursy na Baskonie więc dołożę wygrana połowę. Nie wiem co tutaj musi się stać żeby Barca coś ugrała. Ograli Andorę w pierwszej rundzie i myślę, że to.im wystarczy. Już wtedy było blisko kompromitacji. Nie wiem kto budował tę drużynę ale Barca wygląda na zlepek niewiadomo czego. Nazwiska są ale kompletnie, źle dobrane. Nie ma tam ducha i nie ma gościa z jajami co by wziął grę na siebie bo Navarro to już emeryt. Jeśli Kopponen, któremu nic nie ujmując ale jest trochę drewnem staje się często najlepszym graczem i strzelcem ekipy to wiedzmy, że.cos jest nie tak. Ciężko coś ugrać ta zbieraniną na prawdę. Nie ma kto w blaugranie dowodzić i brać sprawy w swoje ręce. Tam raczej każdy sobie. Zresztą ja raczej bym się na ich miejscu do finału nie pchał bo wtedy czeka raczej kompromitacja z Realem więc chyba lepiej już odpuścić tej Baskonii. Jest to ekipa w gazie, ze spora rotacja, prowadzona przez uznanego Huertasa. Jest kilku graczy co może.wziasc na siebie ciężar zdobywania punktów jak właśnie Huertas lub Shengeila czy Timma. Baskonie jest do tego w bardzo dobrej formie od jakiegoś.czasu. Ofensywa gra jak z nut i nawet nie poczuli, że ograli Unicaje. Dawna Tau Ceramika ma obecnie lepszy kolektyw, własny gorący parkiet, formę oraz graczy z.jajami co mogą uratować mecz a więc na prawdę masę argumentów, żeby wygrać znowu z Barca. Katalończycy może tak słabo nie zagrają ale na prawdę dużo dobrego im nie wróżę i lepiej niech oszczędza swoim kibicom ew. upokorzenia w finale. Dzisiaj pewnie wynik będzie o wiele bliższy niż ostatnio ale Baskonie lubi ostro zaczynać i myślę, że nie popuścić do końca.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga hiszpańska
Godzina: 21.00
Spotkanie: Gran Canaria - Real Madryt
Typ: 2 (hc 3,5:0)
Kurs: 1.87
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
3 mecz pomiędzy ekipami. Oczywiście po pierwszych dwóch spotkaniach planowo Królewscy prowadzą w rywalizacji 2:0. Jak pierwsze spotkanie to był spacerek i wygrana 18 punktami tak drugie już 9 pkt przewagi i zapewnienie sobie wygranej dopiero w ostatniej kwarcie. Mimo wszystko Real jest zdecydowanym faworytem tego meczu, nie wystawiłbym tutaj więcej niż 1.40-1.45 na gości, którzy mają kompletny sklad, teraz po powrocie Llula nie była na nich bata w Eurolidze i nie będzie też w lidze hiszpańskiej. Gospodarze u siebie potrafią powalczyć, wygrali w sezonie zasadniczym ale tam Real grał rezerwami. Tutaj Królewscy postarają się o 3:0 i odpoczynek przed finałem. Jeżeli nie wygrają tego spotkania to wygrają następny bo nie wierzę w 5 spotkanie, pytanie tylko czy utrzymają koncentrację bo jak tak to będzie kontrola pełnego spotkania i pewny awans.
Dyscyplina: Koszykówka - Liga hiszpańska
Godzina: 21.00
Spotkanie: Gran Canaria - Real Madryt
Typ: 2 (hc 3,5:0)
Kurs: 1.87
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
3 mecz pomiędzy ekipami. Oczywiście po pierwszych dwóch spotkaniach planowo Królewscy prowadzą w rywalizacji 2:0. Jak pierwsze spotkanie to był spacerek i wygrana 18 punktami tak drugie już 9 pkt przewagi i zapewnienie sobie wygranej dopiero w ostatniej kwarcie. Mimo wszystko Real jest zdecydowanym faworytem tego meczu, nie wystawiłbym tutaj więcej niż 1.40-1.45 na gości, którzy mają kompletny sklad, teraz po powrocie Llula nie była na nich bata w Eurolidze i nie będzie też w lidze hiszpańskiej. Gospodarze u siebie potrafią powalczyć, wygrali w sezonie zasadniczym ale tam Real grał rezerwami. Tutaj Królewscy postarają się o 3:0 i odpoczynek przed finałem. Jeżeli nie wygrają tego spotkania to wygrają następny bo nie wierzę w 5 spotkanie, pytanie tylko czy utrzymają koncentrację bo jak tak to będzie kontrola pełnego spotkania i pewny awans.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania, ACB (playoffy)
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Barcelona - Saski Baskonia (włącznie z dogrywką)
Typ: 2
Kurs: 2,66
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Trzecie spotkanie półfinałowe między tymi drużynami i stan rywalizacji to 2-0 dla Saski Baskonia. Zespół ten wygrał swoje oba mecze na własnym parkiecie najpierw 86-61 a następnie 85-79. W finale czeka już Real Madryt, który rozprawił się bez większych problemów z Gran Canaria wygrywając rywalizację 3-0. Dzisiaj podobnej sztuki mogą dokonać goście, bo jeżeli wygrają to spotkanie to również zameldują się w finale z wygraną rywalizacją 3-0. Ja w tym spotkaniu idę właśnie w stronę ich zwycięstwa. Zespół ten jest w wielkim gazie i 8 ostatnich meczy z rzędu wygrał. Nie ma tam problemów z kontuzjami i dzisiaj Baskonia wystąpi w swoim najmocniejszym składzie. Forma dopisuje, zawodnicy świetnie się rozumieją i jest tam bardzo pozytywna chemia, każdy wie co ma robić. Barcelona z kolei w tym sezonie gra bez większego polotu. Po tych dwóch porażkach wątpię, że trener będzie w stanie tchnąć w swój zespół nowego ducha aby uwierzyli oni, że są jeszcze w stanie wygrać rywalizację. Raczej myślę, że ta rywalizacja zakończy się po tym spotkaniu i Baskonia awansuje do finału tak jak Real ze stanem 3-0. Ponadto u gospodarzy są dzisiaj pewne problemy kadrowe. Niepewne są dzisiaj występy trzech graczy Pau Ribasa, Pierre Orioli i Petteri Koponena. Barcelona ma swoje problemy praktycznie przez cały sezon i na to spotkanie dużo lepiej i pod względem formy i chemii w zespole wygląda drużyna Baskoni i ja próbuję tutaj iśc w stronę zwycięstwa gości. O niepewnym występie wyżej wymienionych graczy można poczytać chociażby na oficjalnej stronie Saski Baskonia, link poniżej:
https://www.baskonia.com/previa-un-paso-mas-cerca-de-la-final/
⛔ 67-65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom