>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

League One/ League Two 2014/2015

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Milton - Doncaster
Gospodarze w niezłej formie nie zaznali porażki od ośmiu spotkań, ich największy rywal Preston dzisiaj zagra bardzo ciężki mecz z Notts, Milton na dzień dzisiejszy traci zaledwie 1pkt. do miejsca zapewniającego bezpośredni awans. Spotkań do końca pozostało coraz mniej, Do składu wraca Carruthers natomiast nie zagrają Green, Powell i Cole. Robinson podkręca atmosferę motywując publicznie zespół do awansu.Są faworytem z ostatnią formą i liczę że dzisiaj to udowodnią.
Zwycięstw Milton @@ 1.44 ✅
handicap 0:1 @@ 2.00 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Moje przemyślenia na dzisiaj.
Milton - Yeovil


Zdegradowany Yeovil przyjeżdża do walczącego o bezpośredni awans Miltonu, w dodatku przyjeżdża mocno osłabiony brakiem Webstera,Foleya,Gilletta i Dawsona. W dodatku trener chce postawić na graczy którzy mają w planach pozostać w zespole i grac o powrót do League One, gospodarze podbudowani czterem zwycięstwami z rzędu być może będą dzisiaj świętować awans bezpośredni, albowiem Preston ma tylko 1pkt. przewagi a ma do rozegrania spotkanie z Colchesterem walczącym o utrzymanie. Tutaj już niema czasu na kalkulację trzeba wygrać.
1 Połowa @@ Milton @@ 1.46 ✅
Over 2,5 gola @@ 1.44 ✅
-----
Crawley - Coventry
Gospodarze którzy mają prężnego sponsora walczą o utrzymanie nikt nie spodziewał się ich w takiej sytuacji mieli bić się o czołowe lokaty tymczasem grozi im spadek, muszą dzisiaj wygrać i będą pewnie utrzymania, przyjeżdża do nich Coventry które ma 2pkt. więcej także w przypadku zwycięstwa będą mogli &#39;&#39;świętować&#39;&#39; utrzymanie podobno motywacja duża, bonus obiecany trzeba tylko wygrać.,
Crawley Win@@ 2.80 ⛔
inne propozycję :
Colchester - Preston 2 @@ 1.60 ⛔
Gillingham - Notts 1x @@1.50 ✅
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Crewe - Bradford

Ostatnia kolejka League One. Bradford nie gra już o nic, natomiast Crewe wciąż nie może być pewne, czy utrzyma się w lidze na przyszły sezon. H2H wygląda interesująco: http://www.betexplorer.com/soccer/england/league-one/crewe-bradford/d4iiWsQ8/. 4 razy klasyczne 3za3 i raz dwa remisy w sezonie - pozwala to sądzić, że obie drużyny mogą ze sobą współpracować. W tym sezonie pierwsze spotkanie wygrała drużyna Bradford, także biorąc to pod uwagę, a także fakt, że Crewe potrzebuje punktów, stawiam na wygraną Crewe, dodatkowo z podpórką, gdyby padł ewentualnie remis. W walkę o utrzymanie uwikłane jest aż 6 drużyn, od miejsca 18. do 23. : http://www.betexplorer.com/soccer/england/league-one/. Zwycięstwo Crewe daje im pewne utrzymanie. Crewe ma słaby bilans bramkowy, który może być decydujący w przypadku remisu. Remis może im nie dać utrzymania jeśli obie drużyny - Notts County i Crawley wygrają swoje mecze. W przypadku porażki Crewe, możliwe jest nawet, że wyprzedzi ich Colchester, bo oni również maja lepszy bilans bramkowy. Także jak widać, wygrana daje pewne utrzymanie Crewe, bez oglądania się na innych. Nie powinno być żadnego kombinowania, chyba, że wymienieni wyżej rywale w walce o utrzymanie będą w końcówce wysoko przegrywać, wtedy Crewe będzie mogło sobie pozwolić na stratę punktów.

Crewe - Bradford 1 DNB @ 1,88 Pinnacle ⛔ 0:1




Doncaster - Scunthorpe

Tutaj kieruję się głównie H2H: http://www.betexplorer.com/soccer/england/league-one/doncaster-scunthorpe/vTtdV1uF/. Na 14 meczów aż 12 overów. Obie drużyny nie grają już o nic, więc mogą zagrać na luzie. Duże spadki na over 2,5.

Doncaster - Scunthorpe over 2,5 @ 1,86 Marathonbet ✅ 5:2




MK Dons - Yeovil

Powaliło ich z tym kursem na MK Dons. 1,17, w Anglii, w League One? Idealny mecz, żeby zrobić fixa. Wystarczy popatrzeć do H2H - 2x było 3za3, sezon 2005/06 - 2x remis, sezony 2008/09 i 09/10 - wymiana punktów. Obie drużyny prawdopodobnie współpracują ze sobą, a pierwszy mecz wygrał MK Dons. Gospodarze walczą o bezpośredni awans, ale muszą liczyć na potknięcie Preston, który gra wprawdzie na wyjeździe, ale z drużyną ze strefy spadkowej, także nadzieje na to, że stracą punkty są małe. W przypadku, gdy Preston będzie wysoko wygrywał, dla MK Dons ten mecz będzie juz meczem o pietruszkę, bo niezależnie od wyniku pozostaną na 3. miejscu. W Marathonie jest kurs 17,00 na wygraną Yeovil. Możliwe, że tu będą też kręcić jakieś łamańce i wcale mnie nie zdziwi jak będzie taki scenariusz, że MK Dons szybko strzeli, a Preston będzie się męczył. MK Dons utrzyma prowadzenie do przerwy, a Preston zacznie strzelać po przerwie. Dla MK Dons już nie będzie miało znaczenia czy wygrają czy przegrają, zaczną odpuszczać i pozwolą Yeovil wygrać. W Marathonie na to kurs 101.

MK Dons - Yeovil 2 @ 17,00 Marathonbet ⛔ 5:1
MK Dons - Yeovil 1/2 @ 101,00 Marathonbet ⛔


Crawley - Coventry

Gospodarze którzy mają prężnego sponsora walczą o utrzymanie nikt nie spodziewał się ich w takiej sytuacji mieli bić się o czołowe lokaty tymczasem grozi im spadek, muszą dzisiaj wygrać i będą pewnie utrzymania, przyjeżdża do nich Coventry które ma 2pkt. więcej także w przypadku zwycięstwa będą mogli &#39;&#39;świętować&#39;&#39; utrzymanie podobno motywacja duża, bonus obiecany trzeba tylko wygrać.,

Crawley Win@@ 2.80
Jak dla mnie duże value. Dlaczego w takim meczu, gdzie drużyny dzielą zaledwie 2 punkty, na gospodarzy jest wyższy kurs? Mecz teoretycznie 50/50, a Crawley ma przecież atut własnego boiska. W Pinnacle jest 2,26 na 1 DNB ⛔ i trzeba to zagrać.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Crewe - Bradford
MK Dons - Yeovil
Powaliło ich z tym kursem na MK Dons. 1,17, w Anglii, w League One? Idealny mecz, żeby zrobić fixa. Wystarczy popatrzeć do H2H - 2x było 3za3, sezon 2005/06 - 2x remis, sezony 2008/09 i 09/10 - wymiana punktów. Obie drużyny prawdopodobnie współpracują ze sobą, a pierwszy mecz wygrał MK Dons. Gospodarze walczą o bezpośredni awans, ale muszą liczyć na potknięcie Preston, który gra wprawdzie na wyjeździe, ale z drużyną ze strefy spadkowej, także nadzieje na to, że stracą punkty są małe. W przypadku, gdy Preston będzie wysoko wygrywał, dla MK Dons ten mecz będzie juz meczem o pietruszkę, bo niezależnie od wyniku pozostaną na 3. miejscu. W Marathonie jest kurs 17,00 na wygraną Yeovil. Możliwe, że tu będą też kręcić jakieś łamańce i wcale mnie nie zdziwi jak będzie taki scenariusz, że MK Dons szybko strzeli, a Preston będzie się męczył. MK Dons utrzyma prowadzenie do przerwy, a Preston zacznie strzelać po przerwie. Dla MK Dons już nie będzie miało znaczenia czy wygrają czy przegrają, zaczną odpuszczać i pozwolą Yeovil wygrać. W Marathonie na to kurs 101.
MK Dons - Yeovil 2 @ 17,00 Marathonbet
MK Dons - Yeovil 1/2 @ 101,00 Marathonbet
Ale tutaj namieszałeś. Gospodarze jak wygrają bo wygrać muszą to maja realne szanse że awansują bezpośrednio. Preston gra z drużyną którą jest nisko w tabeli ale ciągle ma o co walczyć bo wygrana da im prawdopodobnie utrzymanie, remis raczej im nic nie da także będą walczyć tylko o trzy punkty, dodatkowo grają u siebie. Czy według Ciebie będą wygrywać do przerwy 5:0 i jak tylko piłkarze Milton Keynes się o tym dowiedzą to nagle przegrają z najsłabszą drużyną ligi która dawno o nic nie gra i będą grali na wyjeździe bez kluczowych zawodników? Taka naciągana analiza że głowa mała... W ogóle z tymi Twoimi teoriami na temat współpracy 90% zespołów w Anglii ze sobą to też... Tylko i wyłącznie to są zwykłe domysły i też jest to po prostu naciągane... Pamiętam jakiś czas temu jak jakiś użytkownik oskarżył Cię o pisanie analiz pod typ, tutaj jest idealny tego przykład. Dla mnie kwestią jest iloma bramkami wygrają gospodarze a Ty tu liczysz na jakieś cuda. Skończy się pewnie 5:0 jak nie więcej.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Ale tutaj namieszałeś. Gospodarze jak wygrają bo wygrać muszą to maja realne szanse że awansują bezpośrednio. Preston gra z drużyną którą jest nisko w tabeli ale ciągle ma o co walczyć bo wygrana da im prawdopodobnie utrzymanie, remis raczej im nic nie da także będą walczyć tylko o trzy punkty, dodatkowo grają u siebie. Czy według Ciebie będą wygrywać do przerwy 5:0 i jak tylko piłkarze Milton Keynes się o tym dowiedzą to nagle przegrają z najsłabszą drużyną ligi która dawno o nic nie gra i będą grali na wyjeździe bez kluczowych zawodników? Taka naciągana analiza że głowa mała... W ogóle z tymi Twoimi teoriami na temat współpracy 90% zespołów w Anglii ze sobą to też... Tylko i wyłącznie to są zwykłe domysły i też jest to po prostu naciągane... Pamiętam jakiś czas temu jak jakiś użytkownik oskarżył Cię o pisanie analiz pod typ, tutaj jest idealny tego przykład. Dla mnie kwestią jest iloma bramkami wygrają gospodarze a Ty tu liczysz na jakieś cuda. Skończy się pewnie 5:0 jak nie więcej.
No to śmiało, graj sobie MK Dons z kursem 1,17. Najlepiej all-inem. Gdzie masz niby value w tym kursie? Kurs 17,00 na Yeovil to jakieś nieporozumienie i są powody, żeby spróbować za drobne - możliwa współpraca między drużynami oraz fakt, że jak Preston szybko ustawi sobie wynik np. na 2:0 lub 3:0 to dla MK Dons robi się mecz o pietruszkę, a w takim meczu kurs na poziomie 1,17 jest nic nie wart.


Taka naciągana analiza że głowa mała... W ogóle z tymi Twoimi teoriami na temat współpracy 90% zespołów w Anglii ze sobą to też... Tylko i wyłącznie to są zwykłe domysły i też jest to po prostu naciągane... Pamiętam jakiś czas temu jak jakiś użytkownik oskarżył Cię o pisanie analiz pod typ, tutaj jest idealny tego przykład.
Weź człowieku zajrzyj trochę do działów (nie tylko Premier League, ale także do niższych lig), bo podałem już sporo typów na tym forum, gdzie drużyny współpracują ze sobą, 3za3, łamańce i większość z nich okazuje się trafna. Żeby znaleźć takie drużyny, nie trzeba być wcale geniuszem, ale widocznie Ciebie to przerasta. Pamiętam jak raz się śmiałeś w repucie z mojego typu 3za3, był to bodajże mecz WBA - Swansea, a okazało się, że West Brom wygrał i całe forum było zarobione, wiele osób mi później dziękowało w repucie. Mam w swoich notatkach sporo drużyn, które ze sobą współpracują od Premier League po ogórkowe niższe ligi. A ty co możesz powiedzieć o fixiarstwie w Anglii? Jesteś zapatrzony tylko w Liverpool i nic poza tym. Dla ciebie sport jest czysty jak łza, nikt się punktami nie wymienia, nikt nie sprzedaje meczów - po prostu bajka.



Dla mnie kwestią jest iloma bramkami wygrają gospodarze a Ty tu liczysz na jakieś cuda. Skończy się pewnie 5:0 jak nie więcej.
Być może tak będzie i nie wykluczam tego, ale Ty nie za bardzo rozumiesz czym jest value. Zajrzyj do działu dla początkujących, tam masz to wszystko wyjaśnione. Wg mnie value jest kurs 17,00 na Yeovil i warto to zagrać za drobne. Jak nie wejdzie to trudno. Jak przegram to raczej nie będę płakał po tym typie jak Suarez po pamiętnym 3:3 z Crystal Palace.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
No to śmiało, graj sobie MK Dons z kursem 1,17. Najlepiej all-inem. Gdzie masz niby value w tym kursie? Kurs 17,00 na Yeovil to jakieś nieporozumienie i są powody, żeby spróbować za drobne - możliwa współpraca między drużynami oraz fakt, że jak Preston szybko ustawi sobie wynik np. na 2:0 lub 3:0 to dla MK Dons robi się mecz o pietruszkę, a w takim meczu kurs na poziomie 1,17 jest nic nie wart.
Jest też coś takiego jak handi z tego co wiem.
Weź człowieku zajrzyj trochę do działów (nie tylko Premier League, ale także do niższych lig), bo podałem już sporo typów na tym forum, gdzie drużyny współpracują ze sobą, 3za3, łamańce i większość z nich okazuje się trafna. Żeby znaleźć takie drużyny, nie trzeba być wcale geniuszem, ale widocznie Ciebie to przerasta. Pamiętam jak raz się śmiałeś w repucie z mojego typu 3za3, był to bodajże mecz WBA - Swansea, a okazało się, że West Brom wygrał i całe forum było zarobione, wiele osób mi później dziękowało w repucie. Mam w swoich notatkach sporo drużyn, które ze sobą współpracują od Premier League po ogórkowe niższe ligi. A ty co możesz powiedzieć o fixiarstwie w Anglii? Jesteś zapatrzony tylko w Liverpool i nic poza tym. Dla ciebie sport jest czysty jak łza, nikt się punktami nie wymienia, nikt nie sprzedaje meczów - po prostu bajka.
To że typ wchodzi to nie znaczy że drużyny ze sobą współpracują...
Być może tak będzie i nie wykluczam tego, ale Ty nie za bardzo rozumiesz czym jest value. Zajrzyj do działu dla początkujących, tam masz to wszystko wyjaśnione. Wg mnie value jest kurs 17,00 na Yeovil i warto to zagrać za drobne. Jak nie wejdzie to trudno. Jak przegram to raczej nie będę płakał po tym typie jak Suarez po pamiętnym 3:3 z Crystal Palace.
Bo tu nie ma żadnego value, nie ma żadnego argumentu żeby grać w stronę gości a jest mnóstwo argumentów gdzie jest value w graniu handi w stronę gospodarzy.
W ogóle nie wiem co wspominasz o Liverpoolu? Ja nie wiem kiedy coś napisałem że mogłeś stwierdzić że jestem &quot;zapatrzony&quot; w Liverpool?
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
To że typ wchodzi to nie znaczy że drużyny ze sobą współpracują...
Weź się nie ośmieszaj. Trudno polemizować z człowiekiem, wg którego nie ma takiego czegoś jak współpraca dwóch drużyn. Przerasta cie to i tyle.



W ogóle nie wiem co wspominasz o Liverpoolu? Ja nie wiem kiedy coś napisałem że mogłeś stwierdzić że jestem &quot;zapatrzony&quot; w Liverpool?
Dość się kiedyś naczytałem tych twoich analiz. Co kolejkę były typy pod Liverpool i jedna i ta sama śpiewka. Jesteś zapatrzony w Liverpool, w fixy wg ciebie nie istnieją.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Weź się nie ośmieszaj. Trudno polemizować z człowiekiem, wg którego nie ma takiego czegoś jak współpraca dwóch drużyn. Przerasta cie to i tyle.
Niewątpliwie mnie to przerasta, ja przynajmniej nie podaję argumentów nie wiadomo skąd. Jak MU i MC albo Everton i Liverpool będą grać jak piszesz 3 za 3 to też napiszesz że sobą współpracują?
Dość się kiedyś naczytałem tych twoich analiz. Co kolejkę były typy pod Liverpool i jedna i ta sama śpiewka. Jesteś zapatrzony w Liverpool, w fixy wg ciebie nie istnieją.
Hahahaha! Podaj link do takiej analizy bo znowu sobie coś wymyśliłeś. W tym sezonie, jak pisałem o Liverpoolu to chyba ani razu nie napisałem NIC pozytywnego, wręcz na odwrót. Przed sezonem 2013/2014 pisałem że Liverpool będzie walczyć o mistrzostwo i mnie wyśmialiście, co potem się okazało?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Niewątpliwie mnie to przerasta, ja przynajmniej nie podaję argumentów nie wiadomo skąd. Jak MU i MC albo Everton i Liverpool będą grać jak piszesz 3 za 3 to też napiszesz że sobą współpracują?
No i właśnie teraz udowodniłeś, że cie to przerasta. Dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu. Trzeba trochę pogłówkować, poczytać, przeanalizować, a nie robić z siebie leminga. Poszukaj sobie w necie jak trzeba analizować mecze pod kątem 3za3, bo tu nie tylko H2H się liczy.


Hahahaha! Podaj link do takiej analizy bo znowu sobie coś wymyśliłeś. W tym sezonie, jak pisałem o Liverpoolu to chyba ani razu nie napisałem NIC pozytywnego, wręcz na odwrót. Przed sezonem 2013/2014 pisałem że Liverpool będzie walczyć o mistrzostwo i mnie wyśmialiście, co potem się okazało?
NIe chce mi się szukać twoich analiz, ja ciebie nie śledzę tak jak ty moje analizy, tylko po to żeby wytykać błędy. Każdy na tym forum wie, że jesteś jednym z bardziej zatwardziałych kibiców Liverpoolu. Ja pamiętam, że 2-3 lata temu ty oraz jeszcze jeden z kibiców Liverpoolu twozryli jakieś poematy pochwalne na temat Liverpoolu i tych bredni nie dało się czytać, bo co kolejkę była jedna i ta sama śpiewka.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
No i właśnie teraz udowodniłeś, że cie to przerasta. Dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu. Trzeba trochę pogłówkować, poczytać, przeanalizować, a nie robić z siebie leminga. Poszukaj sobie w necie jak trzeba analizować mecze pod kątem 3za3, bo tu nie tylko H2H się liczy.
Ja w takie brednie się nie bawię, jak będę chciał to pójdę sobie do wróżki i będzie taki sam efekt.
NIe chce mi się szukać twoich analiz, ja ciebie nie śledzę tak jak ty moje analizy, tylko po to żeby wytykać błędy. Każdy na tym forum wie, że jesteś jednym z bardziej zatwardziałych kibiców Liverpoolu. Ja pamiętam, że 2-3 lata temu ty oraz jeszcze jeden z kibiców Liverpoolu twozryli jakieś poematy pochwalne na temat Liverpoolu i tych bredni nie dało się czytać, bo co kolejkę była jedna i ta sama śpiewka.
Ok, niech będzie. Tylko zastanawia mnie dlaczego ten słaby Liverpool w tamtym sezonie zajął drugie miejsce w sumie przegrywając mistrzostwo na własne życzenie? Nie dało się czytać ale jak się później okazało była to prawda że jednak ten Liverpool ma potencjał i z Suarezem w składzie to była najlepsza drużyna poprzedniego sezonu ale żeby to wcześniej było dostrzec to trzeba jeszcze mieć jakąś wiedzę. Podałem przed sezonem że Liverpool będzie mistrzem po kursie 34,00 i prawie weszło, też się pod tym postem śmiali że Liverpool słaby i takie tam i co się okazało? No właśnie... Przed tym sezonem za to nic nie pisałem o Liverpoolu bo wiedziałem że bez Suareza będzie tragedia, jak coś pisałem o The Reds w dziale to praktycznie tylko negatywnie bo nic nie grają w tym sezonie także nie pisz głupot że jestem zapatrzony w Liverpool...
Milton do przerwy 4:0 więc teraz czekamy na łamańca!
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Ja w takie brednie się nie bawię, jak będę chciał to pójdę sobie do wróżki i będzie taki sam efekt.


Ok, niech będzie. Tylko zastanawia mnie dlaczego ten słaby Liverpool w tamtym sezonie zajął drugie miejsce w sumie przegrywając mistrzostwo na własne życzenie? Nie dało się czytać ale jak się później okazało była to prawda że jednak ten Liverpool ma potencjał i z Suarezem w składzie to była najlepsza drużyna poprzedniego sezonu ale żeby to wcześniej było dostrzec to trzeba jeszcze mieć jakąś wiedzę. Podałem przed sezonem że Liverpool będzie mistrzem po kursie 34,00 i prawie weszło, też się pod tym postem śmiali że Liverpool słaby i takie tam i co się okazało? No właśnie... Przed tym sezonem za to nic nie pisałem o Liverpoolu bo wiedziałem że bez Suareza będzie tragedia, jak coś pisałem o The Reds w dziale to praktycznie tylko negatywnie bo nic nie grają w tym sezonie także nie pisz głupot że jestem zapatrzony w Liverpool...

Milton do przerwy 4:0 więc teraz czekamy na łamańca!

Kolego dawid1982 niestety widzę wierzysz w ducha sportu ale jednak współpraca drużyn to nie wymysł, a fakt. Zajrzyj w dział Bośnia i Hercegowina gdzie podałem kilka przykładów tylko i wyłącznie wynikający z H2H. A to, że jeden mecz nie wejdzie...nic nie znaczy. Pozdro
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Ja w takie brednie się nie bawię, jak będę chciał to pójdę sobie do wróżki i będzie taki sam efekt.
TO dlaczego nie chodzisz do wróżki?


Ok, niech będzie. Tylko zastanawia mnie dlaczego ten słaby Liverpool w tamtym sezonie zajął drugie miejsce w sumie przegrywając mistrzostwo na własne życzenie? Nie dało się czytać ale jak się później okazało była to prawda że jednak ten Liverpool ma potencjał i z Suarezem w składzie to była najlepsza drużyna poprzedniego sezonu ale żeby to wcześniej było dostrzec to trzeba jeszcze mieć jakąś wiedzę. Podałem przed sezonem że Liverpool będzie mistrzem po kursie 34,00 i prawie weszło, też się pod tym postem śmiali że Liverpool słaby i takie tam i co się okazało? No właśnie... Przed tym sezonem za to nic nie pisałem o Liverpoolu bo wiedziałem że bez Suareza będzie tragedia, jak coś pisałem o The Reds w dziale to praktycznie tylko negatywnie bo nic nie grają w tym sezonie także nie pisz głupot że jestem zapatrzony w Liverpool...
O Liverpoolu nie chce mi się pisać, a zapatrzony w niego jesteś. Liverpool to słaba drużyna ze słabym trenerem, więc nikogo nie powinno dziwić, że nie zdobyli mistrzostwa. Typowa drużyna jednego sezonu.


Milton do przerwy 4:0 więc teraz czekamy na łamańca!
Tak jak napisałem, płakał nie bedę jak Suarez. Nie każdy typ przecież ma prawo wejsć, tym bardziej z takim wysokim kursem. Warto było spróbować. Tobie pewnie każdy typ wchodzi.


Na koniec masz kilka moich analiz niedowiarku. Mógłbym ich więcej wymienić, ale mi się nie chce.

Wszystkie 3 mecze:
http://forum.bukmacherskie.com/f339/33-kolejka-premier-league-18-19-kwietnia-2015-a-120705.html#post5300130

Tottenham - Leicester
http://forum.bukmacherskie.com/f339/fa-cup-4-runda-23-26-stycznia-2015-r-117838.html#post5094808

WBA - Wigan
http://forum.bukmacherskie.com/f339/36-kolejka-premier-league-04-06-05-2013-mecze-zalegle-07-08-05-2013-a-91528.html#post3576887

Swansea - WBA (z tego się tak bardzo śmiałeś)
http://forum.bukmacherskie.com/f339/25-kolejka-premier-league-10-11-02-2015-a-118379.html#post5140838


Kolego dawid1982 niestety widzę wierzysz w ducha sportu ale jednak współpraca drużyn to nie wymysł, a fakt. Zajrzyj w dział Bośnia i Hercegowina gdzie podałem kilka przykładów tylko i wyłącznie wynikający z H2H. A to, że jeden mecz nie wejdzie...nic nie znaczy. Pozdro
Dokładnie. Też gram Bośnię. Sporo ustawek, ogólnie te bałkańskie ligi są bardzo ustawiane. Ale obawiam się, że do dawida to nie dociera. Przecież dla niego sport jest czysty.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Gdzie ja pisałem że nie ma ustawek? Oczywiście że są ale pisanie o ustawkach gdzie nie ma na to żadnych przesłanek ani argumentów to jest wprowadzanie w błąd i tyle. Drużyna A ma realne szanse na bezpośredni awans bez zabawy w baraże gdzie gra u siebie z drużyną B która jest ostatnia i dawno już spadła z ligi to jest ustawka? Tutaj nawet nie trzeba więcej pisać żeby wiedzieć że o żadnej ustawce nie ma mowy...
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Gdzie ja pisałem że nie ma ustawek? Oczywiście że są ale pisanie o ustawkach gdzie nie ma na to żadnych przesłanek ani argumentów to jest wprowadzanie w błąd i tyle. Drużyna A ma realne szanse na bezpośredni awans bez zabawy w baraże gdzie gra u siebie z drużyną B która jest ostatnia i dawno już spadła z ligi to jest ustawka? Tutaj nawet nie trzeba więcej pisać żeby wiedzieć że o żadnej ustawce nie ma mowy...
Tak, to dlaczego tylko mnie hejtujesz na tym forum jak podam typ 3za3. Czep się innych. Dlaczego tylko mnie się czepiasz? A no tak zapomniałem, znów wychodzi twoja &quot;liverpoolowatość&quot;, ty po prostu masz jakieś prywatne &quot;ale&quot; do mnie prawdopodbnie za to jestem kibicem United. Jak ja podam 3za3 i napiszę, że drużyny współpracują to trzeba to wyśmiać, jak ktos inny napisze to jest wszytko OK. Naprawdę nie chce mi się z juz z tobą dyskutować, twoja pokrętna logika po prostu powala na kolana.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Co za emocje, zakończenie League One dużo lepsze niż wczorajsze w Championship. ????
Do II klasy rozgrywkowej w Anglii prócz Bristol City - który wygrało ligę - awansuje MK Dons!! Bardzo cieszy mnie ta wiadomość, bo lubię ten klubik. Jest o tyle dobrze, że to w pełni zasłużony awans, ostatnio prezentowali nieziemską formę, dziś roznieśli aż 5-1 ostatnie Yeovil.
Niespodziewanie na trzecie miejsce spadło Preston, które z niewiadomych przyczyn przegrało z Colchester City 1:0. Niestety ta porażka oznaczała, że z ligą pożegnało się Leyton Orient. Żeby nie było za łatwo, to spada też Notts County, które do przerwy prowadziło z Gillingham 1:0, a w drugiej połowie dali sobie wbić trzy bramki przez co ostatecznie spadną do League Two.
O dużym szczęściu może więc mówić Crewe Alexandra, której wystarczyłby remis do utrzymania się, ale ich piłkarze przegrali 0:1 z Bradford City i rzutem na taśmę utrzymują się w League One.
W barażach grałbym już teraz przeciwko Preston. Po dzisiejszej porażce mogą być nieco zdołowani i wszystkie trzy inne kluby, które grają w PO chyba by ich teraz pojechali. Kibicuję natomiast Chesterfield FC, jest szansa na awans.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom