>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

League One/Two Sezon 2015/2016

Status
Zamknięty.
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
League One ✅✅✅

Walsall - Colchester 1 1.70 Bat365

Walsall po bardzo dobrym starcie zaliczył serię meczów w których stracił punkty. Jednak dwa ostatnie spotkania zakończyły się zwycięstwem. Liczę na to, że w pojedynku z ostatnim Colchester zdobędą komplet punktów,



Typ dość szczęśliwie wszedł. Przegrywali, w 89 minucie wyrównali, a bramkę dającą trzy punkty strzelili w 4 minucie doliczonego czasu
 
zlevikk 183

zlevikk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Anglia, League 2
Godz: 16:00
Spotkanie: Accrington Stanley v Leyton Orient ⛔ 1-0
Typ: Leyton Orient
Kurs: 2.80
Bukmacher: bet365
Analiza:

Mecz 38. kolejki 4. ligi angielskiej. Gospodarz Accrington Stanley na 5. miejscu w tabeli. Leyton Orient miejsce 7. Dlaczego typuję zwycięstwo Leyton Orient? Głównym powodem jest to, że po objęciu zespołu przez byłego weterana Premiership Kevina Nolana forma Leyton poszybowała w górę. Nolan jest grającym trenerem i tak dyryguje swoim zespołem z pola, że w ostatnim pięciu wyjazdowych meczach zespół ma bilans 4-1-0, a 3 z tych 4 zwycięstw to wygrane z Oxford, Portsmouth i Wycombe - ścisła czołówka League 2 walcząca o awans. Accrington to solidny zespół, który również walczy o awans ale typuję dzisiaj zwycięstwo Leyton, które tym samym wyprzedzi rywali w tabeli.
 
wiktors 28

wiktors

Użytkownik
FC Gillingham - Coventry City
Typ: 1
⛔ (0:0)
Kurs: 2,25

bet-at home
Typ opieram na statystykach.
FC Gillingham obecnie na 4 miejscu w tabeli League One. O bezpośredni awans może być ciężko ale nawet aby załapać się do baraż trzeba jeszcze łapać punkty. Jeśli popatrzymy na mecze na własnym stadionie lider pod względem zdobytych punktów z bilansem 13-3-2. Po drugiej stronie Coventry, które wydawało się jeszcze kilka kolejek temu ze powalczy o awans ale ostatnie obniżyło loty i wypadło z walki nawet o baraże. Bilans meczy na wyjazdach 6-5-8,
Mecze bezpośrednie wygrywał zawsze gospodarz, aktualna forma, oraz walka o zupełnie inne cele skłania mnie do postawienia na gospodarzy.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
FC Gillingham - Port Vale
Typ: 1

Kurs: 2,05
Otobet

Końcówka sezonu w angielskiej League One. Gospodarze obecnie na 6 pozycji w tabeli, która na ten moment daje im grę w play offach i walkę o awans do Championship. Goście znajdują sięw środkowej strefie tabeli i tak już pozostanie, ponieważ nie grozi im walka o utrzymanie jak również o awans do wyższej ligi. Gospodarze tego spotkania w ostatnich ligowych meczach potracili sporo punktów przez co muszą nadal walczyć o grę w play offach. W pięciu ostatnich spotkaniach zanotowali jedną wygraną, trzy remisy i porażkę, na własnym stadionie nie wygrali dwóch ostatnich pojedynków. Dziś przyjeżdża do nich zespół, który po czterech meczach bez zwycięstwa (3 porażki i remis) w ostatniej kolejce się przełamał na własnym terenie czerwoną latarnię ligi zespół Crewe 3:0. Gillingham na swoim terenie jest niesamowicie groźny w tym sezonie (druga najlepsza drużyna w lidze jako gospodarz), ich bilans 13-4-3. Port Vale na wyjazdach zaliczył już 12 porażek i wydaje mi się że dziś będzie kolejna do kolekcji. Dla gospodarzy to dobry mecz na przełamanie i umocnienie swojej pozycji w tabeli.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Cambridge United vs Morecambe Over 10,5 rr @1,83 bet365 ⛔

Powiem krótko, grzechem bd. nie zagrać tego typu !
Spodziewam się tu otwartego meczu, zdecydowanie ofensywnej gry z obu stron. Obie drużyny mają spory potencjał w szybkiej grze, szczególnie Cambridge fajnie konstruują swoje ataki skrzydłami. Jeśli dodamy do tego że, obie ekipy mają o co grać, a szczególnie gospodarzę którzy mają zaledwie 5 pkt. straty do PF. Zapowiada nam się ciekawy mecz z wieloma okazjami pod bramkami, swoich rywali. A tym samym RR nam nie powinno zabraknąć.

A teraz 10 ostatnich meczy obu ekip.

Cambridge United RR u siebie:

Cambridge 6 - 7 Barnet
Cambridge 1 - 7 AFC Wimbledon
Cambridge 5 - 7 Hartlepool
Cambridge 8 - 3 Dag and Red
Cambridge 9 - 3 York
Cambridge 1 - 7 Wycombe
Cambridge 8 - 13 Exeter
Cambridge 5 - 3 Yeovil
Cambridge 4 - 9 Oxford
Cambridge 12 - 1 Carlisle

Morecambe RR na wyjeździe:


Notts County 7 - 5 Morecambe

Wycombe 4 - 4 Morecambe
Northampton 7 - 2 Morecambe
Mansfield 4 - 6 Morecambe
Bristol Rvs 8 - 5 Morecambe
Luton 10 - 5 Morecambe
Crawley Town 7 - 9 Morecambe
Leyton Orient 9 - 3 Morecambe
Dag and Red 2 - 4 Morecambe
Accrington 10 - 4 Morecambe

Można zauważyć że, obie ekipy ładują sporą ilość RR w meczach, Cambridge ładuję w okolicach 12 rr, prawie co mecz. Zdarzyło im się nawet zaliczyć występ w którym zanotowali 21 rr. Dzisiejsi goście również nie skąpią, pod tym względem, szczególnie w ostatnim czasie gdzie w 6 ost. meczach tylko raz nie ogarnęli linii.

Tak jak wspomniałem zapowiada się dobry mecz, i gwarantuję że, cornerów nie zabraknie :cool:
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Colchester - Burton
Typ: 2

Kurs: 2,10
OtoBet

44 kolejka trzeciego poziomu rozgrywkowego w Anglii, a więc League One. Gospodarze znajdują się w strefie spadkowej i mają już tylko matematyczne szanse na utrzymanie w tej lidze. Goście przyjeżdżają do Colchester jako wicelider tabeli, który chce sobie zapewnić bezpośredni awans do Championship bez konieczności rozgrywania play offów. Tak wysoki kurs na Burton spowodowany jest obniżką formy tego zespoły w ostatnich spotkaniach. W lidze nie potrafią wygrać od sześciu spotkań. Na wyjazdach prezentują się… tak, że albo wygrywają albo przegrywają. Na 21 meczów rozegranych na obcym terenie wygrali 11, przegrali 9 i raz podzielili się punktami z rywalem. W pierwszym meczu tych zespołów Burton rozbił swojego dzisiejszego przeciwnika aż 5:1. Dziś może tak wysokiego wyniku nie będzie, ale powinni oni być bardzo zdeterminowani do tego by wywieźć trzy bezcenne punkty z Colchester, które przybliżą ich do bezpośredniego awansu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Walsall - Shrewbury
Do końca ligi pozostało dwie kolejki, gospodarze mają do rozegrania jeszcze dzisiejsze spotkanie które jest zaległym spotkaniem. Dzięki temu mają okazję jeszcze powalczyć o awans bezpośredni albowiem do drugiego Burtonu tracą 6pkt. Dzisiaj w ich ekipie nie zobaczymy Demetriou i Flanagana. Do dyspozycji Whitneya jest Bradshaw który jest najlepszym strzelcem zespołu Walijczyk pokazał już nie raz w tym sezonie że zespół może na niego liczyć. Ostatnio zespół uległ na wyjeździe Bradfordowi 4:0. Dziś czas rehabilitacji jeżeli chcą jeszcze powalczyć o awans muszą dzisiaj odnieść zwycięstwo Shrewsbury natomiast bije się ciągle o utrzymanie ich przewaga nad strefą spadkowa na obecną chwile wynosi 4pkt. W dzisiejszym spotkaniu są lekko osłabieni brakiem Browna, Blacka, Wallace oraz Grandisona.
Zwycięstwo Walsall @@ 1.75 Otobet ✅ ✅
 
bialyz 129

bialyz

Użytkownik
Wimbledon v Portsmouth
@ Portsmouth lub remis 1,54 Ónibet
✅✅✅ 0-1

Za niespełna godzinę ostatnie spotkanie 43 kolejki w League Two czyli Wimbledon vs Portsmouth, mecz zapowiada się na pełen walki gdyż zarówno gospodarze jak i goście zajmują miejsca gwarantujące grę w play-offach do wyższej ligi. I tak Wimbledon zajmuję 7 miejsce mając 71pkt, a Pompey zajmuję 6 miejsce z 72pkt. Jak widać obie ekipy prezentują zbliżoną formę na przestrzeni całego sezonu, na dodatek na 8 miejscu mamy drużynę z Cambridge która do siódmego miejsca gwarantującego grę w play-offach traci 5pkt a do końca pozostały 2 kolejki. Także szansę grę w play-offs drużyny Cambridge są już nikłe, zwłaszcza że ostatnie 2 mecze Wimbledonu to wyjazd do Stevenage ( ostatnie 10spotkań u siebie 2-4-4) które gra już o nic, oraz ostatni mecz u siebie z tragicznym Newport
( ostatnie 10 spotkań 1-3-6) które również mając już zagwarantowane utrzymanie przyjedzie pewnie w ostatniej kolejce do południowo-zachodniego Londynu z myślami o zbliżających się wakacjach na słonecznej Ibizie. Kolejnym powodem przemawiającym za moim typem jest fakt iż zdobycie 3 punktów przez Portsmouth daję im wciąż nadzieję na szansę zdobycia 3 miejsca premiowanego bezpośrednim awansem, jednak szansę te są jedynie matematyczne gdyż trzeci Oxford ma na swoim koncie 80 punktów czyli aż o 8 więcej niż Pompey, lecz zdobycie choćby jednego punktu przez graczy z południowego wybrzeża Anglii zagwarantuje im już pewny udział w rundzie play-offs 2 kolejki przed zakończeniem sezonu. Reasumując moje matematyczne skłonności przewidzenia tego spotkania, najbardziej rozsądnym wynikiem dla obu ekip jest remis który obu ekipom przyniesie niezwykłe korzyści w postaci ogromnej szansy w walce o udział do jakże prestiżowej Angielskiej League One. Ja gram tu opcję z podpórką czyli X2 gdyż przez to iż ten mecz będzie według mnie zacięty to zdarzyć się tu może wiele. Szkoda że nie ma transmisji tego meczu bo z czystym sumieniem wolałbym obejrzeć spotkanie AFC z Pompey niż ligę mistrzów, Against Modern Football ! ???? . Do składu gospodarzy po trzech kolejkach wraca Jake Reeves.
Braki w ekipie gości : Kyle Bennett (ankle), Ryan Fulton (thigh), Adam Webster (ankle) and Conor Wilkinson (groin)
Także jak widać przeprawa dla Portsmouth łatwa nie będzie, jednak ten mecz to idealna okazja na przetarcie się przed play-offs i liczę że Pompey wywiozą z Londynu chociaż 1 punkt.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Burton Albion - Gillingham FC
Typ: Burton Albion
Kurs: 1,90 Otobet
W 45 kolejce angielskiej League One zagrają wicelider rozgrywek Burton z siódmym zespołem Gillingham. Na dwie kolejki do końca rozgrywek oba zespoły mają jeszcze o co walczyć. Gospodarze muszą bronić 2 lokaty dającej bezpośredni awans do Championship (mają 3pkt przewagi nad Walsall), natomiast goście walczą o 6 miejsce dające prawo gry w barażach o Championship (1pkt straty do Barnsley). Burton w tym sezonie bardzo dobrze radzi sobie w meczach na własnym stadionie i rzadko przegrywa (tylko 2 porażki). Ponadto wygrali 12 razy i zanotowali 8 remisów. Co prawda ostatnie 4 spotkania u siebie zremisowali, ale liczę teraz na ich przełamanie i komplet punktów w tym spotkaniu. Gillingham z kolei gra w kratkę na wyjazdach z bilansem 6-8-8. W ogóle ostatnio spuścili nieco z tonu i wypadli z miejsca gwarantującego udział w barażach o Championship. W ostatnich 6 spotkaniach zdobyli zaledwie 3pkt (3 remisy). W pierwszym meczu między tymi drużynami piłkarze Burton wygrali 3:0 i myślę, że i teraz powinni zainkasować komplet punktów, który ich przybliży do bezpośredniego awansu do Championship.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Liga: League One ⛔⛔
Mecz: CREWE ALEXANDRA VS. DONCASTER ROVERS
Typ: DONCASTER ROVERS
Kurs: 1.62 Marathonbet


Kalkulacja jest krótka. Gospodarze dawno zapewnili sobie spadek, a Doncaster ma jeszcze szanse na utrzymanie, choć forma nie powala, dlatego nie radzę szaleć ze stawką. Doncaster to zespół z dużo większym potencjałem i zapleczem a cuda w ostatnich kolejkach mają miejsce nie tylko w Polsce.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Liga: League Two

Mecze: ACCRINGTON STANLEY VS. STEVENAGE, BRISTOL ROVERS VS. DAGENHAM &amp; REDBRIDGE, OXFORD UNITED VS. WYCOMBE WANDERERS
Typ: ACCRINGTON + BRISTOL ROVERS + OXFORD UNITED
Kurs: 2.14 Unibet


Argumentacja prosta jak drut. Gospodarze wszystkich trzech meczy muszą wygrać po to aby wywalczyć sobie bezpośredni awans do League One, Oxford musi dodatkowo liczyć na potknięcie któregoś z rywali. Goście grają dla zabawy. Nie mają dodatkowych motywacji bo Stevenage i Wycombe mają bezpieczne pozycje, a Dagenham ma stuprocentowy spadek.


Z dostępnych w Polsce bukmacherów najwięcej za taki tripel płaci Unibet
 
F 6

forza-juve

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Anglia Legue One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bury-Millwall 2:3
Typ: Powyzej 2.5 ✅
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W spotkaniu ligi Angielskiej Legue One w 20 kolejce na stadionie Gigg Lonne w Bury podejmowal bedzie zespol Milwall. Gospodarze zajmuja 19 miejsce w tabeli. W rozegranych 19 spotkaniach odniesli 6 zwyciestw 2 remisy i az 11 porazek bilans bramkowy 26:35. Zespol Bury ma 5 porazek pod rzad. Gospodarze grajacy u siebie odniesli 4 zwyciestwa 0 remisow i 5 porazek w brakmach 13:14. Goscie zajmuja 13 lokate maja na koncie 7 zwyciestw 4 remisy i az 7 porazek bilans bramkowy 29:29. Millwall ostatnie 5 meczy odniesli 1 remis 1 porazke i 3 zwyciestwa.Goscie w meczach wyjazdowyc jest zespolem overowym na 9 meczy mieli 8 meczy powyzej 2.5 i tylko jedno spotkanie padlo ponizej 2.5. Gospodarze grajacy u siebie nie jest az tak overowa druzyna jak Millwall ktorzy na 6 meczy mieli powyzej 2.5 i 3 spotkania ponizej 2.5. Oba zespoly spotkaly sie w tym roku 23 Kwietnia i wygral zespol Millwall 1:3 pozostale dwa mecze obu druzyn rowniez padl wynik powyzej 2.5 w meczu. Ciezko wskazac w tym spotkaniu ktora druzyna wygra ale napewno nie zabraknie w tym spotkaniu bramek i padnie powyzej 2.5. Mam nadzieje ze Millwall ktory w meczach wyjazdowych duzo strzela jak i traci zobaczymy w tym spotkaniu powyzej 2.5. Pozdrawiam i zycze samych wygranych
 
R 0

rafu90

Użytkownik
Dyscyplina- Piłka nożna Anglia League Two
Godzina 16:00
Spotkanie Plymouth Doncaster
Typ: over 2,5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
W dniu dzisiejszym odbędzie sie spotkanie lidera Doncaster z 3 zespołem tej ligi Plymouth, oba zespoły dzieli jedynie punkt , Doncaster w ostatnich 8 meczach wyjazdowych pokrywalo spokojnie tą linie, widać, że nie boja sie atakować i grają na wymiane myślę ze i w tym meczu bedzie podobnie poniewaz Plymouth nie moze sobie pozwolić na strate punktów a Doncaster lubi grac otwartą piłkę. Mecze w League Two często dostarczaja emocji i sytuacji podbramkowych , mysle ze spokojnie mozna ten typ dorzucic do swojej tasmy badz zagrac jako &quot;pewniaka&quot; na kuponie z fartem Zipy
Ps . To moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Bolton - Gillingham
Typ: Bolton
Kurs: 1.77
Bukmacher: Pinnacle

Bolton jest głównym kandydatem do awansu do Championship. Są w bardzo dobrej formie. Na własnym stadionie są niepokonani od 7 spotkań.
Natomiast drużyna Gillingham w ostatnich 8 ligowych spotkaniach na wyjeździe, tylko 2 razy zdołała odnieść zwycięstwo. Ponadto kontuzjowany jest ważny gracz środka pola tj. Billy Knott. Ostatni mecz rozegrali ponad 2 tygodnie temu, także powrót do rytmu meczowego, również może okazać się na niekorzyść.
Podsumowując gospodarze są zdecydowanym faworytem w tym*meczu.

+++
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bolton Wanderers - Shrewsbury Town
Typ: 1
Analiza:
Zdecydowanym faworytem dla mnie są gospodarze i według buków zresztą też co widać po kursach. Według mnie nie ma tutaj szans na jakąś niespodziankę, no chyba, że świąteczne ucztowanie zaszkodziło gospodarzom ;) Tabela wygląda tak:

Bolton w czołówce zaś ich rywal przy końcu ligowej tabeli. Gospodarze u siebie mają na koncie 7 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażkę, natomiast Shrewsbury na wyjazdach 2 zwycięstwa, 3 remisy i 6 porażek. Oba zespoły z kilkoma absencjami, jednak jak dla mnie poważniejsze są one u gości. Po stronie Boltonu nie zagrają dzisiaj pierwszy bramkarz Howard (17 występów w tym sezonie) i pomocnicy Trotter (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Davies (5 występów w tym sezonie) i Pratley (1 występ w tym sezonie). Goście zagrajądzisiaj bez obrońców Abda (18 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i McGiverna (14 występów w tym sezonie), pomocnika Deegana (18 występów w tym sezonie) i napastników Smitha (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i najlepszego strzelca w zespole napastnika Toneya (17 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie). Według mnie gospodarze dzisiaj powinni sobie spokojnie poradzić. Goście na wyjazdach bez rewelacji a do tego dzisiaj bez kilku ważnych graczy z najlepszym strzelcem w zespole na czele. Z pewnością ciężko im będzie dzisiaj zdziałać coś pod bramką rywala, tym bardziej, że Bolton ma najlepszą obronę w całej lidze. U siebie stracili najmniej bramek w całej lidze, zresztą w ogólnym rozrachunku też i bez swojej głównej armaty uważam, że Shrewsbury nie ma tutaj dzisiaj czego szukać.
✅ 2-1
Robson// Prośba o dopisywanie kursu i nazwy bukmachera przy typie. Pzodrawiam
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Godzina: 14:00
Spotkanie: Southend United - Charlton Athletic
Typ: 1
Kurs: 2,24
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Taki typ dziś mam z League One (odpowiednik 3 ligi). Tabela w tej lidze wygląda tak:

Jak widać w ligowej tabeli są wyżej gospodarze tego meczu, którzy na własnym stadionie mają bilans 6 zwycięstw, 4 remisów i 2 porażek. Charlton na wyjazdach ma na koncie 3 zwycięstwa, 6 remisów i 3 porażki. W normalnych okolicznościach raczej bym tego meczu nie typował ale Charlton dzisiaj przyjeżdża z poważnymi problemami kadrowymi. W ich szeregach nie zagrają dzisiaj pierwszy bramkarz Rudd (17 występów w tym sezonie), obrońcy Pearce (17 występów w tym sezonie), Solly (15 występów w tym sezonie) i Lennon (2 występy w tym sezonie), pomocnicy Jackson (19 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie), Holmes (14 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie), Ba i Kashi (obaj bez występu w tym sezonie) i napastnik Novak (15 wystepów w tym sezonie, 2 gole na koncie) a występ najlepszego strzelca w zespole napastnika Ajose (19 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie) jest wątpliwy i stoi pod znakiem zapytania. U gospodarzy nie zagrają natomiast pierwszy bramkarz Oxley (20 występów w tym sezonie), obrońca Inniss (4 występy w tym sezonie) i napastnik Mooney (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) a pod znakiem zapytania stoją występy obrońcy Cokera (17 występów w tym sezonie) i napastnika Rangera (11 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i to czy ci piłkarze wystąpią dowiemy się dopiero przed samym meczem. Napewno dużo gorsza sytuacja kadrowa po stronie gości, którym na ten mecz wypadło wielu piłkarzy. Daję wam tutaj również linka w którym tez o tym możecie poczytać:
https://www.londonnewsonline.co.uk/14159/charlton-boss-karl-robinson-injury-list-horrendous/
Myślę, że po takim kursie można spróbować pograć w stronę gospodarzy. Southend w lidze ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji i od 11 spotkań nie przegrali meczu a 3 ostatnie mecze wygrywali więc w takiej dyspozycji z tak osłabionym dzisiaj rywalem myślę, że są w stanie przedłużyć tę serię zwycięstw z rzędu do czterech. Charlton w grudniu mają bardzo napięty terminarz przez co pewnie tyle urazów u nich w zespole. Dla gości będzie to już 7 spotkanie w tym miesiącu, natomiast dla gospodarzy będzie to 5 mecz w tym miesiącu. Bardziej wypoczęci również powinni być gospodarze, chociaż ostatni mecz ligowy obie ekipy grały w tym samym dniu czyli 26 grudnia Southend o 14:00 a Charlton o 16:00. Dzisiaj przed tym spotkaniem wszystko przemawia za gospodarzami tego meczu, bo i tabela i ostatnia forma, wyniki i sytuacja kadrowa i po takim kursie naprawdę aż nie żal spróbować. Pamiętać należy, że to sport i czasem mimo, że wszystko przemawia za którąś drużyną to dochodzi do niespodzianki więc panowie i panie jak już zdecydujecie się na to aby zagrać odemnie ten typ to w miarę rozsądnie z głową niech każdy zagra tak aby w razie wtopy nie pociął się ;) :razz: napewno nigdy nie dawajcie all in ;)
⛔ 1-1
Niestety Southend nie dowiózł prowadzenia do końca i stracili gola w końcówce meczu. Jednak z przebiegu meczu remis jak najbardziej zasłużony. Ja miałem na żywo kontrować ale za długo zwlekałem. Chciałem poczekać do doliczonego czasu gry a mogłem wcześniej to skontrować na X2 po kursie 7,50 no ale pomyślałem a dowiozą to prowadzenie poczekam jeszcze trochę jak kurs skoczy ;)
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Peterborough-Coventry
Typ: 1
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365

Peterborough obecnie 8 miejsce w tabeli z 36 oczkami na koncie,Coventry natomiast 23 lokata z 19 oczkami.
Typ na gospodarzy ze względu na obecną formę obu drużyn.Na ostatnie 5 meczy gospodarze 3 wygrane i 2 remisy także niezle,goście o wiele gorzej jak pokazuje pozycja w tabeli ostatnie 5 spotkań w lidze to 5 porażek.
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - League One
Data: 31.12.2016
Godz: 16:00
Spotkanie: Bolton Wanderers F.C. - Scunthorpe United F.C.

Typ:
Bolton Wanderers F.C. ✅ wynik 2:1
Kurs: 2,10
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na mecz 24 kolejki angielskiej League One.
W moim odczuciu w spotkaniu tej kolejki spotkań na Macron Stadium zmierzą się ze sobą miejscowy Bolton Wanderers Football Club a w gości przyjedzie drużyna Scunthorpe United Football Club.
Bolton Wanderers F.C. w tym sezonie ligowym 3 pozycja ze zdobytymi 46 oczkami w swoich 23 meczach a Scunthorpe United Football Club zdobyło w swoich 23 meczach 48 punktów i obecnie jest liderem angielskiej League One.
Gospodarze tego ciekawie zapowiadającego się spotkania to spadkowicze z Championship którzy grą w tym sezonie potwierdzają chęć szybkiego powrotu co najmniej na zaplecze Premier League, tracą mało bramek, u siebie graja bardzo dobrze notując ostatnio serię meczy bez porażki a goście niby na wyjazdach najlepsza ekipa całej ligi ale ostatnio porażka i remis w delegacji.
Moim zdaniem w Sylwestra to gospodarze wygrają to spotkanie i podskoczą w tabeli ligowej co najmniej o 1 oczko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom