>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

League of Legends

wer890 300

wer890

Użytkownik
Zdiwiło mnie ze nie ma jeszcze tutaj tematu o najbardziej popularnej grze eposrtowej.
Zachecam do pisania co sadzicie o nowym patchu tj 3.14 oraz pisaniu tutaj na jakims serwerze sie gra pozycji mozna by sobie pograc wspolnie bez spinki.
Terbik / East
 
half 4

half

Użytkownik
Plat 3 / West
Ad Carry

Co do patcha, nie miałem przyjemności jeszcze grać ponieważ zrobiłem sobie tydzień przerwy. Zmiany słyszałem, że wyszły na dobre. Zobaczymy. Najbardziej ciekawią mnie supporty.
PS. Na teambuilder czekam jak dziecko na gwiazdkę ????
 
frem 59

frem

Użytkownik
Mi nie udalo sie wyjsc z silver 1 przed koncem sezonu. Gram mida Diana/kata/ziggs i bota varus/caintlyn. Zonka tez cisnie lola od ponad roku Lux i Nami.

Teraz w przedsezonie losuje mi samych noobkow i zaraz zawitam do silver 2. Z tymi wardami po patchu jest gorzej. Ogolnie mniej wardow team stawia niz wczesniej support.
 
K 0

kaaka

Użytkownik
Ja obecnie Gold 4 Eune nick:Kaaka
Obecne Tier God na każdą pozycje:
Top:Shyvana,Mundo,Nasus,Riven,Rengar,Renekton
Jungle:Lee,Shyv,Evellyn,Olaf
Mid:Ziggs,Gragas,Katarina,Yasuo,Kassadin
Adc:Lucian,Jinxx,Draven,Sivir
Support:Leona,Taric,Annie,Thresh
 
K 0

kaaka

Użytkownik
Ja obecnie Gold 4 Eune nick:Kaaka

Obecne Tier God na każdą pozycje:
Top:Shyvana,Mundo,Nasus,Riven,Rengar,Renekton
Jungle:Lee,Shyv,Evellyn,Olaf
Mid:Ziggs,Gragas,Katarina,Yasuo,Kassadin
Adc:Lucian,Jinxx,Draven,Sivir
Support:Leona,Taric,Annie,Thresh
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dość grania solo.
Żeby nie skłamać, od 9 lutego spadłem z silver 1 do silver 4 i prawdopodobnie w najbliższym czasie będzie silver 5.
Konieczna pomoc, gram supportem. Unikam mida jak ognia. Chętnie grywam jako solo top no i ad carry. Lubię też pojunglować ślepym.
Jester33, EUNE
Sezon3: Silver 1
Pre-season: Gold 4
Placement: 6/4, Silver 4.
Add me, and help me plz.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Właśnie ściągnąłem lol-a po długiej przerwie w graniu. Czekam już ponad 40 minut na dobranie drużyny i przeciwników. Czy to normalne?? Jak kiedyś grałem to nie pamiętam żeby przytrafiały mi się takie sytuacje.
 
T 194

toyz

Użytkownik
Gold V, obecnie w największym elohell jakie chyba istnieje, totalna klapa, masa boosterów i dzieci myślących, że w goldzie są panami..
 
Do góry Bottom