>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 22.04.2006

Status
Zamknięty.
xxl 0

xxl

Użytkownik
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

kursy: toto-mix: (1) 1.45 - (X) 3.80 - (2) 6.10 - (1X) ---- - (X2) 2.23
Betandwin: (1) 1.45 - (X) 3.75 - (2) 6.50 - (1X) 1.05 - (X2) 2.38


Moja analiza: Legia która jest w kapitalnej formie będzie chciała przedłużyć swoją passę wygranych spotkań o kolejny mecz. Warszawiacy dysponują naprawdę świetnym składem i pokonują każdego. Teraz przyszła pora na lubińskie Zagłębie z którym Franciszek Smuda uczynił cuda. Z ostatniej pozycji w lidze wyciągnął miedziowych na obecną trzecią pozycję w lidze. Chałbiński który jest najlepszym strzelczem lubińskiej drużyny ostatnio zatracił swoją skuteczność a trener Smuda podobno pokłucił się z klubem o kontrakt więc w tym meczu może nie być kolorowo. W Legii prawdopodobnie nie zagra brazylijczyk Edson który jest uznawany za obecnie najlepszego piłkarza stołecznego klubu. Wojskowi za wszelką cenę będą chcieli to wygrać bo Wisła poległa w Kielcach a więc w razie wygranej z Lubinem ich przewaga zwiększy się do 7 punktów to już niemal pewnym będzie że mistrza zdobędzie Legia. Musiałby się wydarzyć cud aby stało się inaczej. Myślę że tutaj również nie będzie cudów i mimo że lubie Zagłębie myślę że wygra Legia.
Mój typ: 1
pzdr 8)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bardzo ładna Analiza XXL-a.

Zagłębie, jeżeli chce się pokusić o punkty, musi zagrać o wiele lepiej niż z Wisłą Kraków. Wówczas zagrali katastroficzny mecz. Legia, moim zdaniem gra obecnie najlepiej w lidze. Po raz pierwszy od 10 lat wygrali 8 spotkań z rzędu. Goście teoretycznie nie mają, co liczyć na zwycięstwo, gdyż nigdy w historii nie podbili stadionu przy Łazienkowskiej, bilans bezpośrednich spotkań: 9-8-0. Trzeba również zauważyć, że Legia nie zremisowała u siebie od ponad roku. Statystki przemawiają za drużyną Legii.


Mój typ: 1 i over
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
A ja zastanawiam sie czy w tym spotkaniu nie postawic ze Zaglebie nie strzeli bramki.Legia ma najlepsza obrone w lidze.Bardzo rzadko traci bramki a Zaglebie jednak nie potrafi grac z mocnymi druzynami.Wygrywa ze sredniakami, m.in. w srode z Plockiem 2:0.Mam nadzieje ze dzis Legia nie zdobedzie kompletu punktow, bo nie lubie tej druzyny.Jednak realia mowia same za siebie.Bardzo ciezko bedzie dzis zdobyc bramke gosciom.
 
xxl 0

xxl

Użytkownik
A ja zastanawiam sie czy w tym spotkaniu nie postawic ze Zaglebie nie strzeli bramki.Legia ma najlepsza obrone w lidze.Bardzo rzadko traci bramki a Zaglebie jednak nie potrafi grac z mocnymi druzynami.Wygrywa ze sredniakami, m.in. w srode z Plockiem 2:0.Mam nadzieje ze dzis Legia nie zdobedzie kompletu punktow, bo nie lubie tej druzyny.Jednak realia mowia same za siebie.Bardzo ciezko bedzie dzis zdobyc bramke gosciom.
Myślę że warto bo jest to bardzo prawdopodobne. Legia traci mało bramek a Zagłębie na wyjazdach też ilością strzelonych bramek nie imponuje (12 bramek w 12 meczach). Kurs na to że Zabłębie nie strzeli bramki jest bardzo fajny np. w Betgun 2.33 więc szkoda żeby taki kursik się marnował. Sam tak postawiłem na jednym z kuponów i mam nadzieję że wejdzie. Pzdr
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
no i weszlo ???? Zaglebie pomimo tego ze gralo w przewadze po czerwonej artce Ouattary to nie strzelili bramki.No coz niestety mamy juz praktycznie Mistrza Polski.Miejmy nadzieje ze w koncu doczekamy sie LM w Polsce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom