>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Leonardo w STS

reeq 73

reeq

Użytkownik
Dzisiaj sobie szedłem przez miasto a tu patrze na drzwiach sts wisi wielki plakat o jakimś systemie Leonardo. Niemiałem czasu i niezobaczyłem o co w tym chodzi. Czy ktoś widział ten plakat ? Szukałem na stronie sts i nic nieznalazłem.
 
S 0

siebier

Użytkownik
Leonardo
Tez byłem dzis w stsie i kupowałem ulotke. Na pierwszej stronie coś pisze : &#39;Już setki klientów przekonało sie o o niepowtarzalnej szansie jaka daje SYSTEM LEONARDO&#39;. W ulotce nic nie pisze, a z ciekawości wklepałem w google i jak narazie to wyskoczył mi tylko Twoj post
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Tez byłem dzis w stsie i kupowałem ulotke. Na pierwszej stronie coś pisze : &#39;Już setki klientów przekonało sie o o niepowtarzalnej szansie jaka daje SYSTEM LEONARDO&#39;. W ulotce nic nie pisze, a z ciekawości wklepałem w google i jak narazie to wyskoczył mi tylko Twoj post
A może lepiej sprawdzić u źródła? http://www.sts.pl ?

Jak byk na pierwszej stronie: POBIERZ OFERTĘ DLA NOWEGO SYSTEMU LEONARDO

Zmienia się oferta: więcej lig i opcji zakładów. Do tego w sts montowane są monitory do gry &#39;na żywo&#39;. Zmieniają się oznaczenia zakładów (numer zdarzenia jest taki sam dla wszystkich zakładów 1x2, handi, UO, HT itd. mają ten sam numer, więc teraz trzeba dopisać o jaki typ chodzi).

I to chyba tyle.
 
S 0

slobi

Użytkownik
system leonardo
Witam moze mi ktos napisac ile kosztuje system 2z5 z pewniakiem i jak sie oblicza stawki (kombinacje) do systemu
 
julek 421

julek

Użytkownik
to sa wariacje bez powtorzen czyli 5 nad 2 czyli z tego wychodzi Ci 10 kombinacji. grajac po 2 zl na kombinajce musisz zaplacic za kupon 20 zl
pewniaki tu nie maja zadnego znaczenia
 
S 0

slobi

Użytkownik
Aha ok a jak te kombinacje sie liczy tzn.jak zagram np.systemem 3z6 to ile tych kombinacji bedzie jak je sie oblicza?
 
S 13

sakol

Użytkownik
Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące nowego systemu Leonardo. Jako, że sporządzam kupon w domu, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś orientuje się może czy istnieje w nowym systemie zakład obie drużyny strzelą.
Czy jest to może oznaczenie (V) ?
Zakład ten zazwyczaj jest umieszczony w ofercie po : strzeli/ nie strzeli na poszczególne drużyny.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące nowego systemu Leonardo. Jako, że sporządzam kupon w domu, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś orientuje się może czy istnieje w nowym systemie zakład obie drużyny strzelą.
Czy jest to może oznaczenie (V) ?
Zakład ten zazwyczaj jest umieszczony w ofercie po : strzeli/ nie strzeli na poszczególne drużyny.
Dobrze kombinujesz, (V) w zakładach strzeli/nie strzeli dotyczy opcji dla obu drużyn ;)
 
A 0

auer

Użytkownik
jak w tym systemie liczą się mecze z koszykówki? czy w przypadku remisu po 40 minutach rozliczane jest to jako remis czy czekamy na dogrywkę?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
jak w tym systemie liczą się mecze z koszykówki? czy w przypadku remisu po 40 minutach rozliczane jest to jako remis czy czekamy na dogrywkę?
Sprawdzenie zajmuje 30 sekund. W zakładach są opcje: 1, X, 2, 1X, X2.

Dogrywki nie są liczone. Jeśli jest remis po 40 min. to oczywiste, że poprawnymi typami jest X, 1X, X2. Błędnymi są typy 1 i 2.

Handicapy i linie under/over mają końcówki 0.5, więc tu opcje są tylko dwie.
 
Do góry Bottom