>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

LEGA PALLAVOLO sezon 2013/2014 - Włochy

Status
Zamknięty.
B 81

bartek_em

Użytkownik
hmm.. Oglądałem mecz modeny z trentino i ngapeth wyglądał na lidera tego zespołu. Świetnie rozumiał sie z Bruno i kończył bardzo wiele piłek. Jakoś niezaobserwowaniem by sie cofnął w rozwoju. Co do Modeny z tego co oglądałem a oglądałem niewiele to można ich pocelowac zagrywką.Lecz przy dobrym przyjęciu całkiem fajnie sobie radzą. Macerata znowu gra dla mnie dziwnie. Potrafili wygrywać mecz za meczem a jak przychodzi co do czego to jakaś dziwna niemoc. W playoffie mało by brakowało a przegraliby pierwszy mecz z Veroną.. Moim zdaniem Modena nie jest bez szans. W zasadniczej z tego co pamiętam to dopiero w tie breaku przegrali. Myślę ze można spróbować tutaj hendi +9.5 pkt na Modenę 1.7 bet 365✅. Dla mnie granie kursów ~1.2 jest nie do przyjęcia.
 
C 54

cp-company

Użytkownik
Należy pamiętać, że value można znaleźć nawet w kursie 1,10
Również jestem zdania, że taki dubelek jest raczej pewny. Jest mobilizacja, grają u siebie, pierwszy mecz. Nie ma mowy o rozluźnieniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Copra Elior Piacenza - Sir Safety Perugia
Piacenza -8.5 pkt @ 1.64 MarathonBet (87:82) ⛔

Składy, własna hala i statystyki przemawiające na korzyść Piacenzy skłaniają mnie do takiego typu. W tym sezonie zespoły spotykały się już 3 razy. Podopieczni Kovaca w konfrontacji z Piacenzą wypadają dosyć blado - 3 przegrane mecze, 2 wygrane sety.
Perugia nigdy nie wygrała z Piacenzą. Jeśli chodzi o sezon 12/13 (jeszcze bez Atana) drużyny grały ze sobą w ćwierćfinale - ostatecznie jeden set po stronie Perugii. Później zespół Montiego odprawił Maceratę mając na starcie ujemny bilans meczów (swoją drogą dobrze, że nie ma systemu z tamtego roku).
Trochę liczb (różnice punktowe):
finał Coppa Italia Piacenza - Perugia (78-66) 12 pkt
półfinał Piacenza - Trentino (99-89) 10 pkt
sezon zasadniczy:
09.02.14 Piacenza - Perugia (98-79) 19 pkt
13.11.13 Perugia - Piacenza (87-102) 15 pkt
ćwierćfinały:
Piacenza - Di Castello (99-80) 19 pkt
Di Castello - Piacenza (63-75) 12 pkt
Poza tym Piacenza w swojej hali bardzo rzadko przegrywa. W tym sezonie coś takiego zdarzyło się jeden raz - w LM z Zenitem. W lidze tylko Macerata zdołała wygrać więcej niż 1 set.

e// Atanasijevic co wyczyniał szczególnie w 3 secie, to czapki z głów.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Sir Safety Perugia - Copra Elior Piacenza​

Pierwszy mecz zakończył się stosunkowo łatwym zwycięstwem Piacenzy 3:1.
Perugia rozgrywa niesamowity sezon. Porażka dopiero w finale Coppa Italia (0:3 z Piacenzą), teraz półfinał A1. Skład wygląda bardzo dobrze, ale ich gra wygląda jeszcze lepiej. Doskonały Atanasijevic. Nie jestem fanem tego zawodnika, ale widać, że cały czas się rozwija. Ma znakomity charakter jeżeli chodzi ogólnie o uprawianie sportu i może zajść naprawdę bardzo, bardzo wysoko. W pierwszym meczu kiepsko zagrali w bloku, a to jest ich bardzo duży atut. Czasami ta ich gra jest trochę schematyczna, ale jest dobrze poukładana. Mają jedno z lepszych przyjęć w A1.
Piacenzie dobrze się gra w tym sezonie z Perugią. Wszystkie 4 spotkania jak na razie wygrane (raz 3:0, i trzy razy 3:1). W bardzo dobrej formie środkowi (Fei i Simon), świetnie rozgrywa też De Cecco. Kaliberda cały czas na wysokim, równym poziomie. Vettoriemu zdarzają się słabsze spotkania, ale w pierwszym meczu trzymał wysoki poziom. Zlatanov też zdrowy i może jutro zacznie w wyjściowym składzie.
Perugia musi rzucić wszystko na jedną kartę. U siebie są mocniejsi niż na wyjazdach, Piacenza na wyjazdach potrafi zagrać słabszy mecz. Nie sądzę, żeby to była łatwa przeprawa dla Piacenzy, ale nie da się ukryć, że siatkarsko są jednak półkę wyżej od Perugii.
Typ:
Copra Elior Piacenza @ 1.63 Pinnacle ⛔
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Copra (-1.5) - Perugia @ 1 (1.53) Pinnacle ⛔
Myślę, że jest to naprawdę pewna opcja na jutrzejszy półfinał. Mamy 1:1 w serii, arcyważny mecz przed nami. Piacenza u siebie nie do pokonania, pisałem już o tym kilka razy, grają na niebotycznym poziomie we własnej hali. Mecz na wyjeździe trochę przespany, bo obudzili się dopiero od trzeciego seta i się na tym przejechali. Jutro żartów nie ma i pewnie Perugia wyjedzie nawet bez seta. W świetnej formie Atan, ale lewe skrzydło wygląda średnio, z resztą i tak nie ma to większego znaczenia, bo jeśli Copra uruchomi zagrywkę jak to zwykle robi u siebie, to i tak nie będzie co zbierać.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Notka dla tych, którzy chcą grac na Maceratę. Jiri Kovar skręcił kolano w ostatnim spotkaniu i dzisiaj Giuliani wyjdzie z Kurkiem i Parodim na przyjęciu.

Więc tutaj jeżeli robimy zmianę za Kurka czy Parodiego to na Giombiniego (75&#39; rocznik) czy małolata Bulfona (96&#39; rocznik).

W związku z tym poczekam sobie L!ve w trakcie pierwszego seta na coś w stylu over 3.5 seta czy niskie overki, które są dostępne w Marathonbet, Unibet czy Sportingbet.

Poza tym jak Macerata nie ma większej presji to lubi sobie luźniej pograc - więc zobaczę z jakim nastawieniem zaczną trzecie spotkanie w serii z Casa Modena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Cucine Lube Banca Marche Macerata - Casa Modena​

Pierwsze dwa spotkania zakończyły się zwycięstwem Maceraty 3:0. Większość setów była wyrównana.
Macerata bez Kovara, ale z Kurkiem. Kurek w ataku zazwyczaj radzi sobie świetnie w tym sezonie, ale w przyjęciu jest słaby i często przez to był zmieniany. Macerata ma kapitalnego Zajcewa. Dobrze gra Parodi. Mocny środek z Serbami Stankovicem i Podrascaninem. Nie widać również negatywnych komentarzy w stosunku do Baranowicza.
Modena ma dwóch zawodników światowej klasy. Bruno Rezende i Earvin N&#39;Gapeth to zdecydowanie czołówka na swojej pozycji. Całkiem dobrze gra Uros Kovacevic, nieźle Bartman. Modena do gry potrzebuje dokładnego przyjęcia, a to zawsze jest ich słabym punktem.
Macerata u siebie bardzo mocna i ciężko sobie wyobrazić, że przegra na własnym parkiecie. Na razie dwa spotkania bez straty seta, ale były to naprawdę wyrównane spotkania.
Dzisiaj wydaje mi się, że Modena w końcu coś urwie.
Typ:
Casa Modena (+2.5 seta) @ 1.65 Unibet ⛔
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
De Cecco &gt;&gt;&gt; Simon
komentarz chyba zbędny :grin:
http://www.youtube.com/watch?v=3uj7JbKciUQ

Europejskie puchary sezon 14/15:
W związku z tym, że Modena odpadła w półfinale z Maceratą, która ma już zapewniony udział w LM (dzięki pierwszemu miejscu po fazie zasadniczej) - niezależnie od wyniku konfrontacji Piacenza z Perugią będą grały w przyszłorocznej LM.
Copra Piacenza zdobywając puchar Włoch mogła grać przynajmniej na poziomie CEV Cup. Jednak mając LM robi miejsce dla następnego najwyżej sklasyfikowanego zespołu po fazie zasadniczej (pomijamy oczywiście Perugię) tj. Trentino. To z kolei oznacza, że Trentino nie musi już grać w meczach o miejsca 5-12. Jego miejsce automatycznie zajmuje Modena.
Podsumowując w LM będą grały: Macerata, Copra i Perugia.
W pucharze CEV Trentino.
Modena, Ravenna, Cuneo i Di Castello walczą o możliwość grania w pucharze Challenge.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Perugia - Piacenza @ 2 (1.61) B365 ⛔ żałosne błazeństwo, dwóch absolutnych klaunów na libero, którzy nie potrafią przyjąć najprostszych form flota. Niebywałe
Kursy na Copre można było łapać dużo wyższe, ale myślę, że po 1.60 jeszcze śmiało można to łykać.
Piacenza dziś zamyka ten półfinał i myślę, że Perugii będzie tutaj bardzo ciężko cokolwiek ugrać. Wyniki jak na razie lepsze niż gra, bo tak naprawdę już kilka setów przegranych przez Piacenze na własne życzenie w tej serii, przez głupotę i dekoncentracje.
Poziom sportowy obu drużyn to jest tak naprawdę niebo a ziemia, nie wiem jak to się dzieje, że taka drużyna jak Perugia, z takimi nazwiskami, z tak cieniutkim sypaczem jak Mitic gra tak dobrze. Lewe skrzydło anemiczne i podstarzałe, środek bardzo przeciętny, Atan na bombie gra kapitalnie i to mu trzeba oddać, no ale to nie może wystarczyć na Piacenze, na jeden urwany mecz wystarczyło, ale nic więcej nie może się tutaj wydarzyć. Myślę, że dziś koncentracja od samego początku i skończy się to w maks czterech setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lothar 251

lothar

Użytkownik
Perugia - Piacenza @ 2 (1.61) B365

Kursy na Copre można było łapać dużo wyższe, ale myślę, że po 1.60 jeszcze śmiało można to łykać.

Piacenza dziś zamyka ten półfinał i myślę, że Perugii będzie tutaj bardzo ciężko cokolwiek ugrać. Wyniki jak na razie lepsze niż gra, bo tak naprawdę już kilka setów przegranych przez Piacenze na własne życzenie w tej serii, przez głupotę i dekoncentracje.

Poziom sportowy obu drużyn to jest tak naprawdę niebo a ziemia, nie wiem jak to się dzieje, że taka drużyna jak Perugia, z takimi nazwiskami, z tak cieniutkim sypaczem jak Mitic gra tak dobrze. Lewe skrzydło anemiczne i podstarzałe, środek bardzo przeciętny, Atan na bombie gra kapitalnie i to mu trzeba oddać, no ale to nie może wystarczyć na Piacenze, na jeden urwany mecz wystarczyło, ale nic więcej nie może się tutaj wydarzyć. Myślę, że dziś koncentracja od samego początku i skończy się to w maks czterech setach.
Typu nie neguję, po 1.60 jeszcze warto coś pograć w stronę Copry, ale po ostatnim meczu mam mega niesmak co do tej drużyny. Pierwszy set wygrany gładko do 12 (bodajże) później w drugim jakieś dziwne przestoje w grze. W drugim secie z 19:16 przegrywają 21:25, Papi i Zlatanov przestają przyjmować. De Cecco gra 3 akcje pod rząd z Feiem na środku z czego ten kończy dokładnie 0. LeRoux przeciętnie. Copra mogła tamten mecz wygrać 3:0, a wymęczyła 3:2. Nie wiem co dokładnie się dzieje z tym zespołem, ale widać jakąś niemoc dlatego ze stawką bym nie szalał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Piacenza - Perugia
Piacenza -9 pkt @1.93 @marathonbet

⛔⛔⛔ no tego to się chyba nikt nie spodziewał...

Decydujący półfinał ligi włoskiej siatkarzy. W finale czeka już zespół z Maceraty, któremu bardzo na rękę jest taki zacięty drugi pojedynek półfinałowy. Piacenza w tym sezonie u siebie jeszcze nie przegrała i moim zdaniem jutro się to nie zmieni i zameldują się w finale. Na handicap -1.5 seta moim zdaniem kurs trochę za niski, więc próbuję na punkty. Spodziewam się 3:1 lub 3:0 dla gospodarzy, Piacenza nie pozwoli na tei-break&#39;a, bo to byłyby za duże nerwy i w konsekwencji loteria.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Copra Elior Piacenza - Sir Safety Perugia​

Sporo już o tej rywalizacji było napisane. Jak na razie wszystkie spotkania wygrywane przez gospodarzy (z czterech spotkań trzy pięciosetówki). I według mnie dzisiaj również wygrają gospodarze.
Nie ma sensu się powtarzać i pisać o poszczególnych zawodnikach.
Perugia w tym sezonie zrobiła kapitalny wynik. Skład na papierze wygląda dobrze, ale mało kto sądził, że w tym momencie sezonu będą już mieli za sobą finał Coppa Italia i będą ciągle w walce o finał A1. Ostatnio słabiej zagrał Atanasijevic, ale i to nie przeszkodziło Perugii w wygraniu czwartego spotkania.
Piacenza u siebie przegrała w tym sezonie tylko raz (i było to z Kazaniem w Lidze Mistrzów). Na własnym parkiecie czują się znacznie pewniej, to wszystko jakoś lepiej funkcjonuje. Chociaż i tak trzeba przyznać, że był moment w tym sezonie, że grali na wyższym poziomie.
Dzisiaj ostatnie spotkanie w tej serii. Perugia oczywiście nie ma nic do stracenia i musi zaryzykować. Piacenza u siebie czuje się pewniej, gra lepiej. Perugia może seta urwie, ale według mnie Piacenza na nic więcej im dzisiaj nie pozwoli. Nie ma takiej możliwości.
Typ:
Copra Elior Piacenza (-1.5 seta) @ 1.68 Unibet ⛔

EDIT: Piękny sen Perugii w tym sezonie będzie trwać nadal...
 
niverx 162

niverx

Użytkownik
jak to jest ze Atanasijević 23 latek niszczy Copre z kazdej wrecz pilki ?! chociaz z takim przyjeciem to ich gra wolala o pomste do nieba...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Lube Banca Marche Macerata - Sir Safety Perugia
Perugia +2.5 seta @ 1.592 PinnacleSports ✅ (3:2)

W finale zagrają pierwsza i trzecia drużyna po fazie zasadniczej (w systemie do 3 zwycięstw). Zespoły spotkały się ostatnio w 1/2 pucharu Włoch, 3:2 wygrali podopieczni Kovaca.
Macerata przeszła Modenę w 1/2 bez straty seta, ale ci co oglądali mecze wiedzą, że zespół Bartmana oddał praktycznie na własne życzenie kilka wygranych setów.
W ekipie Maceraty po problemach z kolanem do gry wrócił Kovar. Pojawił się w trzecim meczu półfinałowym. W sobotę wygrali sparing z Ravenną 3:0 (25-18, 25-20, 27-25). Mecz był rozgrywany w Osimo i tutaj swoje mecze w finale jako gospodarz będzie grała Macerata.
Z kolei Perugia zakończyła w poniedziałek serię z Coprą Piacenza wygrywając 3:1. W decydujących momentach gra opiera się na Atanasijevicu, ale inni też trzymają poziom. Bardzo dobrze funkcjonuje współpraca na linii blok-obrona i różnicowana zagrywka.
Gospodarze w swojej hali są mocni, chociaż praktycznie grają teraz na neutralnym terenie (albo inaczej, w innej hali niż w sezonie zasadniczym). Przy obecnej formie jeden set po stronie Perugii wydaje mi się ciekawą opcją.
Droga do finału:

e// W kolejnym meczu w Osimo chyba nie ma co liczyć na podobną ofertę za +2.5 seta :grin:​
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Jest plota, że Zaytsev ma jakieś problemy mięśniowe i w Jego miejsce może z Baranowiczem grac Jiri Kovar. - Na przyjęciu Kurek z Parodim.
Także jak już coś grac to spróbowac coś w stronę Perugii lub jakiś niski overek typu 178.5 jak w Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
co sadzicie dzisiaj o modenie i cuneo?planuje pograc gruboi chcialem poznac wasz opinie ????
Ciężko powiedzieć komu będzie zależało na walce o 5 lokatę. 5 miejsce to Challenge Cup, więc prestiż znikomy.

Zresztą nie wiem czy przypadkiem Bruno i N&#39;Gapeth już sobie na wakacje nie polecieli. Wydaje mi się, że gdzieś tak czytałem, ale teraz nie mogę znaleźć linku. A jeżeli to prawda to bez tych dwóch zawodników Modenie może być ciężko.


Pamiętam też sytuację, w której Modena w sezonie 2011/2012 znalazła się w Challenge Cup. W pierwszym meczu 2 rundy kwalifikacyjnej wygrali u siebie z ekipą VC Strassen (Luksemburg) 3:0. Na rewanż wysłali jednak tylko 8 zawodników i przegrali mecz 0:3 i &quot;złotego seta&quot;.

Trochę od tego czasu pewnie się zmieniło, ale to pokazuje tylko podejście niektórych drużyn do Challenge Cup.

Nie twierdzę, że Modena w tej rywalizacji odpuści i nie jestem też w 100% pewien tego czy Bruno i N&#39;Gapeth nie zagrają. Może to tylko plotki.

EDIT:
Co do Bruno Rezende:
Il capitano di Casa Modena Bruninho ha firmato un contratto biennale con Modena Volley Punto Zero.
L&#39;alzatore brasiliano ha salutato la città in una conferenza stampa ed ha fatto rientro in Brasile per l&#39;estate con la sua Nazionale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Dokładnie Bruninho już w Rio na plaży fotki wrzucał na Twitterze także dzisiaj go nie zobaczymy. Co do meczu to raczej wróżenie z fusów bo goście mogą przejść obok meczu dzisiaj.
Jako ciekawostkę dodam że gazety w Italii a także te z regionu Emilia Romagna rozpisują się o rzekomym polowaniu pallavolo Modeny a także innych klubów np. Maceraty na Atana ???? Ale to czyste ploty nie sądzę żeby miał odchodzić do takiego klubu jak Modena i robić krok w tyl po takim sezonie.


 
Otrzymane punkty reputacji: +22
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jako ciekawostkę dodam że gazety w Italii a także te z regionu Emilia Romagna rozpisują się o rzekomym polowaniu pallavolo Modeny a także innych klubów np. Maceraty na Atana ???? Ale to czyste ploty nie sądzę żeby miał odchodzić do takiego klubu jak Modena i robić krok w tyl po takim sezonie.
Modena może być jeszcze mocniejsza w przyszłym sezonie, więc ciężko powiedzieć czy to byłby krok w tył. Zresztą jak na razie sporo mówi się we Włoszech o tym, że będzie &quot;zastrzyk finansowy&quot; w kilku klubach, ale we Włoszech często dość dużo mówią.

Co do samego zainteresowania Atanasijevicem to mnie to zupełnie nie dziwi. Ma dopiero 23 lata, a ten sezon miał po prostu kapitalny. Nigdy jakoś jego wielkim fanem nie byłem, ale widać, że się rozwija. Ma jeszcze czasem jakieś takie dziwne zaćmienia w swojej głowie i tłucze przed siebie (najczęściej w trochę trudniejszej sytuacji), ale jak zaczyna bić po kierunkach to w sumie nie ma co zbierać. Do tego posiada naprawdę świetną zagrywkę. Kiedyś też pisałem, że ma idealny charakter do uprawiania sportu. Są zawodnicy, którym ciężko się przełamać jak im zupełnie nie idzie (Sokolov, Bartman), a Atanasijevic nie ma z tym żadnego problemu.

Czy do Maceraty? Podobno Zaytsev jest dogadany z Dynamo Moskwą, więc może Atana zobaczymy w Maceracie.

Chociaż z drugiej strony, gdyby Perugia zostawiła obecny skład, ewentualnie wzmocniła rozegranie albo ściągnęła kogoś lepszego na przyjęcie (chociaż para Petric - Vujevic uzupełnia się doskonale) to chyba na miejscu Atana zostałbym w Perugii.

Klub się świetnie rozwija (będzie LM w przyszłym sezonie), kolejny sezon jest wyciągane maximum z potencjału tej drużyny. Widać, że Kovac ma pomysł na ten zespół. Do tego ten serbski zaciąg, w którym Atanasijevic po prostu doskonale się czuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom