>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Leonardo w STS

reeq 73

reeq

Użytkownik
Dzisiaj sobie szedłem przez miasto a tu patrze na drzwiach sts wisi wielki plakat o jakimś systemie Leonardo. Niemiałem czasu i niezobaczyłem o co w tym chodzi. Czy ktoś widział ten plakat ? Szukałem na stronie sts i nic nieznalazłem.
 
S 0

siebier

Użytkownik
Leonardo
Tez byłem dzis w stsie i kupowałem ulotke. Na pierwszej stronie coś pisze : &#39;Już setki klientów przekonało sie o o niepowtarzalnej szansie jaka daje SYSTEM LEONARDO&#39;. W ulotce nic nie pisze, a z ciekawości wklepałem w google i jak narazie to wyskoczył mi tylko Twoj post
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Tez byłem dzis w stsie i kupowałem ulotke. Na pierwszej stronie coś pisze : &#39;Już setki klientów przekonało sie o o niepowtarzalnej szansie jaka daje SYSTEM LEONARDO&#39;. W ulotce nic nie pisze, a z ciekawości wklepałem w google i jak narazie to wyskoczył mi tylko Twoj post
A może lepiej sprawdzić u źródła? http://www.sts.pl ?

Jak byk na pierwszej stronie: POBIERZ OFERTĘ DLA NOWEGO SYSTEMU LEONARDO

Zmienia się oferta: więcej lig i opcji zakładów. Do tego w sts montowane są monitory do gry &#39;na żywo&#39;. Zmieniają się oznaczenia zakładów (numer zdarzenia jest taki sam dla wszystkich zakładów 1x2, handi, UO, HT itd. mają ten sam numer, więc teraz trzeba dopisać o jaki typ chodzi).

I to chyba tyle.
 
S 0

slobi

Użytkownik
system leonardo
Witam moze mi ktos napisac ile kosztuje system 2z5 z pewniakiem i jak sie oblicza stawki (kombinacje) do systemu
 
julek 421

julek

Użytkownik
to sa wariacje bez powtorzen czyli 5 nad 2 czyli z tego wychodzi Ci 10 kombinacji. grajac po 2 zl na kombinajce musisz zaplacic za kupon 20 zl
pewniaki tu nie maja zadnego znaczenia
 
S 0

slobi

Użytkownik
Aha ok a jak te kombinacje sie liczy tzn.jak zagram np.systemem 3z6 to ile tych kombinacji bedzie jak je sie oblicza?
 
S 13

sakol

Użytkownik
Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące nowego systemu Leonardo. Jako, że sporządzam kupon w domu, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś orientuje się może czy istnieje w nowym systemie zakład obie drużyny strzelą.
Czy jest to może oznaczenie (V) ?
Zakład ten zazwyczaj jest umieszczony w ofercie po : strzeli/ nie strzeli na poszczególne drużyny.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące nowego systemu Leonardo. Jako, że sporządzam kupon w domu, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś orientuje się może czy istnieje w nowym systemie zakład obie drużyny strzelą.
Czy jest to może oznaczenie (V) ?
Zakład ten zazwyczaj jest umieszczony w ofercie po : strzeli/ nie strzeli na poszczególne drużyny.
Dobrze kombinujesz, (V) w zakładach strzeli/nie strzeli dotyczy opcji dla obu drużyn ;)
 
A 0

auer

Użytkownik
jak w tym systemie liczą się mecze z koszykówki? czy w przypadku remisu po 40 minutach rozliczane jest to jako remis czy czekamy na dogrywkę?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
jak w tym systemie liczą się mecze z koszykówki? czy w przypadku remisu po 40 minutach rozliczane jest to jako remis czy czekamy na dogrywkę?
Sprawdzenie zajmuje 30 sekund. W zakładach są opcje: 1, X, 2, 1X, X2.

Dogrywki nie są liczone. Jeśli jest remis po 40 min. to oczywiste, że poprawnymi typami jest X, 1X, X2. Błędnymi są typy 1 i 2.

Handicapy i linie under/over mają końcówki 0.5, więc tu opcje są tylko dwie.
 
Do góry Bottom