>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liberta

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
88. Mouloudia Oujda - Safi 1X (1,26) 1:0
Post automatycznie złączony:

(bez numeracji) HamKam - FK Jerv 2:3 Mecz sądzę, nieremisowy...
Post automatycznie złączony:

89. Lauterach - SW Bregenz 1X (1,50) 6:3 Mecz wg mnie nieremisowy...
Post automatycznie złączony:

(bez numeracji) Karlskrona - Oskarshamns 4:4 Spotkanie, uważam za nieremisowe... Edit: a tu remisik
Post automatycznie złączony:

(bez numeracji) Landskrona BoIS - Torns IF 2:0 Wg mnie, spotkanie bez remisu...
Post automatycznie złączony:

90. Assyriska IK - Motala 1X (1,20) 2:1
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
91. Sao Paulo - Atletico GO 1X (1,16) 3:0 Mecz bez remisu, moim zdaniem...
Post automatycznie złączony:

92. Botafogo RJ - Palmeiras 1X (1,80) 2:1 Uważam, że mecz bez remisu...
over
Post automatycznie złączony:

(bez numeracji) Fortaleza - Atletico-MG 2:1 Wg mnie, mecz z wynikiem nieremisowym...
Post automatycznie złączony:

93. Junior - Pasto 1X (1,28) 0:1
Post automatycznie złączony:

94. Tapatio - Tlaxcala 1X (1,10) Moim zdaniem, w spotkaniu nie padnie remis... Przełożone, prognoza anulowana
Post automatycznie złączony:

95. Cimarrones de Sonora - Tampico Madero 1X (1,37) 3:1
Post automatycznie złączony:

(bez numeracji) New England Revolution - Toronto FC 0:1 Moim daniem, w tym spotkaniu nie padnie remis...
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
96. Saprissa - Sporting San Jose 1X (1,12) 2:1 W spotkaniu tym, nie będzie wg nie remisu...
Post automatycznie złączony:

(bez numeracji) Houston Dynamo - FC Dallas 2:0 Wg mnie, nie będzie tutaj remisu...
Post automatycznie złączony:

97. New York City - DC United 1X (1,09) 4:1
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Lepiej skorzystać z dobrej kierunkowej podpowiedzi, że zwycięży Gospodarz lub będzie remis niż się miotać albo wróżyć z fusów czyż nie? Skorzystać z dobrej podpowiedzi gdzie będzie over 2,5 a może i 3,5. I z porady, gdzie nie będzie wyniku remisowego. Zawsze to więcej niż nic.

Program nie otrzymuje historycznych danych statystycznych ani informacji o kursach.

Do tej pory to znaczy do posta #141 z jakąś łatwością wchodzą te prognozy. Przekonałem się :giggle: do tego programu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dlatego nie będę się w podliczeniach dla tych typów 1X trzymał kurczowo kursów, które są tym dwudrogowcom przyporządkowane... Prognoza 1X posłuży ponadto do surebetów dwudrogowych.

Nie mam tutaj czasu na szukanie kursów przyporządkowanych spotkaniom już zakończonym i sprawdzanie jak by to było gdyby grać czyste typy ale ważna jest dla mnie obecna trafialność programu: myślę, że jakieś 80% w przypadku typów 1X zostało trafionych.
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
patrzac na kursy to nie wiem czy to nie za niska skutecznosc aby osiagnac zysk albo zysk na styku tak pobieznie przejrzalem kursy. tak czytalem dwa posty wyzej i jednak relacja kurs skutecznosc ma znaczenie. tzn. dla mnie ma ;p przy tak niskich kursach to normalna skutecznosc;)
Przecież napisałem o tym czym są dla mnie te typy 1X. Nie oznaczają, że będę grał 1X...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
no wiem, dlatego nie rozumiem czemu przywolales skutecznosc i dlaczego jest taka wazna skoro relacja kurs skutecznosc jest w normie.

Im rzadziej wpadną dwójki, a tym przecież się przejawiać będzie ta skuteczność, tym większa szansa, że grając czyste jeden albo remis - trafię.

Dla mnie pomocne takie generowanie dwudrogowych jest też w sytuacji gdy z marszu coś będę chciał zagrać i nie wystarczy czasu na wykonanie jakiejś podstawowej analizy. Wygenerowanie w ciągu kilku sekund takiej prognozy, zastąpi mi to pierwsze podstawowe sito. I teraz się będę już tylko zastanawiał czy dać remis czy zwycięstwo Gospodarzy.
Post automatycznie złączony:

(...) . tzn. dla mnie ma ;p przy tak niskich kursach to normalna skutecznosc;)
No tak. Też ubolewam , że buki szacując dają takie niskie :D kursy.
A algorytm w ogóle kursów nie widzi więc traktuje tę sytuację trochę inaczej. Z punktu widzenia gracza to może i norma ale patrząc na fakt, iż algorytm kursów nie widzi a przewiduje prognozę prawdopoodbnie w zupełnie inny sposób niż oddsmaker, to jest dla mnie pewien mały ;) sukces.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dalej nie rozumiem jaka przewage bedziesz dzieki temu mial nad bukmacherem 🤔 chyba ze przewaga bedzie w prognozowaniu 1 badz x. tzn. wybor miedzy 1 a x bedzie dawal przewage tzn. skutecznosc 1 oraz x bedzie dzieki prognozie 1x wyzsza niz sama prognoza na 1x tak?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
dalej nie rozumiem jaka przewage bedziesz dzieki temu mial nad bukmacherem 🤔 chyba ze przewaga bedzie w prognozowaniu 1 badz x. tzn. wybor miedzy 1 a x bedzie dawal przewage tzn. skutecznosc 1 oraz x bedzie dzieki prognozie 1x wyzsza niz sama prognoza na 1x tak?
Tak, w prognozowaniu 1 bądź X :) ale nie zapominajmy, że ten program nadal typuje dwójki tylko zdecydowanie rzadziej niż 1X czyli nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Do tego funkcja określająca czy typ będzie nieremisowy też dość fajnie działa, jak do tej pory. No i jeszcze overy.
Post automatycznie złączony:

98. Baltimore - Cavaly 1X (1,27) 0:0
over
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
99. Treze - Imperatriz 1X (1,08) 4:1 Wg mnie, nie będzie remisu...
Post automatycznie złączony:

100. Blacktown - Western Sydney Wanderers U21 1X (1,30) 5:2 Nie będzie moim zdaniem remisu...
Post automatycznie złączony:

101. El Masry - Ismaily 1X (1,40) 2:0 W meczu, wg mnie nie padnie remis...
Post automatycznie złączony:

11(B). Barnechea - San Felipe 2 (2,30) 1:0
Post automatycznie złączony:

102. Bourg en Bresse - FC Villefranche 1X (1,33) 1:0 Wg mnie, mecz bez remisu...
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
12(B). FC Red Star - US Créteil 2 (3,80) 1:0
Post automatycznie złączony:

103. Le Mans FC - FC Sète 34 1X (1,20) 1:1 Spotkanie moim zdaniem, nieremisowe... Edit: a tu remis spłatał figla...
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Podsumowanie działań algorytmu, który generował prognozę "1X" od posta #94
a prognozę "2" oraz "over 2,5 i wyższy" i "meczów bez remisu" od posta
#112.


Stawka jednolita:
100 j. na kupon (mecz).

------

Trafionych 1X: 81% (81 trafień na 100 możliwych).
Suma stawek: 10000 j.
Suma wygranych: 10108 j.
Zysk: 108 j.
Yield: 1%

Trafionych 2: 36% (10 trafień na 28 możliwych).
Suma stawek: 2800 j.
Suma wygranych: 2018 j.
Zysk: -782 j.
Yield: -28%

Trafionych over 2,5 i wyższy: 67% (12 trafień na 18 możliwych).

Trafionych meczów bez remisu: 89% (32 trafień na 36 możliwych).

***

Przy czym typy "1X" potraktowane zostały jako wskaźnikowe, wykluczające zwycięstwo Gości i pomocne w wyborze ostatecznego typu do zagrania podczas dalszej analizy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom