>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa (1:0) GKS Bełchatów 03.03.2006

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Legia Warszawa (1:0) GKS Bełchatów -&gt; 1, (Expekt: 1.30 4.35 10.00 1.02 3.05)
Pierwszy mecz Legii w rundzie wiosennej nie zapowiada się dla niej zbyt ciężko. Do Stolicy na mecz z wiceliderem tabeli (32 punkty) przyjedzie GKS Bełchatów, zespół który w rundzie jesiennej spisywał się średnio, żeby nie powidzieć słabo. Zajmujący 13 pozycję w tabeli (18 punktów) Bełchatów nie wystąpi w jutrzejszym meczu w najmocniejszym składzie, co jeszcze bardziej faworyzuje Legię, która za wyjątkiem Burkhardta i Bronowickiego będzie miała do dyspozycji wszystkich zawodników. Legia to drużyna, która bardzo dobrze radzi sobie na własnym boisku, a Bełchatów w meczach wyjazdowych najmocniejszym zespołem nie jest. Tak naprawdę dopiero pierwsza kolejka pokaże w jakiej obecnie formie są zespoły, jednak jeśli brać pod uwagę mecze sparingowe, rozgrywane przed rundą, to w zdecydowanie lepszej formie zdają się być Warszawianie. Myślę, że Legia bez większych problemów pokona jutro Bełchatów, choć trzeba przyznać, że kurs na jej zwycięstwo nie jest specjalnie korzystny, gdyż jak wiemy, nie takie cuda się w polskiej lidze działy. :mrgreen: Mój typ to zwycięstwo Legii.
 
G 0

gorzo

Użytkownik
Nie no Bełchatów ma kilku dobrych graczy mam na myśli Gargułe, Kurantego, Strąka, Klepczarka i Matusiaka, ale Legia to klasowa drużyna i wg mnie wygra gdzieś 3:1 dlatego bym typowal czystą 1 :p:p
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Napewno warszawska drużyna nie możę ryzykować tutaj wyniku remisowego bo depczą im po piętach Gracze KORONY dlatego moim zdaniem Legioniści w tym spotkaniu zdobędą 3pkt. trener Dariusz Wdowczyk wie co robi i ma już wizje skłądu ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Zdecydowanie sie zgadzam ze przedmowcami .Legia wygra to spotkanie .Mam nadzieje ze strzeli pare bramek i pokarze ze Wisla musi sie ich obawialac.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
A ja mam odmienne zdanie na ten temat, nie przepadam za Legią, to może dlatego. Myślę, że faworyt nie zdobędzie dzisiaj kompletu ponktów. Mecz będzie ciekawy ale nie jednostronny. Znam jednego z bramkarzy Bełchatowa - Rafała Misztala, może dlatego.

Mój typ: X2
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dla mnie czysta 1 w tym spotkaniu. Gospodarze z ambicjami na mistrzowską korone. Ale jeżeli chcą majstra zrobić, nie mogą tracić punktów z takimi zespołami jak Bełchatów. Goście jeszcze w historii nie zdobyli ani jedengo punktu w stolicy.

Mój typ: 1
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Na poczatku Legia grala nprawde dobrze i janczyk mial dwie bardzo dobre sytuacje.A potem Legia grala jakos niemrawo.Naszczescie w ostatnich minutach meczach strzelili to jedna brameczke.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Na samym początku meczu Janczyk miał dwie stuprocentowe sytuacje. Cały zespół grał świetnie, a Bełchatów prawie nie istniał. Nie przesadzę, jeśli napiszę, że Legia mogła spokojnie prowadzić po I połowie 3:0. Druga połowa w wykonaniu Legii faktycznie była nieciekawa, ale udało się zdobyć zwycięską bramkę. W przekroju całego meczu Legia była zespołem lepszym i zasłużenie wygrała. :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom