>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lega A (Włochy) 2018/2019

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Brindisi@2,09 bez ot lvbet
Finał pucharu Wloch. Kursy sa rowne ale w wiekszosci leciutko wyzsze na Brindisi wiec pobieram. Typowy mecz 50na50 wiec jest lekkie value na Brindisi. Nie wiem czemu ta ekipa tak.czesto jest niedoceniana przez buki. Nie mowie juz o pucharze a chociazby niedawnym meczu W Sassari gdzie byly kursy ponad po 3,4. Brindisi ma szerszy skład od Cremony. Grają bardzo fajny i ofensywny basket. Maja na prawde solidnych Amerykanow,ktorzy nie olewaja sprawy, szczegolnie Banks, ktory kręci.fajne liczby i sie go swietnie ogląda. Juz wczoraj miałem na nich grac ale sie powstrzymałem i szkoda. Ostatnio spory natłok spotkań i mysle, ze wygra ekipa z szerszym.składem, ktora jest w swietnej formie. Mecze w tym pucharze na razie overowe i jesli tak sie potoczy ten mecz to widze wielkie szanse dla Brindisi. Nie ma co patrzec na to kto z kim wygrywał. Bologna ograła potentata Milano zeby dostac od.Cremony.
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Cantu - Brindisi godz. 20.30
2 / 1.78
Mecz kończący 20 kolejkę - ekipa gospodarzy dwunasta pozycja w tabeli i bilans 9-10, drużyna gości szóste miejsce z bilansem 12-7. Pojedynek zespołów, które przed przerwą na puchary i reprezentację notowały świetne wyniki - Cantu cztery wygrane z rzędu w lidze, Brindisi pięć ligowych wygranych z rzędu plus finał pucharu Włoch. O ostatnich problemach Cantu, przede wszystkim finansowych, pisałem już sporo w tym temacie, teraz ta sytuacje jest już ustabilizowana, klub przejął nowy inwestor (Tutti Insieme Cantu Srl). Zmiany też w kadrze - odeszli kapitan zespołu Ike Udanoh (12,5pkt/9zb/4,3as), Tony Mitchell (14,4pkt/5,1zb/3,9as) i Francesco Quaglia (0,3pkt), sprowadzono Tylera Stone (ostatnio Enisey 11 gier w lidze VTB - 6,2pkt/3,8zb) i Tony Carra (ostatnio Torino 9 gier w EuroCup - 13,1pkt/3,4zb / 16 gier w lidze - 12,8pkt/3,9zb), do tego uzupełnienia w sztabie trenerskim - przede wszystkim Nicola Brienza potwierdzony jako główny szkoleniowiec, wcześniej nie mógł oficjalnie sprawować tej funkcji, pomimo trenowania drużyny. Sporo tych zmian w tak krótkim czasie, też pytanie jak to wszystko zacznie funkcjonować. Przy bardzo trudnej sytuacji potrafili prezentować się świetnie, teraz inna sytuacja kadrowa i też warunki dużo lepsze, dla nich to jednak całkowicie nowe sytuacja. Brindisi od początku sezonu prezentuje się bardzo dobrze, wysoko w lidze, do tego finał pucharu Włoch, gdzie przegrali dopiero z niespodzianką tego sezonu Cremoną (74-83) - te wyniki nie są przypadkowe, trenerowi Vitucciemu udało się zbudować naprawdę świetną drużynę, a to przecież nie jest największy i najbogatszy klub we Włoszech. Sytuacja kadrowa przed tym spotkaniem bez zmian, dalej graja bez Clarka (13pkt), trenuje już, ale jeszcze nie jest gotowy do gry, ale też w jego miejsce był sprowadzony wcześniej Devondrick Walker z Triestu (jak na razie 5 gier i średnie 11,4pkt). Spróbuję tutaj pójść w stronę drużyny, którą uważam za mocniejszą i co chyba istotne stabilniejszą obecnie personalnie, u rywali jednak trochę tych zmian było i też możliwe, że jednak będzie potrzeba trochę więcej czasu na poukładanie tego wszystkiego. (LVBet)
81-79⛔
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
20:45
Varese
Venezia
Typ-2
Kurs-2.2
Tutaj nie ma co sie rozpisywać,goście są drużyną lepszą i powinni wygrać tym bardziej że już nie raz wygrywali z nimi na wyjazdach
09.12.18 LA Venezia Varese 61 : 66
21.01.18 LA Venezia Varese 63 : 75
01.10.17 LA Varese Venezia 62 : 80
23.04.17 LA Venezia Varese 87 : 81
27.12.16 LA Varese Venezia 60 : 73
Jak widać w tych meczach przeważnie wygrywają goście i dzisiaj myślę że też tak będzie.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


20:45



Trento



Milano



Typ-1



Kurs-2.4



Witam,tak na szybko bo zaraz mecz się zaczyna,gram na gospodarzy bo u siebie jest to bardzo dobra drużyna z bilansem 10-4,natomiast Milano na wyjazdach 9-5,wydaję się że gospodarze mają większą motywację niż goście ktgórzy mają 1 miejsce,natomiast Trento musi postawić kropkę nad i.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy, Lega A (Play Offy)

Godzina: 20:30

Spotkanie: Olimpia Mediolan - Sidigas Avellino

Typ: 2

Kurs: 4,63

Bukmacher: STS

Analiza:

Drugie spotkanie pomiędzy tymi zespołami w ćwierćfinałach fazy Play Off. W sezonie zasadniczym na koniec rozgrywek zespół z Mediolanu zakończył rozgrywki na 1 miejscu natomiast Sidigas uplasował się na 8 pozycji. W pierwszym spotkaniu Play Off rozegranym w sobotę w Mediolanie nieoczekiwanie wygrał zespół z Avellino 82-74. Teraz spotkanie nr 2 i z pewnością ogromna presja na gospodarzach tego spotkania. Ja tutaj spróbuję niespodzianki, bo w tym 1 spotkaniu oglądając skróty Olimpia nie prezentowała się najlepiej. Myślę, że nie wiele może zmienić się w ciągu dwóch dni a dojdzie teraz gospodarzom jeszcze większa presja. Owszem gospodarze są zespołem mocniejszym kadrowo ale w tym pierwszym spotkaniu nie było tego widać. W drużynie tej mocno dają się we znaki absencje Jamesa, Nedovicia i Gudaitisa, którzy naturalnie również w tym spotkaniu nie wystąpią. To bardzo duże osłabienia, które pokazują, że bez tych graczy Olimpia po prostu ma problemy w wielu aspektach gry ale przede wszystkim mają trudności ze zdobywaniem punktów. Po takich kursach wolę tutaj iść w stronę niespodzianki,bo Olimpii ten rywal nie leży a po pierwszym spotkaniu w tej fazie aspekt psychologiczny też wydaje się być po stronie gości. Gospodarze jak już wspominałem będą pod wielką presją i myślę, że mogą sobie z tym nie poradzić popełniając głupie błędy.

⛔ 76-61
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
WŁOCHYLega A - Play Offy  20:45CremonaVenezia
Typ-2         
Kurs-2.5

Dzisiaj rozpoczyna druga para swoje mecze w półfinale,po wczorajszej niespodziance w postaci przegranej Milano u siebie postanowiłem poszukać w tym meczu niespodzianki.Zagrają 2 z 3 drużyną po zasadniczym sezonie,staty pokazują że w dzisiejszym meczu faworyt jest jeden czyli Cremona,ale instynkt podpowiada mi że wygrają goście mimo fatalnej ostatnio passy wyjazdowej,gdzie z kolei gospodarze same  wygrane u siebie i to chyba dlatego skłania mnie na postawienie na gości bo kto nie ryzykuje szampana nie pije.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 8,9K

trema11

Użytkownik
WŁOCHYLega A - Play Offy  20:45MilanoSassari
Typ- H-8.5 na 1
Kurs-2.3

Tak na szybko bo zaraz mecz,jest to 2 spotkanie w półfinale,Milano po przegranej w 1 meczu u siebie napewno bedzie chciało ten mecz wygrać i myślę że zrobią to w przekonujący sposób,dlatego zawyżyłem handicap,wczoraj fajnie siadło więc może i dzisiaj się uda.Powodzenia
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
WŁOCHYLega A - Play Off  20:45VeneziaSassari
TYP-2
Kurs-2.1

Dzisiaj 5 finałowy mecz,stan 2-2. Od 1 ich meczu obstawiam zwycięzcę i póki co nos mnie nie zawodzi,w ich  meczach atut własnego parkietu nie ma znaczenia bo wygrywaja na przemian,z moich spostrzeżen wychodzi mi że goście dzisiaj wygrają i tak tez stawiam.Wyników nie będę przytaczał bo zainteresowanie jest słabe,wszyscy pewnie urlopują się a i meczy  jest jak na lekarstwo,martwy okres się zaczął i trzeba przeczekać.
 
bakinmoney 93

bakinmoney

Użytkownik
Nie znalazłem tematu także napiszę tutaj, jest chyba najbliższy rangą.

W dzisiejszym meczu włoskiego superpucharu Dinamo Sassari - Venezia mam dwa typy.

Sassari +3,5 @ 1.80 sts   
over 157.5 @ 1.85 sts   

Dogrywka pomogła overowi :)
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Suma punktów w STS  liczy  się tylko  regulaminowy  czas gry, bez dogrywki.

Wynik  meczu  to 69:69.

Zakład  przegrany .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom