>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LG Amsterdam Tournament

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ten turniej, który rozpocznie sie jutro w Amsterdamie jest niezwyle dobrze obasadzony, zagraja w nim takie potegi jak: Manchester United, Inter Mediolan, FC Porto oraz gospodarz Ajax... Zasady turnieju są nieco inne niż zazwyczaj. Mianowicie za zwycięstwo dostaje się trzy punkty, a w dodatku za każdą strzeloną bramkę drużyna otrzymuje kolejny punkt do ogólnej klasyfikacji. Po podliczeniu wyników drużyna, która otrzymała najwięcej punktów wygrywa.

Terminarz:

Piątek 4 sierpnia

Manchester United v FC Porto
godzina 19:00
AFC Ajax v Inter Mediolan
godzina 21:15

Sobota 5 sierpnia
FC Porto v Inter Mediolan
godzina 19:00
AFC Ajax v Manchester United
godzina 21:15

------------------------------------------------------------------

Ja zagrałem Manchester United do x...Czerwone Diabły wystąpią w prawie najsilniejszym składzie zabraknie: Cristiano Ronaldo, Louis Saha, Mikale Sivestre(trenuja z klubem dopiero od poniedziałku) Gabriela Heinze oraz Vidica(kontuzje) Zagra tanomiast najnowszy nabytek Michael Carrick!!! United dobrze prezentuja sie w przedsezonowych spotkaniach, te spotkanie na pewno bedzie bardzo wyrowanen...ale licze na wygrana MU ???? Licze na wase typy i analizy
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
[shadow=red:2eb6329c05]Manchester United 3:1 FC Porto[/shadow:2eb6329c05]
Schles 11min
Rooney 20min
Solskjaer 74min
Pepe 76min
Czerwone karki: Rooney 68 min, Scholes 68 min

Widać Czerwone Diabły bardzo dobrze rozpoczeły tegoroczny turniej, tak jak wczesniej pisałem zagrali w najsilniejszym niemal składzie co dało skutki. Porto nie miało zadnych szans :] Jednak w nastepnym spotkaniu United zagraja osłabieni...Warto dodać, iz całe spotkanie rozegrał nowy nabytek MU- Michael Carrick :!:

Niestety mam skład tylko MU...

Van der Sa(Foster) - Evra, Vidic, Brown, Bardsley (O&#39;Shea (Simpson)) - Giggs(c) (Richardson), Scholes, Carrick (Martin),Park (Fletcher) - Rooney, Solskjaer


Inter Mediolan 1:1 Ajax Amsterdam
Solari 18min
Sneijder 87min

AJAX: Stekelenburg, Vermaelen, Stam, Vertonghen (46&#39; Maduro), De Mul, Sneijder, Ogararu, Gabri, Emanuelson, Huntelaar (73&#39; Manucharyan), Perez (46&#39; Rosales).
Rezerwowi: Vermaelen, Heitinga, Lindenbergh.


INTER : Toldo, Maicon, Cordoba, Samuel (77&#39; Andreolli), Cesar; Stankovic, Pizarro, Dacourt (66&#39; Cambiasso), Zanetti, Solari (63&#39; Adriano), Martins (77&#39; Choutos).
Rezerwowi: Julio Cesar, Marino, Cambiasso, Slavkovski.

arbiter: Wegereef (Holandia).

Tabela po pierwszej kolejce przedstawia się następująco:

1. Manchester United 6 1 0 0 3-1
2. Ajax Amsterdam 2 0 1 0 1-1
3. Inter Mediolan 2 0 1 0 1-1
4. FC Porto 1 0 0 1 1-3

W tabeli umieszczone kolejną są: miejsce, nazwa drużyny, punkty, zwycięstwa, remisy, porażki, bramki: strzelone – stracone.

Licze na wasze komentarze....
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ajax Amsterdam vs Manchester United

Typ: 2x

Kurs: 1.22

Manchester United jest w dobrej formie co pokazał wczorajsza pewna wygrana z Porto aż 3:1 mimi tego, ze przez duża czesc spotlknia grali 9 na 11!! Ajax przed własna publicznością jedynie zremisował dosyc szczesliwie zdobywajac gola w koncowce spotkania. Dzisija MU zagra bez dwóch liderow Rooneya oraz Scholes. Tego pierwszego zapewne zatapi Rossi co do Angliga...Ferguson ma duże pole manewru moze postwić na Giggsa lub na młodego Jonesa...

FC Porto vs Inter Mediolan

Typ: 2x

Kurs: 1.22

Ponownie daje mecz do x, ponieważ są to spotkania towarzyskie i wszytko może sie zdarzyc...Inter po dobrym i ostrym meczu zremisował z gospodarzem turnieju...Porto przegrało z jedna z najlepszych ekip na świecie, Inter ma podobne aspiracje i dzisija na pewno ponownie zagra w b. silnym składzie i raczej nie przegra tego spotkania...?!
 
merien 0

merien

Użytkownik
Niestety mam skład tylko MU...
Oto skład Porto z meczu z MU:
Helton - Pepe, Emanuel (46min Adriano), Cech, Bosingwa - Anderson, Meireles, Vieirinha (72min) Alves, Assuncao (72min Jorginho) - Sektioui, Alan (58 min Quaresema)


pewna wygrana z Porto aż 3:1 mimi tego, ze przez duża czesc spotlknia grali 9 na 11!!
MU umie walczyć nawet w towarzyskim meczu, za to ich umielbiam.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
[shadow=blue:1d2ced5ca8]Inter Mediolan 3:2 Fc Porto [/shadow:1d2ced5ca8]

Strzelcy: Pizarro 7&#39;&#39; p.t, Martins 8&#39; e 38&#39; p.t., Adriano 35&#39; s.t. Cech 45&#39; s.t.


INTER: 12 Julio Cesar, 4 Zanetti, 18 Andreolli, 6 Samuel, 25 Fautario (72&#39; 13 Maicon), 19 Cambiasso (87&#39; 15 Marino), 8 Pizarro (46&#39; 2 Cordoba), 21 Solari, 11 Cesar, 10 Adriano (87&#39; 16 Slavkovski), 30 Martins (87&#39; 14 Choutos)
Pozostałe zmiany: 1 Toldo, 5 Stankovic.
Trener: Roberto Mancini.


PORTO: 99 Vitor Baia, 7 Quaresma, 14 Alves (62&#39; 10 Anderson), 26 Joao Paulo (62&#39; 17 Vierinha), 15 Ezequia, 6 Ibson, 21 Alan (62&#39; 18 Pedro Assuncao), 31 Valente, 28 Adriano, 20 Jorginho (76&#39; 5 Cech), 2 Ricardo Costa (62&#39; 4 Pedro Emanuel).
Pozostałe zmiany : 1 Helton, 3 Pepe.
Trener: Co Adriaanse.

Sędzia: Kevin Blom

Żółte kartki: Alves, Cordoba.

Czerwona kartka: Cesar
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech ziomek wyprzedziłes mnie ja tylko dodam....
Ajax: Stekelenburg (Vermeer 46&#39;), Heitinga, Grygera, Lindenbergh, Schilder, Rosales, Maduro (Roger 70&#39;), Vertonghen (Vermaelen 46&#39;), Manucharyan (Huntelaar 46&#39;), Perez, Rosenberg (Charisteas 64&#39;).

Man Utd: Van der Sar, Simpson, Evans, Brown, Richardson, Miller (D. Jones 72&#39;), Fletcher, Carrick (Martin 16&#39;), Park, Rossi, Giggs (Bardsley 80&#39;).

Manchester United wygrał bardzo prestiżowy turniej LG Amsterdam Tournament!!! WIELKIE BRAWA TERAZ CZAS NA KOLEJNE TROFEA!!!PREMIESRHIP, LM....
 
merien 0

merien

Użytkownik
Simpson, Evans, Brown, Richardson
obrona w mocno rezerwowym składzie i United bramki nie tracą, brawo chłopaki.

Turniej wygrany, ale martwi kontuzja:

Menedżer Manchesteru Unuted - Sir Alex Ferguson - poinformował po wczorajszym meczu Man Utd - Ajax Amsterdam, że jego nowy nabytek - Michael Carrick - po odniesionej w meczu kontuzji zostanie wyeliminowany z gry na około 3 tygodnie, a co za tym idzie ominie go początek sezonu Premier League.
Szkoda ... ????
 
merien 0

merien

Użytkownik
No właśnie stracimy na początek ważnego zawodnika, a wiadomo że jak się zacznie dobrze lige to drużyna nabiera pewności. Teraz licze, że Fergie zmobilizuje się i pozyska jeszcze jednego klasowego pomocnika (najbliżej przejścia do MU jest Senna).
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jak ja wczoraj przeczytałem ze Carrick ma kontuzje to sie ZAŁMAŁEM!! Ale własnie dzisiaj przypomnialem sobie, ze Senna w tym tygodniu podpisze kontakt z MU!! Hiszpan miał by trudny start bo zapewnie nie grał by w pierwszym składzie od poczatku a tak miejsce w składzie ma zapewnione..... :roll:
 
merien 0

merien

Użytkownik
Senna jest doświadczonym piłkarzem i powinnien się przystosować do angielskiego stylu gry, jak i do stylu gry United. Ale nie ma co narazie prorokować bo Senna nie podpisał kontraktu, a dzisiej przeczytałem :
Agent Mohamadu Diarry przyznał, że Manchester United wznowił rozmowy w sprawie przejścia Diarry z Lyonu do Manchesteru
więc jeszcze nie wszystko jest jasne.

Swoją drogą zrobił sie z tego temat o MU ???? ( i dobrze :p )
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
to ja sie przylacze ze swoim zdaniem: Sir Alex dal dupy w tym lecie - lawka zbyt krotka, towarzyskie mecze z rezerwowa obrona - no niby fajnie, ale nie ma sie co cieszyc, bo to zawsze towarzyskie a wiadomo jak sie gra na wyspach i nawet jesli tacy jak np. Evans okaza sie rewelacja to w pewnym momencie nie wytrzymaja tempa i spuchna w trybie co 3 dni ????

Carrick - 1. transfer to zdecydowanie za malo a Alex znowu liczy na cud ze nie bedzie szpitalu w klubie :to ja sie przylacze ze swoim zdaniem: Sir Alex dal dupy w tym lecie - lawka zbyt krotka, towarzyskie mecze z rezerwowa obrona - no niby fajnie, ale nie ma sie co cieszyc, bo to zawsze towarzyskie a wiadomo jak sie gra na wyspach i nawet jesli tacy jak np. Evans okaza sie rewelacja to w pewnym momencie nie wytrzymaja tempa i spuchna w trybie co 3 dni ????

Carrick - 1. transfer to zdecydowanie za malo a Alex znowu liczy na cud ze nie bedzie szpitalu w klubie :[
gdyby do klubu doszedl Luca Toni i np. Zambrotta to bylbym spokojniejszy (wtedy ten pajac Ronaldo tez moglby sobie odejsc gdzie chce)
 
merien 0

merien

Użytkownik
1. transfer to zdecydowanie za malo
spokojnie, dzisiaj mamy 7 sierpnia wiec do konca okienka transferowego zostało ok. 3 tyg.

towarzyskie mecze z rezerwowa obrona
dlatego w rezerwowym skladzie obrona bo wypadli Vidic, Heinze, Neville, na treningu Ferdinand, więc podostawowi gracze

wtedy ten pajac Ronaldo
przez takie opinie Ronaldo nie chce u Nas grac. Z jedej strony zorumie rozgoryczenie faktem ze On sam powiedzial ze chce odejsc ale z drugiej strony najprawdopodobniej zostanie w MU wiec takie komentarze napewno nie pomoga mu wrocic.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
do konca okienka transferowego zostało ok. 3 tyg.
3 tygodnie moze i zostaly ale juz ktorys raz czytam wypowiedzi &quot;ja jestem zadowolony z obecnego skladu i jesli nie bedziemy mieli kontuzji to jestesmy przygotowaniu do sezonu&quot; &lt;w morde&gt;

dlatego w rezerwowym skladzie obrona bo wypadli Vidic, Heinze, Neville, na treningu Ferdinand, więc podostawowi gracze
zauwaz ze w 1. wypowiedzi napisalem - &quot;lawka zbyt krotka&quot; czyli skutek: rezerwowa obrona w tej chwili (wymuszenie a nie trenowanie nowych ustawien, taktyk, pozycji itp.)

najprawdopodobniej zostanie w MU wiec takie komentarze napewno nie pomoga mu wrocic.
Merien, moja opinia co do tego piłkarza nie wzięła się z tego co &quot;odwalił&quot; na MŚ, tylko już wcześniej. Krew mnie zalewała oglądając mecze szczególnie w LM w których Cristiano po prostu był totalnie bezproduktywny z tymi swoimi zagraniami, kiwkami nie wiadomo po co... kiedy druzynie ewidentnie nie szlo

ponadto - z całym szacunkiem - jeden taki komentarz go nie zbawi :p - nie napisalem tez ze go nie chce dalej w MU... caly czas licze ze sie &quot;wyszumi&quot; 8)

jedyny plus tego pilkarza to fakt ze w lidze gral troche lepiej (pod koniec sezonu) ale i tak suma sumarum za samolubami w pilce noznej nie przepadam... :roll:
 
merien 0

merien

Użytkownik
prostu był totalnie bezproduktywny z tymi swoimi zagraniami, kiwkami nie wiadomo po co... kiedy druzynie ewidentnie nie szlo
hmm ... w sumie to mnie tez to denerwuje, ale coz jest jaki jest, to jest Jego styl gry, możemy tylko liczyc ze zrozumie ze dobro druzyny w 1 rzedzie :p

ktorys raz czytam wypowiedzi &quot;ja jestem zadowolony z obecnego skladu i jesli nie bedziemy mieli kontuzji to jestesmy przygotowaniu do sezonu&quot;
tez czytalem takie wypowiedzi, ale byly rowniez takie wypowiedzi Ferguson po transferze Carricka ze bede kolejne wzmocnienia :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom