>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

$licznotki :D

K 0

koles

Użytkownik
muszę was chyba sprowadzić na ziemie. Nie ma takich dziewczyn to tylko programy graficzne i chora wyobraźnia ich twórców, którzy idealizują piękno. Ale pooglądać można...
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
muszę was chyba sprowadzić na ziemie. Nie ma takich dziewczyn to tylko programy graficzne i chora wyobraźnia ich twórców, którzy idealizują piękno. Ale pooglądać można...

No to nie widziales mojej kobiety:-D:-D ...a i dobrze:spokodfhgfh:...
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
...nie no skonczmy temat...zbyt ja szanuje zeby postawic ja tu w jednym szeregu z niektorymi pasztetami na zdjeciach, na jednej z kolejnych stron hyde parku na forum bukmacherskim...ktos tu kiedys proponowal to rozwiazanie, ale nie przeszlo wiec zostajemy &quot;przy internetowych nieznajomych&quot;...
O.T. The End
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
co racja to racja, połowa zdjec tutaj jest przerobiona w photoshopie. jak mozecie to wrzucajcie jakieś normalne zdjęcia, a nie takie cos, bo teraz z mozliwosciami komputerowymi to 10minut i z każdej dziołchy mozna zrobić ideał i szczyt marzeń koniobijców z gimnazjum i nie tylko
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
co racja to racja, połowa zdjec tutaj jest przerobiona w photoshopie. jak mozecie to wrzucajcie jakieś normalne zdjęcia, a nie takie cos, bo teraz z mozliwosciami komputerowymi to 10minut i z każdej dziołchy mozna zrobić ideał i szczyt marzeń koniobijców z gimnazjum i nie tylko
Zamiast narzekać byś wkleił i pokazał jakie &quot;dziołchy&quot; Ci chodzi.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
vader 2,8K

vader

Forum VIP
raz na jakiś czas staram sie wklejać linki, chodzi mi o normalne zdjęcia, nawet z głupiej naszej klasy czy fotki.pl ale normalne, a nie z jakis profesjonalnych sesji, po której to zwykle graficy mają 2razy więcej pracy aby dziołcha nadała sie na okładke magazynu.
http://www.rivalfish.com/rivalroom/uploaded_images/SwedishFans-787783.jpg
Tutaj może i graficy nie mieli roboty. Ale same panie miały robotę kilka godzina każda żeby tak wyglądać.
Grafik czy własny makijaż aż takiej dużej różnicy nie robią. Jedno i drugie to ściema.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Ci innego zrobic sobie makijaż (która w dzisiejszych czasach tego nie robi? wyjątki tylko) a co innego przerobic dziewczynie piersi, nogi, powiekszyc usta itd itd w programie graficznym, no chyba że Ty nie widzisz różnicy. ja osobiście nie lubie oglądac czegoś, czego tak naprawde nie ma, bo te panny w realu wyglądaja zupełnie inaczej, ale to moje zdanie.
 
Do góry Bottom