>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Lay

dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Witam! Wiele osób do mnie pisze z prośbą żebym wytłumaczył jak stawiać zakłady lay. Dlatego chcę napisać krótki poradnik jak się stawia na Lay. ;)

Nie Wygra(Lay) – zakładasz się, że dane zdarzenie się nie wydarzy. Obstawiony zawodnik, zespół, koń, pies nie zwycięży danych zawodów. Na przykład, jeżeli obstawiasz że Lech Poznań nie wygra ligi, oferujesz w ten sposób kursy innym graczom, którzy chcą obstawić zwycięstwo tej samej drużyny. Jeżeli Lech nie wygra, wówczas zgarniasz pulę użytkowników obstawiających mistrzostwo Lecha Poznań. Natomiast jeżeli Lech Poznań zdobędzie mistrzostwo, Twoja stawka zostanie wypłacona użytkownikom, którzy przyjęli Twoj zakład.

Lay jest koloru różowego.


Klikamy na &quot;nie wygra&quot; i powinno wyskoczyć nam takie okienko.



W oferowanym kursie możemy sobie zmienić kurs na jaki nam odpowiada tylko nie należy przesadzać ponieważ mogą nam nie przyjąć zakładu. Trzeba pamiętać że w zakładach &quot;nie wygra&quot; kurs liczony jest inaczej. W tym linku można znaleźć dobry kalkulator do obliczania kursu http://www.livetipsportal.com/pl/surebet-kalkulator/

W miejscu &quot;twoja wygrana&quot; wpisujemy kwotę jaką chcemy wygrać ;)
To chyba wszystko ;)
Pozdrawiam!
 
L 0

lukaszv6

Użytkownik
Odgrzeję kotleta:
Weźmy np pod lupę tę tabelę z CS w pierwszym poście na samej górze:
Są tam 3 stawki LAY 11,5 na różowo, 12 oraz 12,5 w kolejce. Załóżmy, że chcę wystawić LAY 12,5. Co zrobić żeby mi przyjęło w kolejkę 12,5 tzn LAY 12,5 żeby był nieprzyjęty (jako zakład) ale żeby oczekiwał w kolejce?
Poz roku wróciłem do tradingu i trochę mi wszystko z głowy pouciekało, a jak wczoraj próbowałem wystawić po 12,5 to przyjmowało mi automatycznie po 11. Zaznaczę, że chcę to zrobić celowo
 
A 6

akh

Użytkownik
Betfair automatycznie przyjmuje zakłady po jak najbardziej korzystnym kursie.
Oczywistym jest, że kurs na LAY 11,5, jest korzystniejszy niż 12,5, bo po prostu zobowiązanie jest mniejsze. Nie rozumiem, po co chciałbyś płacić więcej za to samo. ;)
 
L 0

lukaszv6

Użytkownik
A na przykład dlatego żeby zakład był nieprzyjęty ale grzecznie czekał w kolejce.
Dajmy na to, że kurs BACK na drużynę X wynosi 1,36 natomiast kurs LAY 1,37.
Gdybym mógł wtedy wystawić LAY równy np. 2,0 który oczywiście nie byłby przyjęty ale czekał w kolejce to:
a) w przypadku wygranej drużyny X wkład zostaje anulowany i jestem na zero.
b) w przypadku odwrócenia trendu i rosnącego kursu na drużynę X (działoby się tak w gdy dog jakimś cudem będzie wygrywał np. 0-2) mój LAY zostałby w pewnym momencie przyjęty przez uciekających z niższym BACKiem na drużynę X, a co za tym idzie miałbym Greena;)
No ale niestety tak się nie da najwyraźniej
 
Do góry Bottom