>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Lekkoatletyka

kowalikowo 6

kowalikowo

Użytkownik
Witam, pomóżcie Panowie.

Dałem następujący zakład:
Lekkoatletyka - pchniecie kula-M. - Prasil L.-najdluzszy rzut 20,81m i wiecej
Okazało się, że Prasil, gdy awansował do serii finałowej, w 4 serii doznał kontuzji i nie dokończył zawodów. W 4 rzutach rzucił mniej niż 20,81m. Zakład wtopiony, czy zwrot (krecz, tak jak w tenisie)?
 
M 837

marcios

Użytkownik
Jak dałeś że pchnie więcej niż 20,81 to wtopa, zwrot by był wtedy jak by nie wystartował wcale, ja tez wtopa na Prasilu miałem go z Ivanovem beznadziejnie dzis pchał ta kontuzja pewnie trochę zasłona by mieć wytłumaczenie fatalnej postawy dziś przed własna publiką
 
M 837

marcios

Użytkownik
Nic nie da nawet jak by Prasil oddał tylko 1 pchnięcie w 1 próbie i to nie ścisłego finału ale ogólnie a dalej nie startował też by była wtopa, zwrot w LA licza tylko wtedy jak zawodnik wogóle nie wystartuje, każda kontuzja czy to w biegu czy falstart i dyskwalifikacja to wtopa wtedy. Tu nie ma mieć co pretensji do Fortuny a do fatalnej postawy Prasila dziś jak dla mnie to kompromitacja pchnięcia po 19m z małym hakiem to jak na takiego zawodnika to tragedia albo rzeczywiście kontuzja i to już przed zawodami ją miał a wystartował tylko dlatego, że zawody u siebie albo poprostu tragiczna dyspozycja w tym dniu mi też Prasil zepsuł fajny kupon z PLH overami cóz.
 
Do góry Bottom