>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lay the draw - pytanie

S 261

slawek1980

Użytkownik
Nie znalazłem odpowiedniego tematu, więc zapytam tu...

Gram lay the draw w piłce przy stanie 0:0, powiedzmy przy kursie 2.25 z jakiegos powodu muszę na jakiś czas odejść od kompa, ustawiam sobie na przyszłość back the draw powiedzmy po kursie 5 bo przeczuwam że padnie gol i kurs na back the draw pójdzie dość drastycznie do góry, wklepuje pożądany kurs i stawkę po jakiej chce zagrać i jako że bet będzie unmatched, ustawiam opcje keep the bet. Pada gol, kurs na remis idzie mocno do góry, powiedzmy na kurs 6. Czy mój bet po kursie 5 będzie w pierwszej kolejności zmatchowany czy trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na uspokojenie się rynku i aż stawki spadną do poziomu jaki sam sobie ustawiłem za stosowny dla mnie? Nie używam póki co Geeks toy jako że gram rekreacyjnie i tak mnie zastanawia jak by taka sytuacja była jak ustawić kurs po którym chce zagrać back...jak dam za wysoko, nie zostanie zmatchowany, jak dam za nisko to jest ryzyko że do mojego kursu minie chwila, może padnie następny gol na moją niekorzyść, może nie będzie odpowiedniej płynności rynku i zakład nie zostanie zmatchowany...

Ktoś ma jakieś pomysły?
 
Do góry Bottom