>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

$licznotki :D

bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
eee tam, Jest ok ;-)
poniżej Kasia Smutniak


teraz tak myślę ... chyba jednak ona ślicznotka nie jest. sztuczna ...
fotek bez makijażu nie wklejam, bo po co ;P ale tak czy siak to każdy by chętnie poznał xD

 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
momentami to się rozgrywa tu niezły horror jak widzę co nie którzy wklejają, o gustach się nie dyskutuje bla bla bla stara gadka ale... jak byłem młodszy to się strasznie bałem oglądając Klątwę (nie wiem czy ktoś kojarzy) ale teraz to czasem się boję tutaj zaglądać ;p






to ja tradycyjnie czarnulkę... bo mam do nich słabość ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Grzecho z żadnej no proste :p
Wgl połowa tych lasek tutaj jest masakryczna, plastiki same ????
Tu macie ślicznotkę:



 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Olo z czystej ciekawości... ile ma lat? Bo czuję, że to Twoja koleżanka :]
Myślę, że na dobre przywitanie Tedzika w Gdańsku/ Sopocie możesz ją zaprosić na impreze ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Olo z czystej ciekawości... ile ma lat? Bo czuję, że to Twoja koleżanka :]
Myślę, że na dobre przywitanie Tedzika w Gdańsku/ Sopocie możesz ją zaprosić na impreze ;)
Ona idzie teraz na 2 rok studiów, na integracyjnym na uczelni ją poznałem, bo Gdańska Polibuda miała z AMW z Gdyni razem.
Ale fajna jest co??:p
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ona idzie teraz na 2 rok studiów, na integracyjnym na uczelni ją poznałem, bo Gdańska Polibuda miała z AMW z Gdyni razem.
Ale fajna jest co??:p
G 3 +1 czyli Grupa 3 samych &quot;naj&quot; ( naj- atrakcyjniejszych, naj- większych wyrywaczy itd. itp.) plus jeden marny wyrywacz (trochę jeszcze jest młody...) ale jest dokoptowany do Grupy, (Coś jak G7+ Rosja), wypowiedziała się w tej kwestii. Co prawda póki co zdanie zajęło tylko dwóch członków. Bo jeden nieobecny wyrywa panny w Paryżu. Drugi też gdzieś się podziewa i zapewne wyrywa.
Głosy są takie iż: &quot;daje radę&quot;. Mogłaby iść z Nami przystojniakami na galantą imprezę 8)
Atut główny: jest naturalna,
Wada główna: &quot;ma jakąś dziwną buźkę&quot; :|
To był komunikat G3 +1 :spokodfhgfh:
Po zlocie nadal Grupa nie zajęła się oficjalnym wnioskiem MVP zlotu o przyjęcie do Grupy. Przeszkodą jest brak bycia moderatorem oraz zbyt &quot;mocna głowa&quot;.
Za zgodą zainteresowanego publikuję wiadomość.
Jak widać Tedzikowi też się spodobała koleżanka 8)


BTW. Co studiuje?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A kto jest w Grupie jeszcze, czyżby Widzewiak z Warszawy??
Dziwna z twarzy?? Właśnie zajebista z twarzy jest, chłopie to jest jedna z najładniejszych dziewczyn jakie znam, nawet ładniejsza od mojej partnerki :p
Studiuje z tego co kojarzę pedagogikę.
 
Do góry Bottom