>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

$licznotki :D

lalo 36

lalo

Forum VIP
Wiem że była, ale i tak jest obrzydliwie piękna :] Mało naturalna ? Hmm, każda dziewczyna się maluje, jest to lekki podkład lub mocniejszy makijaż, wg. mnie Ona z tym nie przesadza i dobrze dopiero kolory ???? A do tego ładnie się ubiera co strasznie cenie u dziewczyn ????
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Wiem że była, ale i tak jest obrzydliwie piękna :] Mało naturalna ? Hmm, każda dziewczyna się maluje, jest to lekki podkład lub mocniejszy makijaż, wg. mnie Ona z tym nie przesadza i dobrze dopiero kolory ???? A do tego ładnie się ubiera co strasznie cenie u dziewczyn ????
+ solara, albo niemało samoopalacza. Tego makijaży na wielu zdjęciach nie jest tak mało wcale, uwierz. Nie chciał byś wiedzieć ile ona czasu co rano w łazience spędza, żeby ten &quot;lekki&quot; makijaż nałożyć i włosami się zająć, bo na wielu zdjęciach jest też specjalnie pod te zdjęcia uczesana.

Tu macie świetną laskę co zajebiście się w dodatku rusza.
Pewnie zaraz powiecie, że ta też sztuczna, ale uwierzcie mi, że bez makijażu i jak nie tańczy też wygląda mega::spokodfhgfh:



 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
a to jest panna, która jest cheerleaderką reprezy Polski w siatke:&gt;
To jest nieoficjalna mistrzyni świata w tańcu towarzyskim sprzed paru lat.
Wygrała taki najbardziej prestiżowy turniej na świecie, taki Wimbledon tańca :spokodfhgfh:
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Wiem, że to raczej niemile widziane w tym dziale, ale sorry nie mogę się powstrzymać, bo aż śmieszne. Baqu zarzucasz mu że wrzucił blachę i pokazujesz pełen &#39;natural&#39; na zdjęciu numer 4... Ta to nieskalana ani solarą, ani farbą, ani tapetą. I dodatkowo ten zestaw dolny.
Kałboj :jezora: lupus to mój nigger, on zrozumie przesłanie bo się znamy, Ty go nie zrozumiałeś, gdyż nie miałeś prawa zrozumieć, także następnym razem jeżeli coś nie jest kierowane do Ciebie to najlepiej się nie odzywaj bo kolejny raz palniesz glupote


Jeszcze te EMO laski.. pogratulować gustu Baqu :spokodfhgfh:
dzięki ! powiem bardzo szczerze, że bardziej mi się podoba EMO niż taki plastik co masz w avatarze.

O gustach się nie dyskutuje ;)
... dziwne, że niektórzy tego jeszcze nie wiedzą ????



żeby nie było ot, kilka ciekawych nastek ;-)














p.s.
lupus widzę, że ciężko pracujesz od poniedziałku ;-)
 
Do góry Bottom