>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Licencjat o FCB

M 4

mazurro89

Użytkownik
Witam, jestem wiernym czytelnikiem tego forum a także kibicuje FCB od kliku lat, piszę pracę licencjacką o nowoczesnym zarządzaniu w klubie sportowym na przykładzie FC Barcelony.
Poszukuję materiałów, pozycji książkowych, pomysłów, sugestii, wszystkiego co przyda sie w pisaniu pracy. Proszę o kontakt, każdy artykuł czy książka w której opisana jest choc czątska strategii zarządzania w tym sławnym klubie będzie mi pomocna. Pozdrawiam ????
 
kuba_rmcf91 0

kuba_rmcf91

Użytkownik
wejdź w komentarze na stronie Realu, tam żalą się sami znafffcy Barcelony od podszewki to Ci powiedzą co i jak ????
a tak na serio - nie wiem, czy w ogóle znajdziesz takie coś w książkach artykulach. Musiałbyś raczej posiedziec nad tym dlużej i sam pokombinować
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Patrząc na niektóre tematy prac dyplomowych to ja sie nie dziwie że bezrobocie w Polsce jest ponad 13%
Jeśliby przeniósł choć w części zarządzanie w FC Barcelonie do Polski to jak najbardziej pożyteczny temat ????
Z tego co zrozumiałem to nie chodzi tylko o sferę czysto sportową ale o zarządzanie jako wielką organizacją działającą na różnych płaszczyznach. Przynajmniej ja tak ten temat rozumiem.;)
 
Baqu 880K

Baqu

Forum VIP
Witam, jestem wiernym czytelnikiem tego forum a także kibicuje FCB od kliku lat, piszę pracę licencjacką o nowoczesnym zarządzaniu w klubie sportowym na przykładzie FC Barcelony.

Poszukuję materiałów, pozycji książkowych, pomysłów, sugestii, wszystkiego co przyda sie w pisaniu pracy. Proszę o kontakt, każdy artykuł czy książka w której opisana jest choc czątska strategii zarządzania w tym sławnym klubie będzie mi pomocna. Pozdrawiam ????
złe forum, wejdz na forum fcbarca.com cules.pl czy innego dużego portalu blaugrany
i tam grzecznie popytaj najlepiej nawet na PW do adminów, jeden z dobrym
sercem powinien Ci pomóc.
 
M 4

mazurro89

Użytkownik
Zarządzanie sporetem i rekeracją.
Teraz jestem na etapie opisywania samego zarządzania w oraganizacjach sportowych(czysto teoretycznie). Jak skoncze to, to bede opisywal jak to funkcjonuje w Barcelonie, i tu wlasnie informacji mam najmniej poki co, kupuje glos z szatni, moze tam cos znajde, i tak mialem przeczytac z samej sympatii dla Barcy ????
Poki co najmniej mam odnosnie zarzadzania w Barcelonie, bo odnosnie marketingu, sponsorow, marki czy infrastruktury jest tego wystarczajaco duzo.
Dzieki wszystkim za arty i inne porady????
 
zanziba 99

zanziba

Użytkownik
czy w Polsce brakuje klubów piłkarskich/siatkarskich, w których wprowadzone zostały nowoczesne modele zarządzania ? Lepiej sobie tą Barcelone odpuść bo będziesz miał tylko mnóstwo problemów z napisaniem pracy, a w szczególności w dostępie do szczegółowych materiałów na ten temat
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
napisz maila z oficjalnej strony Barcy, mysle ze podesla Ci conieco informacji.
w sumie nie wiem jak teraz, ale kiedys odpowiadali na maile..
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Zarządzanie sporetem i rekeracją.

Teraz jestem na etapie opisywania samego zarządzania w oraganizacjach sportowych(czysto teoretycznie). Jak skoncze to, to bede opisywal jak to funkcjonuje w Barcelonie, i tu wlasnie informacji mam najmniej poki co, kupuje glos z szatni, moze tam cos znajde, i tak mialem przeczytac z samej sympatii dla Barcy ????

Poki co najmniej mam odnosnie zarzadzania w Barcelonie, bo odnosnie marketingu, sponsorow, marki czy infrastruktury jest tego wystarczajaco duzo.

Dzieki wszystkim za arty i inne porady????
&quot;Marketing w sporcie - wydanie pełne&quot; - nazwisko Włodarski ale imienia nie pamiętam ani tym bardziej wydawnictwa. W książce jest opis systemów zarządzania jakością w klubach piłkarskich, siatkarskich, koszykarskich i chyba tenisowych, uwzględnienie norm, kwestie infrastruktury klubowej, kreowania wizerunku i technik marketingowych i wiele innych. Pamiętam, że przy szj było jakieś odniesienie do Barcelony, ale pisałem publikację na zupełnie inny temat więc do końca nie pamiętam

Do tego poleciłbym kontakt z klubem. Myślę, że informacji wystarczających do takiej pracy nie powinni odmówić. Bardzo szczegółowych specyfikacji napewno nie otrzymasz, ale coś o zj powinieneś dostać. Jak będziesz potrzebował pomocy z językiem w kontakcie to pisz. Po weekendzie mogę pomóc
 
Do góry Bottom