>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liban vs Francja

Status
Zamknięty.
touchthis 0

touchthis

Użytkownik
Dzisiaj odbył się mecz liban francja. Obsawiałem na bah

typ 1 miał kurs 10x
typ 2 [pewniak ?!] mial kurs 1,02

postawiłem na liban przeciw wszystkim i wszystkiemu i ... jednym punktem wygrali ^^


nie znam sie na zakładach i systemach, podziwiam was za kalkulatory w głowach i tabele zamiast podstawowych funkcji życiowych :p
ale fajnie postawić 50 zł i wyjąć 500 zł ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Moim zdaniem twoimi podstawowymi funkcjami życiowymi bez &#39;kaukulatora w głowie&quot; w bukmacherce daleko nie zajedziesz. może postawiłeś na Liban ale nie 50zł ale 5 ???? Jeśli dasz skan kuponu to Ci pogratuluje.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ej za 5zł wygrac 50zł....kto postwi 50zł na mecz z takim kursem przestan. Jezeli pokaze ten kupon jest wielki...CZEKAMY :mrgreen:
 
touchthis 0

touchthis

Użytkownik
gdzie jest jakiś kupon ? Ja nie drukowałem wtedy co mi powiedziało że moge wydrukować ... to był mój drugi strzał w życiu w bukmacherce jakiejś :wink:
To sie odbyło na zasadzie: powiedz 1 albo 2 i postawiłem na to co kumpel powiedział i tyle ????

//Edit - w piątek dostanę duży nakład pieniężny na konto, dzisiaj wysłałem i korzystając z uwagi ekspertów chciałem się zapytać czy macie jakiegoś pewniaka, coś co ma małe szanse żeby sie nie udać ? Obojętnie jaka dysyplina...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
gdzie jest jakiś kupon ? Ja nie drukowałem wtedy co mi powiedziało że moge wydrukować ... to był mój drugi strzał w życiu w bukmacherce jakiejś :wink:
To sie odbyło na zasadzie: powiedz 1 albo 2 i postawiłem na to co kumpel powiedział i tyle ????

//Edit - w piątek dostanę duży nakład pieniężny na konto, dzisiaj wysłałem i korzystając z uwagi ekspertów chciałem się zapytać czy macie jakiegoś pewniaka, coś co ma małe szanse żeby sie nie udać ? Obojętnie jaka dysyplina...
Możesz zrobić screena wchodządz w swój profil w BAH czy gdzie tam grasz i poprostu PRint Scrn zrobić Screen do Painta obrobić i tutaj wrzucić bo jakoś też niechce mi się wierzyć że ktoś obstawił na Liban .... ja osobiście nie gram koszykówki bo się na tym nieznam ale wątpie że bym postawił na Liban nawet kiedy byłbym &#39;&#39;Wczorajszy&#39;&#39; ???? A co do typów to masz tutaj sporo dobrych typerów śledź tematy sam próbuj a nie tutaj pisz ma ktoś pewniaki ... &#39;&#39; Pewniaków nigdy niema są tylko faworyci &#39;&#39;

Pozdrowienia oczekuje na Screen
 
touchthis 0

touchthis

Użytkownik
hehe ???? dzięki 8) teraz dopiero widze jaki byłem lekkomyślny stawiając 50 zł na byle co ze strony głównej &quot;last minute&quot; i jakie było prawdopodobieństwo, że trafie ;D no ale udało się ...

ten jeden wspaniały punkt mnie uratował.. warto było $$$ :&gt;
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
to był mój pierwszy mecz jaki tu w ogóle obstawiałem, ale kase wypłaciłem a jeszcze nie mam na koncie, ile to trwa ? tyle co wpłata = 2-5 dni?
To trwa nie mniej niż godzine ... ale może BAH był tak zaskoczony tym że ktoś postawił na Liban 50 zł że zapomnieli dopisać 5 stów do konta .

Taki typ trafia sie raz w życiu, wiecej tak nie stawiaj ????

graty i pozdro
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wow graty .
Trafiają się w żużlu takie typy dość częśto , w GP zwłaszcza na live:p Raz trafiłem AKO 10.00 i 12.00 . Ale to tylko ze względu że analitycy bwinu nie znają się na żużlu , nie rozumieją że na przykład w danym dniu najlepsze jest niby najgorsze 3 pole , liczy się tylko start itd. Ale nigdy nie odważyłem się zagrać takiej kasy . Na koszykówce niby się znają dlatego taki traf to istny cud . Graty . Masz co świetować za 450 PLN :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom